The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Хотела в града - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcap81%Хотела в града - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcap19%Хотела в града - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Хотела в града - Page 2 I_vote_lcapХотела в града - Page 2 I_voting_barХотела в града - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Хотела в града

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 10:38 am

- Харесва ли ти? - попитах я. Не бях направил нищичко, но все пак. Тя ме целуваше навсякъде след тези нейни думи. Докато ме целуваше по едно време усетих как блузата ми изчезваше. Останаха ми само дънките. Целуваше ме страстно. Езиците ни си играеха в устите ни, а аз продължавах да я пипам. Докато бяхме в леглото, ние сякаш го правехме за удоволствие. Е поне така можеше да се каже.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 12:12 pm

- А на теб? - повдигнах вежда. Макар че едвам ли виждаше нещо в тази тъмнина. В тази тъмнина не се виждаше наистина нищо, сякаш с затворени очи. Освен ако нямаше някакво специфично зрение, и виждаше в тъмнината. Аз всъщност също не виждах абсолютно нищо, водеха ме чуствата. Сигурно така и щяхме да си седим на тъмно ако нямаше да се покаже луната във прозореца която разнобрази мрака. Макар и с лека светлина но пак беше нещо. Вече всичко се виждаше. Усмихнах се, на тази светлина изглеждаше доста сладък. Докоснах с ръка лицето му като не откъсвах поглед от него.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 1:16 pm

Тя сякаш чакаше нещо да светне. Сигурно искала светлина от луната. Точно това и успях да прочета в мислите й когато си го мислеше. Чух я как ми отговори на въпроса с въпрос. Отвърнах й:
- Оо, да. И то много. - ръцете ми още стояха на нейната задна част. Отместих си едната ръка от там и я промуших леко между косата и лицето на Максим. Придърпах главата й към мен и я целунах отново. Задълбочавах целувката, а езиците все едно бяха живи. Отново сложих ръката си на задника й. След около една минута започнах да движа ръцете си нагоре към сутиена й. В тази тъмница не можех да видя какъв е цветът му. Когато ръцете ми стигнаха до там започнах да го разкопчавам. Когато го разкопчах, усетих как гърдите й се допират до моите, а след това започнах да ги пипам и тях.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 1:45 pm

- На теб май много ти харесва да опипваш момичета, а? - подсмихнах се и се притиснах към него. Отхвърлих кичурите от казата, които ми пречеха назад и отново се заех да го целувам. Чуствах как езикът му докосва моят и това ме караше да я правя все по страстна и по страстна..
Отделих без голямо желание устните си от неговите.
- Сладур.. - прошепнах задъхано, прокарвайки ръката си по тялото му. Слезнах от Ал, като легнах на леглото до него.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 1:54 pm

- Ооо да. И то много. - подсмихнах се. Тя отметна косата си, защото някак тя й пречеше да ме целува. Когато го направи, тя ми вкара една хубава целувка като я задълбочаваше все повече и повече. Явно й харесваше да съм с нея в този момент. Когато тя си отдели устните се попитах какво става и да не да съм сгрешил нещо, но в следващият миг чух едно "Сладур", а тя легна до мен. Обърнах се към нея и отново допрях устни до нейните. Държах едната си ръка на лицето й, а другата прокарах отзад по гърбът й като слезнах до нейните гащи, а там ръката ми се промуши и остана.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 6:29 pm

- Ей, еей..до кръста казах..- Дръпнах се така че да си махне ръката.
- А щом съм казала до кръста, натам няма.. - поклатих с глава. Усмихнах се леко и докоснах ръката му която ми беше на лицето. Мръднах си леко главата и все още държейкии ръката му я целунах. Протегнах моята си ръка към него докосвайки лицето му.
- Никога не бих си помислила че ще спя в едно легло заедно със демон. Това е чест за мен господарю.. - направих с глава нещо като поклон и се засмях. Аз като ангел трябва да съм помагала на Боговете. Сега щом съм паднал ангел, следователно помагам и на Боговете и на Демоните.. С една дума живея си както хората си живеят само че установявам баланс в този живот..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 21, 2012 3:54 pm

- Добре де. Не съм тръгнал да свалям и гащите. - усмихнах й се. Едва ли виждаше много от усмивката ми, но след това й казах, че помня какво е казала. Нямаше нужда да ми го напомня. Харесваше ми какво прави. Тя хвана ръката, която бях сложил в гащите й. Ръката, с която бях бръкнал. След малко се наддигнах и я целунах. Задълбочих целувката, а после се отделих от нея и й казах:
- Едва ли си мечтала да имаш връзка с демон. Нали? - погалих я по бузката и отметнах кичурите коса, които падаха постоянно. Проврях си ръката между косата и главата и я придърпах отново към себе си. Целунах я, а с другата ръка я притиснах към нея, като усещах гърдите й.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 24, 2012 1:07 pm

- Не си тръгнал, ама аз да си кажа.. - подсихнах се. - Да съм мечтала? - засмях се. Ал ме дръпна към него и ме целуна. Погалих го по бузата когато целувката свърши.
- Аз и сега не мечтая.. - усмихнах се. Целунах го по бузата, дръпнах се леко и се отпуснах на леглото. Придърпах завивките и затворих очи. Бях готова да заспя..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 12:31 am

Погледнах към прозореца. Звездите блещукаха, а лунната светлина ме удряше право в лицето. Обърнах се към Максим и я видях как беше затворила очи. Побутнах я и й казах:
- Май вълненията днес са ти в множко. - започнах да я гъделичкам. Не помня дали тя имаше гъдел. Това нямаше значение. На практика, аз направо се боричках с нея. Допадаше ми. Погледнах я в очите. Светлината от Луната я осветяваше и я правеше по-красива.
- На лунна светлина си даже още по-прекрасна. - подсмихнах се, наведох глава и я целунах, като прокарвах ръка от кръста нагоре.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 12:07 pm

Отворих очи и повдигнах вежда.
- Нямам гъдел.. - Казах самодоволно.
Чух думите на Ал които каза след малко и когато той отдели устните си от моите се усмихнах.
- Каза демон на паднал ангел.. - Засмях се. Доста странни и донякъде невъзможни отношения. Демон да не наиска с дори и до някъде ангел.
- Ние не би ли трябвало да се мразим? - надигнах се, видяло се е, че няма да ме остави да спя. Прокарах ръка по тялото му и отново допрях устните ми до неговите, можех да го правя вечно..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 12:14 pm

- Естествено може и врагове да сме, но за сега това не искам да става. - подсмихнах се. Знаех си, че тя нямаше гъдел, защото по-рано беше ми го казала отново само, че на полянката, на която бяхме преди да дойдем. - Трябва да сме, но не искам да бъде нищо такова поне за сега. Ако стане нещо случайно, отново не искам да сме врагове. - усетих как тя започна да прокарва ръката си по тялото ми, а после си допря устните. Направо си умирах от кеф да го правя. Можех да остана с нея завинаги. Даже можех да я целувам докато въздуха не ми свърши. Нямаше да я оставя да спи. Заиграх моя език с нейния. Прокарах ръка отново по тялото й като започнах да навлизам на мястото, което тя не искаше да продължавам.
- Още ли не искаш да продължим нататък? Знам, че от няколко часа се познаваме, но няма нищо. Надявам се, че ще искаш и ще ти хареса.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 1:01 pm

Леко се дръпнах.
- Не Алекс! Щом казах не, няма да си променя решението.. - Гледах го в очите без капка шега и със лека едвам пробляскваща злоба, заради това че продължаваше едвам ли не да настоява.
- Ако искаш просто секс, отиди намери някоя кучка. С мен тази работа няма да стане.. - Говорех с лека нотка отвращение и злоба за това което се опита да направи. Макар че и не направи кой знае колко, но ангелската ми половинка можеше да се засегне ужасно много.. Обърнах се на другата страна, Придърпах завивките и се завих едвам ли не до ушите..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 11:41 am

- Добре де, извинявай. Не съм тръгнал нищо да правя. - погледнах я малко сърдито, а тя се обърна с гръб към мен и придърпа завивките.
- Не съм искал нищо да направя, сериозно ти говоря. Само и единствено попитах. - надявах се да не ми се сърди. Сложих си главата на тялото й и й се извиних, като я попитах да не ми се сърди. Не исках връзката паднал ангел - демон да се разваля.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 1:14 pm

- Добре ти е че не чета мисли, че до сега да съм ти ги прочела.. - въздъхнах. - Сериозно, недей. - предупредих го и се обърнах така че да го виждам.
Понякога ненавиждах това че бързо прощавам, макар че зависи какво е това нещо. Понякога прощавам бързо, понякога не прощавам вобще. Зависи коя от двете ми страни преобладава в този момент.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 3:57 pm

Погледнах я. Тя се обърна към мен. Със сигурност не й харесваше това, което правех. Тя беше супер сладка и изглеждаше много се дразнеше. Целунах я като замалко задълбочих целувката.
- Как си? - изправих се и застанах в седнала позиция на леглото. Не знаех какво да направя.
- Надявам се да имаме хубави моменти заедно. - подсмихнах се лекичко и затворих очи, чакайки я да ми каже нещо.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 18, 2012 9:13 am

- Как съм? - размърдах се леко и се обърнах на другата страна. - Спи ми се.. - прозях се леко и затворих очи.
- Аха, може..ама утре, Добре? - настаних се по удобно и изключих външния свят. Толкова ми се спеше, че ако щях да стоя права сигурно щях да заспя така както си стоях.. Започнах да се унасям и сигурно ако бомба щеше да гръмне наоколо нямаше да се събудя.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 1:27 pm

Максим започна да заспива и аз усетих това. Виждаше се, че не може да издържи будна. Погледнах я в очите и й казах леко предизвикателно:
- Не можеш да стоиш до по-късно, а? - подсмихнах се. Затворих си очите и легнах отново по гръб. Сложих си едната ръка под възглавницата. Интересно ми беше какво ще стане ако с падналият ангел се сближат толкова, че да стигнат до сериозна връзка, че чак и до женитби. Засмях се на висок глас и после казах:
- Извинявам се!
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 01, 2012 5:58 am

Усмихнах се.
- Мога, но тази вечер вече нищо интересно не ме очаква, няма смисъл да стоя будна. Така че, лека нощ.
Казах и отново започнах да заспивам. Вече наистина нищо неможеше да ми попречи. Изведнъж Ал силно се засмя. Без да му обръщам много внимание, измрънках нещо като : "Ще ме накараш скоро да се чудя дали си добре с психиката." И след няколко минути заспах.
***
Отворих си очите, бях будна.. Интересно защо ли, слънцето от прозореца светеше право в очите ми. Обърнах се на страни, Ал все още спеше. Тихо станах от леглото без да събудя Демона който си спеше сладко. Облякох се. Отидох до банята и се напръсках с вода."Колко не обичам да се събуждам." помислих си и въздъхнах. Върнах се обратно в стаята взех си чантата от която изрових листче и химикалка.
"Пич си, и мисля че, ще ме простиш за това че си тръгвам без някоя друга прощална целувка. Едва ли за теб това ще е голяма катастрофа. Сурно имаш, и ще имаш много момичета като мен. Така че няма да плачеш.. Е, пък ако има нещо друго освен секса ще се видим някой ден пак."
Сложих лисчето на възглавницата където спах аз. Погледнах демона и се усмихнах.
- Чао.. - прошепнах и излезнах от стаята..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 01, 2012 7:53 am

Тя промърмори. Явно след като се изсмях се е съмнявала, че нещо не ми е наред. След малко усетих как тя заспа. Останах буден, защото все още не ми се спеше. Все пак демоните бяхме адски създания. Нощем бродим и прочие. След няма и 30 минути ми се доспа. Гътнах се буквално. Паднах все едно някой ме простреля. При падането си забих лицето във възглавницата, а после си обърнах главата към Максим. Мислех си какво ни очаква на другият ден. Затворих очи и повече не ги отворих.
***

На сутринта вече реших да си отварям очите, но толкова ме мързеше. Погледнах Максим беше още до мен. Станах и отидох до тоалетната. Върнах се обратно в леглото, защото много ми се спеше. Отново се гътнах в леглото с поглед към Максим. По едно време, усетих как Максим стана. Толкова ми се спеше, че си останах заспал. Тя се изми, чух как пусна водата. След малко пък започна да се облича. Отново изпаднах в страната на сънищата. След няма и три часа, вече се бях наспал. Часа беше около 2, може би 3. Когато отворих очи видях, че няма и следа от момичето. Огледах се и видях една бележка. Надигнах се легичко и протегнах ръка към бележката, на която пишеше:

"Пич си, и мисля че, ще ме простиш за това че си тръгвам без някоя друга прощална целувка. Едва ли за теб това ще е голяма катастрофа. Сурно имаш, и ще имаш много момичета като мен. Така че няма да плачеш.. Е, пък ако има нещо друго освен секса ще се видим някой ден пак."

Разочаровах се, но не беше болка за умиране. Все пак както беше написала в писмото, ще имам и други, няма да бъде само тя. Усмихнах се и пак заспах. Не знам защо, но много исках да си гушна още веднъж възглавницата. След като станах от леглото, погледнах към часовника. Леле. Беше 19:00 часа. Какво е било това спане, чак се хванах за главата. Облякох се, измих се и излязох на лов.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотела в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотела в града
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Улиците на града
» Езерото в края на града
» Планини в края на града
» Преди две години в града
» 4 месеца по рано, града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: