The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Хотела в града Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Хотела в града I_vote_lcap81%Хотела в града I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Хотела в града I_vote_lcap19%Хотела в града I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Хотела в града I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Хотела в града I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Хотела в града I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Хотела в града I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Хотела в града I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Хотела в града I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Хотела в града I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Хотела в града I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Хотела в града I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Хотела в града I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Саманта Такър
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Том Милс
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Алекса Рен
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Selene
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Хотела в града I_vote_lcapХотела в града I_voting_barХотела в града I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Хотела в града

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 4:10 pm

Алекс нае стая в един хотел в който се настанихме. Странно сякаш не се учехме в едно училище и просто неможехме да отидем в стаята на някой но пък какво толкова, хотела не беше зле. Дори беше хубаво.
Той ме остави и изхвърча през вратата, седнах на първият стол който видях. Не че не се наседях. След няколко минути се върна с най различен алкохол.
- И как ти продадоха толкова като и 18 нямаш? - подсмихнах се. Макар че едва ли му искаха паспорта той и без това си игреждаше като на 18. Той ме попита какво искам.
- Водка! - заявих твърдо. Нещо наистина ми се допи доста. И от къде изведнъж ми идва това.. Ех. Замислих се.
- А Кола имаме ли? - повдигнах вежда и огледах всичките питиета опитвайки се да открия бутилка с червен етикет и бял надпис Кока-кола..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 7:19 pm

- Опа. - подсмихнах се неловко. - Забравих да взема. Ей сега ще дотичам. - изтичах до магазина. Взех набързо кола. Взех две шишета, а в стаята, която бях наел имаше сигурно пет бутилки с алкохол. След няма и три минути се върнах в хотела. Стаята беше на третият етаж, затова взех асансьора. Чаках го да слезе до първият етаж около една минута, защото хотела беше с 23 етажа, а самият асансьор беше на последният. След като стигнах до стаята отворих вратата. Отидох до кухнята, за да налея питиетата. Сипах на Максим водка. Взех всичките шишета и две чаши. Една за мен и една за нея. Все пак не знаех колко ще пием. Всичко беше възможно. Седнахме на една маса, която бе в апартамента. Попитах я:
- Аз да те попитам. Някой път дали ще искаш да заживеем завинаги? - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 7:16 am

Побутнах Алекс.
- Хей, аз не виждам бъдещетото незнам какво ще стане там.. - въздъхнах. Станах и разгледах нещата които има в стаята. Взех една нормална стъклена чашка.
- Има нормални. - отбелязах гледайки пластмасовите. Все пак в какъв, какъв но бяхме в хотел. Сипах една в една четвърт от чашата ром, айдее ще съм пират. Засмях се на ум и към рома сипах още кола. Отворих хладилника в които като по чудо имаше всякакви плодове.. Взех един лимон и го нарязах, сложих няколко парчета в чашата и отпих.
- Искаш ли? - повдигнах вежда и протегнах чашата си към него.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 6:18 pm

- Не, мерси. - отвърнах й с усмивка на лицето. - С теб може да прекараме известно време. Секунда да отида да пусна телевизора. - Станах си от мястото и се запътих да търся за телевизор. Обиколих спалнята и кухнята където имаше телевизори, но бяха далеч от масичката. Отидох в хола, а там телевизора се оказа най-близо, затова го пуснах. Като за начало включих на новините. Нямаше нищо интересно затова смених на музикален канал. След като го оставих си седнах пак на мястото и попитах Максим:
- Какво ще правим, мадам?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 6:38 pm

- Алекс, ние сме в един и същ апартамент в хотела. Ще прекараме известно време заедно, дори ще ти кажа повече ще прекараме цяла нощ заедно.. - засмях се поклатих с глава и отпих от коктейла или каквото и да е.. с няколко думи онова което направих.
- Какво ще правим?.. - замислих се нямах никаква представа. - Ще се напием и ще има парти? - засмях се и изпих всичкото съдържание на чашата сипах още но този път с повече ром и по малко кола. Изпих го на екс и се разходих до хладилника. Изнамерих от там ягоди и изядох една. Аии, обожавах ги. Погледнах Алекс и разклатих една пред него криейки останалите за да не ги види.
- Искаш ли? - повдигнах вежди. - Ела я вземи.. - подсмихнах се, захапах я така че едната страна на ягодата да се вижда между устните ми. Погледнах Ал предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 10:36 am

Тя си търсеше предизвикателство? Хъм. Добре щом иска да играем мръсни игрички. Усмихнах й се и погледнах към ягодата. Дали тя не си търсеше целувка или така ми се струваше? Тя си изпи коктейла и след като я погледнах тя явно криеше нещо зад нея. Преди това ме бе попитала какво ще правим. Е какво да правим и аз не знам. Въпреки това пак трябваше да й кажа нещо.
- Какво ще правим? Какво ще правим? - замислих се като говорех на висок глас. - Така и така ще сме цяла нощ заедно. Първо ще се напием. Може пък да не пием толкова и да спим заедно? - подсмихнах се малко умолително. - Или ако искаш да се напием пък после можем да легнем заедно. Може пък да се забавляваме в леглото цяла нощ. Хъм. Ще бъде интересно. - Какво ли щеше да ми каже Максим. Не знаех. След това погледнах към устните й и видях как ягодата още стоеше там. Какво пък. Приближих се и отхапах от нея. Приближих се към устната й. Нямаше как иначе да отхапа. Ммм. Направо я целунах. Но това не беше моя вина. Дали пък наистина не искаше да я целуна?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 11:24 am

Ох.. нямаше да го изям ако беше направил нещо повече. Макар че беше мило от неговата страна че не направи това " повече". Дръпнах го за ръката към мен, притиснах го към една стена и се доближих и аз до него. Надигнах се леко на пръсти и притиснах устните си към неговите. Задълбочавах целувката, усещайки как езиците ни се докосват. Отделих устните си от неговите като леко се усмихнах. Сипах си пак ром и кола, в който рома надделяваше и отпих. Странно неразбирах, защо изведнъж ми се допитолкова алкохол? Отрязах си лимонче и го изядох, брр киселоо.. Изпих остатък от питието и сипах ново..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 11:29 am

- Какво по.. - и в същият момент Максим вече ме бе притиснала към стената. Тя ми "удари" една целувка. Е не знаех какво става, но ми харесваше. Усетих как езиците ни се оплитаха един-друг. Харесваше ми. Тя се отдръпна и си сипа още ром и кола. Но защо го направи не мога да разбера. Дали не се е напила? Тъй като не знаех я попитах:
- Максим. Какво беше това? Да не си се напила? Или. Не знам. Не мога да си го обясня. Вярно исках такава целувка от теб, но не знаех, че ще я получа скоро.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 11:44 am

- По трезва съм от всякога.. Все още. - усмихнах се.
- А това беше целувка, една стъпка напред. Ако не ти хареса няма да го правя повече.. - повдигнах рамене отпивайки от питието ми. Наистина все още бях напълно трезва.. Седнах едвам ли не точно пред телевизора и започнах да превключвам програмите. Отпих отново от чашата и се отказах от превключването. Абсолутно нищо интересно. Въздъхнах отчаяно и погледнах Алекс който все още стоеше до стената коъм която преди малко го бях притиснала..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 12:09 pm

- Добрем. Харесва ми. Не съм казал нищо. Можеше да не спираш. - усмихнах се и я погледнах. Тя отиде до телевизора и сменяше програмите. Нито чакаше да види какво дават, нито дали ще й хареса. Сменяше каналите като, не знам като какво. Когато остави дистанционното, Максим отпи от коктейла и ме погледна. Какво ли си мислеше? Винаги можех да погледна в мислите й, но сега не исках. Не ми се разваляше момента. Тя ме погледна някак отчаяно. Отидох при нея и я целунах. Вдигнах я отново с две ръце. Държах я за дупето. Така ми беше някак по-лекичка. Отидох в спалнята където я пуснах. Оставих я в легнало положение. Наведох се към устните й отново и я целунах. Задълбочавах все повече целувката, а езиците си играеха един с друг. Мисля, че се бях напил. Поне щях да имам оправдание после пред Максим.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 1:10 pm

Подсмихнах се, това вече ми харесваше.. Отговарях на целувките му, при поредното поемане на въздух го бутнах да легне той и седнах върху него. Целунах го по устните, след това по бузата.. Целувките ми продължиха по вратът му. Не изпусках нито милиметър от кожата.. Когато устните ми обиколиха взсичко до началото на дрехите му се върнах отново към устните му. Плъзнах езикът си между тях, заравяйки едната си ръка в косата му...
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 1:35 pm

Еха. Не очаквах такъв развой на нещата. Е поне мислех, че ще ми се скара. Тя обаче прокарваше езика си при моя постоянно. Леле започвах да се влюбвам в това момиче. Направо откачах по нея. Тя ме обърна и легнах на леглото. Максим седна върху мен и ме целуваше. Отвръщах й. Исках я все повече и повече. Прокарах едната си ръка около вратът й, а другата мушнах под дрехата й и започнах да я наддигам. Не знаех дали ще го иска. Вече бях я оставил по сутиен и панталоните, с които беше. После си сложих двете ръце около кръста и и продължавах да я целувам. Дишах през носа, но правех стопове, за да си поемам повечко възух.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 1:51 pm

- Алекс.. всичко но до тука.. - показах талията ми. Предполагам че щеше да ме разбере. Може би и го исках малко, но осъзнавах че още беше много ранно.. Прекалено ранно ако искаше сериозни отношения.
- Съжалявам.. - погледнах го сякаш го умолявах за нещо, погалих го по лицето и лекичко се усмихнах. - Наистина, ранно е още.. - от устните ми се откъсна лека въздишка. Целунах го по бузата и след това отново по устните. Сериозно ли се свалях с демон? Направо неможех да си повярвам.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 1:57 pm

- Няма нищо. Всичко с времето си. Може и след малко да го направим. - подсмихнах се лекичко. Още я държах за кръста с две ръце. Повдигнах глава и я целунах отново. Езиците ни се срещнаха. Заиграха се сякаш са наистина живи. Боже харесвах я. Исках да сме заедно. Държах я за кръста, след което минах по нагоре по тялото й. Напипах гърдите и, които бяха големи и ми харесваха. Усещането, което изпитвах беше незабравимо.
- Нямаше проблеми. Всичко с времето си.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 6:28 pm

Усмихнах се, добре че ме разбираше..
- Оууу аз имам още цяло желание.. - засмях се. Слезнах от Алекс, като буквално паднах до него на леглото.
- Тук ще е яко да се скача..- отбелязах и се засмях. Направо, мислех като пет годишно момиченце. Е, не е лошо да се радва на живота човек.. Добре не бях точно човек, ама образно казано. Завъртях се и легнах по корем гледайки в стената. Започнах да си пея първата песничка която изникна в главата ми, наистина се държах като пет годишно доволно от живота лапе..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeНед Авг 19, 2012 8:21 am

Тя имаше желание. Оле бях забравил за тях.
- Аз пък имам още две. Какво е твоето. - оплезих се. - Oбърнах се с лице към нея и сложих едната си ръка на кръста й, прегърнах я, а с другата си подпирах с главата в очакване на нейното така скромно желание. След това ми каза, че ще е добре да се скача, но едва ли щеше да е добра идея. Ние бяхме на 17, високи, а и ще ни изгонят от хотела. Подсмихнах се и следователно изказах точно това, което мислех. Боже тя ми харесваше. Попитах я:
- Преди малко защо ми каза само до кръста. Защо не искаш по надолу? - очите ми се насълзиха, защото лампата светеше точно срещу мен. Нямаше как да не се насълзят.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeНед Авг 19, 2012 8:59 am

- Честно, незнам.. Не съм решила още. - повдигнах рамене и се замислих. Какво ми е желанието? Неможех да се сетя абсолютно нищо..
- Нали ти отговорих, ранно е още. - усмихнах се и се обърнах към Алекс, който ми беше задал въпрос. Доближих се до него и го целунах. Легнах отново както си бях преди малко и погледнах мъжа.
- Ал плачее.. - засмях се. Естественно знаех че не е точно това.. - Ауу ела да те гушна. - Протеглих ръце към него като някое малко дете и го прегърнах. - Хайде казвай ти желание, аз не се сещам а и сега е твой ред..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeНед Авг 19, 2012 9:29 am

Какво е моето желание? И аз не знаех. Вярно беше мой ред да го казвам, но какво ще бъде не знаех. Не ми идваше на идея. Все пак трябваше да се каже нещо. Затова първото, което ми дойде на ума го изръсих.
- Моето желание е да си свалиш и гащите. - подсмихнах се. - После да дадеш нещо. Ммм. Какво ли ще е то. - засмях се. След това я чух да се смее, защото ми се бяха насълзили очите, а в следващият момент, Максим ме прегърна. Всичко ставаше все едно сънувам. Нещо подобно. Преди прегръдката получих и целувка. Не исках тя да спира. Гушнах я и я целунах като задълбочавах целувката.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeНед Авг 19, 2012 10:47 am

Откъснах устни от неговите.
- Аааа не, без такива. - поклатих с глава. - Някое по безобидно желание нямаш ли? - повдигнах вежда. Станах от леглото и отидох да си сипя някой алкохол..
- Ал, искаш ли нещо? - погледнах мъжа а след това разнообразието на питиетата. Отпих от моята чаша и се усмихнах. И сега какво цяла нощ ще се напиваме ли?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeНед Авг 19, 2012 2:55 pm

- Искам. Ам. Налей Водка и Ракия. Смеси ги двете. Има и бира. Сложи и от нея в чашата. - погледнах Максим малко ухилен. Леле нямаше да мръдна от такава смеска. След като тя ми наля алкохола дойде при мен. Отпих от чашата и се замислих за желанието. Тя просто го отказа. Затова ще го мисля наново. Но просто не ми идва в акъла нищо.
- За сега желанието ми е да бъдеш с мен завинаги.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 8:08 am

Течноста в чашата след тази смеска придоби ужасно странен цвят.
- Само от водка и бира няма да си спомняш утре нищо и ще те боли главата, пък и плюс ракия. Направо.. - казах на Алекс като му поднесох странната напитка.. Отпих от моята си.
- Да това вече го беше казал, това зависи вече от нас двамата не от желания.. - усмихнах се. Оставих чашата си до леглото и паднах до Ал. - Нищо друго ли не се сещааш? - направих кучешка муцунка и го загледах умоляващо.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 8:20 am

- Е това, че няма да помня утре не е сигурно. Аз мога да помня като, не знам определение. Не се сещам. - отбелязах. - Тази смеска от алкохол не ми е за пръв път. - Изведнъж нещо започна да ми става. Аз виждах всичко в един друг цвят и някак всичко ми се движеше. Но това не ми пречеше. След малко видях как Максим пада до мен на леглото и каза, че това желание съм го казвал. След това ме попита дали не се сещам за друго. Как да се сещам. Няма какво да направя. Всичко си е просто. Не знам. Видях как направи една сладка муцуна, която изглеждаше като кучешката. И аз съм ги правил тия номера още когато свят светува. След като си помислих това, се подсмихнах загадъчно. Погледнах към чашата си, взех и отпих от нея. След това погледът ми премина към Максим. Тя все още правеше муцунката. Как да я спра. Имаше само една възможност. Целунах я набързо, след което казах:
- Добрем. Другото ми желание. ами ти пак няма да го поискаш. Така и така ще пренощуваме заедно, искаш ли да се .. ами .. Сети се сама.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 8:51 am

- От водка ракия и бира? Повярвай ми първо време няма да помниш нищо. След два три часа ще си спомниш, ама първо време не... - засмях се. Наистина само комбинацията от Водка и бира те отнася, да не говоря пък и за ракия. На новото му желание се засмях пак.
- Нали ти бях отговорила преди малко.. - поклатих с глава. Сериозно ли щеше да ме пита за това всеки пет минути? Ще взема в крайна сметка да преспя с него за да спре.. Изпих си смеската от ракия и кола. Вече беше доста късно, ужас как ще станем утре.. Изключих всичките лампи и отново седнах на леглото.
- Колко е тъмно.. - отбелязах тихо. Сякаш бяхме в филм на ужасите..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 8:59 am

- Добре де, но не се сещам за нищо. Желанията ще си ги запазя за друг път. - усмихнах се. В следващият момент видях как Максим стана да изгаси лампата. Всичко изгасна. Останахме само двамата а тъмно. Когато отново тя седна до мен на леглото аз се приближих към нея. Хвванах я за кръста и започнах да й махам сутиена. Така или иначе вече бях махнал дрехата, с която беше отгоре преди няколко минути. Бутнах я назад, за да може да легне на възглавницата, а след това сякаш бях готов да направя една от секс позите, които харесвам. Това беше Ездачката. Е нямаше да я опъна сега, но няма нищо. След малко я обърнах да седне върху мен, а аз да съм в легналата поза. Усетих как нейните задни части бяха на моят член, и в следващият момент тя се опъна на тялото ми. Горната част. Започнах да я целувам. Задълбочавах целувката все повече и повече. В тази поза дори имах уникалният шанс да я докосвам навсякъде. Докато я дарявах с целувки, си сложих двете ръце на задника й и я опипвах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 10:11 am

Откъснах устните си от тези на Ал.
- Ммм, какъв лош демон.. - подсмихнах се. Целунах го като езикът ми се заигра с неговия. Плъзнах едната си ръка надолу по плата.. Започнах да надигам ризата му нагоре и скоро вече беше останал без нея. Да сме си на равно полуголи. Притиснах се към него и започнах страстно да го целувам. Когато започна да не ми стига въздух си отделих устните от неговите. Започнах да го целувам по врата и да се снижавам все по надолу и по надолу. Обиколих всичко с целувки стигайки до пъпа. Докоснах кожата му с език и се върнах обратно на устните му без да го откъсвам. Целунах го по устните задълбочавайки целувката..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотела в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в града   Хотела в града I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотела в града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Улиците на града
» Езерото в края на града
» Планини в края на града
» Преди две години в града
» 4 месеца по рано, града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: