The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
По коридорите Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
По коридорите I_vote_lcap81%По коридорите I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
По коридорите I_vote_lcap19%По коридорите I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
По коридорите I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
По коридорите I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
По коридорите I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
По коридорите I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
По коридорите I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
По коридорите I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
По коридорите I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
По коридорите I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
По коридорите I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
По коридорите I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Саманта Такър
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Тран Дюбос
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Том Милс
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Харпър Дейл
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Алекса Рен
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Selene
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Силвия Томсън
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
По коридорите I_vote_lcapПо коридорите I_voting_barПо коридорите I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 По коридорите

Go down 
+3
Ериса
Тео Касъл
Клеър Монгомъри
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 10:46 am

По коридорите Tunnel_dark_concrete_79867_l

Тунелите не бяха това което си мислеха повечето хора.
До части те бяха мрачни,гадни,студени,но влезнеш ли по-навътре е съвсем различно.Имаше лампи осветяващи пътя,стените не бяха сив цимент,а изрисувани от горе до доло от обитателите.


Последната промяна е направена от Клеър Монгомъри на Вто Яну 24, 2012 5:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:29 pm

С Ериса излезнахме от общото помещение и аз почнах да я развеждам из тунелите.
-Тук са приятните части на тунелите-общите стаи и спалните.По нататък-и в двете посоки има и мрачни част.Като тази когато влизаш.Се пак не трябва да се издаваме.Не трябва да се знае,че някакви си възкръснали вампири живеят тук доло.-лека усмивка пробяга по лицето ми.
-Ето я стаята на Кати ,на Венера,моята,на Зандър..-почнах да и казвам всяка стая на кой е.Новаците не бяха много тъйкато тук в ShadowHood явно бяха доста издръжливи вампири.Бореха се със смърта.Като ги наблщдавах забелязвах,че доста често си навличат нерпятности и се сблъскваха със смърта очи в очи-образно казано.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:36 pm

Кимах като ми показваше стайте. Ими казваше кое къде е. Загледах се в очите му сега не бяха сини а пъстри. Абе те и Венера бяха лигаджета разбирасе това не ме интересуваше.
- Имаш ли гадже? - това зали го казах по изражението на Тео май бях аз. Господи дори незнам защо попитах. Принципно сукубите не правим така. Просто ако искаме някой мъж... е той сам си идва.
Скрих добре изненадата от лицето си. Изненадана та аз бях във шок.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:42 pm

Леко се подсмихнах тъйкато забелязах изненадата която пробяа по лицето и.
-О!Интересен въпрос от устата на сукуба.Ако ме беше попитал някой друг...както и да е.Не нямам гадже...-засмях се.
-Се пак тук няма много на моята възраст.А нормалните момичета са ами шест,седем години по-малки от мен,ако не и осем..не съм чак такъв извратенях-педофил..,а ти?-почнах да дрънкам като някакъв идиот.Но аз бях възрастен въпреки,че понякога акълат ми да беше като на 16 годишен.Смърта доста ме промени.Преди винаги бях усмихнат и ръсех сякакви простоти,но сега...е сега беше различно.Рядко имаше нещо което да ме разсме истинки и нещо на което да се радвам.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:51 pm

Не това вече ме разсмя. Спрях се и почнах да се смея на глас.
- Една сукуба да има гадже товае не чувана. И не виждано.
Принципно сукубите сме устроени само за да изсмукваме живота на простосмъртните. Чрез целувка или след секс.
- Ние не можем да обичеме. То ни е като един вид забранено. Просто не може. Така че не. Нямам гадже.
Наистина никога не съм чувала. Сукуба да има гадже. Ние сме вид демони зли неспособни да обичаме.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:56 pm

-О да!За миг изключих,че си сукуба..бях се пренесъл в друга измерение.Съжалявам!-заявих аз.Мислех за Венера..по дяволите!Това момиче ми беше влезнало под кожата.
-И така..значи твоя милост няма сърце?-повдигнах вежда.Чудех се как един човек,вампир и било то сукуба не може да обича..това е..хъм не знам.Сякаш им е забранено..,а ако някоя от тях наруши някак тази забрана.
-И какво е да убиваш невини момченца...-не,че бях много заинтересован просто ми трябваше тема за разговор,а освен секс,убийство и натискане за какво можех да си говоря с една разбивачка на сърца или по-точно убийца.Не,че я винях.Не е тя виновна,че е създадена така.Че е сукуба.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:07 pm

- Сукубите са вид Демон. Нали знаеш какво е Демон?
Господи нали нямаше да говорим за секс и натискане? Е той пожела тази тема.
- И да убивам невинни момченца е... забавно не е най-точната дума - лиците ми прие сериозна физиономия. - Имам предвид на нас ни е все едно. Така сме устроени. Както вие вампирите да пиете кръв на нас да изсмукваме животи. А и като сукуба имам всичко което поискам.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:55 pm

-Така е!Всеки вид си има малко неодстатаци.-заявих и.
-Ние сме вампири и някои от нас се раждат такива,а други се създават.Объркана работа.-повдигнах леко рамене.Спрях и се облегнах на стената.Чудех се каква тема да дам.Може би не бях подходящата компания за едно 17-годишно момиче.
-Нали нямаш нищо против ,че си говориш с дъртак като мен?-попитах я и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:08 pm

- Дъртак не мисля. Верно наистина си по голям, но... чакай ти на колко си 24-25?
Повдигнах вежди. 7-6 години са нищо. Сравнение с такива които съм говорела принципно, не говоля много с мъжете. Те са просто играчки, храна, секс.
- А и знам как и при вампирите. Майка ми все ми повтаряше да не се замесвам с вампири. Господи че нея кой ли я слуша?
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:19 pm

Засмях се.
-Майка ти е била права.Ние сме дяволски създания.Красиви сме.Момичетата са секси-идеални извивки,нормални гърди,идеална височика,идеална коса,идеална кожа,идеални зъби..Мъжете сме-високи,мусколести с иделни извивки и идеална кожа,коса зъби..Примамваме човеците и другите същества с чара си и накрая си похапване от тях..-усмихнах се невино.
-Иначе съм на 25.Ти на 18 ..поне така спомена.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:41 pm

- Е същото се отнася до сукубите, само къдетоние изсмукваме живота на простосмъртните. А и почти всяка сукубап владее хипноза или внушени. Докато при вас не е сигурно. Да иначе съм 18.
На лицито ми се появи лукава усмивка.
- А ако се замислиш малко ще прозреш че ние сме 100 пъти по-дяволски от вас.
Бях ме спрели на едно място. Бавно се приближ до него и устните ни се сляха.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 7:09 am

Отвърнах на целувката и.Нямах представа,че е толкова хубаво да се целуваш със сукуба.Отлепих устни от нейните.
-Хъм..млада си.Имаш още доста да живееш.-почнах да говоря като някакъв възрастен-какъво и бях,но сигорно тези мои житейски уроци не й харесваха.
-Хайде палавнице...да се връщаме в общото помещение преди да си ме изнасилила-не,че ще се дърпам-тук в коридорите. -смигнах и и я повдеох към общото помещение.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:48 pm

Спрях и го погледнах с дяволита усмивка.
- Първо добре нека се върнем в общото помещение. Но може да поизгоря някой, защото ме писна да ме зяпат - извъртях очи.
В очите ми грейна дяволито пламъче.
- Или може да ми покажеш стаята ти. Ще ми е интересно да я разгледам.
Скръстих ръце пред гърдите си и наклоних глава на дясно. Докато на лицето ми беше дяволитата усмивка и го гледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 6:04 pm

Усмихнах се дяволите.
-О!Харесва ми на къде биеш.Само да не ме убиеш..няма нали?-ухилих се доволно.
-Се пак..да се чукаш със сукуба не е шега работа..о чакай ти може би не искаш..-млъкнах и срещнах погледа и.Направи знак с ръка.
-След вас..-казах и така я поведох към стаята си.
-Е..какво ще правим там?Знаеш какво намеквам и да или не?-дрънках ги едни небивалици...и сам не можех да си повярвам.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 8:27 pm

Спрях и се обърнах към него. Сложих пръст в на устните му.
- Тео млъкни за малко.
Доближих устни до неговите и те пак се сляха. Трябва да призная че се целуваше доста добре. А как ли беше в леглото? Е скоро ще разбера. Одръпнах се леко и доближих устни до ухото му.
- Аз съм съгласнна, но си прав да правиш секс със сукуба е опасно - леко гризнах ухото му и той трепна. - Но както казват риск печели рикс ... е това са подробности. А и най-много да скъся с живота ти с 10-15 години.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:39 am

Засмях се.
-Да..само 10-15 годинки...на теб може да не ти трябват,но на мен да.Аз съм старец вече...искам да си живя мирно..-смигнах и.Обвих ръце около тялото и.Тя изглеждаше толкова крехна.Хванах я и я повдигнах.Беше толкова лека.
-Боже момиче ти ядеш ли въобще?Лека си като перце..-заявих...под храна имах предвид истинска,а не души,но не знам тя как ще го приеме.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:47 am

- Да всяка седмица изсмуквам живота на някое "невинно момченце" или някое магично същество.
Той се намръщи. А той ме питал за истинска храна.
- Ааа ти в май питашза храната на простосмъртните. Да всеки ден хапвам салат някойдруг плод. Дори понякога ям месо. А и това ми стига. Също така трябва да пазя стройна и хубава фигура.
Смигнах му леко и увих крака около кръста му.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:55 am

-Та ти си толкова лека..като перце.Чудя се вятърът как не те е отвял още..-проидърпах я по-близо към себе си.
-Хайде..да отидем в стаята ми..-прошепнах в ухото след което почнах да я целувам по вратът.Понесох я към стаята си.Това момиче дори да не беше сукуба пак щеше да е красиво.
-А ти май трябва да наблегнеш повече на месото..имаш прекрасна фигура и няма да я развалиш..-отворих вратата на стаята си.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:29 pm

Ох пак тия коридори. ЗА псоледно тук се натисках с Ериса, което не беше отдаван. Преди около час. Бях доста неспокоен.
- Виж Венера трябва да ти призная нещо и не ми е хич лесно.
Очнах да се разхождам на пред на зад. О Никс как да и призная чувтсавата си много е трудно а и не съмго правил преди. ЗАщо трябвада е толкова трудно. Айде Тео кажи нещо.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:33 pm

-Не Тео..стига..само не ме отделяй от Кати..нямах вина за станалото ...нали я защитих това е важното..-заоправдах се аз.Физиономията му ми подказа обаче,че сме щяли да говорим за друго,а аз издадох малката ни тайна..
-Та какво казваше..-казха мило и зпаърхах с мигли.Облегнах се на стената и чаках Тео да ми се развика за това в уличките или за нещо друго..
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:45 pm

- Чакай чакай за какво говориш. От какво си язащиавал? За какво нямаш вина? И защо да те отделямот нея?
Думите които търсех задапризноя любовта си от глават ми извъркнаха.
- Какво е станало в уличките Венера и не лъжи без заобикалки?
Господи в какво са се забърколи тия двете. Е поне са добре нали? ПОне видимо. Това момиче ще ме докара до инфаркт.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:48 pm

-Тео аз..-млъкнах и забих поглед в земяна.
-Ти каза да се забавляваме..и аз заведох Кати в един бар.Там един тип ни се натресе и ни попита дали някоя от нас иска да спи с него,а може и двете и тогава забеляза,че сме с твъде бледа кожа и знаеше за вампирите..явно.И аз му казах,че съм навита..отидохме в тоалетните и там му прекърших вратът.Когато се върнах около масата ни имаше върколаци.Знам,че беше глупаво да я оставям сама,но се наложи.И разкарах върколаците..,но после когато си тръгвахме те ни хванаха в капан..Зандър се появи от нищото и ни помогна,но важното е,че тя е добре нали..-гледах земята сякаш беше най-интересното нещо тук.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:47 pm

Поклатих глава ако това което, казавше е вярно тя нямаше вина... много.
- Охх Венера какво да те правя - отидох до нея и повдигнах брадичката. Охх беше толкова красива, че чак сърцето ме болеше.
- Няма да те отделям от Кати, но временно ви забранявам да излизате. Доколокот познавам върколаците ще ви търсят за да си отмъстят. За това няма да излизате до второ нареждане ясно.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:50 pm

Дъхът ми секна.Кафевите ми очи срещнаха пъстрите очи на Тео.
-Тео..-какво ставаше?Той се държеше твърде мило.Намръщих се и се отделих от него.
-Нали щеше да ми казваш нещо..слушам..-заявих му.Сърцето ми биеше лудо..не знам защо.
-И добре.Няма да излизаме до второ нареждане.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 8:02 pm

Намръщих се леко когато се одръпна. Чувах как сърцето и бие лудо. Леко се усмихнах.
- Еми... то е... еми... - Господи Тео просто кажи.
- Просто го кажи - каза тя беше нетърпелива.
Вместо това скъсих дестинсията с една крачка обгърнах лицето и съръце и устните ни се срещнаха. Нейните бяха толкова сочни и меки. Ръцете ми се плъзнаха надолу по шията по торса й и стигнаха до кръста й. Придърпах я по-близо до себе си за да усещам топлината на тялото й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
По коридорите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» По коридорите
» Коридорите на вторият етаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: