The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Втората детска стая Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Втората детска стая I_vote_lcap81%Втората детска стая I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Втората детска стая I_vote_lcap19%Втората детска стая I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Втората детска стая I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Втората детска стая I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Втората детска стая I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Втората детска стая I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Втората детска стая I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Втората детска стая I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Втората детска стая I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Втората детска стая I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Втората детска стая I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Втората детска стая I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Саманта Такър
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Том Милс
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Алекса Рен
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Selene
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Втората детска стая I_vote_lcapВтората детска стая I_voting_barВтората детска стая I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Втората детска стая

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 11:45 am

Втората детска стая The_Unseen_Playmate_by_Aeltari

Това беше втората детска стая.Тъйкато в семейството е имало доста жени и доста деца една не е стигала.Сега от стаята не е останало нищо от преди.Само две стари легла.Тъмни тапети и тъмни завеси покриващи прозореца.Изцапан килим и изцапани завивки.
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 12:45 pm

От някъде долетя шум от пищящи хора. Последван от пукот, а след това и от падаща ламарина. Диана потърка сънено очички, изправи се бавно от голямото легло и надникна вън от стаята си.

Къщата гъмжеше от пискащи същества. Същества от плът и кръв. Същества, които баба й наричаше хора. Детето се опита да излезе от стаята, но в този миг някакво топлокръвно същество прелетя покрай нея. Ди изпищя, отскочи назад и се скри обратно в стаята си.

О колко хубаво ще е, ако баба Клариса изгони тези лоши неща - помисли си детето. - Трябва да намеря другите

Диана се обърна към легълцето си, взе вехтия плюшен мечок и излезе. Искаше й се всички да изчезнат. Искаше да си играе на долния етаж с останалите деца от семейство Морчанд, но уви. Вместо обърканите духчета на останалите дечица, Диана срещаше само уплашени, вонящи на алкохол тинейджъри.

Диана се почувства изгубена и не се сдържа. Пусна сълзичките си наволя, оставяйки тихите хлипания да отекнат в къщата.

Върнете се в началото Go down
Клариса Морчанд
Ghost
Ghost
Клариса Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 1:50 pm

Качих се на втори етаж където също се бяха насабрали, миризливи, гадни и бъдещи духове тийнейджъри. Уплашени разбира се. Дочух плач от детската стая. Отидох бързо там и намерих малката Диана да плаче. Отидох, седнах до нея и изтрих сълзите й.
- Хей защо плачеш миличка? О, не, нека позная, страх те е от тези които са навън. - тя кимнна.
- Тогава искаш ли да излезем двете навън и да ги направим духове като нас? Тогава няма да са толкова гадни, ще видиш. - намигнах й окуражително и зачаках да ми отговори. Ди, беше много сладка дори когато плачеше.
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 1:59 pm

Ди протеган ръчички към Клариса, която всъщност й се падапе баба, но понеже смърттая бе застигнала сравнително млада, някак си не й отиваше тътлата "Баба".

-Да - изхлипа Диана измежду сълзичките си. Изправи се и тръгна към врата заедно с Клара.

Мисълта, че ще има нови духчета,които да й обръщат внимание и с който да си играе я беше окуражила. Пък и Жулиета и Томи вече знаеха всички места за криене и игрите не бяха толкова интересни. А Диана бе дете. А децата знаеха само едно нещо - игрите.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:35 pm

Диана ме поведе нагоре към една стая . След няколко секунди разбрах , че това е нейната стая . Беше малко тъмна , но тъйкато съм вампир това беше страхотно замен .Огледах стаята по-добре , бе малко изцапана , пуста и празна , но това не ми пречеше .
- Това твоята стая ли е ? - попитах като се опитвах да не звуча много мазно .
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:45 pm

Диана бутна вратат на стаята си и се затича към леглото. Скочи и седна върху него. Впи очичките си в Саша и я остави спокойно да огледа стаята й. След като рпиключи с огледа, Саша попита, дали това е стаята на Ди.

-Да. Харесва ли ти? - Ди направи една от онези физиономиики тип "ангелчето в мен говори". - Клара и Мария я подредиха за мен.

Очичките на Диана засияха, при споменаването на Клара и Мария. И двете и се водеха нещо като баби, но пък никога не ги бе наричала така, защото родителите й не й позволяваха. Въздъхна тихичко. Колко и липсваха мама и тате.

Диана слезе от леглото и отвори гърдероба. От там изпаднаха един куп играчки.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:54 pm


-Сериозно ти казвам -Супер е!!-казах и бях искрена .
Тя отиде до гардероба и го отвори от вътре изпаднаха един куб играчки с най - различна форма , големина и цвят . Мигновенно се сетих за нещо което не ми даваше мира .
- Извинявай , че те питам , но отколко време си дух и отколко време съществув тази къща .-попитах и любопитството ми си пролича .-Защото милсля , че съм била тук и преди , не помня много добре .Но съм обедена , че съм те виждала .
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:06 pm

Ди изкара един голям сивкав мечок и го затътри до леглото. Метна го върху леглото и седна до Саша.

-Извинявай, че те питам, но отколко време си дух и отколко време съществув тази къща - попита Саша, докато помагаше на Ди да се качи на леглото - Защото милсля, че съм била тук и преди, не помня много добре .Но съм обедена, че съм те виждала.

Диана се замисли. Не помнеше нищо от времето когато беше заспала завънаги. Знаеше това онова само от разговорите на възрастните. И все пак се опита да си спомни дали не е виждала Саша и преди.

-Дядо Алекс казва, че къщата е много стара. Когато ни разказваше приказки за къщата, той винаги започваше с "преди много, много години, когато дядо ви беше млад.." - Ди повдигна ръменца и се усмиха чаровно - Но аз не знам кога дядо е бил млад




Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:20 am

ДИана седна на леглото с един голям плюшен мечок в ръка , позамисли се за малко и ми отговори :
--Дядо Алекс казва, че къщата е много стара. Когато ни разказваше приказки за къщата, той винаги започваше с "преди много, много години, когато дядо ви беше млад.." - тя повдигна ръменца и се усмиха чаровно - Но аз не знам кога дядо е бил млад
Разгледах отново стаята и се замислих , сега докато не говорихме реших да проверя какво става долу , не можех да видя случката ,но я чувах .Още два духа бяха слезли , единия крещеше , а другия се караше на онзи господин който сваляше Клеър.
- Диана , приблизително колко представители на вашата фамилия има вя къщата ?
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 6:26 pm

Диана се замисли.

-Дядо - Ди вдигна едното си пръсче, отбелязвайки цифричката едно- Мария- второ пръстче
-Клара, Сара, Хавиер, бебе Жу и Томи - за всеки един от изброените членове, Ди вдигаше по ендо пръстче.Нали беше заспала преди да се научи да чете и пише, все още й беше трудничко да смята. Но Клара я беше научила да ползва пръстчетата си. - Ами май сме едно, две,три ... Осем. Но Клара казва, че когато мама и тате заспят ще дойдат при нас

Очичките на детенцето грейнаха, при споменаването на мама и тате. Милото. Толкова рано бе напуснало този свят. нямаше шанс дори да му се полюбува.


Последната промяна е направена от Диана Морчанд на Сря Ное 02, 2011 4:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:31 pm


-Добре .-една усмивка засия на лицето ми .
Усмивката ми помръкна когато чух някакъв женски глас който викаше :
-Дииииииииииииииии!!!!-за миг ме стресна , но после се осъзнах и се върнах на земята .
Кой викаше така ??Същия глас отново изкрещя и после пак притихна .Някаква миризма се разнасяше навсякъде и после я познах , беше като удтр в лицето и във всичките ми сетива .Това беше кръв !!
-Диана, май някой те търси .
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 8:01 pm

От долния етаж проехтя гласът на Клара. Ди потрепери за момент и се сгуши в Саша. Ако Клара дойдеше, Саша си загиваше в буквалния смисъл.

-Не искам Клара да ме намери....
- Ди се сгуши още повече и се заоглежда. Слезе бавно от леглото и подпря врата с плюения мечок. - Така няма да влезе.

Личицето на Ди се озари от блаженна усмифка точно за 5 минути, когато последва 2я повик. Ди погледна безпомощно Саша. Изведнъж се сети за Жу. Другото бебе в семейството. Горката, не я беше виждала от последното семейно събиране.

-Искаш ли да се скрием.. Клара е лоша... - Диана погледан уплашено към врата, а после отново към Саша.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 8:08 pm

Усмихнах се като сложи плюшения си мечок до вратата .После ме попита дали искам да се скрием ,а аз отговорих :
-Да ! -казах и се опитах да се престоря на оплашена , аз съм безсмъртна не мога да умра и да искам , нито с дървен кол в сърцето , удари , загуба на кръв , черна магия =нищо не може да ме убие , единствено друг демон .
-Къде ще отидем? - попитах я леко плашливо и срамежливо .-Извън къщата ли ?
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 6:05 pm

Ди се пъхна под леглото и помаха на Саша да я последва. Едно време, преди да заспи, редовно се криеше под леглотот, когато някой я търсеше.

-Не можем извън къщата... - Ди затъй дъх и позна да шепне - Дядо казваше, че навън е още по-опасно. Навън има хора. А хората ги е страх от нас и се опитват да ни накарат да заспим отново.

Мъничкото момиченце потрепреи. Макар и духче и то усещаше страх. А страхът е най-злият враг на всяко същество.

-Дано Клара да е отишла при Жу - Диана се подаде под леглото и впи мъничките си кафеви очички във вратата.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 6:12 pm

Ди се пъхна под леглото , аз я последвах .Тя каза:

-Не можем извън къщата... - Диана затай дъх и започна да шепне - Дядо казваше, че навън е още по-опасно. Навън има хора. А хората ги е страх от нас и се опитват да ни накарат да заспим отново.
Усетих ,че Диана потрепна до мен и огледа вратата .Мен ня ме беше страх от хората аз се хранех с тях .
- Диана , а възможно лие да си отидете , аз не съм срещала други духове , но съм чувала ,ч е е възможно един дух да отиде в отвъдното с помоща на ритуал и вещица.


п.п сори , че е толкова малко ама сестра ми ме гони от компа за да учи
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 7:22 pm

Диана не сикаше Клара да си отива. Тя просто се страхуваше, че Клара може да навреди на новата и плътна приятелка. Клара беше от онея духове, които меко казано мразеха хората. А това машинално водеше до убиването им. Независимо дали бяха хора, вампири, вълци или каквото и да било.

-Не аз не искам тя да си оива за винаги!
- Ди почти изписка - Искам да не закача приятелките ми. Защото тя мрази хората!

Диана се обърна към Саша и се усмихна. Изглеждаше някак уплашена и едновременно с това любопитна. Дядо й я беше научил някой неща и тя тепърва започна да ги осъзнава и прилага на практика. Като например факта, че Саша не е като онези хора. Тя имаше по-особена аура. Нещо различно струеше от нея.

-А ти какво си - очичките на Ди се разшириха от удивление. Бе открила нещо ново, а това не се случваше всеки ден.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 1:47 pm

Погледнах Диана не исках да и казвам какво съм , можеше да се оплаши .Като изглежда тя е виждала вампири , върколаци , хибриди , фей , нефилими и др. Но дали е виждала демон ?!Е на практика аз съм полу демон защото съм и вампир .Уф , тя е призрак защо да се изплаши !?
- Демон !-казах апсолютно спокойно .-Е , всъщност съм хибрит защото съм полу демон и полу вампир .
По физиономията и разбрах , че не е виждала демони .Това си беше напълно нормално защото се водим изчезнал вид .Явно и не и се вярваше затова огледах стаята и намерих едно заострено дърво , взех го и го забих в сърцето си . Не ме болеше , никак даже . След малко време го звадих и раната зарастна за секунди . После направих магия и костюмът ми също се оправи .Oтново я погледнах тя ококори очи . А аз и се усмихнах мило и не показах заострените си зъби .


п.п. Ох , пълни глупости
Върнете се в началото Go down
Клариса Морчанд
Ghost
Ghost
Клариса Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 2:42 pm

След като изгоних онази откачалка от детската стая се заех отново да изпълнявам мисия "Откриване на Ди". Сетих се, че може би беше в втората детска стая и тръгнах натам. Стаята беше празна но аз усещах присъствието на някой. Замислих се. Ди обичаше да се крие под масата когато беше малка но тук нямаше достатъчно голяма маса. И после се сетих за леглото. Когато беше съвсем малка, преди да заспи се криеше под леглото и често я намирахме там замръзнала. Погледнах под леглото и видях Ди със едно момиче.
- Ди?! - изненадах се честно казано. Но, щом Ди се беше скрила под леглото с това момиче.. Ами не знам може би беше добра, или пък не?
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 4:53 pm

Ди гледаше любопитно всяко действие на Саша. Първо се стресна малко, когато червенокоската заби кола в сърцето си, но после, след като се убеди, че е добре Диана се успокой. Докато изучваше зъбите на Саша, които пък 'и бяха доста интересни макар че вече беше виждала доста, в стаята влезе Клара.

-К-к-клара
- Ди инстинктивно се усмихна когато видя баба си да наднича под леглото.

Диана се измъкна изподлеглото и обви ръчички около телцето си. Погледна Саша тъжно и се обърна отново към баба си. Дано днес да се беше изморила да тормози плътските същества.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 9:08 pm


Докато чаках отговора на Диана , чух стъпки и отваряне на врата .Усещах странно присъствие подобно на това когато бях с Диана .Някаква жена се наведе и погледна мен и Ди малко стреснато .
Диана стана и аз я последвах . Тя се усмихна и каза на жената :
-К-к-клара -каза малко стреснато Ди .
Жената която очевидно се казваше Клара , не изглеждаше особено щастлива , че съм в стаята . Опитах се да накарам Диана да се успокой с помощта на магия , но без голям успех .Явно магийте не действаха много силно върху духовете .
-Здравейте !-опитах се да говоря мило , но не успях да скрия дългите си зъби .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Втората детска стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втората детска стая   Втората детска стая I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Втората детска стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая №1
» Стая №2
» Стая за гости (3)
» Стая за гости (4)
» Стая за гости (5)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Къщата на сем.Морчанд-
Идете на: