The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcap81%Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcap19%Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Елизабет Джонсън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 7:03 pm

Едва не са задавих като чух последната част на разказа. Господи... И просто ме беше оставила да я изчукам! Без да каже и дума.
- Господи Лизи, защо не ми каза по-рано - прокърах ръка през косата си. - И в събота просто ме остави да те... О боже.
Защо го е направила? Господи ако знаех щях да бъда сто пъти по-внимателен и нежен. Подпрях се на плота и се загледах в храната.
Какви ли спомени й бях събудил в главата онази нощ. Господи само да знаех...
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 9:21 am

Приближих се към него и го прегърнах.
- Хей...няма нищо.Добре съм.Всичко това беше отдавна...минало. - казах и се усмихнах.Въобще не ми беше приятно да мисля за онова време и живеех за настоящето...и с малко мисли за в бъдещето,но не и в миналото. - Спокойно....добре съм.Наистина.А и когато го правихме наистина ми хареса.
Целунах го по бузата и го придърпах към себе си.Толкова беше сладък като беше така загрижен.Не исках да има някакво чувство за вина обаче.
- Много си сладък..знаеш ли. - усмихнах се лекичко.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 10:21 am

Лизи веднага почна да ме успокоява, че не съм виновен за нищо и да не се притеснявам ама все пак ми беше гадно. Пръгарнах я и я притиснах към себе си.
- Наистина ли си добре - тя кимна и ми се усмихна. Целунах я по устните. После по буза , вратът...
- Боже момиче намаш си и на представа как ми действаш.
Засмях се...
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 10:28 am

Изкисках се като малко дете и отвърнах на целувката му.След малко пак лежахме на дивана,а той беше отгоре ми.Сравнително дългата му коса падаше около лицето му и го правеше още по-красив.
- Прекрасен си. - прошепнах и го целунах нежно. - Никога не съм предполагала,че ще имам връзка с теб или нещо подобно.Отначало те мислех за..хм...скучен задник който не знае как да се забавлява,но след онази сутрин в кафенето...тогава всичко което съм мислила за теб се промени.Сега не бих те заменила за нищо на света.Ти си един от най-страхотните хора които познавам Димка.
След тази моя реч отново го целунах и се усмихнах чаровно.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 11:03 am

Повдегнах една вежда.
- Аз скучен! Лизи обиждаш ме.
Засмях се и продължих да я целувам.
- Аз пък - изправих се малко за да я гледам в очите. - Си мислех че ти си едно разглезено от богатите си родители девойче, което знае само как да сърфира в нета и да сваля момчета от футболният отбор. - Целунах я по устинте. - Сега разбирам колко много съм грешал за теб. Не бих те заменил за нищо на света.
Продължих да я целувам и прокарах ръка по тялото й.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 11:11 am

Подсмихнах се.
- Еее...всъщност майка ми докато беше жива доста си ме глезеше,но...това беше преди сумати време,а и дори тогава можех да се грижа...сравнително за себе си.Но не отричам,че не обичам да ме глезят. - След тези думи се завъртях така,че да съм отгоре му и го целунах като се подсмихнах. - Защо ли сме си правили такива грешни заключения?Аз си мислех,че ме мразиш и,че дори ще ме оставиш на поправителен...
Леко се изчервих.Че не учех много по литература си беше вярно,но...да всъщност имаше шанс да ме остави на поправка.Трябваше да взема да си седна на задника и да понауча нещичко.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 11:21 am

Махнах няколко кичура коса от лицето й и се усмихнах.
- С удоволствие съм съгласен да ти давам допълнителни часове. За да не останеш на поправка.
Усмихнах се и продължих да я целувам.
Едната ми ръка отидена тилът й я притискаше към мен. Другата ми ръка, която беше на бедрото й се премести и застана на дупето й.
Този път аз я обърнах и тя беше под мен.
- А пък и - почнах да говоря между целувките които бяха почнали да стават по старстни - така ще имаме... повече поводи... да се виждаме... без хората да заподозрат нещо... нали?
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 11:39 am

Подсмихнах се.
- Разбира...се... - зачудих се нещо което доста ме разсея и спрях да отвръщам на целувките му и леко се отдръпнах. - Димка?Някое от момичетата в училище...сваляло ли те е...смисъл...някои от тях..не само от моя клас...
Бам!
Понякога много се ядосвах,че не можех да си държа устата затворена.Развалях всичко...особено най-хубавите момени.Мразех се.Въздъхнах и отпих поглед от него като погледнах към телевизора който беше включен на Анимал Планет.Определено трябваше да си взема някакво животинче...
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 12:01 pm

Е рано или късно... все някога щеше да ми попита нали? Така че очаквах този въпрос, но това не означаваше, че съм подговен.
- Да сваляли са ме... Но аз никога не им обръщам внимание честно.
Придърпах я към себе си и обгърнах с ръци лицето й . И я съставих да ме погледне.
- В момента в очите ми си само ти и никой друг. Ясно? Няма нужда де се притесняваш от нищо.
Целунах я по челото и се усмихнах. В момента виждах само нея и никое друго момиче, което се опитваше да ме свали.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 12:21 pm

Надявам се...
Леко се усмихнах и отвърнах на целувката му.
- Какво ми харесваш?Какво?Има толкова по-красиви и умни момичета в цялата гимназия,а ти..ти си с тази която просто ти допадна в кафенето,а преди това си мислел за лигла... - очите ми срещнаха неговите.Тези негови очи...лешниково кафяви и така дълбоки и така топли.Той може и да беше сдържан,но тези негови очи издаваха толкова много за него.
- Ти си толкова различен от всички които познавам...толкова си внимателен в мен...ти си ти.Затова и те харесвам.Не отричам,че и преди не съм си падала по теб..о напротив.Падах си,но ти ми беше учител.Знаех,че няма как да бъда с теб или нещо такова,а пък и цялата ми надежда се стопи когато почнаха да валят и лошите оценки...
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 12:29 pm

- Че как може човека да не те хареса, Лизи. Може да не го покзваш, но ти си много умна. И си по-красива от повечето момичета които съм виждал - погалих лицето й и усмихнах. - А и какво може да не хареса човек в теб. Ти си силна и добра. И се справяш по-добре в живота от повечето момичета на твоята възраст. Друг би се отказал да си бори много отдавна. Така че има много какво да харесвам в теб.
Усмихнах й се и я придърпах към себе си. И я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 12:35 pm

Усмихнах се и се завъртях така,че отново да съм върху него като седнах.Плъзгах ръце по гърдите му,а на лицето ми имаше усмивка.
- Всичко това изглежда толкова...нереално.И все пак...и все пак е истина.Щастлива съм...човек да не повярва,че и аз получих нещо хубаво в живота. - отново легнах и го целунах.Плъзнах ръка надолу по тялото му докато не стигнах издутината в дънките му.Леко я стиснах - все пак не исках да го оставя без деца - и той леко изстена и стисна очи.
- Искам те... - прошепнах в ухото му.Знаех как звучах тези думи..и все пак аз наистина го исках.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:02 pm

Господи и аз я исках. Много я исках. Прокарах ръца под блузата на Лизи и махнах от нея. В монета точно не й трябваше. Усмихнах се и пръдлжих да я целувам по врата гърдите... Махнах сутиенът й и прид мен са разкирха гърдите й. Близнах едното й зърно и го засмуках, а тя изстена. Направих същото и с другото.
Пъхнах ръката си по панталонките и бикините й и почнах да масажирам клитора й. Тя изстена и почна инстинктивно да се движи.
- Влажена - си пршапнах аз . - Това ми харесва - казахи целунах вратът. И тогава вкарах средниат си праст в нея и тя изстена. - Много ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:18 pm

От устата ми започнаха да излизат стонове,викове и въздишки.Толкова ми харесваше това което правеше той...
- Аа... - изстенах когато той вкара пръста си в мен.Извих тялото си в дъга от възбуда и удоволствие.Прехапах долната си устна и вплетох ръцете си в косата на мъжът който ми доставяше удоволствие.Чувството беше толкова приятно...всъщност удоволствие от секса бях изпитвала само два пъти в живота си...всички други пъти бяха Ад за мен.
Леко потръпнах при спомена за това,но гледах да го избутам някъде навътре в съзнанието си.Когато Димка вкара пръста си още малко по-навътре извиках.От устата ми отново почнаха а излизат какви ли не звуци включително и името му примесено с останалите стонове,викове,въздишки.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:28 pm

Лизи почна да стене и да се извива ото удоволствие и това ми харесваше. Харесвах стенанията й. Добавих още един пръст и почнах да ги движа докато в същто време масажирах и клитора й. На нея това видимо си й харесваше.
- Отпусни се миличка... - казахи я целунах нежно по устните и почна да местя пръстите си навън и навътре все по-бързо и по-бързо. Вече се бях възбудили и бях достатъчно твърд да проникна в нея, но исках още малко да я погледам така. Да й доставя удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:43 pm

Стоновете не спираха да излизат от устата ми,а Димка да движи пръстите си.Бях затворила очи и се носех на вълната на удоволствие.Отворих ги леко и тогава видях,че Димка ме гледа.Беше красив...толкова красив.В същия този момент изстенах отново.Доставяше ми такова удоволствие...толкова ми харесваше.
- Димка... - определено нямаше да бъда трезва на следващия ден.В часа му нямаше да мога да мисля за нищо друго,а да не говорим,че щяха да ни го слагат за класен...господи...исках го...исках да го усетя в себе си.Сега.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:54 pm

Госопди вече не можех да издържа. Ако прдължавах още малко така щях да свърша без дори да съм проникнал в нея. Разкопчаха на бързо дънките си и ги сабух от себе си без да спирам заниманието си. Извадих члена си. Дръпнах Лизи към мен и с няколко бързи движания извадих пръстите си от нея и ги замених с члена си.
- Дааа... - изстненах аз , а Лизи извика. Придърпах я към мен и я целунах.
- Двжи се за мен Лизи...
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 2:51 pm

Той проникна рязко в мен и почна да се движи бързо.От устата ми излезна вик,а след това поредица стонове и въздишки.
Господи...
Той беше огромен...и твърд...усещах го в себе си.Усещах го как се движи.Исках още и още и още.Обвих ръце около вратът му и забих ноктите си.Той засилваше със всеки тласък на тялото си,а аз почнах да викам.
- Да...аа...Димка... - какви ли не думи,викове,стонове и въздишки излизаха от тази моя уста точно в момента.Стон който отекна в цялата стая излезе от устните ми когато първия оргазъм ме заля и разтърси цялата.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 5:23 pm

Господи всеки път ли ще е толкова хубаво? Дано... Продължавах да се движа искайки още и още от Лизи. Исках я цялата. Подпреях се на облегалката на дивана когато първият оргазъм я връхлетя...дори аз го усетих...
- Лизи... даа скъпа... - още малко и щях да свърша... само ще малко.
След още няколко тласъка свърших. Цеилия бях потен както и Лизи. Косата й беше слепнала за лицето и вратът като моята. Прокарах рака през косата си и ръката ми остана мокра.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 6:19 pm

И двамата дишахме учестено и бяхме потни.Господи...ако всеки път беше толкова хубаво направо щях да правя секс с него постоянно.Усмихнах се леко и го погледнах.
- Това...беше..невероятно... - изрекох едва едва.Сега аз лежах под него,а той просто ме гледаше и се усмихваше.Отпусна се до мен на дивана и аз се сгуших в него. - Искаш ли да си вземем душ?
Погледнах часовника.Беше станало почти дванадесет.По дяволите...колко часа сме правили секс?!Засмях се леко.
О Димка...невероятен си.
Надали някъде по света имаше някой като Димка.Той беше уникален и неповторим.И само мой.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 6:48 pm

На думите на Лизи "Това беше невероятно" въздахнах и отвърнах.
- На мен ли го казваш.
Притиснах я към себе си. Погледнах часовника и вече беше станало полунощ ехааа. Доста време се и минало.
Въздахна и погледнах Лизи, която ми предложи душ целунах я.
- С удоволствие! - казах и станах като я вдигнах на ръце и тръгнах към банята. Беше лекичка. - Боже момиче ти въобще ядеш ли? - попитах и се усминах стигнахме в банята и аз пуснах да стои права и отидох да наглася водата.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 06, 2012 3:40 pm

Засмях се на думите му,а той ме понесе към банята.Пусна ме колкото да настрои водата,а аз се облегнах на стената.
- Ям,но не уча...затова тук няма кой знае какво... - посочих главата си и се усмихнах.Все пак трябваше да оправдая слуховете за блондинките нали.Димка сложи ръка под водата,а после продължи да я настройва,а аз се приближих към него.Плъзнах пръстче по мускулите на ръцете му. - Силен си...
Това беше първото което ми дойде на ум.А и това си беше самата истина.И той и брат му бяха близо два метра и бяха с доста хубави и добре сложени тела.А и брат му сега като вампир сигурно беше още по-заплашителен на вид.Не е шега работа да имаш учител по физическо който те гледа с две глави над теб и два пъти колкото теб..особено ако не го слушаш.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 4:13 pm

Тя прокара пръст по бисепса ми и аказа че съм силен. Леко ме погъделчика, но нищо не казах. Когато нагласих водата я дръпнах с мен под душа.
- Добре ли е водата? - попитах и се усмихнах като я притисках към мен. Целунах я по устинте, като едното ми ръка беше на кръста й, а другата от зад на тила.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 4:22 pm

Засмях се и се сгуших в него.
- Идеална е...щом съм с теб. - изрекох и го целунах по вратът.След малко се отделих от него и взех гъбата и я насапунисах.Прокарах я по едното му рамо и надолу по ръката му...после и по другото.По гърдите му и се спрях като стигнах кръста.Усмихнах се палаво.Преместих се зад него и плъзнах гъбата по гърбът му. - Наистина те харесвам Димка...наистина.

Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 4:28 pm

Тя почно да ми търка по ръцете. После по гърдите и корема и като стигна до кръста се усмихна палаво и отиде знами почна да ми търка гърба. Каза че ме хареса. Аз извърнах глава колкото да я видя и й се усмихнах.
- И аз те харесвам, мила.
Оставих я да ми търка гърба, защото това ми харесваше!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Елизабет Джонсън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Иси ^^
» Къщата на Ефи
» Къщата на Фей
» Къщата на Том
» Къщата на Ля Мор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: