The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лудоста няма край. Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лудоста няма край. I_vote_lcap81%Лудоста няма край. I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лудоста няма край. I_vote_lcap19%Лудоста няма край. I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лудоста няма край. I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лудоста няма край. I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лудоста няма край. I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лудоста няма край. I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лудоста няма край. I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лудоста няма край. I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лудоста няма край. I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лудоста няма край. I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Том Милс
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Selene
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лудоста няма край. I_vote_lcapЛудоста няма край. I_voting_barЛудоста няма край. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лудоста няма край.

Go down 
+3
Katherine Elizabeth Smith
Катерина Нелсън
Gossip Girl
7 posters
АвторСъобщение
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Брой мнения : 45

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 1:02 pm

Здравейте мили мои.Липсвах ли ви?Защо ли питам...това е очевидно,но дори да не съм липсвала на някои знаете - отърване от мен няма.И сега се чудя от къде да започна.Хелоуин...Всички се натъпкахте в някаква стара,порутена къща вместо да сте в някоя нова зала или като добрите деца да обикаляте по къщите с думите "Номер или лакомство".Е като гледма разбахте,че къщата върви в комплект с духове.Накои от вас разбраха за тях по един или друг начин.Александър Морчанд като гледам е метнал поглед на не кой да е,а Клеър.Нейт доста се яодсва от това,но какво да се прави..любовта кара хората да откачат.Мили ми Нейт какво още си с нея?Виждаш ли как веднага тръгна с мъртвеца вместо да остане при теб...не те разбирам скъпи,но това си е твой проблем дали ще си останеш нейна играчка или не.Клеър,Клеър...ти какво мислиш да правиш за напред?Бебе ще раждаш,а изневеряваш без да ти пука как се чувства половинката ти.Да не говорим за случилото се с сестра ти,а ти...известно време ти пукаше и после се държиш сякаш нищо не е станало.Пфуу!А да не говорим,че с Нейт се оправихте на публично място...и едно дете ви видя...Дете!Брутални сте!Не ви е срам....Дете!И така ли ще правите пред очите на собственото си изчадие?
Друго привлякло вниманието ми е тази сладка смърт...смърта на Беа и Катерина.Е момичета как се чувствате като червени новаци?Е този въпрос май трябва да е само към Беа защото милата ми Катерина още не се е сабудила.Е Беа...решила си да минаваш старите гаджета на сестра си?Защо ли мисля,че всички Монгомъри сте кучки?То май се предава по наследство от най-голямата сестра...същото важи и за мозъка.Как е с Тейлър?Той се предложи за твой захранващ,а ти не искаш да го нараниш...колко сладко.Чак ми иде да повърна!
Харпър Дейл ново име,нов човек,нови клюки.Този мъж с замръзнало сърце се разтопи пред пет годишно духче.Ха!Смешен си...Малката Жулиета си играе с теб...Ако видиш Диана която е по-малка ще видим голяма разлика."Бебе Жу" те разгирава.Ако питаш мен тя май иска винаги да си на четири крака и да те мачкоти сякаш си плюшена играчка.Какво въобще се занимаваш с нея?Тя е бебе...остави я на "онази лоша какичка" да я уплаши и с малко късмет затвори в някое огледалце.
Един от любимите ми триъгълници...Алекса,Кристиан и Деймън.След като малкия вампир на Кристиан стана червен новак те двама се излиготиха и си признаха,че се обичат.Тъйкато нашия Деймън е неандерталец и не е чувал за вратии се телепортира в стаята на новачката и я завари по "бели гащи" с Кристиан.Алекса си поговир с него като най-спокойно му разби сърцето...,а както знаете Деймън не се беше държал така с никоя друга.Сега ми е интересно какво ще направи.Ще си върне ли Алекса или ще тръгне отново по жени и ще стане кучка...и като споменах кучка...Кристианчо...ти наистина ли я обичаш?То е лесно да се каже на думи,но чувстваш ли го?Надали...хващам бас,че при първа възможност ще преспиш с първата срещната!А разбрахте ли,че близначката на Али е в града?Алина Рен...с цялата си прелест май е метнала око на Кристиан.Двете сестри доста се заяждаха на партито,но все пак са сестри..това им е работата.Защо ли мисля,че Алина ще е първата с която ще изневери Кристиан на Али?
А вие знаехте ли,че Кристиан има още двама братя?Тризнаци.Еее единия му брат разбрах,че е с разбито сърце.Александър,Александър...Изабел ти е разбила сърцето,а ти пак и се доверяваш?Пак и даваш сърцето си за да го стъпче тя като някой фас...или да го изхвърли като носна кърпичка.Като гледам си доста различен от брат си.Докато Кристиан постояно изневерява ти си влюбен до дъното на костите си.Ужасно!
За другите мога да кажа,че сте ми безинтересни...Роджер се хваща на глупави басове...крещи,че ще изпие кръвта на милите хорица...и то на обществено място.Мисля,че трябва да открием една лудница в града...Роджер и Клеър ще са първите които ще влезнат там,а аз...аз ще срежа лентичката!

Знам,че ме обичате!
Целувки и прегръдки
Клюкарката!
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 1:12 pm

Тц тц тц нищо не ти отбягва значи... Смях Айде да видим кога ще дойде великия момент в който Клеър ме намери 555555
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 1:15 pm

Браво клюкарче пак си ни оплюла happy но си пропуснала нещо интересно плезене Но като изключим малкия ти пропуск признавам че знаеш почти всичко което се случва Доволно учуден
Върнете се в началото Go down
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Брой мнения : 45

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 1:21 pm

Мелиса Джоунс написа:
Браво клюкарче пак си ни оплюла happy но си пропуснала нещо интересно плезене Но като изключим малкия ти пропуск признавам че знаеш почти всичко което се случва Доволно учуден

еб и Ник в уличките?О не повярвай ми...там РП-то ви е скучно!А и естествено,че ще знам всичко.Аз казвам това което е интересно.А и боя ти с Харпър не беше кой знае колко интересен....на мен даже ми се доспа!
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 1:40 pm

Време беше да се появиш драга изгуби се нейде в мрежата.
Аз още чакам да ме споменеш хихихихи
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:16 pm

За първи път си виждам името някъде:Д:Д:д евалата...продължавай все така Смях
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:21 pm

Gossip Girl написа:
Мелиса Джоунс написа:
Браво клюкарче пак си ни оплюла happy но си пропуснала нещо интересно плезене Но като изключим малкия ти пропуск признавам че знаеш почти всичко което се случва Доволно учуден

еб и Ник в уличките?О не повярвай ми...там РП-то ви е скучно!А и естествено,че ще знам всичко.Аз казвам това което е интересно.А и боя ти с Харпър не беше кой знае колко интересен....на мен даже ми се доспа!
Оххх мила защо реши че е свързано с мен happy аз предпочитам да не ме намесват в клюки плезене
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 3:11 pm

Ох , Клюкарке най - накрая се появи с нови горещи клюки , чудех се вече да ли и ти не си мъртва като повечето !? Трябва да пишеш по -често тук става скучно !
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 3:15 pm

Лельо...не я подканвай,че....гледай кви ги дрънка за мен....С Нейт си се обичкаме!! wait Айде сега...тихо!!А и не ми намесвай сестрите...остави ги там Беа и Тей...
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 7:59 pm

Извинявай Клеър , но това си е доста пикантана клюка , а тук започна да става скучно !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лудоста няма край. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лудоста няма край.   Лудоста няма край. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лудоста няма край.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хубав край.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Начало :: Клюки,Конкурси,Предизвикателя, Дуели,Aveux :: Клюкарката-
Идете на: