The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Клариса Морчанд Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcap81%Стаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcap19%Стаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Клариса Морчанд I_vote_lcapСтаята на Клариса Морчанд I_voting_barСтаята на Клариса Морчанд I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Клариса Морчанд

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 12:22 pm

Стаята
беше на Клариса и съпруга и.
Доста често тя сама спеше там тъйкато Лукас беше до късно на работа.Месец след като се местят от тук в новия си дом Клариса умира.Духът и се връща в тази къща...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 4:08 pm

Влязох в стаята на Клариса Морчанд и първото нещо което ми се наби в очите беше надписът ''Ако посмееш да излезеш от тук ще умреш и не се шегувам!" .. Стреснах се още повече .. Разгледах стаята беше доста прашна .. Ами сега какво трябва да чакам ли ? .. по добре да изчакам .. знам че не си прави шега .. седнах на леглото и се загледах в надписа на стената ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 4:34 pm

Бях влезнал в къщата, където се провеждаше партито по случай Хелоин. Имаше много хора, и вълшебни същества.Всички облечени най различно.Относно моето облекло.Бях облечен като полицай.Странен наряд за Хелоин.Но пък най лесно го намерих.
Тъкмо мислех по въпроса.Къде ще се мотая из къщата и вобще какво ще правя.Когато забелязах Исабел.Познавахме се отдавна и отдавна не я бях виждал.Запътих се натам.Но още преди да стигна видях как някакви момичета отиват към нея и т започнаха да си говорят.Поведението им беше доста странно.След малко те тръгнаха на някъде.Незнам защо от интерес или се притеснявах за Исабел.Тръгнах след тях...Стигнаха някаква стая.Исабел остана вътре...
Надникнах в стаята.
-Какво става?-прошепнах на Исабел и я погледнах леко учудено.Цялото им това поведение бе наистина много странно.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 4:42 pm

Както си седях някой отвори вратата наддигнах глава и видях познато лице Том бях много щастлива за миг забравих за всичко усмихнах се .. Най сетне някой да се сети за мен ..
-Какво става?-прошепна Том ..
- Тооом ... - изтичах и го прегърнах .. - Влез ако искаш да ти обясня какво става .. - добавих.

п.п - въх не знам какво да пиша ..
Върнете се в началото Go down
Мария Морчанд
Ghost
Ghost
Мария Морчанд


Брой мнения : 10

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 4:43 pm

С Клариса и останалите от семейството имаме специална връзка и можем да общуваме помежду си където и да сме. Клара ми каза да отида и да довърша момиче на име Исабел което се намирало в стаята й. Обичах такива работи за това побързах на там. Когато пристигнах момичето не беше само беше с едно момче. Забелязах на стената отсреща че пише с кръв следния текст: ''Ако посмееш да излезеш от тук ще умреш и не се шегувам!".
- Виждам че Клара се е справила отлично - казах докъто те ме гледаха изненадано.
- Ако не сте забелязали и не знаете още, ние сме духовете на къщата. От ваша страна беше огромна грешка да дойдете тук. Сега, ще си понесете последствията! - извиках и им предизвиках болки в цялото тяло. Като жена на Александър Морчанд имах по-специални сили от другите.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 4:51 pm

- Виждам че Клара се е справила отлично - каза тя.
- Ако не сте забелязали и не знаете още, ние сме духовете на къщата. От ваша страна беше огромна грешка да дойдете тук. Сега, ще си понесете последствията! - извика тя .. Изведнъж почуствах болка в цялото ми тяло .. - Какво искате бе ? - сопнах се .. - Какво сме ви направили ? - казах и се обърнах към Том
-Ами сега какво ще правим? - прошепнах на Том, така че да не ни чуе ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 5:00 pm

Като си мислех че нещо не бе наред, май бях прав...След като почуствах болка в тялото си, разбрах че наистина бях прав...
Придърпах Исабел към мен.Незнам какво и бяхме направили но определено не беше много дружелюбна..
-На ум.-прошепнах на Исабел.Сигурен бях че този дух можеше да ни чуе и когато шепнем.Сигурно беше много силно същество.Но едва ли можеше да чуе мислите ни.Е освен ако не четеше мисли и тя.Мисленно направих кръг около съзнанието си така че да неможе да прочете мислите ми.Не бях казал на Исабел че мога да чета мисли.Но след като казах "на ум" можеби щеше да се сети...Огледах се....
Върнете се в началото Go down
Мария Морчанд
Ghost
Ghost
Мария Морчанд


Брой мнения : 10

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 5:08 pm

Повдигнах умствено една ваза и я хвърлих по тях. Тя се строши на главата на момчето. От там потече кръв а аз се усмихнах самодоволно. След това умствено телепортирах един нож от кухнята в ръцете си и го хвърлих по момичето Прободох го в кръка. То падна на леглото. Усмихнах се.
- Аз съм доста безпощадна да знаете - казах повишавайки тон.
- В тази къщи е сложено като правило, че който стъпи трябва да умре. Така че не ме интересува дали сте невинни или не. Знам, че сте дошли тук и това е достатъчно!
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 5:17 pm

Том ме предърпа към себе си..
-На ум.-прошепна ми Том.. Том може да чете мисли ... - Сега какво ще правим? - казах му на ум .. Страх ме е ... допряха ми нож, после имах чувството, че ще изгоря добре, че дойде ... ти си ми спасението .. - казах на ум и се приближих още към него.- Искам да се махнем от тук .. повече няма да ходя на хелоуин партита .. офф какво ми става .. приличам на бебе
.. - казах отново на ум .. в този момент повдигна умствено една ваза и я хвърлих по нас. Тя се строши на главата на Том. От там потече кръв притесних се още повече със силата на ума си вдигнах нощната лампа и я хвърлих по нея, но без успех мина покрай нея и се разби на парченца, в този момент хвърли един нож по мен прободи ме в крака. Паднах на леглото.
- Аз съм доста безпощадна да знаете - каза повишавайки тон.
- В тази къщи е сложено като правило, че който стъпи трябва да умре. Така че не ме интересува дали сте невинни или не. Знам, че сте дошли тук и това е достатъчно!
-Том дръж се .. мамка му боли! - казах на ум ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 5:27 pm

Чувах напълно всичко което си мисли Исабел.След секунди получих с ваза по главата.Може и да беше силен този дух.Аз не бях от бързо умиращите.Оживявах и в по лоши случаи.Когато хората и съществата са наистина безпощадни и повече от това няма на къде...Докоснах с ръка главата си, когато погледнах ръката си видях че има кръв.Май наистина искаше да ни убие.Нямаше смисъл да мятам нещо по нея защото щеше да прелети през нея тея е дух...
-Добре съм...-казах на Исабел и я погледнах.Тя също бе пострадала...Погледът ми се премести на още не затворената врата...не бягство е последното нещо.Пак отидох при Исабел.Дръпнах я към мен и обръзувах около нас леден кръг.Незнам колко беше силна и сигурно можеше да направи нещо с този кръг но трябваше да опитам.А и дарбите не ми бяха от слабите...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 5:40 pm

-Добре съм...-каза ми Том и ме погледна.Пак дойде при мен и ме дръпна към него и образува около нас леден кръг.
- Дано да помогне - казах и го погледнах .. не знам каква щуротия можеше да измисли жената срещу нас .. беше доста зловеща .. притиснах си раната .. боли -добавих и наведох главата на Том беше доста голяма раната със силата на ума си взех една кърпа и притиснах раната на главата му .. Боли ли те? - попитах на ум
Върнете се в началото Go down
Мария Морчанд
Ghost
Ghost
Мария Морчанд


Брой мнения : 10

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:20 pm

Засмях се и умствено счупих леда изключително лесно.
- О, моля ви спрете да си говорите на ум все едно не знам че го правите. Дразня се още повече! - казах и счупих прозорците на стаята за да покажа гнева си. Преместих стъклата върху тях. Те полепнаха по телата им и ги нараняваха. Така ми идеше да ги довърша но ме бяха помолили да го направя бавно и мъчително. Хах малко трудно за мен. След като ми омръзна да ги гледам как се мъчат да се отърват от стъклата сами ги махнах от тях. Предизвиках силен вятър който ги събори на земята и седнах на леглото.
- Та.. Какво предлагате да правим? За Бога изправете се! Държите се като слабаци.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 8:55 pm

-Да поиграем на, кой пръв ще излети през прозореца?-реших да се пошегувам малко.И да поразведря настъпилата гадна обстовка в стаята.Неможех да не се пошегувам.Тя щеше да ни мачи дълго още, и докъде ли щеше да стигне с това мъчене?...Затова трябваше да го кажа, за да повдикна настроението си а и това на Исабел.Не можехме да се отказваме толкова бързо.А пък...Можеби и нямаше да ни мъчи повече!Аще преди тези мисли да достигнат до умът ми започнах да действам.Защото бе възможно духът да може да чете мисли.
Бързо се превърнах в върколак взех Исабел с мен и изскочих през прозореца.Без дори да се замислям че бяхме на вторият етаж.А и втори не е десети...Сложих Исабел така че щом паднем да падне върху мен.Затворих главата и с лапите си и скоро паднахме в някакви храсти.
Духът каза.Че щом влезнем няма да излезнем живи.А ние излизнахме, значи вече неможеше да ни пипа.Няма доказателства че сме били там е първо.А второ вече не сме там и ще трябва да си търси други жертви...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 9:14 pm

-Да поиграем на, кой пръв ще излети през прозореца?- каза Том .. Лелее шегуваш ли се бе ? Как ще летим? .. Бързо се превърна в върколак взе ме и изскочи през прозореца.Без дори да се замисли че бяхме на вторият етаж.Сложи ме така че щом паднем да падна върху него.Затворих очи прегърнах го и паднахме в някакви храсти.
-Не мога да повярвам - казах и го прегърнах .. - Удари ли се?- казах и се опитах да стана от него ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 9:32 pm

Странен въпрос.Ако летиш от вторият етаж, дали вобще ще се удариш?Мисля че да.Дори ако паднеш на права пътека пак ще те боли...Но това си беше работата ми и бях свикнал.Хванах Исабел преди да падне.Оставих я да седне.
-Аз съм добре...-казах безразлично.Нямаше и смисъл да пита.Дори ако съм на смъртно легло ще и кажа че съм добре.Такъв си бях...Превърнах се обратно в човек.Наведох се и погледнах раната и.
-А ти май не много.-казах оглеждайки раната.Не беше много дълбока, но и не беше едно леко убодване.
-Боли ли?-пипитах и леко я докоснах с пръст.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 9:37 pm

-Аз съм добре...-каза безразлично.
-А ти май не много.-каза .. -Боли ли?-попита и леко я докосна с пръст.
- Мм не много .. няма проблем ще мине .. - казах и се усмихнах .. не беше много силна болката щях да се справя все някак си ..
- Ами сега какво?- казах и го погледнах..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 9:43 pm

-Сега ще те заведем на лекар.-казах.Погледнах към прозореца през кой то бяхме излетяли.И след падането от което главата ми болеше ужасно...Наклоних се и обвих едната ръка около кръста и.Надигнах я да стане но не я пусках за да не падне пак.
-Сложи едната си ръка тук...-казах посочвайки вратът ми.Взех я на ръце и без да слушам дали иска или не иска да ходи на лекар се телепортирах в лечебнизата.

п.п.Направо в лечебницата пиши ако искаш де...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Клариса Морчанд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Клариса Морчанд   Стаята на Клариса Морчанд I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Клариса Морчанд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Сара Морчанд
» Хавиер Морчанд
» Хавиер Морчанд
» Преди ден в къщата на сем.Морчанд
» На Горещия Стол е Хавиер Морчанд!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Къщата на сем.Морчанд-
Идете на: