The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята по История и Философия преди една седмица. Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcap81%Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcap19%Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Selene
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята по История и Философия преди една седмица.

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeСъб Ное 24, 2012 6:54 pm

Вървях по коридора на училището. И какво имаме сега? Отворих си чантата, извадих едно листче. Итория, въздъхнах. Последен час и се прибирам, най-накрая. Затворих си чантата. Закрачих с хубаво настроение към Историята. След няколко минути отворих вратата. Още нямаше много хора, така че можех да си избера и къде да седна. На втория или на третия ред? На четвъртия! Седнах на четвъртия и оставих чантата си до мен. Протегнах се. Можеби все пак трябваше да седна на втория? Ох, колкото и да я учех историята нищо неможех да и разбера. Май щях просто да поспя с отворени очи поредният час. Колкото и да четох за днеска, колкото и да се опитвах, само изгубено време.. Загледах се през прозореца, а стаята постепенно започна да се пълни.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeСъб Ное 24, 2012 10:55 pm


Учебните часове минаваха един по един. За някои по - бързо, а за други се нижеха бавно като костенурка. И ето дойде и последния час по история за деня. Константин влезе в класната стая.
- Добър вечер - поздрави той затваряйки вратата след себе си. Отиде до бюрото си и остави чантата си.
- Отворете учебниците на страница 395 - започна урока даскалът и в същото време написа на дъската заглавието на урока
-Това беше за днес - завърши урока Константин. - За домашно искам да отговорите. - зададе им три въпроса, а учениците трябваше да отговорят на 2 по техен избор.
- И да запълним времето до края на часа - а оставаха 8-9 мин. - изпитване. Максим
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeНед Ное 25, 2012 3:13 pm

Наклоних глава на една страна оглеждайки учудено учителя. Максим ли каза? Сериозно. Защо по дяволите аз? Защо не му спря маркера та да търси нов останалото време? Защо не се развика някой за да се кара последните 10 минути, защо не е звъннал някой за бомба в крайна сметка в това училище или защо поне да сме били 2 Максим и да изпитва някой друг но не и мен. За огромно съжаление нито една от фантазиите ми не бе реалност, не че не можех да подпаля така случайно кабинета но от това на никой нямаше да му стане по-добре. Въздъхнах и станах от мястото си приближавайки се към господина. И сега, на какво щеше да ме изпитва?
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 9:03 am


Константин отдели няколко секунди, през което време ученичката ставаше от чина си, за да реши, какво да я пита. Избра нещо скорошно, от преди няколко часа, а той да знаете имаше навик да пита и върху по-стар материал взет преди месеци.
- Четвърти кръстоносен поход - беше въпроса, по който Максим трябваше да отговори
Докато момичето говореше учителят погледна през прозореца. От там освен, че се свечерява се виждаше и, че пада мъгла.
- Достатъчно - прекъсна я Константин. - Дай си бележника. - Момичето бе отговорило добре, но не за отличен. Написа 5-цата и й върна бележника
- Някой друг? Всъщност няма време
Минута и нещо по-късно звънецът би

/сори за марионетстването/

Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 6:40 pm

Звънецът беше бил а аз все още стоях и гледах учителя. Петица ли изкарах? И как? Той вобще беше ли ме слушал какви ги говорих? Или това само за мен бяха глупости.. Поставих лактите си върху бюрото на господина и подпрях главата си върху ръцете, все така не откъсвайки поглед от него.
- Всичките ли учители по история имат такова тяло? - повдигнах вежда. Не говорих силно, но достатъчно за да ме чува само господина, макар че имаше голяма шумотевица от излизащи ученици.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 10:45 pm


Учениците си събираха нещата и напускаха класната стая един след друг. Константин не направи изключение и също събра своите. Само Максим се беше подпряла на бюрото му.
- Какво?! - направи се, че не е разбрал въпроса й. - Не се пита учител за подобно нещо. - заяви философски. Все пак преподаваше и по този предмет.
Всички останали вече бяха излязли
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeВто Ное 27, 2012 8:53 am

Повдигнах рамене.
- И все пак? Представи си че сме в кафене и аз не съм ти ученичка.. - Все още стоях и го гледах. Беше тихо, това беше последният час а всички сигурно вече бяха излязли от училището. Освен нас. И нямаше да излезнем докато не ми отговореше на въпроса, какво толкова има в това? Това просто беше един обикновенен въпрос. Не изпусках господина от погледа си.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeВто Ное 27, 2012 1:57 pm


Константин потърка брадичка
- Да си представя, че сме в кафене и не си ми ученичка - рече той. - Представям си го. - Наведе се напред и по този начин главите или пък лицата или пък устните им ако щете, оставям го на въображението ви.
- А буквалния отговор е много да и не само по история или философия. Всички - повдигна рамене - нямам представа
Облегна се назад
- А, ако аз те попитам същото, но в обратна посока?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeВто Ное 27, 2012 6:51 pm

- Ммм, аз не съм учител по История, как точно ще ти звучи въпроса? Защото отговорите могат да са доста различни. - Наклоних глава на страни. О, нямаше да го пусна от тук да излезне скоро време. Не трябваше да ме извиква за изпитване, сега ще си държи последствията. Подсмихнах се. Постоянно го оглеждах изучавайки извивките на тялото му, сякаш го виждах за първи път. Не беше зле старчето като за учител. Особенно пък за учител по История. Ръцете ми почнаха да ме болят да се подпирам постоянно на тях. Изправих се и с един подскок седнах на масата на господина.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 11:08 am

- Че ученичките тела нямат ли? - съвсем невинно запита Константин в същото време прокарвайки поглед по нейното, така, както тя по неговото. Биваше си я. Ако не беше ученичка може би..Обаче беше и то негова
- Знам, че съм хубав, но може да ме оглеждаш и в часовете - Заяви даскалът и стана от стола си
- Ако няма друго - посочи с жест към вратата - време е да си ходим
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 6:32 pm

- Не се интересувам много какво имат ученичките ти. - подсмихнах се.
- .. и доста скромен. - изцъках с език. Като добавих това към изречението му за това че е хубав. Господина стана казвайки че мога да го оглеждам и в часовете. Защо не?
- Ако ще ти е приятно.. - усмихнах се слизайки от масата му и доближавайки се до него. Доближих се толкова близо че между телата ни останаха милиметри разстояния. Няма друго? Повдигнах вежда.
- Няма ли за какво да си поговорят учител и ученичка на саме? - попитах тихо прокарвайки пръст по ризата му.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 12:34 pm

"И скромен" - съгласи се Константин с допълнението й. Между другото не го изказа гласно, ами на ум. А той трябва да знаете може да не обичаше да се хвали, обаче и никога не беше страдал от такова нещо като излишна скромност.
- Има - отвърна утвърдително на следващия й въпрос, а именно няма ли за какво да си говорят учител и ученичка насаме - Например за уроци и домашни. Но пък от друга страна това е тема предимно за час.
Сложи пръста си на върха на носа й, точно между очите и бавно го спусна надолу стигайки до устните
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 2:35 pm

- Друг пример? - казах едвам раздвижвайки устни. Постижение, той ме беше докоснал.. Устните ми се разтвориха и се подадох напред захапвайки лекичко пръста му. Усмихнах се без да свалям очи от неговите. Стоях в очакване от следващите действия. Дали щеше да се отдръпне? Да, най вероятно щеше да напрви това. Нали му бях ученичка и ние нямаше за какво друго да говорим освен за домашни? Имах чуството че той не виждаше нищо освен своите История и Философия. Но все още не бе излезнал нали така? Добре, беше доста странно.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 4:15 pm


- Друг пример? - повтори Константин продължавайки движението на пръста си. Слезе до брадичката и' изкачи се нагоре по бузата й. - За музика или баскетбол. Или пък - пръстът му се спусна обратно надолу по скулата на момичето и продължи по врата й. Погледът му се спря на деколтето й. В този момент се дръпна и отиде до вратата. Затвори я отвътре и пак се върна при Максим.
"Ученичка ти е" - обади се едно гласче в главата му - "Аз да не съм светец" - контрира го друго. Второто по-силно и настойчиво.
- Или пък - продължи думите си - говоренето може да отстъпи- дъхът от устните му галеше нейните сякаш предизвиквайки я да го целуне
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 5:17 pm

Учителя се дръпна и тръгна към вратата. Щеше да си тръгне, заклевам се помислих си че ей сега ще направи още няколко крачки и ще затвори вратата след себе си.. Но, уоу! Той затвори вратата но не от външаната страна ами от вътрешната и се върна. На лицето ми изгря усмивка, а може би и не беше толкова скучен? Протегнах ръка и я поставих на гърдите му.
- Съгласна.. - прошепнах плъзвайки поглед към устните му. Надигнах се на пръсти, и допрях устни до неговите. Заабравяме че съм му ученичка, нали? Да, така беше определено по-добре..
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeПон Яну 28, 2013 7:02 pm


Целуна го. Меките й и чувствени устни се допряха до неговите. Константин моментално отговори на целувката и на свой ред я задълбочи. Езикът му излезе от устата му, влезе в тази на русокосата и каза "здравей" на нейния близвайки го. А после..Знаете, който е казал А обикновено след това казва и Б. И сега стана така. В техния случай Б-то беше, че Константин отмести косата на момичето от врата й и я целена там. А пък В-то се състоеше от разкопчано копче на риза...
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeВто Яну 29, 2013 8:09 am

Отметнах главата си на страни усещайки устните му върху врата ми, ммм. Помогнах му с разкопчаването на копчетата. Ръката ми се промъкна на горе и се оказа на бузата му карайки го да си вдигне лицето, за да ме погледне. Погледите ни се срещнаха и аз се усмихнах доволно. Устните ми отново срещнаха неговите, като този път целувката беше доста по страстна. Тялото ми се притисна към неговото.. А уж бях примерно ангелче, та се натисках с господина си, правилно правете така всички.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeВто Яну 29, 2013 9:56 am


Новата им целувка беше по - страстна и по - продължителна. Ръцете му продължиха да разкопчават копчетата на ризата й. В същото време тя бе заета да сваля неговата. Устните им се разделиха за момент, после отново се намериха... Ризите им се отделиха от телата им и паднаха на земята. А след малко свали и сутиена и' Ръцете му обхванаха гърдите на момичето и ги потъркаха. Устните му слязоха по тялото й, намериха зърното и го засмукаха..
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeВто Яну 29, 2013 4:39 pm

Доста си беше сръчен в ствалянето на дрехите, хм. Изстенах когато усетих какво прави с гърдите ми. Сякаш към пламъчето което ме караше да не го пускам от стаята бе подхвърлил още дърва.. Бутнах учителя по история към една от най-близките стени. Макар че тук думата учител едва ли ще е много уместна. Учител,мм и на какво ме учеше той? Измерих го с поглед. Какво тяло само, от тук усещах силата му..
Приближих се към него, но така че телата ни да не се докосват може би за да го подразня? Надигнах се на пръсти и го захапах леко за ухото.
- Знаеш ли, страче, бива си те.. - прошепнах. Доближих устни до неговите с лек намек за целувка, но вместо това само леко потърках устни в неговите и захапах долната му устна. Обожавах да дразня. Слезнах на долу към врата му докосвайки с устни "адамовата му ябълка". Където не спрях тръгнах още на долу с ласките ту с език ту с устни докато не стигнах дънките. Свалих му ги и се качих обратно като ръцете ми не спираха да се плъзгат по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeВто Яну 29, 2013 7:00 pm


" Леле какви гърди" - мина през константиновия ум докато ги смучеше.
- Знам - отвърна, не особено скромно. - И ти не си зле - върна й комплимента
- За твоята възраст - допълни.
Притвори и отвори очи доволно усещайки устните на ученичката по тялото си. Ръката му се спусна надолу и се отзова между краката й Лекичко потърка.
Разкопча дънките на момичето. Повдигна я и я сложи на бюрото. Бавно свали бикините й. Езикът му се отзова на клитора на русокоската.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeВто Яну 29, 2013 8:55 pm

С каква лекота ме вдигна само. Вообще ли не му тежах? От мен се откъсна нов стон при усещането на езика му. Стиснах ъгълчетата на масата.
Не ме напускаше една мисъл, не тя не че не ме напускаше направо ме разяждаше от вътре. "За твоята възраст" чувах постоянно, макар че тези думи бяха изречени отдавна. За твоята възраст? А за след две години щеше да е зле така ли? Дръпнах се прекъсвайки това което правеше Константин. Застанах на колене върху бюрото и се доближих до мъжа. Протегнах ръка и докоснах лицето му. Другата ми ръка отново се плъзна по мусколестото му тяло.
- Ами не за моята възраст, как трябва да е за да не е зле? - повдигнах вежди гледайки го в очите. Ръката ми която описваше кръгчета и завъртулки по гърдите, корема и вратът му се стрелна право на долу стигайки до слабините му. Не свалях поглед от очите му, търсейки може би някакъв отговор в тях или чоже би разрешение..
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeСря Яну 30, 2013 12:32 am


- Едно време повечето върколакът подчерта думата- момичета на твоята възраст дори не можеха да се целуват.
А тя определено можеше. Кастанеда впи страстно устни в нейните, а ръцете му отново обхванаха гърдите й. Леко ги стисна. Отпусна захвата и повтори.. Устните им се отделиха и Константин извади няколко презерватива Всеки от тях беше с различен аромат: лимон, банан, капучино, киви.
- Ти си избери - прошепна той в ухото й и го гризна лекичко. В това време тя свали издутите му боксерки.
Константин простена от удоволствие усещайки устните и езика на русия ангел по мъжествеността си. След малко я положи да легне на катедрата, като дрехите бяха под нея, за и е по-меко и се качи отгоре. След което проникна в нея.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeСря Яну 30, 2013 8:33 am

Гърба ми се изви в дъга, простенах от болка и удоволствие. Протегнах ръце към Константин а пръстите ми се впиха в кожата на гърба му. Нов тласък - нов стон. Боже! Ръката ми си проправи път към лицето му, придърпах го към мен и устните ни отново се сляха. Чуствах как езиците ни се докосват, мм. Кой би предположил че учител по история и ученичката му в кхъм стаята по история ще правят секс? Гледах учителя си в очите дишайки накъсано..
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeСря Яну 30, 2013 5:25 pm


Константин се движеше в ученичката си, докато в същото време устните им се бяха слели, а езиците им си "шепнеха".. Кафявият му поглед срещна този на девойката.
- Имаш много красиви очи - каза той и я целуна по врата. А те наистина бяха красиви. От там устните му се качиха малко по - нагоре и лекичко засмукаха нейната долна устна. Езиците им отново се заприказваха, а ръцете му милваха нежната и гладка кожа на момичешкото тяло. Засили темпото на тласъците си.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitimeЧет Яну 31, 2013 7:52 am

Ако щяхме да правим нещо друго бих му благодарила,но момента не бе подходящ за разговори. За това просто се усмихнах. Е, сега знаех че поне нещо му харесва - очите ми.
Усещах топлите му ръце по тялото ми, устните му, а тялото му.. ами тласъците , ммм.
- Невероятен си.. - изстенах и гърба ми се изви отново, когато той забърза. Успях и да предположа какво би отговорил на това което казах - "Знам"? Наистина невероятно, как можеше да бъде толкова убеден в себе си? Без капка съмнение, или аз не я забелязвах? Така бях забила нокти в гърба му, че имах чуство, че скоро ще пробия кожата му което си беше напълно възможно. Смъкнах ръцете си малко на долу, макар че колко помагаше все пак си стисках със същата сила.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята по История и Философия преди една седмица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята по История и Философия преди една седмица.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Преди една седмица,градът ;д
» Преди една седмица в града.
» Преди една седмица в дома на Харпър
» Кафе "Оcean" преди седмица
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: