The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Библиотеката - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcap81%Библиотеката - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcap19%Библиотеката - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Библиотеката - Page 4 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 4 I_voting_barБиблиотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Библиотеката

Go down 
+7
Тран Дюбос
Талия Кейс
Ерик Найт
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Алекса Рен
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 10:23 am

Луцифер,Луцифер,Луцифер.
- Ние дойдохме за съвесем дурго нещо,а вие му пишете бъдещето! - казах ядосано и се изправих.
- Вашето бъдеще е начертано одавна!Предстазанието го доказва! - каза майка ми и се изправи на свой ред.О страхотно!Значи някакво предсказание ми е ръководило живота 18 години и ще го оправи още...до живот.Супер!Ударих с ръка по масата.
- И каква е тази война?Защо не си я водят доло,а ще идват и тук?Не,че е нещо,но аз след девет месеца ще слезна там... - измрънках недоволно.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 10:27 am


- Твоята съдба не е от значение - съвсем незаинтересовано отвърна бащата на Бони, а майка й кимна одобрително.

- Ние се грижим за цялото човечество и за всички мрачни същества. Неслучайно се наричаме "Мрачния орден". Готови сме да жертваме теб и който и да е друг, за да спасим останалите - допълни майката.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 10:32 am

Ударих отново по масата.Не и пука за дъщеря и.Е не,че е нещо ново.
- Ти гадна,долна,маниполативна кучка! - изсъсках.Хората в залата се бяха втренчили в нас и нашата семейна сбирка.Не съм виновна,че те е такава...Да не ме беше мразила и аз нямаше да я мразя.
- Бони успокой се! - каза баща ми,а аз дори не го погледнах.Направих се ,че просто не съм го чула и останах да си "играя" на вълчи поглед с майка ми.Който и да е друг за да спасят останалите.В това нямаше кой знае какъв смисал.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 10:36 am


Изправих се и положих ръка върху рамото й.

- Бони, спокойно, всичко ще се оправи - опитах се да я успокоя и хвърлих по един поглед на родителите й, след което се загледах само в майката. - Дойдох тук с надеждата, че ще ми помогнете да спася Бони и да анулирам сделката, която тя сключи с дявола. Ако с думите си вие казвате, че това няма да се случи, то тогава напълно отказвам да ви съдействам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 10:40 am

Погледнах учудено Тран.От него може да зависи светът,а той зареди мен ще се откаже да им съдейства.
- Но моля Ви! - изрече някой от тълапата насъбралисе докато аз се опитвах да се успокоя.Майка ми седна на мястото си загледана в Тран.
- Не искахме да ни разбирате погрешно Войне.Седнете.Ще ви помогнем. - изрече майка ми.Извъртях очи.Да помогне на мен?Да бе да!Тя би предпочела да се метне от някъде.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 10:43 am


- Не искам да ме залъгвате с обещания. Кажете ми как точно ще го сторите и тогава ще се съглася да ви помогна, но само ако успеете да ме убедите - довърших и вдигнах пръст, за да затвърдя даденото условие. Не исках да ме пратят за зелен хайвер, да свърша мръсната работа, а после да отрекат, че са имали каквато и да е договорка с мен. Няма да сторя нищо, докато не съм сигурен, че Бони ще е в безопасност.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 10:47 am

Тран им отказваше,а те му се молеха.
- Трабва да им помогнеш.Ти си...избраният и от теб явно зависи светът. - казах му.Майка ми въздъхна и се изправи отново.Боже тази жена не знаеше какво иска.
- Аз обаче не разбирам за какво ви е тя?Та тя е...просто...момиче. - ококорих се на думите и.Собствената ми майка да говори така.Идеше ми да я запратя на край сврта за тези думи.Изръмжах и замълчах.Обърнах се с гръб към нея и се облегнах на масата.Мразех я от дъното на душата си.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 10:56 am


- Не, тя е момичето, което обичам. Заради нея ще умра в тази война, но и заради нея ще жертвам цялото човечество.

Тропнах леко на масата, за да им стане ясно. Погледнах към пръстена и го поставих на дясната си ръка. Подобно на онези и този започна да свети, но светлината не бе постоянна, а представляваше малка лента, която обикаляше цялата дължина на пръстена многократно. Движеше се бавно и когато преминаваше за кратко след него се появяваха някакви символи. Същото ставаше и с "брачната ми халка".

- Какво означават тези надписи?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 11:05 am

Загледах се в пръстена му и бързо преминаващия текст.
- Мисля,че е поредното пророчество. - казах му и седнах на масата.Майка ми изсумтя и дойде при нас.Взе ръката му в своята и пак почна да оглежда пръстена,а от време на време поглеждаше и мен.
- Какво ме гледаш?Няма да ти се нахвърля.Спокойно! - всъщност можеше и да и се нахвърля,но с толкова хора наоколо естествено,че няма да успея да направя нищо.Ще ни разтървът преди да съм я ударила.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 11:12 am

- Знаете ли какво означават? - запитах загледаната в символите жена.

- Повикайте Стивън - каза тя на някого без да обърне внимание на въпроса ми.

- Ехо? - упорито настоях аз.

- Сега ще разберем. Стивън е експерт по езиците на подземните създания. Той ще ни каже на кои от тях е този текст.

- Те си имат и езици?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 11:25 am

Един от мъжете излезна на някъде и след малко се върна с още един.Всички се събраха около Тран,а аз се измъкнах като минах през цялата маса.Облегнах се на стенаха и се загледах в пода.Изпуфтях недоволно.Зад мен се носеха гласове и звуци на учудване.Какво пък толкова ставаше?Не можеха ли да са малко по-тихи?Човек и мислите си не може да чуе от тях!
- Знаеш ли какво може да е Стивън? - извиси глас майка ми.Поставих ръце на ушите си за да не чувам нея и другите,но още ги чувах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 11:40 am

Не бях пет минути, когато изведнъж не само светлината, а и целия пръстен се размърда. Дракона сякаш оживя пред очите ми. Усещах острите му нокти да се забиват в пръстите ми, докато стъпваше. Другия дракон, на моето семейно наследство също започна да се движи и двата се срещнаха. Изведнъж те се сляха и образуваха нещо като медальон. Светлината премигна за последен път и изчезна оставяйки след себе си този чуден талисман.

- Какво стана? - запитах всички объркани хора наоколо.

- Това е сърцето - казаха в един глас няколко от тях.

- И какво представлява?

- Явно легендата, по която смятахме, че се е подвел онзи Джейсън, всъщност е истина. В нея се говори за медальон и пръстен - сърцето и силата на дракона - каза бащата на Бони и след това се обърна към дъщеря си. - Ела, дай бързо пръстена си! Трябва да ги размените - извика той.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 11:44 am

Гледах пода докато накрая баща ми не ме повика и каза да му дам пръстена.Погледнах Тран и се приближих.Извадих пръстена и му го подадох.
- Ето - седнха отново на масата и кръстосах крака.Погледнах медальона или каквото беше там който всички гледаха сякаш ще гръмен всеки момент или ще се разпадне пред очите им,но кой знае може и това да стане.Бях се подпряла на ръцете си и гледах мълчаливо и нацупено случващото се.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 11:55 am

Подадох медальона на Бони и поех пръстена от нея. Сложих го на ръката си и погледнах въпросително останалите.

- От сега ти ще си Силата - започна майката на Бони, която ме погледна радостно, - а ти - хвърли злобен поглед на дъщеря си - Сърцето. Вие двамата ще използвате тези два артефакта, за да отидете в Подземния свят, където ще трябва да се разрешите конфликта между създанията. Доро ще ви помогне в изпълнението на тази мисия. - добави на края и се обърна към една от вратите. Очаквах някой да излезе от там, но изобщо не подозирах какво ще видя. Беше ниско, бежово създание с глава, приличаща на топка за ръгби, благодарение на която ушите му бяха доста далеч едно от друго и увисваха, подобно на куче. Тялото му бе много слабо и ребрата му се виждаха. Имаше няколко дълги косъма върху плешивата си глава и това явно беше цялото му окосмяване. Бих го оприличил на Ам-Гъл от Властелина на пръстените, но то беше много по-дребно и с мил вид от него.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:05 pm

Обърках се още повече.В стаята пък влезна нещо...нищо.Ококорих очи и се загледах в съществото.
- Какво е това? - подшушанх тихо на Тран.Той беше единствения с който можех да говоря нормално тук и който не ме мразеше.Майка ми и баща ми най-вероятно са насъскали слугите си или каквито са им тези тъйкато спазваха всяка тяхна заповед против мен.Съществото смешно се приближи към нас,но и плахо.Аз пък на свой ред се отрдърпах още повече назад или по-точно плъзнах по масата.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:10 pm

- Това е Доро. Той е от народа на Нали. Те, както и много други, са застрашени от съюза на два други народа от отвъдното, които искат да поемат контрола над онзи свят и дори да се опълчат на самия Луцифер - каза един възрастен мъж с побеляла коса.

- Здравей! - казах му. Искаше ми се да се наведа, за да се изравним, но така можеше да го обидя, заради ръста му и се отказах.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:14 pm

Повдигнхавежда.
- На какви? - попитах тихо,а майка ми ме изгледа злобно сякаш казваше "Поне веднъж не можеш ли да си държиш устата затворена" .Усмихнах и се,а после погледнах Тран който пък поздрави човечето.
- Ъъ хъм здравей. - поздравих го и аз на свой ред.В какво въобще се забърквахме?Какви същества какво чудо.Нима нещо друго освен души живее с подземняи свят.
- А какво става с една душа която е взела от луцифер? - запитах аз.Въпроса на практика си излезн сам от устата ми.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:17 pm


Всички се престориха, че не са чули въпроса й.

- Отговорете! - смъмрих ги аз и един мъж проговори.

- Зависи от душата. Някои живеят във вечен затвор, други бродят свободно из онзи свят, а трети отиват в Съда.

- Съда? Какво е това?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:24 pm

Настръхнах цялата и се приближих към Тран и улових ръката му като го погледнха изплашено.Наистина си ме беше страх.Какво може да стане с мен.
- Съда? Какво е това? - попита Тран останалите.Е хубав въпрос,но ако го бях задала аз никой нямаше да ме чуе.Много хубаво!Стиснах по-силно ръката на Тран.
- Страх ме е! - проешнах му тихичко.Майка ми почна да се разхожда напред назад като гладна лъвица,а аз имах чувство,че ще се нахвърли срещо мен.Защо ли мисля,че за това аз бях виновна?
- М-м-мамо...Луцифер ми каза нещо.Че когато съм била бебе ме е искал,а вие сте ме защитили.Как? - реших се да я попитам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:31 pm


Отново игнорираха въпроса на Бони.
- Съдът е мястото, в което душите, сключили сделка с Луцифер. Останалите са отишли в Подземния свят след смъртта си. В Съда всички губят ума си, отричат да са били някога хора, забравят всичко, дори имената си и живеят като изгубени души.

Тома, което каза една от малкото присъстващи жени освен майката на Бони, силно ме притесни. Не исках съпругата ми да има такава съдба.

- А как ще я защитя? - запитах.

- Тя вече е защитена - отвърна с усмивка един от мъжете. Изглежда беше сред малкото дружелюбни тук. - Предметите са създадени от онези същества, а те са неподвластни на Луцифер. Докато двамата се обичате вие сте в безопасност, дори и ти да не носиш пръстена, а тя - талисмана.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:37 pm

Усмихнах се на жената и мъжът,но после друг въпрос изникна в главата ми.
- Ами..ами бебето? - попитах аз.Майка ми се втренчи в мен,а баща ми въздъхна.Дали имаше някакъв шанс майка ми да не знаеше ,че съм бременна...до сега.
- То в безопасност ли ще е? - зададох поредния въпрос.Майка ми отиде до машината за вода и си сипа,а после я изпи на един дъх.
- Бебе? - изрече тя със смразяваща кръвтна нотка.Баща ми постави ръка на рамото и ме погледна поклащайки глава.Явно го е криел от дъртата вещица,а аз развалих всичко.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:43 pm


- То също ще е в безопасност - събра смелост да се намеси още някой.

- Създала си ново изчадие! - извика изненадващо майката на Бони. - Не стига, че ние сгрешихме с теб, а сега и ти множиш изродите.

- Не говорете така за детето ми! - изкрещях аз. Тя ме погледна с широко отворени очи и млъкна.

- Очакват те много беди, щом си решил да живееш с това чудовище - изрече на края през зъби.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:47 pm

Приближих се още повече към Тран.Искаше ми се да се сгуша в него и да заплача.Майка ми беше чудовище и всеки можеше да и го признае.
- Ти си чуводище! - казах за хиляден път в лицето и с треперещ глас.Гласът ми май и достави удоволствие и лека усмивка пробяга по лицето и.Станах от масата и се приближих към нея.
- Знаеш ли?Не ти искам помоща! - повиших глас,а после се обърнах по посока-вратата и излязох.Въпроса беше как ще се върна обратно като не знаех онези кодове и всичко.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:51 pm


Изтичах до Бони.

- Недей, изчакай. Сега ние даваме условията. Не могат да сторят нищо без нас, а и чу какво казаха - в безопасност сме, и тримата.

Хванах я за ръката и бавно я дръпнах към себе си. Не очаквах всичко да се нареди толкова бързо. Сега се отървахме от Луцифер, но пък трябваше и да му спасяваме владенията от гражданска война. Дано там опасността е по-малка.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:54 pm

Тран ме хвана за ръката и дръпна към себе си.Замоли ме да остана.Е не,че имаше къде да ходя.
- Мразя я! - казах му тъжно.Някои от хората даже повечето се бяха втренчили в нас,а това не ми харесваше.Баща ми излезна от стаята и се запъти към нас.
- Ако може да се върнете... - погледна първо Тран,а после мен.За първи път в погледа му не видях открита омразя.Кимнах и ние се върнахме в стаята,но аз се чувствха ужасно зареди майка ми.Не зареди това което и казах,а зареди това което тя каза.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Библиотеката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: