The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Елизабет Джонсън Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcap81%Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcap19%Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Елизабет Джонсън I_vote_lcapКъщата на Елизабет Джонсън I_voting_barКъщата на Елизабет Джонсън I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Елизабет Джонсън

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 5:29 pm

Къща

Къщата на Елизабет Джонсън House

Хол

Къщата на Елизабет Джонсън Living-Room-With-Sofa-Large-And-Very-Elegant-long

Кухня

Къщата на Елизабет Джонсън Wooden-countertops-kitchen-design

Стаята и банята на Елизабет

Къщата на Елизабет Джонсън 2152_big

Къщата на Елизабет Джонсън 73-495x309

Стаи и бани за гости

Къщата на Елизабет Джонсън Waldorf=Astoria%20Deluxe%20Bedroom

Къщата на Елизабет Джонсън Bathrooms7

Къщата на Елизабет Джонсън Bedroom-design-huelsta-elumo1

Къщата на Елизабет Джонсън Bathroom-Interior-Design

Къщата на Елизабет Джонсън Modern-bedroom-with-carpet

Къщата на Елизабет Джонсън Spacious-bathroom-design-3

Вътрешен и външен басейн

Къщата на Елизабет Джонсън _S211195

Къщата на Елизабет Джонсън Fh39
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 11:35 am

С Димитрий най-накрая стигнахме къщата ми.Добре де...пътя от парка до къщата не беше много.Около пет минутки.
Отключих вратата и метнах ключовете на близкия шкаф.Съблякох якето си и го закачих на закачалката.
- Чувствай се като у дома си. - подсмихнах се.Двамата отидохме в хола.Тук вътре беше доста по-топличко от колкото там на вън. - Нещо за пиене?Ядене?
Чудех се сега какво ще правим.Погледнах през прозореца - намиращ се малко по-далеч от мен - и забелязах,че е почнало да вали сняг и да духа силен вятър.
- Сигурно ще има буря... - казах тихо като гледах случващото се.Силно валеше и силно духаше...
Включих телевизора и почнах да сменям канал след канал в търсене на нещо интересно.По новините казаха,че ще има буря...Е явно сме се прибрали на време.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 8:38 pm

Най-накрая стигнахме до къщата й,времето и разстоянието ми се видяха като цяла вечност,макар че къщата беше не по-далеч от няколко минути.
Влязохме вътре и тя метна нещата си ми каза да се чувствам у дома си.Тръгнахме към една от вратите и влязохме в хола,жалка,щеше да е хубаво ако дори тя се изгубеше леко в къщата си и бяхме влезли в спалнята.. и да видим какво можем да направим по въпроса дали леглото е наистина здраво или пък не.
Хола също си го биваше,както и нея.Настаних се на единия диван.
-Нещо за ядене,пиене?-пита тя.
-Нещо силно?-усмихнах се леко глуповато.Тя включи телевизора и започна да превключва каналите.Един сред друг,не задържаше и секунда.Каналите се сменяха на един хванах частичен кадър на някакъв откачен китаец,на друг двама се кълцаха,това е интересно,но и то замина както предишните.
Протегнах ръка и хванах нейната.
-Нервна ли си?Или ядосана?Или просто обичаш да си сменяш каналите без почивка?-попитах усмихнат и блондинката ме погледна.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 3:26 pm

Думите му ме учудиха.Дори не знаех какво да кажа.И първите му думи за "нещо силно" също ме учудиха,но си замълчах.
- Просто търся нещо интересно! - изпротестирах аз.В никакъв случей не бях нерва или ядосана.И не обичах да сменям каналите така,но то нямаше нищо свестно което да давата...
Изправих се и отидох до кухнята след което се върнах с две чаши и една бутилка водка.Размахах ги пред него и ги оставих на масата като пак седнах на дивана,но този път по-скоро си легнах като главата ми се озова в скута му.Усмихнах му се сладко и мило.
- И от тази страна си сладък. - изкикотих се.Надигнах се и го целунах страстно по устните след което налаях водка в чашите.Аз принципно си пиех от бутилката,но...сега не бях сама.

Пп:Др.не ми хрумна...
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 7:45 pm

Тя изпротестира нещо и след това донесе водка от кухнята.Това беше добре и щеше да ми се отрази също така.Лизи подаде часа и легна в скута ми.
-И от тази страна си сладък.-се изкикоти.Имаше прекрасен смях и заразителен.Тя ме целуна страстно по утсните.Исках да не спира и да продължим така цялата нощ,предполагам и тя нямаше да има против.
-Изпих си водката на екс и се обърнах към Лизи.
-И ти си много сладка-казах и я целунах на свой ред.-Ще ми покажеш ли останала част от къщата?
Повдигнах вежда и се усмихнат,не спирах да го правя.Скоро от тези усмивки устата ми можеше да се изкриви и да остане само с това положение.
-Може да има още телевизори,на които да искаш да сменяш каналите?-засмях се.-Искаш ли да играем на една игра?Всеки ще се опита да познае нещо за другия,а ако не ще пие по едно?
Не знаех дали ще приеме,а и нямах някакви странични намерения просто щеше да е забавно,а и щях да видя издръжливостта й на алкохол.

пп Не стана много,но..
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСря Яну 25, 2012 5:57 pm

Намусих се.Той какво?Да не се опитваше да ме напие?
- Няма да стане. - казах му.Продължих да си сменял каналите на телевизора и попаднах на един на един музикален канал.Усилих звукът и му се усмихнах.Изправих се и го хванах за ръката като го дръпнах да стане.Е той стана сам...нямаше да мога да го дръпна аз. - Ела да ти покажа останалата част от къщата....
Смигнах му.Минахме първо през кухнята - уж гледайки я - след което се качихме нагоре по стълбите към стаите.Първо му показах набързо стаите за гости,а после моята.Седнах на леглото и там пуснах същия музикален канал и увеличих звука.Песента която вървеше ми харесваше.


Пп: 2 стая за гости ще е вече моята хД..
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСря Яну 25, 2012 7:36 pm

Лизи тотално отряза предложението ми и продължи да сменя каналите,не я ли заболяха пръстите вече?!Накрая усили един музикален канал и музиката се разнесе из целия хол.Сега ако ме накараше да танцувам щеше да падне голям смях.Не,ама това нямаше нищо общо с факта,че бях като вдървено дърво и щеше да се пукне от смях,не ама това нямаше нищо общо,не как си го помислихте.
Но тогава тя ме "издърпа" от дивана с претекст да ми покажа другата част от къщата и ми смигна.Влезнахме в кухнята и уж я огледахме,след което се качихме в спалнята й.
Мястото си го биваше,тя седна и включи телевизора.И тук започна да превключва каналите и тъкмо да се засмея и направя някой коментар,тя спря на музикалния канал и го усили отново.
-Само няма да танцувам-засмях се аз и размахах леко пръст пред лицето,след което се приближих и я целунах страстно.Като се отдръпнах бяхме леко задъхани и аз се отделих.-Но нямам против,ако ти танцуваш.
Аз й смигнах и се подпрях на гардероба.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 3:49 pm

Ококорих очи насреща му.Нямах си и представа,че учителя ми е такъв извън училище...Просто...не очаквах да каже нещо подобно.Засмях се след малко и легнах на леглото.
- Много смешно!Тогава в понеделник ще ти се кача на бюрото и ще ти танцувам. - надигнах се и го погледнах след което му смигнах.Естествено,че нямаше да го направя...Добре де това беше спор.Можеби щях да го направя...с още няколко момичета на някоя по-такава музика....Един Бог знае.
Отново си легнах и погледнах тавана...Щяхме да сме забити известно време у нас зареди бурята...Какво щяхме да правим обаче?!Това беше големия въпрос...Въздъхнах и след малко го избутах на леглото да легне и легнах върхо него като почнах да го целувам страстнно.Не...нямаше да го изнасиля..

пп:хД сериозно си мислех дали да те изнасиля или не..
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 7:50 pm

Тя предложи да ми танцува на бюрото в училище в понеделник. Е това трябваше да си се види. Сигурен съм че ще е интересно. Тя ми смигна и пак легна на леглото и се загледа в тавана. Не знам какво си мислеше тя, но аз се чудех какво щяхме да правим тук. Не знам въобще кога ще свърши бурята но не изглеждаше да е скоро. Лично аз имах много предложения как да си пекараме... Изведнъж Лизи ме бутна на леглото и почна да ме целува. Е това беше едно от предложенията.
Обърнах я, така че аз да съм от горе и и се настинх между караката й. Ръцете ми се плъзнаха под блузата и я махнанх от нея.
-Надявам се да не ти трябва - казахисе засмях метнах блузата някъде. Ръцете ми почнаха да шарят и да опознават тялото й.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeПет Яну 27, 2012 1:05 pm

Това,че той махна блузата ми и всичките му действия ме изненадаха....
Въобще не съм го познавала до сега...
Тази мисъл се завъртя в главата ми,а после изчезна както беше и дошла.Устните ми бяха впити жадно в неговите,а ръцет еми бяха обвити около вратът му...Пуснах ги по тялото му като махнах блузата му.
- О никак...,но това не мисля,че ти е нужно. - смигнах му и пак почнах да го целувам.Ръцете ми шареха по тялото му и го изучаваха докато устните ми търсеха жадно неговите,а езикът ми си играеше с неговия.
О Димка...
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 3:25 pm

Тя махна блузата ми и ръцете и почнаха да шрят по мен. Почнах да я целувам бавно по врата. Леко я хапех и засмуквах на места. Продължих и надолу. Махнах сутиена й почнаха да целувам гърдите й, засмуквах зарната. Езикът ми остови влажна диря надолу по корема й и надолу. Почнах да целувам бедрата й леко я хапех и бавно се приближавах до онова съкровенно местенце. Разтворих краката й още малко поставих ги на раменете си. Тябеше толкова влажна и... прокарах език по сърцивината й.... и топла и вкусна. Прокарах още един път език. Засмуках клиторът й. Обсипвах я с ласки и яс лушах как стене. Само стоновете й ме възбуждаха . А не можехда си предтставя какво друго можеше а направи ако ме докосне .
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 4:00 pm

Действията му накараха тялото ми да пламне.Стонове почнха да се откъсват от устата ми и извих тялото си в дъга когато той почна да си играе с мен....да играеше си с мен защото ме влудяваше.
Не е истина какви неща може да прави този човек с езика си...
Извих се още повече,а стоновете става все повече и повече.След малко обърнах местата.Избутах го на леглото и се плъзнах по него.Усмихнах му се след което поех члена му в устата си.Димитрий изстена.Почнах да си играя с него.Ту почват ту спирах.Намесих и ръката си в играта.Почнах да го третирам като близалка.Стоновете му ми харесваха....Влудяваха ме.Той ме влудяваше.
Плъзнах се нагоре по тялото му и го целунах страстно по устните.

пп:както казах ;хх не знаех какво да пиша..казах ли го всъшност?
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 6:21 pm

Господи къде бях в рая или на земята, защото когато тя пое достойнството ми в устни едва не експлодирах. Извивах гръб и стенех и бавно полудявах, защото тя ме третираше като чиста близалка. И на мен това ми харесваше. Исках колкото се може по-скоро да се окажа в нея и да се движа и да я слушам как стене и вика името ми. Когато тя се изправи веднага я обърнах под мен. Разтворих широко краката й и проникнах в нея. Почнах бавно и ритмично и бавно засилвах. Когато усетих първият и оргазъм които я разтърси това ме влуди. Засилих още и скоро усетих още от нейните оргазми. Когато и аз свърших извиках името й. Не спрях веднага. Продължих да се движа още малко в нея и спрях легнах до нея и притиснах в себе си. Махнах няколко кичура от косата й и я целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 6:34 pm

Той проникна в мен,а аз извиках.През главата ми минаха картини от миналото...втория ми баща.Затворих очи и след това ги отворих като пропъдих тези мисли.Нямаше смисъл да мисля за това.Усещах го в себе си,а оргазмите ме заливаха един след друг...После той свърши в мен,а аз заедно с него.От устата ми се отъсна силен стон,а той извика името ми...След това легна до мен и ме придърпа в обятията си.Дишахме учестено.Едва си поемах въздух.
- Димитрий... - може да бях казала,че името му е дълго,но ми харесваше да го изричам.Надали щях да мога да имам норнмален час с него след това...С моето мръсно под съзнание - МПС - Бог знае какво ще ми се превижда.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 7:52 pm

Тя произнесе името ми задъхано. Едва дишаше. От сега нататък щях да забравя за нормален час с нея. Щях не прекъснато да я гледам и да си мисля за тази вечер. Погледнах я. Тя беше потна, задъхана и ужасно секси. Само при мисълта пак се втвърдявах. Господи що не взема да се успокоя.
- Кажи? - попитах когато нормализирах дишането си.
Едната ми ръка леко шареше по гърбът и а другата беше на коремът ми... Чакай малко, но ние ни използвах ме презарватив! Мамка му! Господи дано не забременее. Тогава щяхме така яката да загазим...
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 12:50 pm

Кажи?Какво можех да кажа?
Въздъхнах и замълчах.Обърнах се леко към него и устните ми се озоваха върхо неговите.Не знам защо,но той ми напомняше за онзи който играеше в филма Дориан Грей.*Усмихнах се и се сгуших в него.Постоях така известно време,а после се надигнах.Смених канала на телевизора.Спрях на няакъв филм и пак целунах Димитрий.Беше ми малко странно.Аз го харесвах,а и той мен....някой да харесва мен...Не мислех,че този ден ще дойде.
- Не знам как ще имам нормален час с теб вече. - изкикотих се,но това си беше вярно.Смигнах му и се загърнах с чаршафа. - Хей гледал ли си Дориан Грей?

*Не знаех какво да пиша хД
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeНед Мар 04, 2012 7:35 pm

Тя ме целуна и почна да превключва каналите. Въобще не знаех как ще имам нормален час с нея. А и като и бях класен. щяха непрекъснато да ми се превиждат разна неща. Е супер... Не стига това ами ако някои разбере и почне да ни изнудва. Тя спре да менка каналите и пак ме целуна.
- Не знам как ще имам нормален час с теб вече. - ухилих се насреща й като идиот, а тя ми смигна - Хей гледал ли си Дориан Грей?
Да бях го гледал. Беше хубав филм.
Гледал съм го. Харесва ми сюжета и темата. Ама мисля че е ниско бюджет. Толкова ли нямаха пари за една нормална фалшива кръв . Сигурна са купили доста кетчуп.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:37 pm

Засмях се и поклатих глава.И аз не знам как щях да имам час с него,но...бъдещето щеше да реши всичко...,а само как звучеше.
- Кой филм искаш да гледаме?Химера гледал ли си? - лично аз харесвах този филм.Дрен беше доста сладко...нещо.Докато беше дете.После като преспа с мъжа на оная...направо ужас!И забременя от него и нейното дете обремени оная...,но детето порасна толкова бързо..и то след като тя умра изрови гроба и айде...и можеше да лети.Ооо страхотен филм беше. - Интересен филм е...
Казах почти машинално след първите си думи и въздъхнах.Не знаех какво ми се гледа.Обърнах глава и видях,че бурята е спряла.
- В понеделник ще видим какво ще стане...дали ще ми се привижда това докато те гледам. - изкикотих се.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeПет Мар 30, 2012 6:43 pm

Химера. Не съм го гледал, но ми звучеше гнусен, не знам. Тя каза че бил хубав.
- Не съм го гледал.
Тя каза че в понеделник може да и се привиждат разни неща. Да беше права. И на мен може да ми се привиждат.
- Да и на мен може.
Усмихнах се и я целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 5:44 pm

Вече беше осем, а аз имах още 2 пресечки до къщата на Лизи. Вече се беш видяло, че ще закъснея малко.
Носех китайско, надявайки се че тя го обича. Бях взел все неща, които аз ям. Ориз със зеленчуци и ориз с пиле, хъпки в сладко кисел сос, и пиле по царски... или нещо то този род. Носех също и паниран сладолед с... шоколадов. Надявах се да и хареса, защото бях забравил да я питам какво искам да взема.
Вече бях пред къщата й с десет минутно закъснение. Качих се по стълбичиките и почуках на вратата...
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:13 pm

Бях пуснала музика и се въртях из къщата като луда.Бях облечена с лилави къси панталонки и отгоре дълго сиво потниче с някаква картинка направена с черни очертания.Бях боса,а косата ми беше пусната.Обикновено си бях такава като си бях у дома.Танцувах си леко в такт с музиката докато оправях дневната когато на вратата се почука.Отидох и погледнах през шпионката.Беше Димка.Отключих и го поканих да влезне след което пак заключих вратата.
- Как си? - попитах го.Хванах го за ръката и му помогнах да се "разтовари" понеже беше взел един куп храна. - Тиранозаври ли ще храним?
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:21 pm

Усмихнах се и влязох на вътре.
- Знаеш правилото "Колкото пове, толкова по-добре" - усмихнах се и разтоварихме цялата храна. - Не знае какво ядеш за това взех това, което аз обикновенно ям.
В къщата беше пусната музика и беше топло. Лизи беше с къси панталонки и сив потник. Придълпах я към себе си я целунах по бузата.
- Е ядеш ли нещо от тези неща. Тук или трябва да тичам да донеса нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:37 pm

Усмихнах се палаво и се притиснах към него.
- О не се безпокой.Ям всичко от това,но ти си ми достатъчен. - избутах го на дивана и след малко се озовах от горе му.Целунах го палаво и се усмихнах.След още няколко целувки по устните го целунах по вратът.Толкова беше хубав...и ухаеше толкова приятно..какъв ли парфюм или дезодорант или каквото и да е ползваше?!
- Та..нали щяхме да го ударим на споделяне...ти си първи. - заявих и се отдръпнах като останах в седнало положение...настанила се малко над члена му.
Върнете се в началото Go down
Димитрий Валериус
Humans
Humans
Димитрий Валериус


Брой мнения : 61

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:45 pm

Погледнах я палаво и я притиснах към себе си.
- В тази поза ми е малко трудно да мисля - казха и я целунах бързо по устните. И я оставих да седна на дивана. - А и наистина съм гладен.
Усмихнах се и отидох до кухнята. Сипах си в една чиния малко от ориза със зеленчуци.
- Тъй като аз предложих за споделянето, явно аз че почна пръв. Добре ами... Роден съм във Франция израснах там докато не бях на 10. После нашите... знаеш нали... и прместихме се с брат ми тук да живеем при леля ми. И от тогава не съм се връщал във Фрънция. Въпреки че къщата там е още наша.
Хапнах от ориза няколко лъжички.
- Кажи сега ти нещо.
Върнете се в началото Go down
Лизи Джонсън
Humans
Humans
Лизи Джонсън


Брой мнения : 258

Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:56 pm

- Обичам Франция макар и никога да не съм ходила там.Мечта ми е да отида. - изрекох докато гледах таванна,а после преместих поглед върху него. - Аз...ами...родена съм тук в Лондон.Баща ми е изоставил майка ми когато е била бременна с мен...и със сестра ми.Тя окей е родила две бебета ,но си е тръгнала с едно от болницата.Малко след като пораснах тя се омъжи повторно.Като станах на десет тя...почина.И от тогава втория ми баща... - замълчах и потръпнах.Затворих очи за миг и в главата ми се появи картини които просто ме караха а пищя.И все пак запазих самообладание. - Втория ми баща почна да ме насилва...Като станах малко по-голяма ми дойде акъла в главата и се оплаках в полицията...той отиде зад решетките,а аз открих ,че майка ми е завещала всичко на мое име и така...всъщност това всичко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Елизабет Джонсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елизабет Джонсън   Къщата на Елизабет Джонсън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Елизабет Джонсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Иси ^^
» Къщата на Ефи
» Къщата на Фей
» Къщата на Том
» Къщата на Ля Мор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: