The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Матю Лакроа Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Матю Лакроа I_vote_lcap81%Матю Лакроа I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Матю Лакроа I_vote_lcap19%Матю Лакроа I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Матю Лакроа I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Матю Лакроа I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Матю Лакроа I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Матю Лакроа I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Матю Лакроа I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Матю Лакроа I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Матю Лакроа I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Матю Лакроа I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Матю Лакроа I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Матю Лакроа I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Саманта Такър
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Том Милс
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Алекса Рен
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Selene
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Матю Лакроа I_vote_lcapМатю Лакроа I_voting_barМатю Лакроа I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Матю Лакроа

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Matthew Lacroix
Graduates
Graduates
Matthew Lacroix


Брой мнения : 9

Матю Лакроа Empty
ПисанеЗаглавие: Матю Лакроа   Матю Лакроа I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 7:49 pm

Снимка* :
Матю Лакроа Cam_gigandet_1233028461

Име на героя* :
Матю Лакроа

Прякор :
Мат

Личността която използвате за лик* :
Cam Gigandet

Години* :
26 / 4063

Дата на раждане :
17.02

Зодия :
Водолей

Вид* :
Древен Вампир

Дарба* :
- Проектирам електричество..

Семейство :
Мъртви

Талисман :
--

Допълнително, външен вид, характер, история :

- Какво да кажа.. Заклет пушач съм още откакто цигарите бяха създадени. Обожавам техният плътен задушлив аромат. Надявам се, знаете какво е усещането, госпожице.. Женкар съм и трудно се задържам с една, но мога да ви докажа колко ме бива в леглото... Нима ще ме предупреждавате да млъкна само с този поглед ? Наистина жалко.. Е, добре тогава.... Не харесвам алкохола, мина му времето, вече не е толкова забавно.. Разбирате, че не ме бива в описанията нали ?
- Господин Лакроа, моля ви продължете. Нямам цял ден.. - обясни заядливо малката госпожица и отново започна да драска в онази малка, нелепа тетрадка. Чувствах се глупаво.. Наистина ли трябваше да правя всичко това !?
- Хмм, разбира се.. Няма да ви задържам много.. Ще бъда кратък и ясен. - обясних набързо.. Така ставаше когато се забъркаш с по - възрастен от теб.. Наистина много неприятно. - Не е ли малко жестоко да ми припомняте ? Всеки губи по нещо, за да получи новият си живот. Аз загубих много.. Не ме гледайте така.. Все още помня всичко, сякаш беше вчера.. Щом настоявате ще ви разкажа. Пригответе си кърпичка.. - засмях се тихо.. Безчувствената к**ка нямаше да се трогне в никакъв случай..
- Внимавайте, господине.. Чувам всичко. - детската усмивка се лепна на лицето й..
- Значи, вероятно разбирате , че не Ви харесвам. - казах ледено и бавно извадих кутия с цигари.. - Надявам се, че нямате нищо против. - щракнах със запалката и търпеливо изчаках секундата да изтече, за да мога да поема от любимият си аромат.. Тя просто кимна и отново започна да драска.. Какво ли толкова правеше ?
- Бях роден войн. Още от дете ме обучаваха, за да се бия. Бях толкова наивен, вярвах, че това е всичко. Борех се за територия заедно с народът си, но повечето бяха избити.. Аз и сестра ми го направихме, а преди нас нашата създателка. Нямате си и на идея какво бе да гледаме лицата на събратята си изкривени от страх и болка и въпреки всичко да не можем да спрем. В крайна сметка ги убихме, а после мислехме за това какво сме сторили. След няколко години спря да ни интересува. Започнахме да обикаляме и да се храним от всички. Убивахме ги, за да е по - сигурно. Макар и млади бяхме наясно, че ще трябва да се крием. Имахме разум в главите си. Не се показвахме пред хора, освен когато бяхме жадни. Тогава просто ги убивахме и пиехме до насита. Не виждах смисъл да се лишаваме.. Една нощ вампири откриха скривалището ни .. Убиха сестра ми най - хладнокръвно. Разчлениха я и запалиха тялото й. Къде бях аз ли ? Избягах като пълен страхливец.. Нямах избор или щяха да убият и мен.. Наистина неприятно, но тя бе същата малка нещастница като теб.. Разглезена егоистка. Въпреки това я обожавах, гледах я като тракийска принцеса.
- Не ме интересува, карай по същество. - отсече монотонният глас прекъсвайки всякакви оплаквания от моя страна. Да, понякога хленчех твърде много..
- Да, разбира се. Както казах егоистична глезла.. Та по същество.. Продължих да обикалям из държавите пеша. Не ми отнемаше много време, напротив. Това е.. все още обикалям. Засега ще остана в това градче..
- Ами госпожица Ърншоу ? - попита невярващо, малката досадница. Целият изтръпнах, не можех да повярвам че все пак знае..
- Нима всичко е било заради , Кати ? Тя е мъртва не искам да говоря за нея ! - отсякох остро без дори да се замислям за нищожните последствия, които ще се опита да ми причини русокоската..
- Знам, но тя притежаваше нещо наше.. - гласчето й се изтъни, стана още по - пискливо. Не знаех за какво говорят.. Не ме и интересуваше.
- Не знам нищо , оставете ме.. - казах и пъргаво излязох от стаята.. За няколко секунди спрях пред огромното огледало в коридора на сградата. Огледах се. Хладнокръвният ми поглед жадуващ само и единствено гибелта на малката вампирка. Обичайният син цвят на очите ми бе загубил отенъка си. Косата ми бе така перфектна, дори косъм не бе помръднал. Русите къдрици липсваха от толкова отдавна. Устните плътни, изкривени в лека гримаса.. Бях твърде своенравен, за да се върна, дори след като дочух лекото хлопване на вратата. Изпарих се на секундата.. Не ми трябваха неприятности точно сега. След като я открих, след като открих и тях..
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Матю Лакроа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Матю Лакроа   Матю Лакроа I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 9:22 pm

Този лик е зает!
И моляте правете си геройте в определените теми!
Върнете се в началото Go down
Matthew Lacroix
Graduates
Graduates
Matthew Lacroix


Брой мнения : 9

Матю Лакроа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Матю Лакроа   Матю Лакроа I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 9:29 pm

Щях да го преместя току-що .. А човекът с този лик не е влизал от Юли месец ..
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Матю Лакроа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Матю Лакроа   Матю Лакроа I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 9:51 pm

Няма значение!
Върнете се в началото Go down
Alicia.
Students
Students
Alicia.


Брой мнения : 47

Матю Лакроа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Матю Лакроа   Матю Лакроа I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 9:59 pm

Не е моя работа да се бъркам,но Клеър ми е една от най-добрите приятелки тъй че ще ми прости. Точно тя винаги е казвала че щом човек го няма един месец дава ликът и по всички форуми се прави така. На мен също ми позволи чак след един месец да използвам даден лик,а тоя човек не е влизал от сто века.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Матю Лакроа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Матю Лакроа   Матю Лакроа I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Матю Лакроа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Архив :: Архив(Герои)-
Идете на: