The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Красивата поляна с езерото - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcap81%Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcap19%Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Красивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна с езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Красивата поляна с езерото

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:03 pm

-Mмм... Много зависи какво очакваш да направя... - прошепнах предизвикателно в ухото й и със завидната си скоророст, успях да направя така, че Тейлър да усети още едно от дърветата с гърба си за пореден път. Беше изключително студено и можех да видя дъха си, но Тейлър ме докарваше до полуда и не усещах студа. Той беше просто материя, която игнорирах и не й обръщах внимание. Ръцете ми безсрамно се гонеха по тялото й, а езикът ми нахално изучаваше всяка една нейна клетка и рецептори. Исках това никога да не свършва и не исках да се връщам в училището... Прокарах едната си ръка през косата й, докато не спирах да я целува.
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Students
Students
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 342

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:33 pm

Отново ме притисна към дървото.
-Изненадай ме !- простенах в ухото му.
Нямаше ли вече да съблече тези дрехи от мен.
-И побързай!
Вече се дразнех затова хванах ръцете му и ги насочих към панталонките.Беше толкова просто . Първо панталонките , после прашките и партито започва.
-Давай!-Казах заповеднически.
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 15, 2011 7:09 pm

-Явно си от бързите, но това ми харесва. - изстенах едвам-едвам и прокарах грубо ръка през косата й, като междувременно с точността и прецизността на акробат се отървах от последните дрешки, останали по нея. Тейлър ме подлудяваше и бях готов на всичко, за да й покажа колко много я искам... С едно невидимо и бързо движение, се озова под мен на земята. Нежно, но и същевременно силно притиснах китките в грапавата повърхност и отново започнах да обхождам тялото й с целувки, като езикът ми си играеше палаво и нахално по голата плът.
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Students
Students
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 342

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 15, 2011 8:36 pm

Най - после се отървах от тези дрехи.
Не усетих как съм се озовала на земята върху влажната пръст.
Ръцете ми бяха хванати от него над главата ми и нямах шанса да го докосна , но пък неговите ласки го компенсираха .
Усетищах как целувките и палавия му езика слизаха все по-надолу , като се задържаха върху гърдите ми.
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 15, 2011 8:51 pm

Усещането беше невероятно и можех да продължа в същия дух, но реших да освободя ръцете на Тейлър. Исках да усещам ласките и допира й и да почувствам бушуващите й страсти, напиращи да се излеят в пълната си сила. Ръцете ми започнаха да шарят по тялото й, а езикът ми танцуваше по студената й кожа, оставяйки мокри следи и задържайки се на места, които ме докарваха до полуда, карайки ме да искам още и още, но и Тейлър искаше да вкуси от греха, така че освободих ръцете й от "нежния" затвор и продължих да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Students
Students
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 342

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 15, 2011 8:58 pm

Той освободи ръцете ми като не спираше да ме целува.
Отвътре изгарях докато го очаквах.Докато чаках да е в мен.
Исках най-после да ми покаже какво може.
Струваше ми се , че все пам се колебае затова му помогнах с една проста дума.
-Давай!
И зачаках за насладата която следваше.
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 16, 2011 2:16 pm

Беше невероятно какво може да те накара да напрвиш една простичка заповедна дума като "Давай!"... Дума, събрала в себе си толкова много смисъл, емоции и страст, която ме докара до такава полуда, че забравих себе си. Един рязък тласък бе достатъчен, за да усетя онова сладко до горчивина удоволствие, което беше до такава степен невероятно, че дори не знаех на кой свят се намирам. Целувките ми продължаваха нагло да се разхождат по тялото й, а езикът ми да оствя пареща диря след себе си. Ръцете ми, все по-нагли и безсрамни, продължаваха да се гонят нагоре-надолу по тялото на Тейлър, нахално изучавайки и най-малката подробност от перфектното му устройство. Всяко едно движение и всеки стон... Топлотата при допира на кожата на Тайлър... Всичко това сега бушуваше в мен и се борепе да излезе навън с цялата си мощ. Онзи Джейкъб, който бях заключил дълбоко в себе си, сега ме беше обзел и ме насочваше по начини, които ни докарваха до полуда.
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Students
Students
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 342

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 16, 2011 9:49 pm

Той най - после беше в мен .Усещането беше невероятно . Възбуждах се само като усещах допира му .
Навярно сеа изглеждах като доста лесна жена , каквато в тзи случай бях.
И тогава усетих още един тласък . И още един . Това ме откъсна от мислите ми и се концентрирах върху удоволствието си .
Започнах да стена . Долепих тялото си до неговото . Той отново започна да блуже гърдите ми , докато аз хапех гърба му за да заглуша стенанията си , но не се получаваш . Темпото му ставаше все по- бързо , а насладата по-голяма .
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 18, 2011 4:40 pm

Насладата беше толкова голяма, че нямах намерение да я прекратявам точно сега. Усещах зъбите на Тейлър по гърба си и възбудата ми нарастна още повече. С едно невероятно бързо и почти невидимо движение се озовах отдолу и оставих малко и Тейлър да се поразкърши. Междувременно зарових инстиктивно пръсти в косата й, вплитайки ги около врата й, като възбудата ми ставаше все по-голяма и по-голяма. Последва нов сблъсък с близкото дърво, като този път при натиска кората му хлътна навътре. Грубото ми поведение може би се харесваше на Тейлър, защото стенанията не заглъхваха, а ставаха все по-силни и по-силни.
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Students
Students
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 342

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 18, 2011 9:38 pm

Изведнъж отново усетих нещо, ударих се в дървото и тогава той лежеше под мен.
Той прокара пръсти през косата ми .
Започна да се движи все по - бързо в мен , а аз раздвижих бедрата си , като ги разтворих още повече .
Бях започнала да викам името му , но усетих , че не само ние излизаме от училище , затова прехапах устни и се опитах само да стена .
Прокарах език по изваяните му плочки , а той май не се усещаше и продължи да вика моето име.
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:43 pm

Бях се унесъл тотално, когато изведнъж осъзнах, че трябва да запазя тишина, затова се ограничих само със стенанията и продължихме да се наслаждаваме на онова горчиво-сладко удоволствие, което така силно ме побъркваше, карайки онзи Джейкъб да излезе на бял свят... Онзи, който така старателно бях затаил дълбоко в себе си и не го пусках навън, но ето че сега вилнееше като бесен и не пощадяваше никой и нищо, което му се изпречи на пътя. Стенанията ми пореха въздуха, а от кеф, зъбките ми се бяха показали.
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Students
Students
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 342

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:39 pm

Изведнъж и той стана по. - тих . Усещах , пе не му остава много докато свърши. , защото все повече засилвахме темпото ..
Докатосе усетя пак лежах върху тревата , а той ме бе притуснал до земята .
Усетих как прокара леко вампирските си зъби по шията ми , което ме накара да усиля стенанията си .
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 23, 2011 4:42 pm

Oт удоволствие вампирските ми зъбки се бяха оголили и нежно, но заплашително се движеха по шията на Тейлър. Тя просто ме караше да се чувствам така, сякаш съм усетил нечия кръв, действаща ми като опиат, който ме кара да забравя абсолютно всичко, концертрирайки се само върху кръвта. Този път, разбира се, център на желанието ми бе Тейлър, която за пореден път се озова върху мен, подлудявайки ме до краен предел.
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Students
Students
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 342

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 9:43 pm

Скоро и двамата лежахме на тревата .
Облякох се бързо и казах :
-Сигурно ще се видим пак .
Тръгнах , мислейки си , че определено ми трябва баня .
Върнете се в началото Go down
Ino Yamanaka
Students
Students
Ino Yamanaka


Брой мнения : 23

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 24, 2012 3:04 pm

Седнах близо до брега на езерото. Не се виждаше никой наоколо, но ми се стори, че видях някакви фигури от другата страна. Времето беше приятно. Подухваше лек ветрец, слънцето грееше и почти нямаше облаци. Вълните се плискаха равномерно. Това ми напомни една песен, която бях учила в училище. Беше преди да разбера, че съм вещица.
С цвят на синьо огледало
утрото сънува своя Балатон.
Нека да бъде утро - синева,
нека се лее мека тишина
Ла-ла-ла...
Не вълни, а цветни плитки
плискат се в магията на Балатон.
Нека да има вятър и платна,
нека се смее палава вълна.
Ла-ла-ла...

Усмихнах се. Песничката беше приятна, пък и идеално описваше обстановката, в която се намирах. Легнах върху тревата, затворих очи и се заслушах в звука на водата.
Върнете се в началото Go down
Ino Yamanaka
Students
Students
Ino Yamanaka


Брой мнения : 23

Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 24, 2012 4:46 pm

Събудих се. Сега небето беше мрачно, сякаш щеше да вали. Изправих се и огледах езерото. Сега беше напълно спокойно.
- Затишие пред буря. - Въздъхнах. Явно щях да прекарам още една вечер, забила поглед в телевизора. Но ми се искаше да правя нещо различно днес. Докато вървях към гората се мислих, какво може да...
- Боже! Какво ми става! Първо историята с дрехите, а сега това! - Тръснах глава. - Прибирам се в стаята! Ще се включа в някой чат! - Казах това и, макар че си говорех сама, реших да използвам повече интернет.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Красивата поляна с езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна с езерото   Красивата поляна с езерото - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Красивата поляна с езерото
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Красивата поляна
» Терасата с красивата гледка.
» Лунната поляна
» Скритата поляна
» Лунната поляна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: