The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лондон преди една-две години - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcap81%Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcap19%Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лондон преди една-две години - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди една-две години - Page 2 I_voting_barЛондон преди една-две години - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лондон преди една-две години

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Раян Скот
Graduates
Graduates
Раян Скот


Брой мнения : 107

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 4:04 pm

Усмихнах се и я прегърнах съвсем нежно.
-Недей. Не съжалявай. - Целунах я отново този път малко по нежно, но много по-дълбоко. Исках я. Исках я безумно много и нищо друго нямаше значение. Бутнах я леко назад и само след миг се осовах върху нея. Устните ми изледваха врата и, докато ръцете ми все по-силно притискаха тялото и към мен. Не можех да спра с това, вече беше късно и знаех, че няма връщане назад. Тя щеше да е с мен и това беше повече от ясно и за двама ни. Гледах как русата и коса се стели на камка около главата и и заплетох внимателно пръсти в нея. Беше толкова красива.
-Елизабет... Сигурна ли си? Това... Това е голяма крачка. - За нея. За нея беше голяма крачка, защото бях сигурен, че след пастрока и никога не е правила секс с друг мъж. А аз силно се съмнявах, че съм точния мъж. Не бях за нея. Като за начало и бях брат, освен това бях вампир и освен това тук едва ли беше мястото за нещо подобно. Погледнах я отново очаквайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 4:21 pm

Всичко това дойде на Лизи доста неочаквано,но тя не се отдръпна.Остана в обятията на брат си след което той я премести под себе си.Тя пък обви ръце около вратът му като леко го притисна към себе си ,ако това въобще беше възможно защото телата им бяха залепени като с Ц200.Или поне тя така си мислеше тъй като "като с дъвка" просто не звучеше добре.Дъвката не беше толкова издръжлива.
- -Елизабет... Сигурна ли си? Това... Това е голяма крачка. - погледна го в очите.Замисли се.Искаше ли го?Да.Дали беше напълно сигурна?Предполагаше,че да.Тя кимна и го целуна страстно като езикът и се заигра с неговия за известно време...даже повече от колкото Лиз предполагаше,че чак въсдух започна да не и достигна и и се наложи да отдели устни от неговите.
- Да. - изрече след това леко задъхано поемайки въздух. - Ще е нещо като първи път за мен...предполагам.
Тя се усмихна и за миг си припомни всичко онова което правеше пастрока и с нея.Това помрачи усмивката и и я накара да потръпне.Усети се,че се беше загледала в далечината затова и тръсна глава уж да прогони тези ужасни мисли.
- Раян...само моля те бъди нежен...,ако откача съжалявам. - Лиз можеше да си признае,че изпитваше страх.След пастрока си не е била с друг и...това я притесняваше.Имаше чувство,че няма да се справи по някаква причина.Само се молеше да не откачи по средата на всичко или на най-хубавата по принцип част.
Върнете се в началото Go down
Раян Скот
Graduates
Graduates
Раян Скот


Брой мнения : 107

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 4:46 pm

Виждах, че Лиз се притеснява, за това започнах изключително бавно да свалям дрехите и. Бях видял изражението и преди няколко секунди и усещах, че се е замислила за миналото си, а да мисли за това в този момент никак не беше добра идея. Само я плашеше допълнително. Спомените щяха да разбият на парчета този и без това толкова крехък момент за нея.
-Лиз, не се тревожи за нищо, ако поиска да спра... Или ако те нараня... Само кажи. Няма проблем. - Разбирах, че и е тежко и че трябва да бъда много внимателен така че е качих върху себе си и я оставих сама да преци кога и какво иска да направим. - Бъди спокойна, ако промениш решението си, ще спрем. - Нямаше какво много да сваля от нея и просто разкопчах сутиена и и го хвърлих настрани. Надявах се да не държи много на бикините си, защото заради позата нямаше как да ги махна нормално, но след едно по силно подръпване те се скъсаха.
-Съжалявам ако държеше на тях, Лиз.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 4:55 pm

Тя кимна и седна върху него като плъзгаше ръце по тялото му.Леко наведена напред целувайки го нежно тя се сбогува със сутиена си който Раян метна някъде наоколо.Тя се намърда малко по-удобно след като той разкъса бикините и.
- Е...ще ми купиш други. - смигна му закачливо и се остави изцяло на настоящия момент до колкото и беше възможно.Излегна се върху него продължавайки да го целува,а едната и ръка се плъзна по тялото му достигайки члена му.Беше минала през всякакви етапи на извратеността с пастрока си.Знаеше това онова...въпроса бе,че все той бе настоявал,а тук..трябваше да го направи по своя воля.Затова събираше и сили да се реши да го направи.Искаше да даде на Раян нещо...нещо което предполагаше,че ще му хареса.
След още няколко целувки тя се плъзна надолу по тялото на момчето и целуна члена му през боксерките.Без да поглежда брат си тя извади пениса му и започна да прокарва език по дължината му и го задържаше повече към главичката докато не го пое целия и чак тогава се реши да погледне Раян.
Върнете се в началото Go down
Раян Скот
Graduates
Graduates
Раян Скот


Брой мнения : 107

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 9:21 pm

Отпуснах се назад, поглеждайки...сестра ми. Явно се бе отпуснала, защото действаше почти уверено. Това бе грешка, голяма грешка. Не бе редно... Погледът ми проследи на къде отива Лизи и преди да кажа каквото и да е, тя вече си играеше с мен. Затворих очи, отпускайки се още повече назад. Тялото ми се напрягаше при всяко докосване. Вече не ме интересуваше дали е грешка, или не, исках я. Всички рационални мисли се изпариха от главата ми, в момента съществуваше само тя. Това да бъда мил щеше да ми коства една стабилна част от волята ми. Не знаех дали изобщо мога да съм такъв с едно момиче. Досега сексуалните ми преживявания се свеждаха до груб секс без емоционално обвързване. Просто "за спорта"- както някои хора го наричаха.
При поредното близване, се върнах в реалността, грубо отскубнат от мислите си. Огънят, леещ се из вените ми вече напираше и трудно се въздържах да остана спокоен. След още няколко секунди не издържах и я придърпах към себе си. Целунах я, плъзгайки езика си между устните й. Ръцете ми шареха по гърба й, притискайки я към мен. Завъртях се, така че тя да е отдолу и отново започнах да я целувам. Спуснах се по врата й, насочвайки се бавно към гърдите й. Искрено се опитвах да действам бавно, да я накарам да се наслаждава. Зъбите ми минаха по зърната й, играейки си с тях, докато аз наблюдавах всяка една нейна реакция. Тихото изстенване бе ясен признак, че й харесва, а при последвалото леко засмукване, тя изви гръбнака си под мен. Усмихнах се леко, срещайки за миг погледа й. Бе невероятно красива, особено когато виждах молбата й да не спирам, отразяваща се в очите й.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 14, 2013 9:31 am

Тялото на момичето се изви под това на Раян.Удоволствието което я заливаше беше направо неочаквано за нея.Не беше изпитвала такова преди.Стонове на удоволствие излизаха от наполовина отворената и уста.Ръцете му и устните му бяха така нежни сякаш някой я галеше с перо.Когато стисна едната и гърда тя изстена.Сладък звук който отекна из помещение.Очите и които бяха замъглени от възбудата срещнаха неговите.Желаеше го.Повече от всякога.Повече от каквото и да е на този свят.Искаше да се наслади изцяло на този мъг който можеше и никога повече да не се повтори.Тя се усмихна като с тази усмивка му позволяваше всичко.Да прави с нея каквото поиска.Тя му вярваше.Знаеше,че той няма да я нарани...или поне не умишлено.Просто се отпусна и се остави в ръцете му,а при всеки негов допир от устните и излизаше стон.Тялото и потръпваше при всяка целувка карайки я да моли за още и още.
- Раян... - изрече тя името му през стоновете.Тялото и отново се изви.Искаше да го усети колкото се може по-скоро макар и това донякъде да я плашеше.Знаеше,че е нередно и нямаше мисъл която да я успокои,но не я интересуваше кой знае колко.Искаше само едно.Мислеше само едно.Щеше да получи това нещо.От него.Сега.

Пп:Ох леле хД
Върнете се в началото Go down
Раян Скот
Graduates
Graduates
Раян Скот


Брой мнения : 107

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 16, 2013 8:07 pm

Придърпах я отново плътно върху мен и започнах да я целувам спускайки ръка по кръста и и бавно продължавайки надолу. Не можех да спра... Исках я повече отколкото някога бях искал момиче. Ръцете ми отново премиха през косата и спряха на гърба и. Описах линия по гръбнака продължавайки отново надолу. Устните ми започнаха да се спускат мъчително бавно по врата и, гърдите и, корема и... Не бързах, с всяка секунда усещах как тя откача все повече в ръцете ми, а аз едва сега започвах. Харесваше ми да я изтезавам, но умът ми трудно преглъщапе всичко това да съм нежен и внимателен с нея. Аз просто не бях такъв, но искрено вярвах, че в нея може и да се получи този път. Само този път. Виждах, че Лиз иска да бъде с мен наистина, да съм в нея, но не беше толкова просто. С нея всичко трябваше да става бавно, а това беше трудно и различно от това, с което бях свикнал.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 11:22 am

Ръцете на Раян се плъзгаха по тялото на момичето,а тя се потапяше все повече в удоволствието. Беше и приятно да е тук с него,отделени от всичко и всички. Устните му тъй сладки докосваха нежно кожата й карайки я да пламти. Всяко негово докосване беше дар за нея. Кожата и настръхваше,а от устата й започнаха да излизат леко стонове. Никога през живота си не се бе чувствала така. Беше невероятно усещане,мислеше си Елизабет.
Сред всичко това тя усещаше,че в Раян има някаква дилема. Нещо му пречеше да направи това което иска...движенията му хем бяха сигурни хем настоятелни - за нещо повече. Тя отвори очи и му се усмихна.
- Какво те измъчва? - попита го преди устните й докоснаха неговите.
Върнете се в началото Go down
Раян Скот
Graduates
Graduates
Раян Скот


Брой мнения : 107

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 14, 2013 11:50 am

Отръпнах се леко и я погледнах. Не можех да го направя, в крайна сметка тя ми беше сестра. Моята малка сестра. Да правя секс с нея беше повече от противоестествено, особено след всички ужасни неща, които тя беше преживяла с онзи изрод - пастрока и.
-Лиз... Не можем да направим това, не е редно... - Срещнах погледа и и се надявах да ме разбера. Да, исках го, исках го адски много, но разумът ми се съпротивляваше. Дръпнах се и седнах встрани. Може би беше грешка да я водя тук. Голяма грешка. Едно до какво водя необмислените ми решения. В къщата беше много по-лесно да се държа на разтояние, главно защото Роко се досещаше какво смятам да направя и внимателно следеше да се появява в най-неподходящия момент.
-Лиза, след всичко което си преживяла... Ти си ми полу-сестра. Противоестествено е.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 16, 2013 6:52 pm

Лиз застина.Погледна го как се отдръпва и нещо в нея се раздвижи.Просто не искаше да бъде така.Искаше го тук,сега и веднага.
- Раян.. - промълви,но той започна да изнася лекция как това е неправилно.Русокоската затвори очи.Сдържа се да не го удари. - О да...неправилно.Разбира се!И все пак ти бе приятно да ме целуваш нали?Да плъзгаш ръце по тялото ми....,а сега всичко ти е неправилно.
Гласът и бе леденостуден и режеше като стъкло.Определено се бе ядосала...мъничко.
Надигна се от земята и леко се прикри срещайки очите му.След миг обаче отново бе до него опряла ръце на гърдите му.
- Моля те... - изрече тя. - Дали ще си ти или някой друг след всичко това...
Е всъщност за нея имаше значение.Искаше него!
- Не ме разбирай погрешно,братко мой.Аз искам теб... - и плъзна леко ръката си по гърдите му и облиза устни.Не се държеше както обикновено,но за първи път желаеше да направи това нещо,а той...той се отдръпваше от нея сякаш е нещо противно и заразно.Та чак я заболя.
Върнете се в началото Go down
Раян Скот
Graduates
Graduates
Раян Скот


Брой мнения : 107

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 17, 2013 4:09 pm

Мамка му. Самоконстрола ми се пропука в мига, в който я видях как прехапва устни. Майната му на всичко, може и да не беше толкова нередно. Спуснах се към нея и я притеглих в ръцете си. Вече нито една морална ценност нямаше значение, важно беше само, че я исках. Устните ми се спуснаха по нея и ръцете и бързо започнаха да свалят дрехите и. Зарових ръце в косата и.
-Невероятна си, знаеш ли... - Прошепнах в ухото и между целувките. - Надявам се да си сигурна. - Свалих останалите дрехи по нея и бавно я огледах. Не, не беше грешка. Трябваше да съм с нея, а и по-добре първия и път след онзи загубеняк да е с мен, а не с друг загубеняк.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 17, 2013 6:44 pm

Лиз се усмихна на Раян.Беше толкова щастлива и наистина го искаше,но ако трябваше да си признае...е да беше я леко страх.Но се опитва да се отпусне.Отново приближи устни до неговите след като дрехите и бяха извън играта.Беше притиснала тялото си към неговото - да,беше я и леко срам.До сега никой друг мъж не я бе виждал освен пастрока и.
- Раян...моля те бъди внимателен... - изрече тя и леко се изчерви. - Имам предвид...знам,че ще бъдеш такъв и все пак..
Прехапа отново устна след което вдигна ръце и хвана лицето му като приближи своето към неговото и пак го целуна,а после спусна устните си към вратът му и леко го ухапа,но знаеше,че нейното ухапваше е нищо и никакво сравнението с неговите...о как искаше всичко това.Искаше него.
- Желая те...повече от всичко.Сега... - изрече момичето с глас в който се четеше наслада и възбуда.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лондон преди една-две години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди една-две години   Лондон преди една-две години - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лондон преди една-две години
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Преди 2 години в Лондон
» Лондон преди една година
» Лондон,зимата,преди две години
» Лондон преди две години и нещо...
» Лондон преди 4 години/гимназията/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: