The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стята на Катерина Нелсън Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcap81%Стята на Катерина Нелсън I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcap19%Стята на Катерина Нелсън I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Том Милс
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Selene
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стята на Катерина Нелсън I_vote_lcapСтята на Катерина Нелсън I_voting_barСтята на Катерина Нелсън I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стята на Катерина Нелсън

Go down 
АвторСъобщение
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 5:34 pm

Стята на Катерина Нелсън Bedroom-ideas-home

Стята на Катерина Нелсън Dimension-of-a-Bathroom
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 5:40 pm

Тя бе много самодоволна , несваляше усмивката от лицето си. Кайл огледа всички същества в помещението . Всичките бяха вампири . Кайл се чувстваше много различен след тях . Последва с Катерина с куфара и в ръката си .
Влезна в стаята не беше нищо по особено от колкото стаята и в училището , освен че тази бе подредена и нямаше дрехи в гардероба .
Кайл се усмихна на Катерина и влезна остави куфара и се обърна към вратата .
- Еми добре , аз ще си тръгвам . Приятен престой - помаха Кайл с усмивка на лице и се обърна към вратата.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 5:20 am

-Не! - викнах без да се усетя след него.
- Искам да кажа.. Остани.. Още малко - опитах да оплескам нещата. Някак си ми харесваше да е до мен, въпреки че го познавах от има няма 1-2 часа. Приближих се до него и все така неусетно го целунах но бързо се отдръпнах след като осъзнах какво съм направила.
- Извинявай - прошепнах.

П.П ПЪЛНИ глупости ;д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 8:06 am

Кайл не го очакваше . Тя го хване неподготвен с тази целувка , но на него му хареса . Обърна се към нея и се приближи . Той бе опиянен от тези устни искаше да я целуне отново . Застана лице в лице към нея и я погледна в очите , а после към устните. Приближи си лицето до нейното бавно и нежно я целуна страстно . Притисна я към себе си и отново я целуна .
На Кайл му харесваше да е с нея и да я целува в този момент. Всякаш го искаше от доста време, но не е искал да избързва за да не я уплаши .
Той леко отвори очи и прошепна , като бе само на дъх разстояние от нея:
-Няма за какво да се извиняваш.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 9:57 am

Не очаквах реакцията му да е такава. Докато се целувахме започнах да свалям блузата му въпреки че знаех че е прекалено прибързано. Но пък никога не съм мислила преди да направя нещо, защо да мисля и сега? В един момент ми мина през главата мисълта че забравих да кажа на Клеър за случилото се но в момента не можех да мисля така че бързо си изпразних главата. Кайл изглежда нямаше нищо против да му сваля блузата, тъй като не направи нищо за да ме спре.

П.П Напълно забих
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 10:07 am

Катрин Свали блузата на Кайл , но и той и помогна . Не отделяше устните си от нейните . Той показваше , че я желае и не искаше да спри . Погледна празното легло и леко отдели устните си от нейните . Усмихна се и рязко я вдигна във въздуха като я понесе към леглото . Целуна я нежно по устните .
Положи я да легне върху леглото като застана върху нея . Леко прокара езика си между устните и , и се заигра с нейният . Правише кръгови движения около нейният език .
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 2:39 pm

Наистина се уверих че той го искаше и без съмнение щях да продължа. Докато беше над мен и усетих вените му да пулсират ми се прийска да пия поне малко от кръвта му, тъй като бях още гладна но нямаше да рискувам да го убия както стана с Харпър. Ръцете ми се плъзнаха по тялото му и разкопчах джинсите му. Щом остана по боксерки на лицето ми се появи палава усмивка и въпреки това нямах намерение да ги свалям все още. Обвих ръце около връта му и отново започнах да го целувам страстно. Едната ми ръка започна да се движи надолу по тялото му с цел да го възбуди.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 5:17 pm

Тя дръпна джинсите на Кайл надолу и той остана само по боксерки , но на него му се стори малко странно само той да е голият . Леко се повдигна и с дяволита усмивка свали нейната тениска . Кайл усети ръката и да се движи потялото му , което го възбуди . Той се върна отново на устните и леко си поигра с тях като захапа леко долната и устна .
Кайл се спусна по врата и като прокарваше устните и езикът си . Леко я захапа леко по врата . Опита се да се направи на вампир , но не му отиваше .
Върна се отново на устните и , и се заигра с езикът и!
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeПон Ное 07, 2011 5:29 am

Реших да му покажа как се прави секс с вампир нищо че сега не бях просто вампир. Леко одрасках със зъбите си врата му и естествено от там потече кръв. Това което направих излезе голяма грешка защото не след дълго не се сдържах и забих зъби в врата му. За известно време щеше да му харесва но ако не спрех навреме щеше да започне да губи съзнание. И все пак тооваа достави удоволствие и на двама ни. За щастие успях да спра когато трябваше. Тази поза не ми помагаше особено да се движа за това ни обърнах така че аз да съм върху него.

П.П Последното не знам що го писах ;д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeПон Ное 07, 2011 1:20 pm

Приятно чувство изпита Кайл, когато тя заби зъбите си във врата му .
Усещаше как тя му смуче кръвта , това от странна гледна точка го възбуди , а Катрин пусна захапката си и го обърна по-гръб . Тя застана над него , а той се повдигна за да я целуне . Кайл прокара ръцете си по гърба и и я хвана за задника . Усмихна и се дяволито като я стисна и я притисна към себе си .
Пусна я и премести ръцете си отпред , като започна бавно да разкопчава копчето на дънките и спусна ципа надолу . Той я целуна страстно като запрокара езика си и започна бързо да си играе с нейният . Кайл усети вкуса на кръвта си , но му хареса и продължи да я целува страстно .
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:44 am

Той ми свали дънките и реших че е време да го освободя от боксерките му. Усмихнах се. Започнах да си играя с "малкия му приятел". След като спрях със заниманието си отново го целунах. Нямаше да карам направо, първи щях да го помъча. Иначе нямаше да е изобщо интересно..Поне за мен..Отново е заиграх с малкия му приятел със самодоволна усмивка на лице.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 1:18 pm

Кайл усети ръката и как му сваля боксерките и той се усмихна . Надигна се и я целуна . Усети пръстите и да се прокрадват по кура му . На него му харесваше момичетата да го държат в ръцете си , но в нейната длан чувството бе по-различно . Кайл всякаш се разтапяше . Топлината на ръката и го възбуждаше .
-Чувството е уникално- каза Той
Отново се надигна да я целуне , но този път прокрадна езика си между устните и , и се заигра с нейният .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стята на Катерина Нелсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стята на Катерина Нелсън   Стята на Катерина Нелсън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стята на Катерина Нелсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вие ще охажвате Катерина Нелсън
» Стаята на Катерина Нелсън
» Катерина Лафонт
» ЧРД Катерина Лафонт <3
» Стаята на Катерина Лафонт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: