The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Парк"Ривърти" - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcap81%Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcap19%Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 5 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 5 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Парк"Ривърти"

Go down 
+19
Алдур
Katherine Elizabeth Smith
Nathan Reed
Даниел Лолвър
Amaranth Barrett
Силвия Томсън
Морган Рийд
Бони Морган
Ферис Комън
Анна Келсон
Тейлър Адамс Кингстън
София Мерсер
Том Милс
Алекса Рен
Ериса
Дмитрий Беликов
Наташа Фицрой
Хиро Акира
Клеър Монгомъри
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 4:18 pm

-Прекрастно...-казах.Ферис ме придърпа към себеси,след това ме целуна а аз ественно отговорих на целувката му.Чуствах се и прекрастно и великолепно в едно дори и повече.Когато бях до Ферис бях на 7-мо небе.Нямах представа как живеех без Ферис до сега.Беше моя ред да го целуна което и направих.
-Ами ти,как си?-питах когато целувката,за жалост свърши.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 4:31 pm

- Щом вече си тук съм супер. - усмивката на лицето ми запрелича повече на смях отколкото на усмивка. Ръцете ми се увиха около кръста й като я придърпваха по-близо до мен.
- Какво прави днес. - усмихнах се, но после станах леко сериозен.Ако ме беше питала аз какво правех днес какво щях да и кажа. Че хлътнах по ученичка която ме изостави зариди гаджето си. Не...това беше ужасно,просто нямаше да казвам нищо. Сякаш не се е случило,защото и без това смятам да я забравя. Сега бях със Силвия и това наистина ме инетересуваше.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 4:39 pm

-Опитах се да си намеря кътче из този свят в което ще съм сама...но не успях.-засмях се.-Можеби дори няма такова...-казах замислено.
-При теб по-добре ли мина?Или?-питах.Сгуших се в ферис и не преставах да се усмихвам.Телата ни се допираха.Бях толкова близо до него,притисната към любовтами толкова близо...Незнам как да опиша това чуство.Надигнах си главата и погледнах любовта ми,след което се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 4:57 pm

- Защо искаш да си сама. Поне мен няма ли да искаш като компания? - засмях се а ръцете ми галеха лицето и. Знам какво и беше. ПОнякога искаш просто да си сам,дори и на света да има хора с които би прекарал колкото си искаш време, дори и те понякога трябва да се одръпнат и да те оставят малко сам...дори и за минута.
- Ами....беше сравнително добре. - усмихнах се и я целунах по челото.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 5:12 pm

-Теб,винаги ще те искам за ковпания!-казах радостно.
-А защо исках да съм сама дори не знам...ей,така...да съм сама да си мисля за...някой...-казах и го побутнах.Трябвааше да се досети за кой си мислих.Засмях се леко.
-О,забравих да ти се похваля...-пак се засмях...Проведох с пръст из пространството и на близки храстчета се появиха няколко цветя.-Ето...-казах с усмивка.Бях открила нова дарба която в последствие ще трябва да я развивам.Но засега можех само това...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 5:17 pm

- Ха...това е наистина интересно. - засмях се и се згуших отново в нея.Целунах я по бузата и се усмихнах като от време на време поглеждах към това което тя беше направила таку що.
- много е хубаво! - усмихнах се отново. Всъщност не съм спирал и така ми харесваше. По-добре беше от намусеното и тъжно изражение което не беше в мой стил
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 5:28 pm

-Ти си по хубав!-казах и го целунах.През цялото време се усмихвах,естественно.Реших да си сменя позата на седене.Обърнах се с лице към Ферис.Обвих ръцете си около вратът му.Седях върху него и се надявах че не му тежа,поне не много...Погледнах го в очите,имаше толкова хубави очи но не само това.В Ферис всичко беше хубаво,не,беше прекрасно...
-Нали не тежа?-питах.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 5:32 pm

- Не.- намръщих се и после се усмихнах. Ръцете ми се впиха в косата й а устните ми целунаха нейните. След целувката се заиграх с един нейн кичур коса.
- И ти си красива. - развалих мълчанието и се усмихнах още повече. Сякаш имаше какво повече от това. Просто бях много щастлив с нея и усмивката беше единствения начин да го покажа.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 5:57 pm

Засмях се леко.Сърцето ми биеше като подлудяло.Дясната ми ръка се оказа на устните му,след това отде надолу и стигна шията,спря се та за малко и и с пръста си поглаих леко шията му.След това пръстите ми отидоха по надолу достигайки гърдите му.Следях с ръката си или по точно оглеждах Ферис,не че имаше голям смисъл в това,знаех че Ферис си е перфектен.Ръката ми се дръпна бързо и нежно нагоре по тялото му пак по същия пат по който и слезна.Устните ми докоснаха неговите.А ръцете ми се наместиха на раменете му.Придърпах го към себеси и го прегърнах.Въздъхнах,незнам какво точно показваше въздишката ми.Облекчение че намерих някой без който няма да мога да продължа живота си,или защото бях щастлива,или защото Ферис беше до мен.От всичко по много се съдържаше в нея,но все пак можеше да се каже и с една дума-Ферис.Дума,която за мен означаваше всичко!Вдишах прекрастният аромат на Ферис и се отпуснах.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 6:11 pm

- Май започнах да ти действам като дрога. - засмях се и я притиснах колкото се може по близо до себе си. Пръстите ми шареха по гърба и и правеха някакви странни фигури. Харесваше ми да е близо до мен и така исках да остане и никога да не ме пусне или аз нея. Една от ръцете ми неволно се заигра с един кичур коса, като го увивах на пръста си и пак го пусках. Искаше ми се този момент да не свърши.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 6:29 pm

Засмях се вместо да кажа нещо.Продължавах да вдишвам аромата му.Сложих главата си на рамото му.Махнах косата му така че да имам достъп до ухото му.Прошепнах:
-Нямаш представа...-забавих се малко,незнам защо.Просто го направих.-...колко много те обичам!-довърших си изречението и лекичко захапах крайчето на ухото му.Така че да не го боли.След малко си отдръпнах и върнах косата му на мястото и. Пак го гледах в очите,имах чуството че мога да ги гледам вечно...но това си беше истината...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 6:41 pm

- И аз теб. - прощепнах тихо и се засмях много леко. Наместих се леко на пейката и се облегнах като не пусках Силвия. Колкото и да ми обиваше нямаше да я накрам да слезе от скута ми и да седне до мен. Погалих я по лицето и докато се усмихвах.
- Кажи ми какво ти се прави. - погледнах я право в очите и повдигнах леко вежди. Можех да обичам прородата,но не ми се седеше вечно тук в парка.


П.П Съжелявам,че толкова късно ти пиша,но се загледах в едни клипчета и така...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 6:54 pm

-Хм,незнам.Важното ми е ти да си до мен.Когато си до мен,имам чуството че мога да направя много съвсем невъзможни неща...-замислих се,чуството си ми беше такова.Но какво точно можех да направя не знаех точно,ние бяхме вълшебни същества.Което за някои бе невъзможно но ние съществувахме...Това узначаваше ли че това което би трябвало да е невъзможо е възможно?
-Важното е ти да си до мен...-повторих и се усмихнах.
-Много си сладък така...-казах,беше с дигнати вежди и беше някак вълшбен...-и по принцип си сладък-добавих.


пп.Нама проблем Усмивка и аз не пиша много бързо...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 7:01 pm

- Благодаря. Старая да съм сладък колкото мога за теб. - засмях се и я цлунах. Огледах се наоколо,но нещо...нещо не ми беше удобно тук. Беше ми писнало дори и малко от тези паркове. Тогава се сетих за плажа... морето...скали. Помислих си колко хубаво би било ако се излегна на мекия пясък и се вслушам в шума на вълните и на минаващите чайки.
- Искаш ли да идем на плажа? - казах на бързо сякаш ме беше страх.че ако се забавя с една минута вече ще съм го забравил.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 7:11 pm

Отвърнах на целувката му.
-Ти винаги си сладък...-казах и се усмихнах.
- Искаш ли да идем на плажа?-попита ме Ферис и се огледа.
-Дам,добра идея.Отдавна не съм ходила там.Наложи се да стана дори и да не исках.Неможехме все пак ето така да се преместим на плажа.Станах и го изчаках и него да стане.Ферис направи същото като мен-стана
,и ние се запътихме към плажа.


пп.Нали няма проблем че малко ти пораздвижих героя?Ако има кажи да го оправя...
Върнете се в началото Go down
Amaranth Barrett
Graduates
Graduates
Amaranth Barrett


Брой мнения : 14

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 5:27 pm

Обикалях безцелно из парка с надежда малко да ми изветрей главата от изпития алкохол и едновременно с това се възползвах от възможността да разходя кучето си.Понеже го притежавах от седмица и половина,време за което всякаква симпатия към тази безможъчна топка косми се изпари безследно.Дали аз го разхождах или то мен,беше въпрос на гледна точка,напред,назад....напред....назад из целия парк.Най накрая седнахме на една пейка и започнах да бърникам из чантата си за цигари,когаот кучето ми използва момента,че съм се разсеяла и не влагам всики сили да го удържа и хукна да бяга,влачейки каишката си след себе си.Изпсувах след него и тръгнах да го гоня след няколко минути разбрах,че така няма да го намеря и се заслушах,логично беше,че най-гоилямата шумотевица,ще идва от там където е Пончо.Завих в еднапо-малка алея и ето,че пред мен се разкри трогателна гледка.Кучето ми беше захапало крачола на някакво момче и се опитваше да го издърпа на някъде.Тръгнах към тях и грубо хванах каишката му,накарах го да пусне крачола на човека с един точен ритник в корема.
-Съжелявам,много.Не е мое,тоест е...но не сме свиканли един с друг.-Опитах се да се извиня.
-Малко е невъзпитан.-Ама малко...малко щеше да е ако най-голямото му провинение беше,че ми дъвче чехлите,а не,че хапе хората.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 6:31 pm

Имах нуждата да се разходя из парка и точно това направих. От снощи не помня почти нищо освен,че ме беше хванала полицията в басейна и аз не направих нищо по въпроса,за да го спра а после се изнесох като добро момче и зарязах Изабел там. Дано само да не са я хванали,пък ако са я не ми пука много. Както се разхождах из пакра едно куче дойде при мен и започна да ме джавка. Погледнах го странно и се огледах за стопанина му,но такъв не се пияви. Започнах да му шъткам,но то само се разгневи повече и накрая ми захапа панталона и започна да дърпа. Бях на място където не можех да използвам много магия,но това куче започваше да ми лази по нервите и скоро щеше да преети през парка. Тъкмо се говех да кажа една магия когато тичешком се появи стопанина му. Тя започна да се извинява за кучето а аз само седях намусен и гледах кучето злобно.
- Това куче е наистина ужасно с хората. - измрънках и погледнах към стопанката му. Явно все още не беше свикнала с новото си куче и сега кучето се опитва да и извърти някой номер, като бягство.
Върнете се в началото Go down
Amaranth Barrett
Graduates
Graduates
Amaranth Barrett


Брой мнения : 14

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 2:28 pm

-Наистина е ужасно.-Потврърдих мнението на новата жертва на Пончо,който в момента се правеше на много невинен и гледше към мен с най-милия си син поглед.Заради този поглед се съгласих да го гледам и заради този поглед цяла седмица вече не съм го застреляла.
-Ъм,вие добре ли сте?Пострадахте ли?-Попитах притеснена момчето което ни гледаше намусено,е свикнала съм да ме гледат намусено,когато гледаш подобен звяр често ти се случва да те гледат накриво.Увих здраво каишката около ръката си,за да не може да избяга пак и го издърпах колкото се може по-близо до мен използвайки кубинките си,да го мотивирам да ме слуша.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 2:17 pm

Нямах представа защо държи това куче и се грижи за него,но все пак това не беше моя работа. Моята работа беше да си продължа по пътя и просто да забравя за тази случка и за това проклето куче което ми налетя така изневиделица.
- Ам,да добре съм. Но не мога да кажа за панталона ми. Сигурно ще е по-добре да се прибиера и просто...да го изгоря. - усмихнах се леко и отправих поглед към края на панталона ми по който имаше няколко дупки и съвсем леко скъсано. Мисля,че точно това трябваше да направя,да ги изгоря или просто да ги хвърля.
Върнете се в началото Go down
Amaranth Barrett
Graduates
Graduates
Amaranth Barrett


Брой мнения : 14

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:46 pm

Погледнах към панталоните му,положението не беше чак толкова лошо,наистина мисля ,че можеше да се оправят,ако държеше на тях.
-Редно е да възстановя щетите,изпрати ми сметката от шивача или от магазина,ако решиш да ги смениш.-Напоследък толквоа често плащах за неща съспипани от кучето,че бях започнала да свиквам да раздавам пари или визитки и после да получавам сметки.Това куче ми излизаше нечовешки солено,но какво да го правя?Когато го намерих на улицата пред нас изглеждаше далеч по-мило и възпитано булдогче и ми дожаля за него.Всеки път когато съм решавала да помагам на човек за когото ми е било жал съм съжелявала и то май важи и за животните.Извадих си портфейла от чантата си и намерих няколко визитни картички с омачкани ръбове.На тъмносиньото картонче с залтисти букви пишеше моето име и адресът на книжарницата ми.Подадох му го.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 6:28 pm

Наистина нямаше нужда да ми плаща за това. Самия аз можех да си ги оправя само с едно щтракване на пръстите,но не исках да повдигам тази тема какво съм аз.
- О не,всичко е наред. Наистина, няма нужда да се притесняваш за едни панталони. Те не са нищо,пък и това ще е добър повод да ги сменя с други. -засмях се на собствената си шега и отново погледнах към панатлоните. Наистина не беше кой знае каква щета. Можеше да се опрви бързо,но просблема беше че този пред мен можеше да се окаже човек и...ако направех нещо пред него ами, щеше да полудее.
Усмихнах се на момичето,което сигурно беше с няколко години по-голямо от мен,но за мен си беше момиче и тръгнах като гледах да съм по далеч от кучето.
- Наистина не е кой знае колко. - казах за последно,за да я успокоя и отново тръгнах към пътечката.
- Довиждане!
Нямах представа от кога станах толкова мил,но явно това беше доказателство,че хората се променят.
Върнете се в началото Go down
Nathan Reed
Graduates
Graduates
Nathan Reed


Брой мнения : 209

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 5:37 pm

Днес беше прекрасен ден за разходка и разузнаване. След малко лутане из улиците на града, дойде време и за околностите. Бях свършил всичко нужно за днес и сега оставаше да релаксирам. Хората тука ми изглеждаха приятни и гостоприемни. Ходех около езерото известно време с ръце в джобовете, когато най-накрая си избрах една пейка и седнах на нея. Започнах да обмислям какво щях да правя утре. Нищо не ми хрумваше, освен да послушам музика. За щастие си носех хендсфриито и телефона, които бързо извадих и свързах. Пейзажа не беше кой зане какво, но си беше спокойствие.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 5:50 pm

Денят бе прекрасен за разходка, излязох и се отправих към града. Нямах търпение да стигна, исках да намеря някой невинен човек, които да стане моя жертва, нямаше да го убивам, но щях да се позабавлявам с него. Най-накрая стигнах до града, започнах да се разхождах безцелно из улиците на града, когато стигнах до парка спряx и се огледах наоколо. Видях едно момче да стой не една от пейките, беше човек, точно каквото търсех . Приближих се към него и се усмихнах.
- Здравей!
Върнете се в началото Go down
Nathan Reed
Graduates
Graduates
Nathan Reed


Брой мнения : 209

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 8:30 pm

Седях си спокойно, вече мислех да си ходя. Не можех да издържам на едно място. Сменях си песента, когато чух гласа на момичето. Спрях песента набързо и прибрах телефона в десния джоб на анцунга си. Станах бавно и се усмихнах.
-Здрасти. Казах и, след което продължих.
-Аз съм Нейт, приятно ми е. Звучах уверено и седнах, канейки я да се присъедини. Рядко бях толкова учтив, но сега и без това нямаше какво да правя.
Вече си мечтаех за леглото вкъщи...но то явно щеше да почака.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 5:18 pm

- Аз съм Мелиса ! - отвърнах аз и се усмихнах самодоволно, той бе точно това което търсех - невинен човек, попаднал на неправилното място. Огледах се наоколо, нямаше никого освен нас двамата . Седнах на пейката и погледнах към момчето. Кучешките ми зъби се удължиха, бавно се приближих до врата му и го захапах. Червената течност се разтече в устата ми, усещането беше толкова хубаво, доставяше ми неописуемо удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк"Ривърти" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парк"Ривърти"
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Парк
» Парк дьо ла Вилет
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: