The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Преди две години в града Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Преди две години в града I_vote_lcap81%Преди две години в града I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Преди две години в града I_vote_lcap19%Преди две години в града I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Преди две години в града I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Преди две години в града I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Преди две години в града I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Преди две години в града I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Преди две години в града I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Преди две години в града I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Преди две години в града I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Преди две години в града I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Преди две години в града I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Преди две години в града I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Саманта Такър
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Том Милс
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Алекса Рен
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Selene
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Преди две години в града I_vote_lcapПреди две години в града I_voting_barПреди две години в града I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Преди две години в града

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 5:19 pm

Вървях по тъмната улица и само една лампа осветяваше пътя ми.Беше добре, все пак състоянието в което бях не бе от най красивите.От носа ми се стичаше кръв и вече засъхваше по кожата ми, а в ръката си държех високите си обувки.Винаги съм знаела че не бяха подходящи ако виждах Том, но все пак исках да изглеждам добре..е да, сега съм просто перфектно, но...все тая.
За момент спрях да се обуя, краката ме боляха, но нямаше да ходя боса.Седнах на тротоара и след като се обух погледа ми бе привлечен от някакъв шум на около метър.Мъжки силует се приближаваше към мен или може би просто си вървеше по улицата.На няколко метре от мен се спря.Погледнах го и след като се опитах да изтрия кръвта от лицето си се усмихнах закачливо и станах от бордюра за да видя кой бе обекта на таз вечершната ми забава.
беше симппатично и доста секси момче и като се замисля първата идея минала през главата ми бе секс", но мисля че това с Том ми стигаше...или не съвсем?!Не знам...все тая, сега може би имах нужда от кръв и това бе преоритета ми сега.
-Здрасти!Аз съм Сам.-представих се бързо аз и подадох ръка за да разбера повече за просто "силуета" който мисля че не би си продължил по пътя...не и пред красавица като мен, разбира се...О да, особено сега, с кръъв по лицето, синини по ръцете и краката...бях миска.


П.П.Съжалявам че чак сега, но имах малко работаНамигване
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 5:31 pm

Излязох от бара и тръгнах към стрийптиз клуба.Просто си имах такива моменти вкойто исках да ми потанцуват в скута.Беше достатъчно тъмно,че един обикновен човек да не вижда нищо,но не и достатъчно тъмно аз да не виждам нищо.Двата вида вътре в мен на върколак и вампир някак си увеличаваха дарбите ми.Слхът ми беше двойно по добър,зрението...всичко.Наблизко имаше момиче...вампир...Завих на ъгъла и я видях.Чернокоса красавица със сини очи.Беше оцапана в кръв и имаше синини,но въпреки това имаше и доста силен чар и явно огромно его.Тя се приближи и ме заговори.Не обръщах внимание на думите й...слушах гласът й.Беше по специфичен от на другите момичета.КАзваше се Сам...В поведението и нямаше нищо официално,само капки сдържаност.Интересно.
-Харпър!-казах и поех ръката й.Можех да я целуна,но отдавна вече не живеех в 17-ти век.
-Убили някой или ще бъде обичайната реплика "Той ме нападна" -подсмихнах се и се загледах в извивките на тялото й....Бях сто процента сигурен,че кожата и е адски мека...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 5:52 pm

Представи се като Харпър, а малко по късно попита дали съм убила някого.Ха, искаше ми се да го бях убила, но явно нямах толкова смелост.Усмихнах се иронично и пренебрегнах въпроса.
Но като се замисля той май бе прав, Том наистина започна пръв.Жалко че и свърши последен.Зависи за какво говорим де...та както и да е, отплеснах се, сега трябваше да мисля за съществото пред себе си.Не бе вампир...нито върколак, но усещах аромата и на двете.Какъв коктейл само си забърках...
-Не мислиш ли че е малко късно да се разхождаш сам?-подхвърлих подигравателно и се засмях тихо, колкото да ме чуе, но не и звука да отекне наоколо.Харесваше ми да си придава по голяма важност отколкото всъшщност имах...но той не ме познаваше, можех да го накарам да мисли каквото си поискам.
-Навън е опасно, Харпър, туку виж някой вампир те срещнал и...-не довърших изречението си, а бързо се подместих зад него...почти на момента...ръцете ми бяха на раменете му, а устните шептяха последните думи от изречението ми в ухото му.Е, не ухото бе целта ми, а по скоро врата му, но сега можех да се задоволя с това...или пък не?!
Носа ми се плъзна по врата му и се дръпнах назад смееща се на себе си по скоро.Не трябваше да губя шанса си да го захапя, но изведнъж не бях толкова гладна.
-Имаш приятен аромат.-отбелязах и пак се изхилих.Харесваше ми да се надсмивам над себе си докато го прикривах с някоя друга шега.не че инае не бяха смешни, но...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:00 pm

Погледнах я и поклатих глава.Бързо се озова с опрян у стената гръб:
-Скъпа...Преживял съм две войни,убивал съм новородени хибриди и вампири!Вярвай ми...Колкото и да ме нарани някой,никога няма да е достатъчно!-прокарах устни като шепот по вратът й инежно помирисах кожата й:
-Изкусителен арома...жалко,че не мога да пия от теб...Много жалко!-подмсихнах се и прокарах ръце по тялото й,като палците ми леко докоснаха външната извивка на гърдите й.Дръпнах се рязко от нея.Погледнах я и наведох глава,емоцийте и бяха странни,като самата нея.Искаше да пие от мен,но се въздържаше...Защо?Беше интересна личност.Искаше,но не искаше.Беше слаба,но силна.Да..може би щях да пропусна танците на хърбавите девойчета в клуба....Имах нещо на което да се насладя,а после да оставя като едното нищо.Отново се озовах пред нея и я притиснах към стената....
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:11 pm

действията му не ме изненадаха особено.Не бе първия път в който заплашват да ме убият а в същото време ме опипват.Да си призная не бе от най омразните ми прижевявания, дори може би не се накланяше към тази графа.Поредната вечер с непознат насред улицата...а сега дори опряла гръб в стената...започваше да ми харесва.
-Наистина жалко...-усмихнах се арогантно и приближих лицето си до негоовото.Спомена че аромата ми бил изкусителен...не вярвам че знае колко изкусителна мога да бъда.И все пак сега не ми се играеше на "Дай ми-няма да ти дам" достатъчно ми бе това с Том, сега исках просто да се отпусна и да играя своята игра.А тя ми бе позната до болка...идвам и взимам това което поискам, а след себе си оставям всичко ненужно...
-Мисля че ръцете ти не знаят къде им е мястото...-започнах като забележка, но след като ръката ми бутна неговата към гърдите ми се усмихнах сякаш му казвах че разрешавам и с леко движение езика ми направи малка влажно пътечка по врата му, след което устните ми засмукаха кожата му, като все още държах зъбите си настрана.Не исках да ги вкарвам в играта...не и сега, бе им рано.Нали знаеш, първо трябва да хвърлиш 6, после да влезеш в играта.Все още не им бе ред, но и те щяха да си получат своето...а сега бе ред на нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:18 pm

Погледнах я и се засмях:
-Ооо не красавице,аз не съм поредната ти играчка.Аз съм играчът!Ще пиеш от мен,когато аз ти дам!-приближих се и прошепнах в ухото й:
-Не си играй с възрастни хора!-подсмихнах се отново,да със сигурност бях един от най-възрастните в тази игра...Вторият хибрид,древен.Брюнетката явно наистина не бе разбрала смисълът на думите ми:
-А и.Аз не искам да те убивам,не ми е интересно!-отново се дръпнах от нея и я погледнах.Допадаше ми беше огън момиче,борбена.Искаше своето и ако се държеше...Знам ли по....не както се държи сега можеше да пие от мен и да си заминава.Не ми беше наложително да спя с нея...Можех да спя с всяка в този град и не само в този....Въздействието...да великолепната сила...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:33 pm

Думите му ме разсмяха.Не успях да се спра и скоро се хилех достатъчно силно че да осъзная какво правех.Сложих ръката си на устните и продължавах да се смея, когато накрая успях да му отвърна нещо.
-Дядка, играч може да си бил преди 4 века, но сега не си.Хубаво е момичето да се смее, но ако се смее на теб не чак толкова.Щом искаш да командваш намери си някоя на която да платиш за това...защото при мен номерата ти не минават.
Не знам за какъв се имаше, но май и аз малко прекалих...с умаловажаването му и възвеличаването ми...но какво да направя, заслужи си всяка една дума.Бил играч...Ха, не знае какво е да си играч!Това със заплахите може да подейства при дру вампир, но не и при мен.Смъртта ми бе най малкия проблем.Толкова пъти съм била в ситуации в които да моля за нея...сега той ме плашеше със смърт...смешно, нали?Е, на вас не знам колко ви е смешно, но аз си умирах от смях..дори май и той го виждаше.Не спирах да се хиля..може би не толкова защото намирах нешо забавно, а защото харесвах да се самоиронизирам.Хубаво нещо, особено ако няма как иначе да се похилиш тъпо на нещо лошо което ти се случва.Е моя живот е пълен с такива неща, така че смях колктоо искаш.
-И като заговорихме за пари, може да измислим нещо.-засмях се отново аз и без да усетя направих крачка към него.Може би идеята не бе лоша, до сега не ми бяха плащали за нищо, но никога не може да кажеш "никога", така че...И все пак идеята бе забавна, не мислиш ли..?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:56 pm

Погледнах я и се засмях:
-Знаеш ли малката не ме познаваш!-засмях се на свой ред и се подпрях на стената:
-Неее не мисля,че имам нужда от ослугите ти!-подсмихнах се и я погледнах.Не знам кой,кого не познаваше.Тя мен или аз нея.НО със сигурност тя не ме познаваше!Погледнах я и после погледнах улицата по която можех да продължа и да отида някъде.МОжех да си тръгна,но ми беше интересно какво ще стане....Любопитството винаги ми е било враг номер едно.Явно бе че не се плаши.Вкарах ръце в джобовете на якето си и се загледах в тялото й.
-Ухапи ме красавице,но наистина си секси....Малко лош старт имахме,но аз не съм от типовеете които се поправят,такаче не се надявай ан извинение,а се опитай да приемеш думите ми като такова!-ухилих се и я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:23 pm

Леле милъчък, къца ти извинението и то доста!Но дори да правех впечатление на такова момиче, което ме съмняваше, хич не ми пукаше дали ме мисли за курва, кучка или невинно малко момиченце.Бях това което съм, а то май бе по малко и от трите.Така че с каквото и да имах работа в момента нямаше да оцеля правилната страна с която да се разберем.Но може би сега не бе момента да се карам с него.Пък и в момента не бях в най доброто си състояние.Страх ме беше да се погледна в огледалото преди един ледено студен душ и няколко чаши.
-Вярно, не започнахме добре.Може би няма да е зла да почнем от начало.Искам питие...-казах аз и тръгнах към близкия бар, само на няколко метра, а аз вече мислех как да стигна, тъй като обувките вече ме убиваха.И все пак, след няколко минутки в дамската тоалетна всичко щеше да е поносимо...щях да махна кръвта...да оправя дрехите косата си...но не и преди да изпия нещо силно.
-Идваш ли?Аз черпя, ако това ти е проблема-подхвърлих леко подигравателно, но се стремях да спазвам добрия тон.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:32 pm

Засмях се и я погледнах,нещо не беше наред с краката й.Озовах се зад нея и я вдигнах:
-Позволи ми без да се противиш моля те!-какъвто и да бях,каквато и да беше тя не обичах жените да страдат.ЗНаех,че изобщо няма да оцени това,просто тя бе такава,но....За мен беше важно.Принципи,възпитание....Влязохме в бара и я погледнах.Беше в доста окаян вид,но пак беше хубава:
-Ъмм...Не искам ти да ме черпиш...Съжалявам,ако искаш пак се заяждай и ме обиждай,просто няма как да се получи!-пуснах я пред тоалетните и се запътих към бара.Поръчах си двойно уиски и погледнах към Сам...Жалко ,че така започнахме..
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:48 pm

Той смени държанието почти моментално и дори ме носи на ръце до тоалетната.Влезнах и след няколко минутки вече бях готова да изляза.Косата бе добре, вече нямах кръв по лицето, но пък забелязах че устната ми бе сцепена..майната му на Том!Следващия път няма да ми докосне лицето!Мразех да ме докосва, но още повече мразех да ми посяга..и най лошото бе че не правех нищо за да се защитя.Можех да му сритам шибания задник, но никога не събирах достатъчно смелост и се разминавах с леки наранявания.
излезнах от тоалетната и се насочих към бара където бе седнал той.В момента бях доста объркана от смяната на настроенията му, но мислех че скоро отново ще дойде онзи Харпър, който видях в началото.
Седнах до него и бармана се приближи като почти моментално изпълни поръчката ми и ми донесе чисто уиски.Двойно...така ми харесваше, колкото повече, толкова повече, нали така?
-Е, някоя мацка да се е навъртала наоколо?Току виж ми излязъл късмета.-подметнах с насмешка аз и отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:57 pm

Погледнах я и както държах чашата вдигнах показалеца си и посочих една блондинка:-Тя е готина!-отбелязах и изпих уискитто,поръчвайки още едно.Облегнах се на бара и се загледах в хората.Бях смешни.Понякога приличаха на мухи без глави.Интересни,но само като пионки нищо повече.ПОгледнах брюнетката до мен:
-Сега изглеждаш много по-добре,но бих излязъл пълен кретен ако не попитам какво е станало?Знам,че не е моя работа,но!-дори устната и беше разцепена...Кой би и го причинил?Беше красива и зла,да едното върви с другото,но надали щях да стигна до такава крайност....Поне аз...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 6:18 am

Ха, точно!Нещо не си познал миличък!Тайната която никой не знаеше, а аз щях да я споделя с непознат...Не си го бях представяла така, но...като се замисля може би точно защото бе непознат..Не, не!Няма начин, не ми трябва ничие съжаление или още по малко помощ!Можех и сама...да, за това бях на този хал, но...все пак!Въобще не му трябваше да засяга тази тема.
-Не, грешиш.Сега изглеждаш като пълен кретен, така или иначе няма да ти кажа.-усмихнах се арогантно и за миг през главата ми минаха толкова спомени от преди миг с Том.На лицето ми се изписа отвращението което изпитвах всеки път когато спомените нахлуваха в главата ми, а аз не бях готова за тях.Може би и лека нотка на страх и всичко се разля по лицето ми, като скоро изчезна.Отново се усмихнах и погледа ми се насочи към "готината блондинка".Да наистина си я биваше, навярно й е трябвало поне час да се наконти така.Ха, а на мен ми трябваха само няколко минутки за да й изпия всяка капка кръв стичаща се по вените й.
-Блондинката е секси, ако имаш някакви намерения с нея действай, защото възнамерявам да пия от нея.Ако искаш ще си я поделим, но...и сама мога, не се притеснявай.-захилих се аз и след секунди допих течността в чашата си и станах от мястото си.Чаках отговора му за да отида до нея.Вече усещах как сърчицето й изтласкваще кръвта й по цялото тялото и това ме изправяше на нокти.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 8:33 am

Погледнах я и поклатих глава:
-Действай!-поръчах си още една чаша и се загледах в Сам....Нямах намерение точно сега да споря с нея.Кретен,кретен добре...няма проблем.На тема обиди не беше от най-добрите.Да действаше доста добре,момичето бързо и падна в ръцете....Отместих поглед и погледнах към вратата.Музиката беше тъпа,хората малко,а всичко наоколо ужасно.Изпих поредната чаша и погледнах бармана:
-Бутилката!-ухилих се и зъбите ми проблеснаха на светлината и барманът веднага се задейства,даа после трябваше да го убия.Суупер.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 8:58 am

Той май не искаше да се забавлява с мен, но нищо.Знаех как да го правя и сама.Приближих се към момичето и след няколко секунди взиране в очите й без дори една думичка тя ме последва към тоалетните.Не че много ми пукаше че някой ще ни види, но тя не бе сама и може би с повече от един нямаше да се справя...е или поне не толкова бързо.А сега не ми бе до това, макар че скоро щях да направя и нещо такова.
Тя тръгна с мен и след като се отдалечихме достатъчно че приятелите й да не я мислеха, но все пак да имам пълен изглед към бара, спряхме и аз я притиснах към стената.Не бе под хипноза, но не издаде нито звук докато не забих зъбите си в плътта й.Топлата кръв се понесе на талази в гърлото ми, а ръцете ми се спуснаха по тялото й.Наистина бе красива...и секси...но не толкова жива, колкото ми се искаше.Друг път щях да се забавлявам, сега имах нужда от кръвта й.Мразех да пият от мен, а когато точно Том го правеше, не щадеше и капка.Така че сега имах нужда от малко енергия...добре че поне си намирах толкова лесно.
След като се нахраних пуснах тялото й на земята и то се свлече безпомощно на земята.Избърсах брадичката си от кръвта и отново тръгнах към бара, сега исках питие.А по късно може би и малко танци.Но музиката не бе от най живите...така че питиетата трябваше да са повечко.
Видях как бармана се бе стреснал от нещо как Харпър бе придърпал към себе си бутилката.Ха, той май имаше проблем.Поне имаше с кой да си удави мъките.Седнах до него и го погледнах, а след това и бутилката.
-Ти черпиш, а...?-попитах аз и бутнах чашата си за да ми налее и на мен.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 9:09 am

Погледнах към Сам ипосле към бармана:
-Хей нулева положителна едно питие за момичето!-изпих бутилката на екс и вдигнах въпросително вежди към човека:
-Действай!-не ми беше до въздействие за това просто го плашех.
-Харесали ти вечерята?-попитах и погледнах Сам.-Уби ли я?-втори въпрос.Да ,а със сигурност нямаше да получа отговор.....Беше ми много скучно,адски скучно....Забелязах лека суматоха при приятелите на момичето.
-А с тях какво ще правиш?-кимнах натам...трети въпрос.Ако намереха трупа на момичето...сам щеше да загази,а и аз с нея.Да убия или убием хората в този бар щеше да е повторение на случката преди три години в хотела на "Петте апостоли" с тази разлика,че там бях със Саша....а тук с Сам...Двете доста се различаваха,а и си приличаха.Бяха красиви,злобни и "самостоятелни"...Да а за тях мъжката компания бе излишна и всяко ново име в колекцията им беше като златен трофей....Грабнах втората бутилка и отпих една голяма глътка.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 9:22 am

Той мислеше повече отколкото се налагаше.Дори някой да разбереше че аз я бях убила, не мисля че щеше да има чак такива последствия.Никога не съм се съобразявала с това кой убивам, защо и къде.Хич не ми пукаше кой ще разбере или как ще си изпатя след това.Навярно на следващия ден нямаше и да помня...
-Първо, да, кръвта й бе вкусна, но не си падам по блондинки.-намигнах му закачливо и се усмихнах надменно.Блондинки, брюнетки, червенокоси, нямаше голямо значение, но той май имаше някакви симпатии и реших че ще е забавно да го подразня.
-Второ и трето, нямат голямо значение.Тя така или иначе щеше да свърши мъртва някъде.Просто й спестих мъките.-погледа ми се спря на бармана на чието изражение се четеше страх.Май са имали малък разговор..Или може би нещо по интересно.Какво ли имаше Харпър с бармана?
-Е, какво направи на момчето ми?Виж го колко е наплашен!-изсмях се аз и отново започнах да наблюдавам бармана, който сякаш бе видял призрак и се опитваше да се свести.Нямаше да стане лесно, особено когато на мен ми харесваше да го виждам така.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 9:46 am

Погледнах човека и се ухилих,зъбите ми отново се показаха и очите ми почнаха да се променят.Сърцето на мъжът биеше налудничаво в гърдите и имах чувството,че ще се пръсне.
-Много лесно се плашат!-отбелязах и очите ми отново приеха обичайният си вид.Погледнах я,на нея и беше забавно.Да....същата като Саша.....Не не точно.Изпих втората бутилка и я оставих на бара:
-Кка мразя,че не мога да се напия!Понякога имам нужда!-поклатих глава и се загледах в компанията на мъртвото момиче.Да на нея хич не и пукаше:
-А поне някога прикриваш ли си следите или??-Може би всеки вампир който съм срещал си покрива следите....Сам не го правеше.Адреналин....Тя харесваше адреналина!
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 9:58 am

Да си прикривам следите ли?!Ха, точно до това ми е.Аз не убивах защото имах нужда от кръвта й, можех и без нея.Убивах защото ми харесваше!Тръпката от това да изсмуча всяка капка живот от нея не може да се сравни с нито една друга нужда.Дано той не бе от онези вампири, които не спират да мрънкат за това колко зле съм постъпила като я осттавям там, или дори самият факт че съм я убила.Не само че това ми лазеше по нервите, но и ме караше да съжалявам тези вампири.Щом можеш да убиеш някой, защо го криеш, нали го правиш точно за това, да докажеш нещо...А къде иначе ти е доказателството?!
-Милъчик и какво точно ще стане като приятелите й ме видят тук на бара?!Аз съм вапир!Каквото и да правят, са просто жалки опити.Ако искат да се приберат цели по добре да си затварят устите и да си траят.-за момент май изгубих контрол над думите си и казах повече отколкото трябваше.Да наистина ми харесваше да си придавам важности, но не бе добре да прекалявам...е тук не прекалявах, все пак те бяха просто хора, но...понякога просто трябваше да млъкна!
За момент помълчах, когато отново погледнах към бармана и питиетата наредени недалеч от нас.
-Прав си, понякога е адски нужно да се напиеш...-казах накрая със сравнително посърнал тон, но успях да се съвзема и да не се вайкам около всички неща случващи ми се.Отново се усмихнах и отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 5:36 pm

В момента имах чувството,че тя просто има нужда да се заяжда.Животинска нужда да се заяжда с някой,той да и отвърне ии тя да почне да се гаври с него.Не,точно сега не бях в настроение за това.Отпих поредната глътка твърдо решен да не проговоря ии погледнах бармана.Все още беше леко изплашен.Ухилих се отново и зъбите ми пак проблеснаха.Усещах леко дразнене на непцето си.Охх не не бях в настроение да ходя на лов,а нямаше как да се измъкна от болезненият глад...Изпих бутилката и ударих шишето в масата.Огледах се да си намеря вечеря...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 5:47 pm

Той май изглеждаше гладен.Колко смешно нали, преди момент му предлагах секси блондинката...Усмихнах се сякаш му казвах "Казах ли ти?!" и погледа ми се плъзна по тълпата.Не че виждах нещо интересно, но мислех да му помогна с плячката за вечеря.Не вярвам да стореше на човека това което щях аз, така че може би се нуждаеше от помощ...не, не той, по скоро човека.Щом си ухапан или трябва да те превърнат или убият.Просто е, нали...никакви амнезии или подобни глупости.Никога не съм им била фен.
Скоро погледа ми се спря на младо момче стоящо на няколко метра от нас само на бара.усмихнах се като разбрах че не му бе първата чашка.Бармана май се бе разкарвал достатъчно до него...бе време да спре да поръчва.
-Виж момчето на бара.-посочих с поглед аз и продължих.
-Той е сам, няма приятели...като гледам има проблеми и изглежда отчаян...ще му дадеш смисъл за живот...-"докато не го убия де" довърших на ум и се усмихнах одобрително.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 5:54 pm

Погледнах този,които ми сочеше:
-Неми допада!-казах и се изправих.Харесах си една червенокоска в едно от отдалечените сепарета.Лека жена,личеше си беше с една своя приятелка.Един удар два заека.Запътих се на там и ги поздравих.НАстаних се в сепарето и не след дълго вече ги бях омаял.Хвърлих един поглед на Сам и и смигнах.Погледнах едното момиче,а после другото.Въздействах им,след около пет минути вече бях впил зъби в нежното вратле на червенокоската,тялото и потрепваше леко,обърнах се към приятелката и и впих зъби в нейният врат.Вплетох пръсти в косата и и след като приключих прекърших вратът и с лекота.После и на другата.По мен нямаше и капка кръв,останала от тях.Какво щастие.Телата им се свлякоха едно върху друго и аз станах,опънах ризата си и тръгнах към бара:
-Още едно уиски!-казах и седнах-Сега е много,много по-добре!-подсмихнах се исе обърнах с гръб към сепарето,което бях напуснал токущо.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 6:12 pm

Усмихнах се доволно като го гледах как пие от момичетата.Не че имах някакви заслуги, но ми харесваше че ги уби..все пак не можеше да ги остави жив...е поне според мен.След като се върна на бара си поръча уиски.Поисках едно и за мен.Май щяхме да празнуваме..?
-Е, браво на теб, две за една вечер.-смигнах му аз и поех чашата от бармана.Отпих солидна глътка, все едно можех по малко де.Понякога имах чувството че пълнех бездънна яма и самия факт ми харесваше.
-И сега ако ми кажеш че след питието отиваш да скриеш телата...-разсмях се аз и отново отпих от чашата си.Не че нещо, но в бара имаше вече три трупа, не мисля че можехме да останем още много.Е вярвам че от негова страна нямаше да има повече трупове..а колкото до мен...аз май също май бях до тук тази вечер.Оставаше да си намеря с кой да преспя и вечерта ми мина, а?
Допих чашата си и се огледах наоколо, погледа ми попадна на група момчета които пиеха в едно сепаре не далеч от нас.След секунда пък гледах как три момичета танцуваха една с друга.Обзалагам се че нито една нямаше смелостта да се натиска така на момиче, но след няколко чашки и ритъма на музиката всяка една изглеждаше сякаш цял живот го е правела..Ха, позьори!
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 6:18 pm

Погледнах я и не се сдържах,хванах я за китката и я придърпах към мен.Тя бързо се озова в скутът ми и аз я погледнах:
-Преди да започнеш с заяждането!-целунах я и после се дръпнах сега имаше няколко варианта.Тя да ми отговори,да ме зашлеви,да стане и да си тръгне,да ме захапе най-брутално или да се изсмее да се изправи и да си седне пак на мястото.Но всъщност до колкото имах опит с нея щеше да направи нещо,което да ме изуми съвсем.КОй знае.Беше непредсказуема.Обаче в главата ми се въртеше все още въпросът за телата:
-Не нямам намерение да ходя да ги крия....Ще последвам твоят пример.-кимнах сериозно с глава все още чакащ реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 6:29 pm

Действията му ме накараха да се изсмея.Може би не толкова на целувката, а по скоро на думите ми.Старият вампир ще последва примера ми?!Каква чест само, а?
Отново седнах на мястото си и го погледнах в очите.Какво точно искаше да направи с тази целувка?Защото ако целуваше точно мен, не мисля че щеше да получи различно от една нощ заедно.Е, една нощ стигаше да покаже всичко което знае, всичко което може и един два експеримента...а после имаше цял живот да си спи.
Усмихнах му се предизвикателно и плъзнах ръката си по бедрото му.Пръстите ми започнаха да правят кръгообразни движения и погледа ми се застоя за момент на тях, като след момент се плъзнаха по шевовете на панталона..отново се усмихнах одобрително и дръпнах ръката си.
-Е, не мислиш ли че не е правилно да постъпваш като млад и наивен вампир като мен?-още един предизвикателен поглед и очите отново зашариха по тялото му.Не че бях толкова млад и наивен вампир, но често постъпвах така, дори да знаех че не е правилно.Е, какво да се прави, адреналина и удоволствието преди всичко!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди две години в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години в града   Преди две години в града I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди две години в града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Преди няколко месеца в града
» Преди цирка да напусне града...
» В града преди година и половина.
» Преди една седмица в града.
» Из тъмните улички на града, преди два-три месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: