The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Виктория Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Виктория I_vote_lcap81%Стаята на Виктория I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Виктория I_vote_lcap19%Стаята на Виктория I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Виктория I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Виктория I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Виктория I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Виктория I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Виктория I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Виктория I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Виктория I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Виктория I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Виктория I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Виктория I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Виктория I_vote_lcapСтаята на Виктория I_voting_barСтаята на Виктория I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Виктория

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:37 pm

Кухнята :
Стаята на Виктория 3743643F
Трапезарията :
Стаята на Виктория 3743645u
Спалнята :
Стаята на Виктория 3743647j
Хола :
Стаята на Виктория 3743646x
Банята :
Стаята на Виктория 3743644Z


Последната промяна е направена от Виктория Монгомъри на Сря Фев 01, 2012 10:36 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:48 pm

Беа му представи кученцето си,което беше сладко. Тейлър я целуна,а след това прокара ръка по бедрото й,при което кучето излая.
- Спокойно приятел,няма да я нараня. - засмя се. Целуна Беа,като я вдигна и я постави на леглото,като започна да я обсипва с целувки. Да Тейлър това беше много приятно. Дали все пак Беа беше готова за нещо повече от това?
А и все пак те се познаваха от едва два часа,а вече се натискаха като гаджета,които са заедно две години. Той свали панталоните й,а след това продължи да я целува.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 5:41 pm

Беше ми смешно когато Арончо излая.:
- Спокойно де! -казах и се засмях.Измъкнах се от прегръдката на Тей, за което не ми се искаше особено и задърпах кучето ми към стаята ,в която беше безопасно да го оставя,затворих я и за по-добре заключих.Не се знаеше какво ще стане,беше доста палав.След като се върнах Тей ме дигна и ме сложи на леглото,той се оказа отгоре ми и свали панталоните ми.Бутнах го така че да се окажа аз отгоре и свалих горната част от костюма му.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 6:18 pm

Тейлър метна горната част от костюма си настрани и си каза,че повече няма да го облече. Отдолу той беше потен. Погледна към Беа,която го целуваше страстно и продължи да я целува,като постави ръка на задните й части и я придърпа към себе си.
Тей не се интересуваше от нищо. В момента беше с Беа и не му пукаше,че те дори не се познават много добре,единственото за което му пукаше,колкото и егоистично да звучеше,е да бъде с Беа.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 7:11 pm

Тей продължаваше да ме целува. Бутнах го и свалих блузата си.С него се познах от 2 часа..малко прибързвахме,но на мен не ми пукаше :
- Не ти пука , че се познаваме само от 2 часа и.. ? - попитах,но не успях да довърша,защото той ме целуна като постави ръка на задните ми части и ме придърпа към себе си.Не спирах да отвръщам на целувките му.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 7:22 pm

Любовната игра продължаваше. Двамата си доставяха удоволствия по различен начин. На Тей му харесваше да прави любов с нея. Накрая дойде най - хубавия момент от всичко.
Двамата се свлякоха на леглото,а Тей я придърпа към себе си. Тя легна на гърдите му и го погледна.
- Харесваш ми,нищо друго няма значение. - отгоори на въпроса й,после отново я целуна.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 7:43 pm

-Това ми харесва - казах и го целуна.Двамата си доставяхме удоволствие по различен начин. Продължавах да го целувам :
- Панталоните - казах и се засмях.Той свали панталоните си аз ги взех и ги хвърлих някъде в стаята. Не спирах да го целувам. Спуснах ръцете си по мускулите му. Тези извивки..просто беше уникален.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 7:54 pm

Нямаше думи,с които можеше да се опише това,което ставаше в момента. Двамата се целуваха. Прокарваха ръце по телата си. Сливаха се и се движеха в такт. Беше великолепно. Накрая кулминацията дойде. Двамата се гледаха така известно време,а после Тейлър се поизправи малко и се усмихна.
- Страхотна си. - усмихна се той. - Наистина си доста добра, в правенето на секс. - засмя се леко.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeВто Ное 15, 2011 7:36 pm

Тей и Беа се гледаха едновременно и беше така около минута. Тейлър разруши тишината :
- Страхотна си. - усмихна се той. - Наистина си доста добра, в правенето на секс. - засмя се леко.
- Oу.. според мен още не сме започнали - засмях се. - ноо.. ако не искаш няма да те задължавам.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeВто Ное 15, 2011 7:38 pm

- ИСКАМ. - изкрещя той. Нямаше търпение тя да му покаже всичко,което може,за да се насладят и двамата на секса. - Покажи ми какво можеш,тигрице. - засмя се,а след това прокара пръсти по дупето й,а после и по - нагоре. След това ги премести отпред и започна да мачка нежно гърдите й,при което тя издаваше звуци на наслада и задоволение. Харесваше й. На него също.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeСря Ное 16, 2011 7:41 pm

Стана ми смешно. Беше забавен. Целунах го :
- Ами..щом си съгласен.-казах.Той прокара пръсти по дупето ми,а после и по - нагоре. След това ги премести отпред и започна да мачка нежно гърдите ми ,при което издавах звуци на наслада и задоволение.Изправих се на колене.Махнах ластичката от косата ми,легнах върху него и го целунах,отново станах.Свалих сутиена си и отново го целунах.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeСря Ное 16, 2011 7:50 pm

Любовната игра не спираше. Двамата правеха див секс,а цялата стая се огласяваше от нейните крясъци. Тя започна да забива нокти в гърба му и да оставя малки кървави следи.
- Харесваш ми. - каза той,а след малко свърши. Да всичко свърши,дишаха учестено. Той се беше изпразнил и сега се чувстваше като боклук,но това сега нямаше значение.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 5:03 pm

Тейлър свърши в мен,а аз се чувствах страхотно.Той беше страхотен....
В стаята се чуваше само учестеното ни дишане.... - Тейлър.... - прошепнах разваляйки тишината.Но колкото и бързо я бях нарушила тя пак се възърна след като не знаех какво да кажа.Обърнах се и легнах върху него като устните ми срещнаха неговите.Езикът ми проникна в устата му докосвайки палаво неговия..не знам колко време мина,но той реши да тръгваа. Не му се сърдех..беше прекарал прекалено много време с мен.Облякох се ,както и той.Аз не го пуснах да си тръгне просто така, издърпах го и го целунах :
- Чао! - казах и той отвърна със същото.Когато той тръгна отидох да отворя на Арон прегърнах го и го пуснах да се разхожда из стаите. Седнах на дивана и включих телевизора. Даваха някакво детско.Гледах малко и после без да се усетя съм заспала.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория   Стаята на Виктория I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Виктория
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд
» Къщата на Виктория
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: