The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лонднон след няколко дни. - Page 7 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcap81%Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcap19%Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Том Милс
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Selene
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лонднон след няколко дни.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeВто Юли 16, 2013 7:55 pm

- Първо ако аз съм принцеса ти трябва да си принц. Второ моята приказка искам да е добра така че ще си демончето Ал. За мен, за другите може да си страшен и ужасен демоничен Ал. Но, не и за мен, тъй като аз от теб не се страхувам. Нали не трябва да се страхувам от теб? - Обърнах се към него и повдигнах вежди. Надявах се че не.
- Кралица паднала от небето? Даа представям си го кралица пада от небето, но един демон успява да я хване като спасява живота и. И те живели дълго и щастливо докато смъртта не ги разделила. Край. И от горе трябва да извисява една дъга с купидонче..Пфф. Ти пък ме записа в доста на високо ме записа ти, много кралски особи. Дано само този демон има рицарско сърце, защото не си го представям злобен и коварен. Демонче. - Оплезих му се, след което наблегнах на последната изречена дума. Не че исках да го провокирам, наистина ми харесваше да му викам така. Не беше чак толкова ужасен че да е "демоничен". С мисълта че би се получила доста интересна приказка си сложих обратно главата върху него. Добре че отсъстваха розовите еднорози, много детско ставаше. Общо взето приказката можеше да се получи като в песента на Армстронг, един wonderful world.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСря Юли 17, 2013 9:14 am

- Да, права си. Много детска история е ако започнем. Изглежда много го забърках. Голяма история ще се получи. - казах й като още малко я притиснах към себе си. Може би наистина не изглеждам като някой демон. Обикновено другите от моят вид са безпощадни, а аз изглежда се държа добре около Максим. Но тя ме промени като цяло. Промени характерът ми. Промени държанието ми. Не исках да имам раздяла с нея. Тя беше единственият "човек", който не ме смяташе за страшен.
- Аз ще бъда твоят рицар тогава. Не бих те наранил. - казах й с усмивка като леко се повдигнах и я целунах. Прокарах ръката си по тялото й, разхождайки пръстите си по коремът й. - Имаш ли планове за нас в бъдеще? Ще се ожениш за мен, ще имаме деца полу-демони, полу-ангели. Ще се скрием на самотен остров. Какво ще кажеш за това? - попитах я като застанах на една страна с лице към нея, подпирайки главата си с ръка.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСря Юли 17, 2013 2:56 pm

- Добре, ще те взема за мой рицар. Но само ако случайно нямаш някоя друга връзка с Дон Кихот. - Жалко че по времето което се развиваше расказа в тази книга нямаше психолози, тогава щеше да и е съвсем различно развитието. Този си е чист пример че не трябва да се прекалява с четенето.
Усещах ръката на Ал по тялото ми, за това го погледнах. - Ох, ръцет ти не могат да седят на едно място. - Поклатих с глава и доближих лицето си до неговото. - И знаеш ли това ми харесва. - Усмихнах се и го захапах леко за меката част на ухото. Следващите му думи просто бяха, вобще не ги очаквах от него..
- Деца? Хм, може.. - лицето ми придоби доста сериозен вид, сякаш приемах някакво много сложно решение. - С три ръце съм за това, ако ти ги раждаш. - Намигнах му и се засмях. Какво да се прави, смеех се едвам ли не на всяка негова втора дума, май бях в прекалено хубаво настроение.
- Мисля че няма нужда да планирам нищо, ти си ни запланирал живота като за хиляда години напред. Какво ще кажа за това ли? Ами, че така вобще не преличаш на демон. - Бунах го да легне обратно по гръб и се качих върху него. - Няма да се учудя ако скоро ме помолиш да ти купя плюшено розово пони. - наведох се към него и го целунах. - Е, можеби само малко. - Допълних мисълта си след целувката. След което устните ми се спуснаха малко по-надолу към вратът му.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСря Юли 17, 2013 4:27 pm

- Ако аз ги раждам ли? Няма никакъв шанс нещо такова да станели, нали знаеш? - казах й през усмивка. Въпреки това не беше толкова смешно. Наистина говорех напълно сериозно. Докато се усетя, бях по гръб, а Максим се бе качила върху мен. Отново тази игра, харесва ми. Преди да си отворя устата след думите й за розовото пони, тя ме целуна. Подсмихнах се и отвърнах на тази нейна целувка.
- Знаеш ли.. Устните ти ме привличат повече и повече. - казах й като се засмях, а тя отново започна да ме целува. Затворих очи и за миг ми излезе картинка за бъдещето. Аз и Максим. Щастливо семейство с две деца полу-демони, полу-ангели. Засмях се и сложих ръката си под брадичката й.
- Просто ми излезна прекрасната картинка за семейство. Децата ти ги раждаш. От мен ще се иска само да ги направя. - продумах й докато я гледах в очите.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСря Юли 17, 2013 5:27 pm

- Така и трябва. - Усмихнах се доволно, когато каза това за устните ми. - Пф, за теб е най-лесното, не е чесно! - намусих се, на шега естественно. Пък жените били слабият пол, друг път. Да носиш девет месеца бебе, което като му се прииска рита не е толкова лесно.
- Бабо, много мислиш. Ти си наистина някакво странно изключение, дори не смея и демон да те нарека. Да, точно демонче. - Усмихнах се и отново го целунах, поне за да не ми казва че демонче е прекалено мила форма за него. Тази целувка беше доста по дълга от предишната.
- Е, как ти е?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСря Юли 17, 2013 5:39 pm

Гледах Максим с усмивка на лице, която нямаше как да угасне. Освен ако не направи нещо, за което ще й бъда толкова сърдит, че няма да я погледна..
- Знаеш ли.. надявам се да не ми направиш гадно, за което да ти се разсърдя и да искам да те убия. Ще съм доста опасна гледка за тази работа. Не искаш да виждаш разбеснял се демон, нали? - казах й. Естествено на шега. Дори да ми изневери. Хмм.. Нямам си никаква представа какво ще стане занапред. Погледнах я и преди отново да си отворя устата, тя пак ме целуна като този път бе по-задълбочена.
- Е, как ти е? - попита ме тя, а аз без да мисля отговорих това, което ми влезе в акъла. Преместих погледът си върху онзи приятел отдолу, а после към Максим.
- Защо не го попиташ лично? - казах й като едва сдържах смехът си, който прикривах с проста усмивка.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСря Юли 17, 2013 6:31 pm

- Чак пък да искаш да ме убиеш.. Започвам вече да се страхувам. - дръпнах се леко от него. Не знам какво толкова можех да направя че да поиска да ме убие. - Не мога да си те представя разбеснял чесно.. - приближих се отново към него. Лежеше до сега и разправяше как ще имаме деца които няма да ражда, и изведнъж как не исках да виждам разбеснял се демон. Да почвам ли вече да се страхувам.
Повдигнах вежди.
- Лично него? - плъзнах ръката си по тялото му,докато тя не се намести между краката му. - Може би. И все пак ти не си ли способен да ми отговориш? - Попитах и отново доближих устни до вратът му.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСря Юли 17, 2013 6:38 pm

Отново ръката й се намести при онзи приятел, а на мен ми стана хубаво. Не че досега не ми беше. Усмихнах се, след което тя доближи устните си до вратът ми отново. Чувството беше невероятно. Обичам устните й да се допират с части от тялото ми.
- Знаеш ли.. И аз съм сигурен, че не можеш да си ме представиш разбеснял.. Но повярвай... не искаш такова събитие да се случва. - казах й с лека насмешка, но и в същото време бях сериозен.
- Наистина ли не искаш семейство, което да е правено от нашата ЛЮБОВ? - казах като се засмях и прокарах ръката си по гърбът й.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeСря Юли 17, 2013 7:34 pm

- Оу, тогава без съмнение и ти няма да искаш да ме виждаш бясна. Защото нервите на ангелите също понякога не издържат. - Усмихнах се злобно. Като за пример може да се даде, това как изпепелих сградата където ни държаха, заедно с тези които отговаряха за всичко това.. Определено не беше най-сладката смърт. И все пак наистина трябва много да се постараеш за да искараш един дори и паднал ангел извън огромните рамки на нервите му..Тогава Ал каза нещо за семейство и Любов.
- Чакай да се посъветвам с него. - специално казах по отчетливо думата "него". В този момент стиснах леко това "него" което се намираше между краката на Ал. Голям съветник щеше да стане, преди това беше доста почетна титла, така че можеше да се гордее със себе си.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 7:21 am

Засмях се.. Наистина ли мисли, че ще я изкарам от нерви и няма да очаквам последствията? Които най-вероятно няма да ми навредят особено. Усмихнах й се, след което тя каза нещо за "него".
- Да се посъветваш с него, казваш? Не мисля, че той трябва да взема последната дума, знаеш. Ти трябва да отговориш на това. Предпочиташ друг да ти взема решенията ли? - отвърнах й, след което намерих лицето й и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 1:40 pm

- О не, моите решения си взимам само аз. Но не е лошо да си имаш съветник нали? - усмихнах се и прокарах ръцете си по тялото му но този път на горе. След което просто се отпуснах върху Ал.
- За пръв път виждам мечтаещи демони, ти си нещо безценно чесно.. Ако някой преди поне три месеца би ни казал че ще познавам такъв демон нямаше да му повярвам. - С тези думи се притиснах към демона и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 3:30 pm

- Да, и аз не вярвам, че съм такъв.. Всичко стана от първата ни среща. Мда.. Не бих искал да се променям. - усмихнах се и увих ръцете си около тялото й. Притиснах я още малко към тялото ми. Харесваше ми тази близост с нея. Наистина съм доста различен от преди три месеца, като се сетя. Хмм, тя наистина ме промени от всяка точка.
- Е, имаш ли някакво решение за въпроса, който ти зададох преди малко?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 4:22 pm

- Кой от всичките въпроси които си ми задал преди малко? - въздъхнах. Колко много въпроса ми беше задал, не е истина. От Демон имах чуството че се превръща в баба-бърболанка.
- Колко сладко, един паднал ангел успя да проникне в сърцето на демон и да го накара да стане по добър. Нима сега ще почнеш да спасяваш бедните бездомни котенца и кученца? - повдигнах вежди и се надигнах. Протегнах ръка и докоснах устните му с пръст. - Ще трябва да се преосмисли видът ти. - Усмихнах се и доближих устните си до неговите.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 5:11 pm

След целувката й, просто не се сдържах и когато устните ни се разделиха се изсмях.
- Да спасявам котенца и кученца? Не се будалкай с мен. Хаха. - смеех се доста силно. Успявах да си поема въздух, но беше трудна задача. Когато смехът ми утихна отново продумах.
- Паднал ангел в сърцето на демон и демон в сърцето на паднал ангел. Така стоят нещата. Двамата вървим като дупе и гащи. - след думите си отново се засмях като започнах да търкам сълзи от очите си.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 5:47 pm

Усмихнах се щом се засмя. Беше наистина шега това което казах и все пак.
- Защо не? Наистина не би ли го направил? Ами ако аз поискам да помогна ня някой, поне няма ли да подкрепиш? - повдигнах вежди. Колкото и да беше шега миналото. Сега го питах сериозно, наистина ми беше интересно.
- Като дупе и гащи? - Намръщих се. - Честно казано от тази комбинация не искам да съм нито дупе нито гащи. - Засмях се. По добре всичкото това около нас да звучи невъзможно. Може да сме единици такива, пък думе и гащи са всеки поне втори. Нали?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 6:15 pm

- Добре, тогава няма да сме като дупе и гащи. - засмях се и я погледнах като отговорих на предишният й въпрос. - След като ме молиш, бих го направил. Въпреки това не мисля, че ще е друг случаят за "спасение" над някой.. Освен ако не се докосне поне малко до сърцето ми както ти.. Искам да кажа.. някой приятел. Някой срещнат само ще го изиграя и взема душата му. - отвърнах й като се засмях. Преместих ръцете си на задницата й като стиснах двете бузки.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 7:23 pm

- Ами ако аз съм против да взимаш душите на другите? - повдигнах вежди. Странно, наистина не исках да прави нещо лошо, което е нормално за мен. Но за демон ще е, невъзможно? Искаше ми се.. Но той не можеше да стане светец нали? И едва ли можех да му забраня, да прави каквото и да било лошо. Не ми беше толкова важно да върши добро, от колкото просто да не прави нищо лошо. Възможно ли бе вобще това?
- Ще вземеш душата? Хм. - тогава усетих къде се бяха преместили ръцете му и се надигнах леко. Наклоних главата си на една страна сякаш преценявах.
- Значи можеш да вземеш и моята душа? Защото ако я поискаш ще ти я дам. - Докоснах с ръка лицето му и го целунах. - Всъщност за какво са ти чужди души?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 7:40 pm

Сега всичко се пренесе на тема "души". Всъщност това бе нормално както за демоните, така и за ангелите. Обаче ние го правехме когато поискаме, а те когато животът на даден човек свърши.
- Твоята душа е моя от сега. - казах като отвърнах на целувката, но пък я задълбочих. Усмихнах се когато се разделиха устните ни, а ръцете ми масажираха задните й части.
- Защо са ни души? Не знам. Ние сме нещо като жътвари.. Обаче не го правим когато животите им свършват. Така де.. това може би е ваша работа за приключване на животи.. Ние се храним с душите им. Предлагаме им договор, в който те искат нещо и ние го осигуряваме веднага след като приключим. А ако ти не искаш да го правя.. Хмм.. - казах, след което се надигнах и я целунах.
- Ще го правя скришно от теб. - казах шеговито и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 9:39 am

- От сега? А защо аз имам чуството че е от по-отдавна? - Усмихнах се. - Виж ти, ти ми я взе и аз дори не забелязах. - Засмях се и прокарах ръце по тялото му.
- Храниш се с души.. не това не мога да си го представя. Но пък знам с какво се храниш наистина,с палачинки. Видях го със собствените си очи. - Казах го така сякаш беше нещо невероятно, което се срещаше много рядко и сякаш се гордеех ужасно много със себе си, че станах свидетел на такова събитие.
- Скришно? - Повторих думите на Ал недоволно. - Ужасен си! - бутнах го така че отново да легне и скръстих ръце пред гърдите си сякаш се нацупих.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 10:45 am

След като Максим бутна Ал обратно той се засмя. Погледна я и сложи ръцете си около таза й.
- Точно така. Правилно ме чу. Ще го правя скришом от теб. - каза й той и започна да си играе с нея. Докато движеше ръцете си нагоре-надолу, идейка му хрумна в главата.
- Права си.. Ям палачинки, но истинска храна е човешката душа. - засмя се. - Палачинките, които ти ми направи не са никак хубави. Вкусвал съм и по-добри. - каза й шеговито. Не мислеше така.. Даже точно обратното.. Палачинките бяха от най-добрите, които изобщо е вкусвал.
- Искам душата ти. - добави той, след което започна да я ръчка, докато тя не се сгромоли до него. Той се изправи и започна да я гъделичка. След малко пусна главата си на корема й и започна да си търка лицето там.
- Ще взема душата ти от този отвор тук. - каза той като продължаваше да я закача.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 11:34 am

- Ще вземеш душата ми? Хм, да. Но се опасявам че няма да ти хареса. За съжаление моята душа ужасно много прилича на палачинките ми. Така че ще те разочаровам. - Въздъхнах тъжно.
- Пък и виж моята душа не е човешка. - Направих още по-тъжна и недоволна гримаса. Все пак нали исках да му дам душата си, но ако нямаше да му хареса нямах намерение да се охарчвам. Втора душа нямаше да си намеря.
- Ти, да не би да се опитваш да ме убиеш от смях? - повдигнах вежди, имах предвид гъделичкането. Трябваше да преосмисля, дали ставаше за рицар.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 1:02 pm

- Казваш, че душата ти вече е моя, хъх? - каза Александър, след което се усмихна и погледна Максим в очите.
- Знаеш ли.. За рицар не ставам.. Само за твой демон. - засмя се той и "пропълзя" по тялото на Максим докато не беше на нивото на очите й. Усмихна й се, с поглед казващ "Следващата целувка ще ти хареса." и я целуна.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 1:15 pm

Усмихнах се, това наистина беше хубаво.
- Не сйм казвала нищо подобно, но предполагам че е така. - захапах долната си устна и обвих ръцете си около вратът му.
- Да си имам свой демон, също е хубаво. Макар че още ще видим дали не ставаш за рицар, демонче. - Усмихнах се доволно и доближих устни до неговите. До сега аз бях над него, сега обратното. Кога успя?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 2:22 pm

- Радвам се, че съм с теб. Харесвам познанството ни. - отвърнах й, след което прокарах устните си по врата и надолу по тялото. Ръцете ми също "играеха" по тялото й. Харесваше ми да съм в близост до нея.. Сега като се замисля, без Максим щях да бъда поредният демон, който живее единствено, за да поглъща души
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 4:12 pm

Усмихнах се, нямаше как да не отбележа че тези негови думи наистина бяха приятни. Не ги чувах всеки ден нали.
- Значи си имал голям късмет когато се срещнахме. - Казах доволно, все пак и аз бях доволна от тази среща. Макар че демон и почти ангел, невъзможно е!
Цялото ми тяло настръхна щом усетих устните му на врата и по тялото ми, боже усещането беше повече от прекрасно. Легнах и се отпуснах, колко хубаво беше това чуство.
- Моля те не спирай.. - Поех си бавно въздух.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лонднон след няколко дни. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лонднон след няколко дни.
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» В градчето след няколко месеца
» След няколко часа в Поничката
» След няколко години в имението Монгомъри
»  В града след една седмица
» Париж - Лондон. След 6 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: