The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Парк"Ривърти" - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcap81%Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcap19%Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 3 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 3 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Парк"Ривърти"

Go down 
+19
Алдур
Katherine Elizabeth Smith
Nathan Reed
Даниел Лолвър
Amaranth Barrett
Силвия Томсън
Морган Рийд
Бони Морган
Ферис Комън
Анна Келсон
Тейлър Адамс Кингстън
София Мерсер
Том Милс
Алекса Рен
Ериса
Дмитрий Беликов
Наташа Фицрой
Хиро Акира
Клеър Монгомъри
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:02 pm

Обичах да се разхождам из парка или някъде другаде в близост до природата. Незнам защо толкова ми харесваше,макар и на външен вид да не изглеждам като някой който би прекарал целия си ден на една пейка гледайки езерото. Преличах по скоро на някой който би се забутал в една малка и тъмна уличка,където и да викаш единствения човек който може да те чуе е или някой клошар или някой който търси да те убие. Седнах на една пейка през езерето като си обещах,че ще седя тук поне за няколко минутки и след това ще ида да пия по едно кафе.Но това дали ще стане както го мисля беше друг върпос.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:07 pm

След като с Морган излезнахме от мола се запътихме към един от парковете.Парк "Ривърти" .Бях чувала,че е приятно място човек да си събере мислите и за разходки и за разхождане на кучета..,а аз обичах кучета.Бих си взела една голяма рошава топка козина за да я разхождам тук и да я мачкотя всеки ден.Вървяхме из парка и си говорихме,но погледа ми беше привлечен от нещо друго.Нещи познато.Нещо което не бях виждала от одавна.Нещо или по-скоро някого.Запътих се към "мишената" привлякла вниманието ми.
-Хей,хей..-казах аз.Чуден се какво да кажа "Ферис,господин Комън или старче".
-Как си..сте..на ви,ти по име или с господине да ти,ви говоря?-попитах го.Най-добре ми беше да го наричам старче,но ние имахме само две години разлика..не бяха много.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:12 pm

Обърнах се по глъса и ведях една от ученичките ми. Засмях се когато я чух какви ги говори.Няистина много ме обърка,но просто се усмихвах.
- Все пак съм ти учител.Така че можеш да ми казваш господин Комън,но от друга страна така се чуствам много стар. - започнах да расъждавам на глас докато не спирах да се усмихвам.
- Знаеш ли? Казвай ми както на теб ти е удобно. - най накрая каза и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:17 pm

Усмихнах се.
-Както кажеш старче!Не знам дали ме помниш..Бони момичето което преди няколко нощи изгони от любовната си среща с феята!-реших отново да му се представя и отново го нарекох старче.Огледнах го.Беше с черно като мен.Харесваше ми!
-Черно..любим цвят?Последния и единствен път когато се видяхме каза,че ти харесва,че съм в черно..-смигнах му,но после се изкисках.
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:20 pm

Бони се запъти към някого, който виждах за първи път през живота си.Оказа се, че е нейн учител.Те се поздравиха, а аз стоях отстрани и ги гледах.Лицето на Бони леко светна при вида на този господин.Огледах парка.Беше токова красив, но също и много пуст.Като нищо някой може да те убие и никой да не забележи...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:23 pm

- Нямах предит това със старчето,но да иначе помня те. - намръщих се леко и тогава се бях сетил за Силвия.Какво ли правеше.Незнам колко бях спял,но със сигурно не е било един ден. Попринцип обичах да се поспивам около ден два ако съм много изморен. Бях много странен,но какво да направя.Все пак това бях аз.
- Не си спомням да съм казъл нещо за това,че ми харесваш да се в черно.- збръчих вежди,за да си спомня дали наистина бях казъл такова нещо,но единственото което можех да видя беше едно голямо и тъмно нищо. - Иначе да,любимия ми цвят е. - побързах да добавя защото имах чуството,че се оназсям из мислите си.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:27 pm

-Каза го,но както и да е.И в черно и в бяло и гола пак ще ме харесаш..-смигнах му още веднъж.Беше си шега,но някои хора наистина ме харесваха независимо дали бях гола или облечена,но малко от тях аз харесвах..та по дяволите аз почти никое момче не харесвах,а ми бяха играчки.
-Старче ти си на двадесет нали?Две години по-дърт от мен..ух май трябва да ти сменя прякора..-намръщих се.Стоях права пред пейката и го наблюдавах.Имаше доста хубави сини очи.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:30 pm

- Щом аз ще съм старчето тогава ти си детето. - засмях се. Не знаех за кое се смея,за онова че с каквото и да е облечена ще я харесвам или за това с детето. А може би просто се хиля и на двете като някой идиот. Спрях да се смея и се усмихнах.
- Е ти какво правиш тук? - очуди ме.Все пак беше ден,печеше слънце....според мен не беше подходящо време като за нея да излиза.Но пък какво ли разбирам аз.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:35 pm

-Пазарувах..,но после с магия пратих дрехите в стаите ни.-казах и с поглед посочих момичето с което бях дошла.
-А ти?Паднало ангелче беше нали?Или ме лъже паметта,а аз напоследък доста се наливах и ми се губят някои моменти.-нямаше нужда да споменавам за битките ми в уличките и пещерата и няръгваниятав корема и другите неща случили се около мен.Все пак с него едва се познавахме,а и нещо ми подсказва,че няма да сме най-добри приятелки с прякори правещи си заедно маникюр.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:41 pm

след като зададе втория въпрос се бях сетил,че всъщност на бех отговорил и на миналия.
- Да и на двата въпроса. - усмихнах се доволно,че е познала. Явно дори и пиенето не са успяли да заличът спомена за мен. Погледнах към момичето и псоле се върнах отново на Бони. Незнаех защо ме гледа така и това като че ли ме плашеше,но съвсем малко. Имах странното чуство че ще ми се нахвърли отгоре,но не знам дали с добро или със зло.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:48 pm

Бях се загледала в очите му и едва чух отговорите на въпросите с които го бях засипала.
-А да..ясно!-казах и се оттърсих от транса в който бях изпаднала.Хващам бас,че ако някой се загледа по-дълго в очите му и е обикновен човек ще е готов да скочи от някой мост зареди Ферис.
-Хващам бас,че ако някой човек те загледа в очите ще е готов да скочи от мост зареди теб или да обере банка..-заявих му.Така му направих комплимент,че има хубави очи без той да разбере.Или се беше досетил?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:52 pm

Това да не беше някакъв комплимент? Е каквото и да беше, си беше вярно. Можех да карам хората да правят това което аз исках. Странно как тя се беше досетила или сигурно просто го беше казала.
- Нямаш се представа колко си права. - засмях се и я погледнах в очите. Можех да си използвам дарбата за каквото си посикам,но гледах да се ограничавам със използването й.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:56 pm

-О!Да не намекваш,че можеш да накараш Мадона да се съблече и да се появи гола на някой от концертите си?Или да обикаля гола из някой град..-изкисках се.Очите ми срещнаха неговите.Хипнотизирах се щом го гледах.Тези негови очи говореха доста..,но явно за да разбереш нещо трябва да опознаеш самото старче.
-Е старче разкажи ми за себе си.-подканих го аз.Е дори и да не искаше..щях да пробвам да доловя мислите му и да се разчовичкам из съзнанието му,а можеше да му метна и някоя друга мисъл... "Ферис"-подканих го и чрез телепатия,но исках гласът ми да прозочи по друг начин..и се надявах да съм успяла.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:00 pm

- Ами...да мога да я накарам. -засмях се като не спирах да я гледам в очите.
- Защо не седнеш ами седиш права или приятелката ти те чака. - усмихнах се и погледнах към момичето което седеше на известно растояние от нас. Незнам дали си личеше,но се опитвах да избегна въпроса за себе си. Не обичах да разказвам тази история отново и отново. Понякога просто ми се иска да събера всички хора които познавам и които са ме питали за живота ми, не едно място и да им обсъдя всичко.Без да се налага да казвам на всеки по отделно.Но това ми се струваше някак си невъзможно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:15 pm

-Ъм не..ние бяхме дошли тук.-седнах на пейката до него.Отново се загледах в очите му.Тези сини очи...усетих,че тялото ми с приближава повече към неговот и тогава отбих поглед от него.Загледах се в далечината.Не,че беше много интересно..дървета.От някъде при нас дойде едно куче.Беше порода самбернар .Подуши ме,а аз почнах да го галя.
-Оле,че си ми голямо..-казах с децки глас и се засмях докато продължих да галя голямото куче.Тази порода ставаха доста големи и пускаха доста лиги.Кучето седна пред мен,а аз продължих да го галя.Определено трябваше да си взема куче.То стана и се затича на някъде.
-А тва куче беше такъв бонбон!-изрекох,но не исках да поглеждам Ферис.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:20 pm

Тя се приближаваше повече а мен ме караше да се разсмея. Незнам какво ми беше толкова смешно,но както се беше втренчила в очите ми....Май някой наистина можеше да се загуби в тях,но какво да направя като са толкова сини.
- Не съм кой знае колко любител на кучетата,но ти май си. - засмях се и погледнах в делечината на където кучето беше хукнало.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:24 pm

-Предполагам,че не ти се става хамстер.-изгледах го кръвнишки,но щом видях лицето му погледа ми се смили.
-Както и да е.Аз попринцип обичам животните,но не може да се каже същото за децата..въпреки,че да малки са сладки са..ти сигорно си обратното на мен.-все пак ангелите обичаха всичко мило до колкото знам,а и си имаха техните "копидончета".Те на практика бяха бебета в пелени и стрели.Отново отбих поглед от него и го зареях някъде към езерото в което имаше главно патици,но и няколко лебеда.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:29 pm

Не схванах много това с хамстера,но реших да си замълча и просто да се усмихвам докато не свалям очи от нея.
- Ами...може да се каже че обичам почти всичко.Все пак съм ангел.Дори и паднал пак има добро в мен. -засмях се.Каква ирония бях целия в черно какво добро можеше да се види межсу всичкото това черно. Освен когато си покажа белите криле.Тогва вече се разбираше за какво добро става въпрос.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:36 pm

-Ясно.-измрънках и продължих да гледам езерото,но усещам погледа му върхо себе си.Изпиваше ме с поглед..или поне аз се надявах.Не исках да поглеждам за да се убедя.
-Е Ферис..-изрекох преди да се усетя."Какво да го питам?Мисли Бони!Мисли."
-Имаш ли..тоест каква ти е дарбата?-"Супер!нещо по тъпо не ти ли хрумна?"-скастри ме вътрешния ми глас,но аз се опитах да го изблъскам в една затънтена част на главата си.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:40 pm

Засмях се. Или се притесняваше или не си беше формирала изречението както трябва. Не искаше да ме погледна,но това не ми пречи да гледам все така втренчено.И аз незнам защо просо ми харесваше да гледам хората.
- Мисля че вече разбра каква е тя. - усмиханх се. Поне се надявах да я е разбрала,защото не ми се искаше да демонстрирам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:43 pm

Разбрала?Не съм..нищо не е казвал.
-А какво?Каква е..хайде демонстрирай!-изрекох му."Сняг"-поисках и над нас заваля лег сняг.
-Това е една от мойте..-ухилих му се."Спри.Не искам повече сняг"-снегът спря както беше и дошъл.Вече го гледха отново в очите...тези сини очи.Защо по дяволите всяко момче с което се познавах беше синеоко..е не всяко тукощо се бяхме запознали с Виктор той беше с зелени очи.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:47 pm

- Не ми се иска да ти демонстрирам. - намръщих се и махнах снега от себе си. Най вече от коасата ми. Тез бели снежинки на черната ми коса наистина можех да се забележят и от един километър. Не исках да го правя за това просто си замълчах и се вгледах в езерето с лебедите и мълчах. Дано да спре да иска да узнае какво мога да направя.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:50 pm

На него може и да не му се искаше,но на мен ми се искаше.Преместих се по-близо до него.
-Моля те!-замолих му се аз и направих кучешката физиономия.Мислех да добавя "Нали знаеш колко те обичам,ти си много ценен за мен" ,но се отказах и продължих да го гледам настоятелно.Приличах на детенце което се моли на баща си.Чудех се дали да добавя нещо от сорта "Ще слушам и ще мълча.Няма да преча" ,но отново замълчах.
-Моля те!-повотрих и зелените ми очи срещнаха неговите.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:56 pm

Засмях се леко при вида и. Беше много сладка така и не смятах да отрека. Помислих малко. Какво мога да я накрам да направи?!? Накрах я да ме погледна в очите което не беше много трудно тък като тя изпълняваше всичко което направя или кажа. "Обиколи пейката веднъж и пак седни до мен" помислих си и я пуснах докато се усмихвах
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:59 pm

"Обиколи пейката веднъж и пак седни до мен"-каза той,а аз станах обиколих пейката и пак седнах до него.
-Какво по дяволите..хей ама ти..хей!-изрекох и леко се нацупих.Той знаеше ли колко е трудно за човек обикалал мола да обикаля една пейка.
-Значи можеш да караш хората да направят каквото поискаш..великов!Нещо като хипер внушение!-очите ми светнаха.Седнях много близо до него и го гледах право в очите,а на лицето ми се появи усмивка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк"Ривърти" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парк"Ривърти"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Парк
» Парк дьо ла Вилет
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: