The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Преди две години в града - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcap81%Преди две години в града - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcap19%Преди две години в града - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Преди две години в града - Page 2 I_vote_lcapПреди две години в града - Page 2 I_voting_barПреди две години в града - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Преди две години в града

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 6:35 pm

Погледнах я и се усмихнах:
-Аз не съм вампир,аз съм хибрид.За това казвам,че съм стар.Един от най-старите като се има в предвид,че не са останали много!-на свой ред,започнах да разглеждам тялото й.Да наистина не исках да прекарвам повече от една нощ с нея.Да као някога пак се срещнем и ако ми хареса след тази нощ,може би....
-Знаеш ли....Мисля,чем и се иска да постъпвам като теб.Точно в момента ми се иска да правя секс в тоалетната или в някоя забутана уличка....Да сигурен съм,че ще се изсмееш отново,но....-свих рамене и се изправих.Приближих се към нея и се пъхнах между стегнатите и бедра притискайки се към сърцевината й,след по малко от секунда се мръднах и я погледнах:
-Е ще ми правиш ли компания?
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 7:01 pm

Мм, той ми предлагаше секс в тоалетната?Предпочитах навън, чистият въздух бе освежаващ.Когато се намести между краката ми и след това се дръпна станах от стола и тръгнах към изхода.Направих няколко крачки и се обърнах към него като се усмихнах и проговорих съвсем сдържано, макар вече да ми се искаше да тичам навън.
-Идваш ли?Мисля че щяхме да излизаме навън...тук ми стана топло.
Отново се обърнах и тръгнах бързо навън.Не само че исках да свършим с игричките, но и наистина имах нужда от въздух.Скоро излязох и дори да ме следваше му трябваха няколко минутки за да си пробие път в тълпата.
Облегнах се на няколко метра от входа на същата стена и след като долепих гърба си до студената стена погледнах към небето.Не се виждаха звездите, имаше прекалено много облаци, но това не ми пречеше да се взирам в него.
Скоро врата на бара се отвори и погледа ми се премести на него.Вече исках да се доближи и да го докосна много по силно, отколкото очаквах.Май след Том имах нужда от нещо което да ми хареса...и най важното което да искам...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:39 pm

Проправих си път през тълпата и излязох навън.Намерих Сам подряла се на една от стените,загледана в небето.Приближих се към нея и подпрях ръце от двете страни на главата й,притискайки я към стената и почнах да я целувам.Първо изучих устните й,после спуснах устни към нежният и врат,заравяйки глава в парфюмът й,целувах ключицата й,надолу по вратът й,спуснах едната си ръка по тялото и и почнах да го изучавам така както слепец изучава предмет.Зъбите ми се одължиха не от глад,а просто така и одраскаха нежната й кожа.Дръпанх се съвсем леко и я погледнах,знаех че не е като другите и няма да се задоволи с обикновеното за това попитах:
-Искаш ли да направя нещо по-специално за теб?
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:56 pm

По специално, а?Разбира се че искаш.Усмихнах се доволно и докато ръцете ми се спуснаха по тялото му, устните ми се наместиха на ухото му и прошепнах тихо "Да!"
Пръстите ми се плъзнаха по гърба му, имаше секси тяло.Нямах търпение да сваля блузата му и да разкрия хубавата гледка отдолу.
За момент се замислих дали тук бе подходящо място да го съблека, но мисля че за мен нямаше проблем.Все пак не е първият ми секс пред някоя дискотека или в случая бар.За това бях и такъв голям приятел с късите плисирани поли.бяха удобни в случаи като този...Ръцете ми вече дърпаха блузата му нагоре, когато изведнъж на лицето ми се появи дяволита усмивка и дръпнах по силно блузата, но настрани и плата се скъса.Харесваше ми идеята че можех да направя дрехата напарчета и само след минутки ги хвърлих настрани.
-Мисля че това няма да ти трябвва!-проговорих близо до ухото му и устните ми отново се наместиха на врата му.Мисля че и преди го бях правила...езика ми се заизвива по кожата му и скоро устните ми я засмукаха, сякаш пиех кръв...но този път без божествената кръъв...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 1:11 pm

Усмихнах се и леко я повдигнах:
-Не не тук...По-добре в колата ми,наблизко е!-обърнах я с лицце към мен и краката и се сключиха около тялото ми.Подсмихнах се и се притиснах към нея,полата и започна да се вдига на горе,а едната ми ръка галеше бедрото й.url=http://www.wallpapers.lt/pictures/800x600/Auto_Mercedes-Benz_Brabus_002433_.jpg]Колата[/url] беше точно пред нас.Подпрях сам на капака и бръкнах в задният джоб на дънките си,извадих ключът и отворих вратата.Отново я вдигнах и я пуснах на задната седалка,която не бе особено голяма и доста се смесваше с багажника,.Настаних се между краката й и почнах отново да я целувам.Не след дълго не издържах и на свой ред скъсах блузата й,но за нейн лош късмет,сутиенът и също.Прокарах ръце по гърдите й,който бяха настръхнали и поех зърната и между устните си....
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 1:38 pm

Той май инаше против да го правим до вратата на бара, на улицата.Заведе ме в колата си като отново ме носеше...е сега ми бе много по приятно от предния път.Когато скъса блузатаи сутиена ми не мислех как ще се прибирам, а саммо за удоволствието което устните му ми доставяха.Е вярно това с него бе приятно, дори бих казала много повече от приятно, но май трябваше да помисля за след това...
По дяволите кога съм си разваляла кефа за момента за да мисля за последствията?!Сега единственото за което трябваше да мисля бяха устните му и ръцете ми, които явно бяха пренабрегнали мислите ми и вече се намираха по тялото му.Пръстите ми се спряха на панталона му и за момент отново се сетих за скъсаните си дрехи...заслужаваше да му го върна и отново дръпнах по силно отколкото трябваше.Чу се звука от скъсания плат, макар сега да не бе толкова и ръцете ми се плъзнаха под панталона.Оставаше още една пречка, а именно бельото му, за да мога да хвана в ръцете си пенисът му.До колкото разбирах бе достатъчно възбуден, но знаех че може и повече.А точно в момента исках да е максимално възбуден!Ръката ми се плъзна и под бельото и бързо намерих това което търсех и не толкова нежно, но не и достъчно грубо...някакво средно положение, което мъжете наричаха "перфектно", но на мен не ми се струваше точно така...все пак, аз си падах малко по груба в ласките...и все пак не исках да го кастрирам.За това се придържах към стандартното положение.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 1:58 pm

Ръцете и намериха точно къде да пипат.Изстенах и отново се върнах към ласките си.Шмугнах се някак си между краката й и започнах да целувам плоският и корем до пъпа,а от там надолу почнах да прокарвам езикът си.Ласките й от преди малко бяха успели да ме възбудят и то доста.Сега беше мой ред да го направя за нея.Отместих прашките й и прокарах език по клиторът й.Тя вече бе влажна,а възбудата й ухаеше невероятно.Леко засмуках клиторът й и го потупах с език.Вкарах един пръст в нея,а после и още един.ПОчнах да ги движа и продължавах да прокарвам език по копринената и мекота.Спуснах едната си ръка по бедрото й.Господи как я желаех в момента....
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 2:14 pm

Пръстите му в мен ме караха да изстена силно и тялото ми се изви назад в дъга.Харесваше ми да усещам езика му точно там и докато движенията му ме караха да крещя, а стоновете ми биваха спирани от прехапаните ми устни, пръстите ми стискаха тапицерията на колата.Едната ми ръка се премести на главата му и я притисна към мен, като в момента си мислех колко вкусни ще са устните ми.Исках да ги вкуся и то още сега!Пръстите ми вплели се в косата му го дръпнаха нагоре за да го целуна и скоро езика ми се плъзваше по устните ми.Без да усетя зъбите ми се бяха удължили и първата мисъл минала ми през главата бе да го ухапя.И не ми трябваше повече от секунда за да го направя.Долнната му устна бе наистина сладка...засмуках кръвта му, като не бе прекалено много, защото сега не се хранех, а по скоро задоволявах...по много по приятен начин.Май само секса ми се струваше по голямо удоволствие от пиенето на кръв..но когато ги съчетавах всичко бе просто перфектно.
изпитах желанието да го усетя в себе си толкова силно, че след само секунда бях готоова да изкарам сама пръстите му от себе си.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 2:31 pm

Простенах високо и силно и стенанието ми прозвуча като ехо в колата,изкарах пръстите си от нея и дръпнах боксерките си още по надолу.Без да прекъсвам действията и повдигнах единият и крак и проникнах в нея.Тя беше наистина много,мноого тясна.В гърдите ми започна да се надига едно ниско ръмжене.Проникнах отново в нея и така няколко пъти.В момента само тя ми беше в главата,тя тялото и и устните и които смучеха кръвта от мойте....?Не след дълго хълбоците ми започнаха сами да се движат.Инстинкт може би.....
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 4:58 pm

Телата ни се движеха в синхрон и удоволствието скоро започна да залива тялото ми.Движенията му ме караха да крещя и скоро телата ни бяха потни, а ние още по възбудени.След секунди се извъртях така че да мине под мен и бавно оех члена му с ръце.Усните ми започнаха да целуват корема му, докато ръцете ми се плъзгаха по пениса му и триеха главичката в тялото ми...първо гърдите, а след момент и гърлото ми.Когато накрая езика ми достигна интимните му части и се спусна да облизва старателно всеки сантиметър.Накрая се застоя между в остовата и се плъзна нагоре чак до главичкаата на пениса му.След това го поех го в уста и езика ми започна да прави кръгообразни движения като го вкарвах все по дълбоко в устата си с една ръка.
Всичко което ставаше ме караше да се чувствам жива, значима...сякаш контролирах сама живота си, а той далеч не бе контролиран от мен.Всичко се случваше сякаш аз само присъствах за да отметна присъстие и да наблюдавам..дори смятам че ако имах поне малка власт над всичко което ставаше с мен сега нямаше да съм тук с него, нямаше да го бях срещнала и навярно нямаше и да си помислям какво удоволствие изпитвах сега от члена му в устата си.
За миг през ума ми като стрела мина мисълта да го захапя и само след секунда зъбите ми се забиха в пениса му като езика ми продължаваше да го облиззва, докато смучех съвсем бавно и по малко кръвта, тъй като тя така или иначе се лееше достаатъчно бързо.устата ми се пълнеше бързо, но в момента не исках да опитам точно кръвта му от това място, а може би нещо друго...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:14 pm

Изкрещях и ръцете ми се свиха в юмруци.
-ГОСПОДИ САМ!!!!!!!!!!!-извих глава назад и зъбите ми се удължиха.Инстинктивно ръцете ми се спуснаха към главата й и без да осъзнавам какво правя,я притиснах.Усетих как пенисът ми навлиза,чак в гъррлото и надълбоко,Тя се задави и аз я пуснах.Присвих очи и простенах.След това което бе направила надали щях да успея да свърша,но пък болката ме възбуди.Хванах едната и ръка и преди да се е осъзнала я притиснах грубо към тестисите си.Бях мазохист,но ми харесваше.Усетих как св втвърдявам още повече.МОже би грешах,можеше и скоро да свърша..Не не още,не така.Кървенето бе спрло и пенисът ми почти бешше заздравял,когато се дръпнах от нея,Седнах и я притеглих с в скута си,проникнах отново в нея:
-Влажна си!-отбелязах така сякаш тя не го знаеше....
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 10:55 am

Май му харесваше какво правех, а това ме възбуждаше още повече.След като отново проникна в мен от устните ми се изскочи още един силен стон и задвижих тялото си за да го усетя напълно в себе си.Исках да ме изпълни цялата и след момент се завъртях с лице към него и той отново проникна в мен.Чувството ми харесваше и скоро тялото ми се задвижи заедно с неговото.
-Искам те отзад!-почти му заповядах аз и станах от скута му, като го бутнах назад и устните ми отново започнаха да целуват кожата му и скоро зъбите ми отново започнаха да го драскат и за момент се поколебах дали не исках да видя още от кръвта му, но сега не това ми бе приоритета.
В момента исках него и само него...всъшност исках само онази част от него, която ме караше да крещя...може би звучеше малко егоистично и себично, но пък аз си бях такава и не мисля че скоро щях да се променям, така че по добре да ми дадеше това което исках, защото иначе сама щях да си го получа.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 1:07 pm

Огън момиче-помислих си и я хванах за вратът проникнах отново в нея,но този път по-грубо.Подпрях се с едната ръка на седалката и почнах да се движа бързо,грубо и да прониквам колкото мога повече в нея.Имах чувството,че след всяко проникване ставах все по-твърд и по-твърд...Обаче все още не исках да свърша....Ръката ми около вратът и затегна хватката си и придърпах лицето и към мен,целунах я като не и давах избор.Не нямах нужда от целувките отдавна бяхме прескочили нежните и консервативни действия,просто....Начинът по който се отваряха устните й,дъхът и които излизаше на пресекулки,знам ли това ме караше да искам и целувките й и горещината и....
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 1:48 pm

Това че ставаше по груб ме караше да искам още и още от него.Всяко движение ме изкарваше от релси и ме караше да стена силно.Усещах как удоволствието което ми доставяше ме караше да се потя и тялото ми се извиваше без дори да осъзнавам какво точно правех.Таза ми започна да се движи за да контролирам проникванията, но не ги правех по бавни, а напротив, харесваше ми бързото му темпо и дълбокото проникване.
Определено знаеше какво прави и това ми допадаше, но не чак толкова че да се оставя в ръцете му.Все пак не харесвах да ме контролират, така че сега бе мой ред.Ръката ми хвана пениса му като го изкарах от себе си и след само момент го вкарвах в дупето си.
Без допълнителен лубрикант бе малко болезнено, но това ме възбуждаше още повече и след минутка когато мускулите се бяха отпуснали достатъчно усещах само удоволствието което ме караше да чувствам.
Не спирах да се движа, не толкова за да го насочвам, а по скоро за да допълвам неговите движения.В момента го исках груб, точно както преди момент...това ме възбуждаше и караше да се чувствам уникално.Май ми харесваше да ме нараняват, но сега ми харесваше и аз контролирах това до колко го правеше.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 4:34 pm

Това,което направи ме шокира,не че имах проблем,доставяше ми дяволско удоволствие,когато е тясно.Плъзнах ръцете си по тялото и и я хванах за талията.Изкарах го почти целият оставяйки само главичката в нея и рязко го вкарах,начинът по който стенеше...
-По дяволите Сам....-от гърдите ми почна да се откъсва леко ръмжене,как мразех тази своя вълча страна.Тоналността,която се образуваше от нас двамата накара стъклата леко да треперят,а бях сигурен,че ако някой наблюдава колата от страни щеше да реши,че има земетресение.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 6:36 pm

Когато навлезе в мен рязко усетих как удоволствието се надигаше и изпълваше цялото ми тяло.Беше толкова хубаво че не исках да свършва, но еднообразието не ми се нравеше.
Харесваше ми когато ръмжеше, напомняше ми че не бе чист вампир, а имаше и някаква част от себе си която ме възбуждаше още много повече, а именно върколака в него.Шибани същества, но поне знаеха как да се забавляват.
След само секунда отново го изкарах от себе си и поех члена му в ръце, като пръстите ми започнаха да го масажират, докато се наместих отново върху него и езика ми успя отново да се плъзне по кожата му.Бях достатъчно изтощена че да искам малък стимул за да продължа, защото да си кажа честно никак не исках да свършваме.
Устните ми се спряха малко под корема му и зъбите ми се издължиха като прехапах устните си и плътта се разкъса като кръвта ми покапа по кожата му.Впих устни в неговите сякаш за да го накарам да пие от кръвта ми и след секунда забих зъбите си точно в онова място където си бях избрала преди момент и засмуках кръвта му.Беше пълна с енергия и най важното изпълни мен с енергия.Това ми харесваше и след секунди спрях да пия от него, тъй като ми трябваше и той, малко или много не можех всичко сама, така че ми трябваше жив.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 7:06 pm

Господи,това момиче.Отново изръмжах и този път направо полудях.Преобърнах я и я хванах за врата,целунах я грубо и усетих кръвта си по устните й.Присвих очи и прокарах език по устните й.Хванах я за косата и извих главата й назад.Отново проникнах в нея и отново,отново.Грубо стараейки се да и причина колкото се може повече болка.Тапицерията на колата скоро се напой не само с кръв но и с влагата й.Продължих да се движа мислейки смао за собственото си удоволствие,бях на прага на кулминацията,когато се дръпнах от нея.
-На капака!-успях да кажа и я вдигнах бързо се озовахме на капака на колата и я обърнах с гръб към мен,опряна кум колата,повдигнах единият и крак и проникнах в нея,анално.Едната ми ръка се заплете в косата й.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 7:52 pm

Преместването ни на капака на колата ми допадна и факта че бе груб с мен ми харесваше, но той трябваше да знае че тук не той е този който контролира нещата.Аз бях тази която ще каже какво иска и ще се погрижи за удоволствието си.Е да, бе забавно да се оставя в ръцете му и наистина ми харесваше какво правеше, но това бях аз-Сам, а Сам винаги правеше нещата по своя начин!
Изстенах когато проникна в мен и макар че чувството бе неописуемо, ръката ми извади пениса му от мен и аз се завъртях с лице към него.Погледа ми беше бесен, ядосваше ме когато когато не се допитваше до мен...така де, аз бях по важната, нали?!
Изсъсках в ухото му докато ръката ми не започна да масажира члена му много по грубо от предния път и зъбите ми се издължиха и забиха във врата му.Сега не целях кръвта му да попадне в устата ми, защото честно да си кажа, вече ми стигаше.Сега просто исках да го боли...това ме въжбуждаше, а и той си го заслужаваше.
Кръвта се разля по рамото му и потече надолу по тялото му, а ръцете ми стискаха пениса му, като все още имаше следа от някакви ласки, може да исках да го боли, но не исках това което държах в дланите си да намалее прекалено много.Може би скоро пак щях да сменя стратегията си, но сега изпитвах удоволствие от това да разкъсвам плътта му и да облизвам кръвта която се стичаше, макар да не я поемах цялата.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 8:26 pm

Изстенах и притворих очи....Да ясно...Опрях ръце на капака и се оставих в ръцете й.Ласките и и нещата,който правеше....
-Ще свърша!-простенах и се отскубнах от ръцете й.Не исках да свърша.Започнах да дишам тежко.
-Защо не ми позволиш да те докарам до оргазма?-попитах с леко презрение....НЯмаше да свърша....Бях инат...Винаги съм бил,а и поведението и добре,харесваше ми грубата игра,рядко се срещаше жена която да се държи така.Недостъпното и поведение ме караше да я желая повече,но бях на сто процента сигурен,че няма да правя секс с нея след това.Не само,че микостваше много усилия да я задоволя,ами и кръвта ми не беше на сто процента.Да,но все пак толкова много ми харесваше.Погледнах я решително в учите и нежно я вдигнах сложих я да седне и започнах да я целувам спускайки се надолу,заемайки отново позицията си между краката й,но този път с устни и език....Вкусът и беше....
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 9:25 pm

Това че щеше да свърши ми харесваше, а факта че искаше и аз да го направя ме накара да го оставя да направи това което искаше.Не, не се примирявах, просто го оставях за момент да направи хода си.А това да заложи на оралната любов ми допадаше.Пък й езика му там долу знаеше какво точно прави.
Тялото ми се изви назад и от устните си изпуснах един единствен стон, като другите се спряха в прехапаните ми устни.Кучешките ми зъби вече се бяха скрили, но това не пречеше на останалите да нараняват устните ми, а това ми харесваше, нежната кожа бе така вкусна...
Пръстите ми се впиха в косите му и стиснах силно, скубех го без дори да усещам какво правех, но определено ми харесваше какво правеше.Тялото ми се отпусна на капака и след само момент усетих онова неописуемо желание да го усетя в себе си, мисълта да свърши в мен и да ме изпълни с течността си ме подлудяваше.
-Искам те в мен!-наредих аз и ръцете ми дръпнаха косата му нагоре, като главата му я последва и разранените ми устни се впиха в неговите.
-Сега, мамка му!-изкрещях аз и всичко в мен молеше да проникне отново.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 9:36 pm

Кимнах и я целунах отново,проникнах бързо и грубо.Движенията които последваха бяха инстинктивни,жадувани и не след дълго щяха да ме освободят.Енергията която се бе насъбрала в пенисът ми...Имах чувството,че свършването щеше да е дълго...
-Спуснах устни по нежната и шия,кръвта която бях усетил от устните и беше неописуемо вкусна...Нечовешка....О как исках да я захапя,но знаех че ще я боли и най-много да получа ритник в топките отколкото кулминация.Продължих да се движа,ръцете ми обикаляха тялото й,устните ми галеха кожата й.Усетих как вълната на насладата ме залива,поглъща и отнася към дълбините:
-Сам..-изръмжах и изстенах едновременно.Свърших в нея,притискайки се към тялото й след всяко едно изригване.Дишането ми се учести,по кожата ми изпиха капчици пот...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 01, 2012 11:48 am

Усетих как топлата течност се изсипва в мен и това плюс действията му от преди малко ме докараха до върховата точка.Тялото ми се изви назад и за един кратък миг съзнанието ми се избистри и единственото което осещах бе удоволствието от спазмите по цялото ми тяло.
Пръстите ми се впиха в гърба му, като дори не усещах че разранявам кожата му.Притиснах тялото си към него и след само секунда му помогнах да излезе от мен.отпуснах тялото си назад на капака и погледа ми се зарея в негето над нас.Както одеве, нямаше и звездица, облаците бяха закрили всичко, но сега дори ми харесваше така.
-Имаш ли цигара?-попитах накрая аз, като в ума ми изведнъж се появи силното желание да запаля една.Не че бях талъв заклет пушач, просто в момента нещо ме накара да пожелая онзи така приятен никотин.
В момента може би трябваше да потърся дрехите си, а не да продължавам да лежа гола на капака на колата, но в момента не ми се мислеше за това.Исках да си почина за няколко минутки, а по късно щях да си тръгна..или да се отбия за още едно в бара.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 01, 2012 3:18 pm

Усмихнах се и кимнах едвам..
-В жапката на колата -имаше дънхил,не пушех просто...Подсигорен за всичко.Дръпнах се от нея и бръкнах в багажника и извадих анцуга и тениската с който ходех на фитнес.Погледнах я и и подадох тениската:
-Все пак ти скъсах дрехите!-свих невинно рамене и си обух анцуга.Прокарах ръце през косата си и седнах ан предната седалка на мерцедеса и запалих още една цигара и япогледнах ухилих се и казах:
-Е...ОСвен ако не искаш да те откарам не мисля,че имаме още работа заедно?!-повдгинах вежди любопитно и се облегнах на седалката.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 01, 2012 5:08 pm

Да, беше прав, нямахме повече работа заедно.Но не мисля, че исках да ме закара, сама щщях да се оправя.Взех тениката му в ръка и след секунда събрах дрехите си от задната седалка на колата му.Оправих полата си и ръзата макар и скъсана успях да вържа на малък възел под гърдите си.оставих сутиена в дланта си и се огледах в огледалото за странично виждане.Не бе толкова зле, дори май бе по добре от начинът по който Харпър ме срещна.Усмихнах се на себе си и отворих вратата, като не се качих, а само го погледнах и се усмихнах арогантно.
-Нямам нужда от превоз, спокойно.Тениската я взимам за спомен, а това...-хвърлих сутиена в скута му и отново се ухилих.Беше ми забавно, все пак се нуждаех и от малко смях нали.
-Ако ти стане може да го носиш.-намигнах му закачливо и се дръпнах назад.Затворих вратата на колата и се обърнах с гръб.Погледа ми попадна на бара, а след това на улицата зад него.Тръгнах натам и скоро мрака ме обви в стегнатата си прегръдка и фигурата ми която бавно се поклащаше потъна в тъмнината на нощта...а тя тепърва започваше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди две години в града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди две години в града
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Преди няколко месеца в града
» Преди цирка да напусне града...
» В града преди година и половина.
» Преди една седмица в града.
» Из тъмните улички на града, преди два-три месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: