The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Изабела Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Изабела I_vote_lcap81%Къщата на Изабела I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Изабела I_vote_lcap19%Къщата на Изабела I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Изабела I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Изабела I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Изабела I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Изабела I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Изабела I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Изабела I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Изабела I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Изабела I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Изабела I_vote_lcapКъщата на Изабела I_voting_barКъщата на Изабела I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Изабела

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 1:21 pm

Къщата
Къщата на Изабела 1289512885_137120854_1-Luxory-house-in-Priseltsi-vil-Varna-Bulgaria-Priseltsi-1289512885

Спалнята ми
Къщата на Изабела 3

Стаята за гости
Къщата на Изабела 6

Всекидневната
Къщата на Изабела Fabulous-flat-interior-design-sofa_03

Трапезарията
Къщата на Изабела 161_big

Кухнята
Къщата на Изабела 02

Банята
Къщата на Изабела NEXO_576
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 1:32 pm

Къщата всъщност не беше моя, а на моята леля. Преди три години със сестра ми се нанесохме тук. Помня малката Алисън колко беше очарована от къщата, макар и от не най-просторните, сестра ми се почувства като удома си. Леля ми не поиска да дойде в имението на родителите ми в Денвър, защото според нея не било правилно да стоим в онази къща. Може би беше права.. така много по-лесно преминахме през загубата, заедно с Алисън. Никой и нищо не ни напомняше за радителите ни, някои хора дори мислеха, че леля Силвия ни е майка, което много ме устройваше.
Няколко месеца преди да завърша гимназията на Силвия и предложиха работа в Финикс. Тя естествено прие, не можеше да изпусне такъв шанс. Предложи ми и аз да отида с нея, но аз прецених, че мога да се справя и сама, двете с шестнайсет годишната Алисън заминаха във Финикс. Сега живееха в много по-голяма къща от тази и винаги, когато им ходех на гости се снимах в голямата градина.
Леля Силвия винаги е обичала градинарството. Къщата, в която аз живея сега също има малка градинка. След като те заминаха се чувствах длъжна да я поддържам, винаги когато те ми дойдат на гости леля ми и се радва и ме поздравява, че не съм я оставила. Както аз се грижа нейните рози никога да не овехнат, така и тя се грижи сестра ми винаги да е закриляна и обичана. Бях и повече от благодарна за това.
Със Саманта се приближихме до къщата като през цялото време мълчахме. Мълчанието ни не беше изпълнено с напрежение.. по-скоро, дори не знам как да го опиша. Не знаех дали преди да влезе в къщата трябва да я поканя.
Намерих си ключовете и отворих вратата. За всеки случай казах "Влез" и тя го направи.
Намерихме се във всекидневната. Хвърлих си чантата на един от сивите дивани.
- Настанявай се... искаш ли нещо за пиене?
Попитах аз и се обърнах към чернокосото вампирче.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeНед Яну 22, 2012 6:13 pm

Къщата бе красива, но не точно мой тип.По скоро от онези в които очакваш да видиш къп деца тичащи из градината с рози и майка им която вика по тях.Е жалко, аз не бях привърженик на точно този тип живот и затова просто се усмихнах лениво на гледката и последвах Изабела към входа на къщата.Може би би било добре да направя някой друг комплимент, по принцип хората се радваха да бъдат потупвани по рамото за незначителни неща без които нямаше да се забележи чак такава промяна, но както вече миссля че разбрахте, хората не бяха от най-умните същества.
Настаних се на един диван и след като кръстосах крака и помислих какво точно искам за пиене през ума ми мина думата "кръв" и замомент реших да се пошегувам.
Погледнах я така сякаш имах да кажа нещо ужасно важно и с твърд тон изрекох изречението си като заплаха или по скоро закана.
-Искам кръвта ти!- погледа ми се премести от врата й, към очите и се разсмях преди да видя реакцията й от шегата ми.беше ми забавно да се шегувам с хората...е май бе по скоро само с този човек, тъй като до сега не бях говорила толкова дълго с друг.
-Може някакъв лек алкохол, какво ще кажеш за по едно мартини?-предложих по ведро аз и погледа ми се плъзна по интериора на хола на къщата й.Беше красива, а на стената висеше закачена голяма картина.не бях сигурна какво точно бе нарисувано на нея, но цветовете не ми допадаха особено...Предпочитах нещо по тъмно, но това все пак бе нейния дом и нейния вкус.


П.П.Ужасно съжалявам че ме чака толкова време!
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeНед Яну 22, 2012 7:04 pm

Когато ми каза, ч иска кръвта ми цялата се сплавих. Няма думи, слуд ми изражението и омекна и ми съобщи, че е шега. Прекрасна шега.. нямам думи просто. Замислих се дали наистина бих и дала да пие от моята кръв отговора беше " Да, естествено". Просто разума не ми работеше, когато бях около нея. Никога не бих поканила вампир в къщата си... упс поканих НЕЯ. Не е възможно да ми е въздействала.. може би, когато човек се намираше около вампир просто полудяваше. Или.. не знам. Само знаех, че в момента ще направя абсолютно всичко, което ми каже. Изпитах това още когато я срещнах в гората, просто не исках да си го призная. Беше ме страх...
Отидох до кухнята и изкарах две чаши.
След минути бях отново в дневната. Заварих я да разглежда картината на стената. Наистина беше много красива, сестра ми я беше рисувала. Замълчах за миг и и подадох мартинито, наместих се малко по-далеч от нея. Замълчахме... Не знаех какво точно да и кажа. Взирах се в нея. Тя май го забеляза и леко се усмихна.
- Защо ме остави жива?
Попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeНед Яну 22, 2012 7:44 pm

Тя ме зяпаше все едно бях от онези жени с бради в цирка....Мамка му, добре че бях вампир, а не това!Е да вярно, аз бях нейната атракция, а тя моята.Но какво пък, бе ми забавно...достатъчно забавно че да не се лиша от компанията й.
Попита ме защо съм я оставила жива и това ме накара да се замисля...май нямах логична причина, но щом е тук и си говорим в момента, значи е заслужила втори шанс за живот...тоест не е изгубила първия си...
-Е, дори и да звучи странно, никога не съм разговаряла с човек и сегга ти си онази енциклопедия която сама съм писала, но вече забравила.Просто са ми интересни реакциите ти.Като една девствена природа на отделна планета.-засмях се леко на сравнението си, тъй като прекалих с образността.Често го правех, но в мислите си, никога не се бях пробвала на глас.Е май не било толкова зле, а?
-Явно има причина да те оставя да дишаш и да не те хапя....Но каква е тя, дори и аз не знам.Просто има нещо, което ми казва че не е добре да умираш...не сега..-усмихнах се надменно, сякаш аз бях тази която решава кога някой да умре и кога да живее.Е често се случаваше така, но никога не бях избирала някой да живее...поне не до сега...
-Разкажи ми детството си.Навярно е било щастливо...-попитах аз сещайки се за моето...въобще не бе за припомняне, предпочитах да чуя за нейното.Навярно ще е много по забавно и красиво...
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 1:52 pm

- Всъщност нямам кой знае колко интересен живот. Родителите ми починаха, когато бях на петнадесет години, имам по-малка сестра, която в момента живее в Аризона. Тя е прекрасна... толкова жизнена, крехка и неупетнена... и картината, която гледаше преди малко е нейно дело. Винаги е била човек на изкуството.. понякога ми се иска да приличам на нея.
Казах аз и започнах да гриза ноктите на ръцете си. Това беше лош навик, който бях научила още от малка. Спомням си как майка ми непрестанно ми се караше, че го правя и в крайна сметка не преставах.
- Ти ще ми разкажеш ли нещо за товето детство.. смисъл аз съм твоята енциклопедия, бъди и ти моята. Писна ми да се правя на голяма, а всъщност нищо да не знам за случващото се около мен.
Май прекалено много се разприказвах, а? Ох... както и да е. Никога не съм се съобразявала какво казвам, мнението на другите си е за тях. Защо трябва то да ме интересува? Както и мнението на тази вампирка... въпреки, че вътрещно исках да и се харесам. Все пак тя беше много по-различна от мен и наистина усещах, че е по-зряла.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 3:36 pm

Когато спомена това за сестра си се усмихнах и без да усетя прокарах езика си по устните.Не че бе нещо като заплаха, но "хората на изкуството" винаги са ми била слабост...Да си призная те наистина имаха нещо в себе си...кръвта им бе далеч по вкусна и никога не бих отказала един такъв, дори това да бе Бела..или в случая сестра й.
Попита ме за моето детство и това ме накара да се ухиля до уши.Каква енциклопедия си бе намерила пък тя!Не й завиждам, смъртта на родителите й бе нищо, биех я само с факта че бях вампир!
-Хъм, бих го описала като "интересно".-захилих се аз докато в ума ми навлизаха спомени от миналото ми...Да, бе интересно, но никак хубаво...
-Баща ми умря преди толкова години, че дори не помня вече...нито как изглеждаше, нито как се казваше.-засмях се аз и за момент се замислих дали наистина не знаех името му...ха, за какво ли ми бе сега, нямаше да ходя да го оплаквам скоро време, така че не ме и засягаше как бе името му!
-Майка ми си хвана един вампир, защото кучката си падаше по това да я хапе.-поредния подигравателен смях и продължих да разказвам.
-Но когато поиска да се разделят той я уби и си взе едно малко сувенирче, или иначе казано-Саманта.
Мисля да й спестя подобробностите по нататъка, но май това бе интересното, а?Пиенето на кръв и убиването на невинни бе интересната частт от живота на един вампир, не сърцераздирателните му драми.Но може би за тези мои приключения щях да разказвам по късно.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 6:38 pm

Историята и беше анистина трогателна. Бях оставила мартиното си на масата и се протегнах към него. Отпих една глътка. Попринцип не си падах по алкохола, но сега определено с нуждахе от големи количества. Прекалено много информация само за един единствен ден.
Не си представях какво и е на Саманта, толкова изстрадала... от колко ли време беше вампир. Изведнъж се изправих и отидох до нея, хванах ръцете и в своите и тя сякаш беше изненадана, да си призная аз също бях колкото и нея. Не я поглеждах в очите, които ми се струваха като бездънна дама.
- Съжалявам за това, което ти се е случило... и знам какво е да си сама. Тежко е.
Казах аз и вдигнах русата си главица. Не знаех как ще реагира на цялата ситуация. Усещах как сърцето ми бие забързано.
- От колко време си вампир?
Попитах аз накрая като не пусках ръцете и. Сигурно ме мислеше за луда, но аз все пак знаех, че е вампир така, че бяхме квит.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 8:32 pm

Тя сеприближи и хвана ръцете ми, усетих топлата й кожа и погледа ми веднага се спусна към ръцете й.Какво си мислеше че прави?Наистина не знаеше много за вампирите, особено за такива като мен.
Бързо я повалих на дивана, както бе седнала просто я бутнах назад и тялото ми се намести отгоре й.Зъбите ми отново се издължиха и духа ми се удари в кожата на врата й, като отново издадох онзи звук на разярен вампир и изсъсках срещу ухото й:
-Правило номер едно, никога, ама НИКОГА не докосвай вампир на който нямаше доверие!
Ръцете ми дъреха нейните над главата й и бавно се вдигнах нагоре, като не спирах да я гледам в очите и отново седнах на мястото си както до преди момент.Отпих от чашата си, като в нея не остана вече нищо и отново я погледнах.Преди да стане това ме бе попиталаоткога съм вампир.Ами вече не знаех, бяха ми казвали че вампир който брои годините си няма друга работа и колекционира време...хубава мисъл, затова никога не се интересувах на колко "ставах".Рожденния си ден спрях да празнувам преди много години, бях още човек, а този след "вампирясването" ми дори да не го споменаваме
-Повече отколкото ми се иска да бях.И все пак мисля че съм видяла достатъчно че даа знам повече от теб...и да не допускам предната ти грешка.Навън това щеше да ти коства живота...не че тук много ще те спаси, но...
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 12:49 pm

Никога не докосвай вампир, на който нямаш доверие. Ясно!
- Съжалявам... просто исках да съм мила.
Казах аз и поклатих главата си. Забелязах, че напитката и е свършила и погледнах въпросително към чашата. Саманта кимна и аз се върнах след няколко минутки с нова чаша мартини.
Какво ли правеха вампирите, когато се напиеха? Може би след петата чаша щеше да му ухапе? Всъщност какво и беше чувството? Може би много приятно, щом собствената и майка се е предала на изкушението.
- Какво е да убиваш? Смисъл.. харесва ли ти?
Попитах аз и отново започнах да гриза ноктите на ръцете си. Колко грозен навик само...
Попитах я за убийствата, защото винаги съм обичала да чета за тавика неща. Попринцип в книгите убиеца беше някой психопат, който се наслаждава от убийството на жертвата си.
Саманта ми изглеждаше опасна, но не чак толкова. До някъде си и беше обикновена, не можех да я възприема точно като вампир, по-скоро някое момиче с тежка съдба, предлагащо се на всеки срещнат мъж.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 1:19 pm

Момичето показа интереса си към убийствата на вампири и да си призная се насочи в добра посока.Усмихнах се на въпроса й и след като поех чашата в ръката си започнах да премятам в ума си интересни случки и поводи за убийството на някой човек...не мислех да опиствам същества, макар да не бяха толкова честа моя жертва, все се намираше един друг върколак...
-Да бъда честна, обожавам да убива.И не го казвам, като някой психопат или побъркан зъл учен.Когато започнеш да решаваш кой ще умре и кой ще живее се чувстваш като нещо повече...Някога питала ли си се колко добре се чувства Сатаната?Да си вампир е нещо такова, само че не си най силен и винаги има кой да те убие....а понякога това е много по добре...
Убийството за което се сетих бе, когато докато се забавлявах с двойка човеци, гаджето на Соф ме спря с най малкоумните доводи.И все пак оставих единия жив.Мисля че бе момичето, момчето убих първо.
-Не знаеш какво блаженство изпитваш когато усетиш страха и страданието.А човеците вонят толкова многго на страх, че самия факт че те виждат като вампир те кара да се чувствап добре.Молбите за милост, плача, писъците...всичко е невероятно.А усещането когато кръвта се спуска по гърлото ти...изпълва тялото ти с енергия, която взима директно от човека...
Бях чувала че някои вампири се хранят с страх и писъци, а кръвта е само средството да си ги набавят.Но понякога точно това хапане и пиене на кръв бе използвано не само за хранене, но и за удоволствие.Наистина не бе толкова лошо да те ухапят, чувството е невероятно, особено примесено с болката...но на мен не ми допадаше особено...и все пак имашше такива които дават всичко за едно хапане...глупаци!
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 6:16 pm

От всичко, което ми каза Саманта потръпнах. Усетих как челото ми се набръчква и пот избива по челото ми. Говореше за вичко това сякаш е просто игра... да за нея явно беше, но всъщност не я винях напълно. Тя няма как да оцелява, ако не пие кръв, но все пак може и да не убива.
Не... този разговор го бяхме водили преди малко, нямаше пак да рискувам да видя онази застрашителна физиономия на лицето и, която крещеше, че ако кажа още нещо утре ще съм три метра под земята.
Изведнъж сякаш чувах виковете и стенанията на жертвите на Саманта. Наистина беше ужасяващо, отново потръбнах. Може би подхождах към ситуацията прекалено лично, но аз си бях такава. Винаги мислех за другите, а никога за себе си. Защо бях такава? Защо ме беше грижа за някакви непознати, които умират ухапани от поредния вампир? Нали аз все още бях жива... трябваше да остана още много такава.
- Искаш ли да ме ухапеш?
Попитах аз и я погледнах в очите. Да не би нещо да не ми беше наред? Или моята кръв не миришеше толкова хубаво? Сякаш.. сякаш си го търсех още от самото начало. По-добре да ме убие и да се свършва, нали?!... Такава съм идиотка..
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeСря Яну 25, 2012 6:28 pm

Попита дали искам да я захапя и вместо да й отговоря се изхилих арогантно.Сякаш не заслужаваше дори да бъде ухапана...е не бе точно така, само се закачах с нея.След секунда успокоих истеричния си смях и я погледанх в очите.Искаше да я ухапя или какво?Можех да прочета мислите й за част от секундата и да разбера дали го желаеше, но се отказах да се ровя в ума й, като просто щях да я попитам...
Приближих се към нея и наклоних главата си леко настрани, като очите ми се впиха в врата й и от устните ми излезе равно и спокойно:
-Искаш да те ухапя ли?
Езика ми се плъзна по вече издължилите се зъби и след това облизах устните си...сякаш бях готова да я захапя при вървата буква, а именнно "Д"...Но какво пък, нали бях вампир, това правех, а тя искаше да я хапя...
Наистина ли щях да го направя?не мисля че бих ухапала точно нея, все пак ако щях да хапя някой, то щях да го направя още в началото.Не ми харесваше да говоря с храната си, така че тя определено нямаше да бъде хапане, не и сега.
Беше глупачка, не мислите ли?Да ме кара да я хапя?!Не че бе толкова лошо, но ако бе приятно щеше да ми харесва, а аз не понасям да ме хапят...и главно защото се чувствах слаба, не защото бе толкова болезнено или неприятно....
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeСря Яну 25, 2012 7:40 pm

За момент наистина се изплаших, че наистина ще ме ухапе. Сякаш знаеше, че ще кажа "Да", но вместо това рекох:
- Не.
Усмихнах се доволна от себе си, Саманта прибра зъбите и и за момент можех да се закълна, че виждам лека извенада в очите и. Останах на мястото си без да помръдвах, не знахе как ще реагира на цялата ситуация вампирката. Дали я взимаше за сериозна?
Затворих очите си и видшах дълбоко. Наистина исках да ме захапе, но и мисълта за това ме ужасяваше. Да прободе бялата ми и мека кожа с острите си зъби и да засмука кръвта ми. Наистина беше много зловеща... а дали беше приятно?
Отворих отново очите си и погледнах в нейните.
- След като си се превърнала как си се чувствала?

П.П Извинявай, че е не е дълъг, просто в момента не мога да пиша ;;
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 12:18 pm

О миличка, я не ме лъжи!Четях мислите й толкова лесно, без дори да се старая, а тя се опитваше да ме излъже.Колко жалко, наистина не бе научила нищо за вампирите...но аз май не бях споменала това за мислите...Е нищо, все още не бе бил звънеца за да излезе от часа.
-Никога, ама никога не ме лъжи, чу ли?!Аз винаги ще разбера дали казваш истината и ако не е така, горко ти!-изсъскках заплашително, макар че нямах чак толкова агресивни чувства към нея.По скоро се шегувах докато я карах да се страхува...това ми допадаше...
Накрая реших да отговоря на въпроса й, който бе задала, а именно как съм се чувствала след превръщането.
-Ами аз знаех доста неща за вампирите, след като бях живяла8 години с Том, като не броим тези в които майка ми бе жива...Не бе такава изненада, той ме бе уведомил за намеренията си няколко седмици преди да ме превърне.В началото болеше, все едно умираш от болка, но без смъртта.И след това усещах как всяко едно сетиво което притежаваш можеш да контролираш ттака лесно.Чуваш по добре, помниш по добре, макар че има някои неща които забравяш...от миналото си като човек...
Облегнах се назад и за миг затворих очи...колко жалко бе, нали, да забравиш какъв си бил...ако не знаеш от къде идваш, то тогава къдде въобще отиваш?...
-Най хубавото нещо което притежават вампирите е онова прословуто "копче".Чувала ли си за него?Наистина съществува...натискаш го и просто...спираш да чувстваш.Няма болка...няма и любов, но...болката изчезва..няма я.Не могат да те наранят..освен физически де.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 1:24 pm

Искам и аз такова копче. Искам шибаната ми любов към Оливър просто да изчезне, да забравя абсолютно всичко свързано с него. Исках... исках да изключа болката от загубата на родителите си, исках да не изпитвам вина пред сестра си.... Исках просто да не чувствам. Предпочитах физическата болка пред душевната. Дешувната ме изгаряше от вътре, всеки път когато съвсем случайно чуех името " Оливър" или нещо подобно, сякаш някой ме удряше с топка за боулниг в корема. Не исках да изпитвам това.. исках да съм щастлива и безгрижна. Да се усмихвам и да знам, че всичко ми е наред, а не да се усмихвам фалшиво и да се правя на щастлива, както в последно време.
- В момента ти изключила ли си своите чувства?
Може би да... само по начина, по който реагираше на всяко мое изказване, всяка моя дума, толкова агресивно и злобно. Сякаш зад тези и реакции се криеше нещо съвсем различно. Може би едно пракресно създание, което може да обича, може да се смее истински, а не да прави онзи гърлен смях, койтоднес цял ден чувах.
Погледнах през прозореца. Вече беше след обед. Слънцето залязваше и гледката беше много красива.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 2:50 pm

Дали съм натиснала копчето?Момиче това копче го натиснах още след като станах ваммпир!Не знаеш как се живее с спомена за доведеният ти баща вампир, който те насилва от 8 годишна!Това наистина бе най хубавия му подарък.Да спре вътрешните ми страдания...
-Ти как мислиш?Да си вампир въобще не е лесно.Това копче ти помага да оцелееш, както и зъбите и убийствата.Може да сме чудовища, но на нас ни е много по трудно отколкото на хората.Да можеш толкова неща е такова бреме...затова повечето вампири са жестоки и безмилостни.Никой не е бил добър с тях, защо сега и те да са такива...?
Истина бе, да си вампир бе трудно.Това копче бе удобно, но точно това копче те спираше от това да си щастлив...да не обичаш значи да не боли, но също така да не си щастлив...
Ако искаш да стигнеш до онзи етап на щастие, то тогава трябва да минеш по всяка пътека която би наранила ходилата ти.Ако прелиташе над стъклата с това "копче", тогава нямаше да стигнеш до никъде...просто избягваш болката...
Проочетох мислите й, това че искаше и тя така бе жалко...Да копнееш да се превърнеш в нещо отвратително за да се спасиш...търсеше лесния път, както всички останали.Нямаше да стане малката, щеше да си извървиш пътя сама и през всички стъкла.да видим колко кръв ще пуснеш...
-Искаш да си вампир?Това е малко странно желание, но аз мога да го изпълня, нали знаеш?-изсмях се надменно и пренебрежително.Беше забавно, да ме моли да я превърна, не че вярвах това да стане, но щеше да е смешно.Толкова ли я бе наранил този мъж?Не вярвам да бе толкова сериозно, както се пее в една песен "...nothing but a heartache..."
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 5:44 pm

КАКВО? Не не не, в никакъв случай не исках да съм вампир. По-скоро бих умряла, просто исках такова копче. Та за бога аз бях вегетарянка, попринцип. Какъв вампир ще съм щом дори животинско месо не ям? Това беше толкова смешно.
- Не искам да съм вампир, а и от къде знае какво си мисля?
Попитах аз и за момент просто ми щракна нещо в главицата. Тя можеше да чете мисли.. това да не беше нещо специално или всички вампири го можеха?
- Ти можеш да четеш мисли?
Попитах аз перид да и дам шанс да отговори на първият ми въпрос, защото вече знаех отговора. Това беше толоква зловещо и подло от нейна страна. Сигурна съм, че и за тази си дарба има просто едно шибано копче с което да я изключи. Но защо иска да се бърка в мислите ми? Толкова беше зла... Мислите бяха най-съкровенното нещо на човека, никога не можеше да ги прочете.. или упс един вампир можеше.
Това нещо още повече ме шашна и потвърди твърдението ми от преди малко, че не искам да съм вампир. Просто това нещо не е за мен. Ами какво ми станало със сестра ми, ако се превърна и след това и го сервирам с бисквитки? Би ме намразила... би се отрекла от мен. Да, това го очаквам и ще го преживея, но няма да преживея и нейната смърт. Единствената добра страна е, че когато се превърна вампир ще мога да убие шибаният Оливър. Да.. това ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПет Яну 27, 2012 6:34 pm

засмях се на прозрението й че чета мисли, а още повече на последвалите след него разсъждения.Беше забавна...за човек...
-Първо, вампирите не ядът месо, а пият кръв, така че няма да си нарушиш диетата.-отбелязах аз малко убидена от факта, че смяташе вампирите за толкова ужасно...вярно че не бяхме цвете за мирисане, но не ние се хранехме с трупове!По възможно бе един човек да изяде друг, отколкото вампир...
-Второ, аз не съм зла.Въобще не знаеш какво е зъл вампир.Аз съм направо ангелче!-засмях се надменно, тъй като не бях толкова добра, но наистина имаше и по лоши от мен..например Том....
А това със сестра й бе толкова смешно...щяла да се отрече от нея, ха, как ще я вини, ако не е виновна.Ако сега я превърна, колкото и да се дърпа няма да помогне.Тези човешки създания...толкова са смешни, че чак трагични...
След това дойде и въпроса с този оливър...ха, иска да убие, а?Това можеше да се уреди и без да е вампир, просто щеше да даде нещо в замяна...
-Давам му 5 минути...ще се позабавлявам с писъците и страха му и след 5 минути е мъртъв.-засмях се арогантно, сякаш това че мога да го убия бе нещо невероятно...е, то си бе така де..
-Не е нужно да си вампир че да го убиеш, някой може да го направи за теб...в замяна на нещо де...-предложих аз като помислих какво ли бих искала от нея.Нямаше какво толкова да ми предлага, но пък бях длъжна да предложа услугитее си...а именно на убиец...
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПет Яну 27, 2012 7:16 pm

Вече не издържах. Исках тя да се махне от къщата ми. Прийска ми се да я изритам навън с ритници. Толкова беше отваритетална. Така се подиграваше с мен.
- Вън! - Казах аз тихо и равно. Погледнах я в очите, като моите бяха пълни единствено с ярост и гняв.
- Махай се веднага от къщата ми!
Помислих си, че тя ще ми се развика и може би ще ме убие, но тя не го направи. Просто тръгна бавно към врата и след това излезе. Не исках да виждам как върви към вратата на двора. Просто... гадеше ми се от нея и от всичко свързано с нея. Коментарите и за Оливър... И всичко останало просто УЖАС!
Усетих как сълзи напират в очите ми, но ги спрях. Отидох до кухнята и извадих една бутилка с уиски. Отпих направо от нея. Не ме интересуваше дали ще се напия или не! Просто... бях ужасно ядосано и трябваше да нещо да си го изкарам.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 5:51 pm

Настъпи дългоочакваният момент.Запознанството ми с роднините на Бел.До момента всичко вървеше по план и нямахме място за притеснение.Тя изпи отварата и сега сетивата й бяха подтиснати.Спрях пред къщата на леля й и хванах ръката й.
-Бел,-казах аз.-Не се притеснявай,всичко ще бъде наред.Ако все пак нещо започне да се обърква намери начин да ми кажеш.Не се колебай.
Стисмах нежно ръката й и я целунах дълго и продължително.Някакъв мъж минаваше покрай нас и се изцъкли в колата.Явно му допадаше да гледа две красиви момичета как се целуват.Само дето аз нямах намерение да му правя шоу.Показах му среден пръст и се ухилих злобно.Очите ми пробляснаха.Той се препъна и се затича по улицата.Глупак.
-Хайде,Бел,време е-казах аз и отворих вратата от моята страна.
Сложих бързо лещите си и двете тръгнахме по алеята към къщата.На пръв поглед къщата ми допадна,макър че обичах да съм на широко.Това сега нямаше особено значение.От значение беше как щяха да реагират роднините й и какво щеше да се случи.Изтласках всякакви мисли от главата си и се съсреодоточих в предстоящата среща.Изабела натисна звънеца и звъна му отекна в къщата...
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 6:20 pm

Целувката на Галина ми даде малко смелост. Не чакахме много дълго, когато врата се отвори и пред мен застана Ани - малката ми сестричка. Беше рано сустринта и тя все още беше по своята пижама. Ние двете много си приличахме и тя имаше руса коса като моята и сини очи.
- Изабела. Изабела?!
Усетих изненадата в гласа и. Никога не бях бягала от вкъщи, защо ми е сега да го правя?
- Ани..
Не издържах и и се хвърлих на врата. Прегърнах я силно и вдишах аромата и. Дали това беше последната ми среща с нея? Не.. Галина щеше да измисли някакъв метод, също като днес.
Тя сякаш сега замеляза Галина. Отскубнах се от нея и се усмихнах извинително.
- Това е Галина.. я е моя.. ъм приятелка.
Казах аз и Галина и Ани е здрависаха. Трите влязохме вкъщата. Леля ми се появи пред мен с чаша кафе в ръце.
- Изабела? Къде беше цели два дни? Знаеш ли колко се притесних? За малко да отида в полицията...
- Съжалявам, лельо... не исках да ви притеснявам.
Тя ме гледаше въпросително, както и Галина. Двете се запознаха и тя ни подкани да седнем в дневната. Ние го направихме и тя сипа на мен и Галина кафе.
- Ще ми разкажеш ли къде беше?
Попита тя, а Ани стоеше и ни гледаше глупаво през цялото време. Сякаш усещаше, че на мен и Галина нещо не ни е наред. Сигурно си въобразявах.
- Лельо, нали знаеш колко много обичам да снимам? Преди време бях дала някои от работите си на Галина и онзи ден тя дойде и ми съобщи, че има огромна възможност за мен.
Бях изумена колко лесно ми е да я лъжа. беше толкова подло от моя страна, чувствах се ужасно. В този момент ми се искаше да прегърна Галина, да впия устните си в нейните и да се почувствам жива.
- Това не ми обяснява защо те нямаше два дни.
- Трябваше да се запозная с едни хора... после пренущувах у Галина и забравих за времето.
Повдигнах раменете си, а всички се взираха в мен. Галина ми хвърляше няколко одобрителни погледа.
- Лельо, аз ще замина за известно време. Вече съм пълнолетна, а пред мен се отваря страхотна възможност. Не искам да я пропилявам.
Леля ми дойде при мен и ме прегърна силно.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 6:30 pm

Налагаше се да се намеся.Нещата вървяха по ръба на бръснача.За мое голямо облекчение,Бел свърши голяма част със снимането.Просто сега щях да развия една хубава история.Леко се наклоних напред и се усмихнах.
-Вашата племенница е много талантлива-казах аз.-До скоро нямах възможност да й предложа нещо,но сега се отвори такава и аз й се обадих.Нека обясня...Става въпрос за работа в студио.Фотограф на хонорар.Плюс това ще може да упражнява свободна практика.Хонорарите са атрактвни и мисля,че това е шанса в живота й.Има страст в работата й и определено няма да остане незабелязана.-Отпуснах се назад без да свалям усмивката от устните ми.Хареса ми,че леля й се успокой.След това продължих.-Дори смятам,че с рисуването си,Ани също има много добри шансове за кариера.
Метнах поглед към Бел и забелязах б;агодарността в очите й.Не че бях направила кой знае какво,но все пак роднините й се нуждаеха от сигурност.Обърнах се към Ани с думите:
-Би ли искала да ни покажеш последните си рисунки?
Лицето й светна.Ето,че вече владех положението.Това ми харесваше,а още повече ми харесваше,че по този начин Бел беше спокойна.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 6:49 pm

Погледнах с такава благодарност Галина. Беше толкова добра с мен, личеше си, че прави всичко, за да може аз да съм щастлива.
Ани донесе рисунките си и ги остави на масата. Наистина бяха много красиви. Сред рисунките и имаше и един мой портрет. Наистина ме леше нарисувала толкова истински. Помня колко много се карахме докато и позирах, но накрая и двете бяхме доволни от резултата. Забелязах, че на Галина също и хареса тази рисунка.
Усмихнах се още по широко.
- Сестричке, наистина имаш много голям талант.
Придърпах я към себе си и я целунах по бузката.
- Обичам те, Ани.
Казах и аз, тя ми отговори.
- Аз също Бела, ще ми липсваш много.
- Ти на мен също.
Не исках дя я пускам, но ми се наложи. Станах от масата и погледнах към леля.
- Ще отида да си събера багажа.
Казах аз и тя ми кимна. Влязох в просторната си стая, която толкова много обичах. Излегнах се на леглото и затворих очите си. Усетих как сълзи капят по бузите ми, явно еликсират беше възвърнал това мое качество. Не знам колко време съм лежала, но накрая чух как вратата се отваря. Беше Галина, изтрих бързо сълзите си и я погледнах.
- Съжалявам.. унесох се. Сега ще събера малко дрехи и тръгваме. Знам, че нямаме време.
Казах аз и отворих гардероба си, изкарах един страх сак и започнах да пъхам каквото ми падне. Усетих ръката на Галина върху рамото ми и не се стърпях. Отново се разплаках.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 7:00 pm

Обърнах Бел към мен.Мразех да виждам сълзи,но не се съмнявах,че сега ще стане точно така.Бях подготвена за това.Леко придърпах Бел и я прегърнах.Усещах как сълзите й мокрят роклята ми,как ноктите й се впиват в раменете ми.Хлиповете й станаха по-накъсани,дишането й горе долу се уравновеси.Целунах я леко.
-По-добре ли си?-попитах аз.-Какво те притеснява?Винаги можеш да ги виждаш,винаги когато пойскаш.За това,което казах на сестра ти,бях напълно сериозна.Мога да я уредя в някоя престижна художествена академия.Леля ти ще има достатъчно пази,за да си позволи всичко.Лично ще се погрижа.Бел,не искам да си тъжа...
Тя се поуспокой.Погледнах часовника си.Времето напредваше,но сърцето ми не ми даваше да я пришпорвам.Не исках да я откъсвам насила от тях.По дяволите!
-Виж,Бел-продължих-,ако искаш..не знам.Искаш ли да останем с тях днес?Да вечеряме с тях?Просто...искам да си добре,само ми кажи искаш ли?
Изабела се вгледа в мен,но не разбирах по очите й отзи път.Исках точен отговор и то бързо.Времето течеше...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Изабела   Къщата на Изабела I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Изабела
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Фей
» Къщата на Том Милс
» Къщата на Ля Мор
» Къщата на Иси ^^
» Къщата на Ефи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: