The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лонднон след няколко дни. - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcap81%Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcap19%Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лонднон след няколко дни.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeНед Фев 24, 2013 8:48 pm

- Не трябваше да започваш.. - захапах долната си устна и лицето ми придоби абсолютно невинно изражение. Дали щяхме да спрем? Как пък не.. О, да ще се бием или по скоро ще се цапаме. Това си беше война, обявена и подписана вече нямаше мърдане от тук.
- Хайде де ще те оцапам само леко.. - казах с мило невинно гласче едвам-едвам успявайки да си освободя ръцете. Щом това стана леко го бутнах към една стена, притиснах тялото си в това на Ал и доволно се усмихнах. С пръстите които още бяха в шоколад омацах леко вратът му, след което облизах шоколада.
- Ммм..така като седи върху теб е още по-прекрасно.. - прошепнах едвам-едвам. Сякаш вкусът му се бе подобрил сто пъти повече.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeНед Фев 24, 2013 9:16 pm

Харесваше ми усещането от допира на устни във вратът ми. Някак си ми действаше възбуждащо. След като бях притиснат до стената едва ли имах много възможности.
- Знаеш ли, някак обичам начинът ти на държание към мен. Харесват ми тези игрички. Тези целувки и всичко друго. Обичам теб и никой друг. Разбра ли? - целунах я, а после се свлякох до врата й.
- Изглежда няма да има закуска, а? Харесва ли ти така както сме сега? - подсмихнах се и я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 9:41 am

Кимнах и се усмихнах. Е, как иначе нямаше да му харесват "игричките" аз за кого се стараех? Той ..Обичаше ме, повтаряше го постоянно.. и това не беше шега говореше напълно сериозно. Отговорих на прегръдката му, чуствах се като малко момиченце което гушкаше любимото си плюшено меченце. И това малко момиче за меченцето си би направила всичко, ако се оцапа щеше да го изкъпе ако се скъса щеше да го зашие. И момиченцето знае че плюшеното зверче и отвръща тези грижи като бди над нея докато спи.. Не беше ли това обичта? Да поверяваш в ръцете на половинката си себе си и в същия момент да се грижиш за тази скъпа половинка. Поне аз така си го представях, може би още не разбирах напълно какво е обич. Но и това ми стигаше и определено това усещане ми харесваше.
Ал може би и не беше плюшено меченце, но се чуствах доста по-сигурно като бях до него.
- Нещо си се объркал.. как може да си демон? По мил си, поне от тези демони които срещах до сега. Нов вид демон? - започнах да разсъждавам на глас. Повдигнах вежди и го целунах. Ох, да закуската. Е не ставах за домакиня щом един мъж до мен седи гладен. Без огромно жеание се отделих от Ал. Взех една палачинка, навих я след това сложих малко шоколад от горе и банан. Върнах се при демона.
- Много ще ми хареса ако сега те нахраним. - усмихнах се и поднесох към устните му навитата палачинка.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 9:52 am

Отхапах от палачинката, която Максим поднесе към устата ми, но в същото време размишлявах над думите й. Наистина ли съм демон? Тя беше права. Бях мил, но това е само защото я обичах. След като преглътнах палачинката, погледнах Макс отново и й прошепнах на ухо.
- Знаеш ли защо съм мил? Това е само поради простата причина, че се влюбих в теб от първата ни среща. Ето защо се отнасям така с теб. Отнасям се към отсрещният човек така, както трябва. При всеки е различно. В някои случаи не ми пука дали е жена. Но в този случай, ми пука. Все пак сме заедно. Ангел и Демон. Връзка, която повечето едва ли ще приемат, нали? Хмм, радвам се, че те срещнах. Иска ми се да останем завинаги заедно. Едва ли ще е възможно, но все пак.. - подсмихнах се и допрях устните си в нейните.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 11:21 am

Ето какво било значи. И все пак неможех да си го представя по по-различен начин от този. Така си си го възприемах мил, загрижен. Не го виждах като някой който постоянно да налита на бой без причина.
- Е, добре. Още нещо освен палачинки искаш ли? - повдигнах вежди и се огледах. Незнам, може би нещо за пиене? Да се тъпчем само със палачинки, шоколад и банани не беше най-прекрасният вариант, колкото и а обичах шоколад това си беше истина. Ох, нещо и на мен ми се дояде, седнах на еин стол и взех едно парче банан.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 4:25 pm

- Какво друго искам ли? - повдигнах вежда подсмихвайки се. Седнах до нея и я хванах за ръката. Целунах я по бузата, а после се огледах около нас какво има.
- Искам само теб. Искам те цялата само за мен и никой друг. Не бих искал някой друг да те пипа или прочее. Просто остани с мен до края, а после отново. Става ли? В момента не мога да си представя живота без теб. - наистина не знаех какво друго мога да й кажа. Все едно и също ми се навъртаха. Подпрях си главата на рамото й, а после се присетих за въпроса с храната.
- Аз не искам друго. Ако ти се хапва нещо, си хапни. Не съм гладен. - подсмихнах се и я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 5:01 pm

Прокарах ръка по лицето му и се усмихнах.
- Ама че си ми бил собственник.. До края? - повдигнах вежди. - Нямам намерения още да умирам, но добре.. - Хм, интересно. Ако на земята ангел умре какво става? Някакво разпределяне и става или ангел пак или демон? Е, това ще се върти без свършване.. Погледнах го учудено когато каза че не е гладен.
- Моля? - примигнах и се намръщих. - Аз до сега си губех времето да правя всичко това за да ми кажеш че не ти се яде? О, не демонче няма да стане така. Искаш да кажеш че съм си губила времето напразно? - повдигнах вежди. - Не искам да слушам нищо, ще ядеш.. - скръстих ръце пред гърдите си, нямаше да стане. Когато си държах на своето си държах на своето, и бомба да падне поне една палачинка още щеше да изяде.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 6:05 pm

Боже, Максим наистина искаше да ям още. Поклатих глава и протегнах ръка към палачинки. Сложих още от шоколада и бавно прехапвах, докато не я изядох напълно. Взех си и още две след тази. Бяха вкусни каквото и да приказвам.
- Ммм.. Тези палачинки са страхотни. Само се надявам, че можеш да готвиш и ядене. - засмях се на последните си думи и хванах ръката на Максим. Беше толкова топла, а усещането от допира на всяка нейна част от тялото, в моето, ми стана любимо. Наклоних глава към устните й и я целунах.
- Тази целувка е за палачинките.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 6:25 pm

- Ти в мен ли се съмняваш? - повдигнах вежди и изцъках с език. - Внимавайте г-н Блек какви ги говорите, да не ви се наложи да ядете още. - усмихнах се зловещо. Добре за сега стига, но някой трябваше някога да го изяде всичко това. Станах от стола и се настаних хубавичко в скута на Ал.
- Палачинките, които ти не искаше да ядеш.. - Е не бях ли гадна? Притиснах тялото си в неговото, прокарах ръце по лицето му и ги обвих около врата му.
- Ще видиш ти как да се съмняваш в мен.. - на лицето ми отново изникна дяволита усмивка. Устните ми докоснаха вратът му а едната ми ръка се плъзна по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 8:14 pm

- Значи така било. Ще ме караш да ям още? Хмм. - ето отново го правеше. Това чувство от допира й. Бих останал така завинаги, но няма такава възможност. Пък и ако беше завинаги, все някога щеше да ми омръзне. Когато устните й допряха отново вратът ми, сложих ръце на задната й част, а после я целунах. Езиците ни отново се сплетоха, а допирът от тялото й, ми въздействаше повече и повече.
- Е, имаме ли планове за довечера? Или просто ще се разделим? - подсмихнах й се и я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 8:39 pm

- Мм да, ако няма да слушаш. - измърках и леко се замях. Размърдах се и аз незнам защо. Притиснах ръката си към гърдите му, не без този плат от горе по тялото му щеше да си е доста по-добре.
- Да се разделим? - повторих въпросът му с недоволна интонация. - Няма такова нещо, или ти искаш по-бързо да се оттървеш от мен? - отдръпнах се така че телата ни вече да не се допират и го погледнах изпитателно.
- Я хубавичко си помисли дали искаш да си тръгна.. - прошепнах а ръката ми отново се плъзна по тялото му стигайки все по на долу и по на долу докато в крайна сметка ръката ми не спря на боксерките му. Повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Фев 25, 2013 8:53 pm

- К-какво правиш? Опитваш се да ме съблазняваш или така си мисля? - подсмихнах се и отново я целунах. Прокарах едната си ръка по гърба й, а другата по главата й. Целунах я по челото, а после й казах.
- Не бих искал да си тръгнеш. Не и сега. Не и когато имаме бъдеще пред нас. Не бих те изгубил каквото и да ми коства. - отговорих й с усмивка, а после облегнах главата си в нейната.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 11:52 am

- Така си мислиш. - усмихнах се и плъзнах обратно ръцете си по тялото му, но този път на горе. И този път вече едната ми ръка се оказаха под тениската му. Ммм,допира на тялото му невероятно.
- Точно така, правилен отговор. - Усмихнах се когато каза за това че не иска да си тръгвам. Устните ми отново се оказаха на врата му. В същия момент се замислих за дмуите му. Каквото и да му коства? Дори живота, би дал живота си вместо мен? Наистина ли беше демон. Не сериозно, вече тотално отказвах да възприема че е такъв.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 7:27 pm

- Предполагам си объркана от всичко, което става в момента? Вероятно се чудиш защо съм такъв? Както ти казах преди малко, обичам те и искам да сме заедно колкото можем повече. Не искам да те губя. - подсмихнах се и хванах ръката й, която докосваше тялото ми, през тениската. Целунах я и погледнах през прозореца. Птиците си летяха ли, летяха. Имах чувството, че това са най-безгрижните животинчета. Подсмихнах се и сложих другата си ръка през гърба й.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeСря Фев 27, 2013 1:02 pm

Започнах да примигвам и го погледнах учудено. Не бях просто объркана, бях много-много объркана и не съмо заради това което каза.
- Защо постоянно имам странното чуство че направо ми четеш мислите? - поклатих с глава. - толкова ли се вижда какво изпитвам? - попитах и дигнах вежди. Наистина неразбирам как му се получаваше да разбере какво си мисля, при това го уцелваше точно. Единственният ми отговор беше да чете мисли. Е другото би могло да е ако се познавахме от доста време и просто да мислим еднакво в някои моменти, но той не ме познаваше толкова добре.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeСря Фев 27, 2013 1:43 pm

Хвана ме, че чета мисли, но не беше точно така в момента. Личеше й по всичко. Маниерите и държанието. Виждаше се от цял километър, че се притеснява за нещо.
- Хмм. Грешиш. Не се познаваме от дълго време, не се познаваме достатъчно. Може би просто се издаваш сама. Самото ти държание подсказва за всичко. Гледай от сега нататък да не си личи толкова. Когато се тревожиш, просто бъди себе си както си била в мое присъствие. Окей? - подсмихнах се и я погалих по главата.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeСря Фев 27, 2013 1:50 pm

И с какво се издавах.. Не тичах тук в кръгче и не виках "аааа объркана съм, усещам че нещо не е наред..ааааа" май не го правех, или? Доста странно ми беше до го чуя, точно пък аз да показвам с държанието си някаква емоция, като се има в предвид че като малка точно това не правех. Е, Ал гледаше отстрани може би и беше прав.
- Добре. - кимнах, усмихнах се и го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeСря Фев 27, 2013 1:56 pm

- Хмм. Само "добре"? Без дори целувка? Обиден съм ти. - засмях се, а после я погледнах в очите и се замислих за бъдещето. Щеше ли да се получи нещо между Ангел и Демон? Или това е просто невъзможна мисия. Надявам се това да не стане при нас. Бих искал да живея с нея. Тя е момичето, което някак донесе същността на живота с пристигането й в сърцето ми. Прокарах ръката си по дясната й буза, наклоних се леко и започнах да я обсипвам с целувки по врата.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeСря Фев 27, 2013 2:11 pm

Зсмях се и аз.
- Незнаех че демоните когато са обидени започват да целуват тези които са ги обидили. Ако е така ще се наложи да си ми обиден вечно.. - Наклоних глава на страни и издишах шумно. Прокарах отново ръка по тялото му. Поне в това че беше обиден освен целувки не се включваше мълчанието, ще се побъркам ако нямаше да ми говори. Настръхнах когато усетих устните му на врата ми, ох този допир..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeСря Фев 27, 2013 3:01 pm

- Ако се трябва ще съм ти сърдит и вечно. Стига да искаш. - засмях се отново. Усещах нейните устни отново на врата си. Този допир, това чувство. Всеки път когато го прави се чувствам като на седмото небе. Макар че не съм за света на Рая. Подсмихнах се и прокарах ръката си по гърба й. С другата леко надигнах главата й и отново я целунах. Първият път просто прехапах леко долната й устна, а после заиграха и езиците ни. Докато едната ми ръка бавно се промъкваше по гърба й, другата се присъедини. Бавно ръцете ми започнаха да премахват потникът, който беше облякла. Докато не се стигна до главата. Прекъснахме целувката, а след това беше вече останала и без потника. Отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПет Мар 01, 2013 12:31 pm

- Хей, на къде си тръгнал, а? - повдигнах вежди и ъгълчето на устните ми се изкриви в мистична усмивка. На къде се беше забързал така със свалянето на дрехите, ммм.
- Значи не ти се яде, а ти се прави нещо друго..така ли да го разбирам? - погледнах го изпитателно и се усмихнах прокравайки ръцете си по тялото му. Погалих бузата му с ръка и го целунах. Размърдах се и притиснах тялото си към неговото. Нямах нищо против. Но.. Докоснах леко с устни вратът му и близнах кожата му. Честно на мен би ми било достатъчно просто да седим тук заедно.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeСъб Мар 02, 2013 9:01 pm

Не знам как успяваше, но наистина ме преборваше. Тези целувки ми бяха от любимите. До сега не съм изпитвал такова чувство. Боже не искам времето да свършва. Искам да спре, да запечата този момент.
- Знаеш определено как да ме държиш на едно място. - подсмихнах се и я погледнах в очите докато не ме бе целунала отново. Помислих за живота по-нататък във времето. Спрях я отново и я попитах:
- Какво ще кажеш за деца? Имам предвид, че се питах какво ли ще бъде бъдещето ни ако имаме и деца. Дали ще изградим по-силна връзка, дали ще заздравим тази? Или просто ще ни омръзне и ще се разделим накрая. Не искам да се случва такова нещо, разбра ли? Не искам да те губя ! - последва една целувка. Както бях седнал, а Максим бе в краката ми, просто леко я бутнах назад, докато не стигна до едно положение, което ми даваше възможност да я целуна отново. Този път беше по врата.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeНед Мар 03, 2013 1:29 pm

Усмихнах се и докоснах лицето му.
- Това ли ти е слабото място? - повдигнах вежди и плъзнах пръст по мястото където беше езика ми преди малко. Устните ми докоснаха вратът му но от другата страна. Харесваше ми мисълта че му харесваше това което правя.
- Какво? - Дръпнах се от Ал отново. - Чакай, чакай малко.. - Поклатих отрицателно с глава. Деца? - Хей, ние сме на по 17 не е ли малко ранно да мислим за деца? Дали ще ни омъразне, дали ще стане по-добре, ще разберем. Но ти обещавам че няма да ме изгубиш, разбра ли? - Погледнах го в очите и го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Мар 04, 2013 3:24 pm

Добре де, може би мааалко избързах с въпроса за децата. Но може би наистина нямаше да я загубя. Дано да бъде така. Не искам да става каквото и да било докато аз съм с нея.
- Хей, хей, хей. Само да не помислиш да изневериш, окей? - подсмихнах се шеговито и погалих по главата. Отговорих на прегръдката, с която ме омилостиви и отново си облегнах главата на нейната.
- Хмм.. Бих останал така колкото може повече. Замислих се над нещо. Какво ли ще стане ако разберат, че два противоположни вида имат връзка? Може би ще ни разделят, но може и да ни убият.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitimeПон Мар 04, 2013 3:51 pm

- Окей, окей.. - въздъхнах. - Колкото се може повече? Не мисля, в крайна сметка от това че нищо не правиш ще те заболи ръка ли крак. А и аз не мога да седя все на едно място особенно на затворено. Нали се сещаш природата зове. - засмях се и целунах вратът му.
- Така че ще се наложи да измислим какво да правим. - добавих и взех лицето му в шепи и се усмихнах. - И на бой с възглавници съм съгласна. - намигнах му и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лонднон след няколко дни. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лонднон след няколко дни.
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» В градчето след няколко месеца
» След няколко часа в Поничката
» След няколко години в имението Монгомъри
»  В града след една седмица
» Париж - Лондон. След 6 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: