The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Александър и Мария Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcap81%Стаята на Александър и Мария I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcap19%Стаята на Александър и Мария I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Александър и Мария I_vote_lcapСтаята на Александър и Мария I_voting_barСтаята на Александър и Мария I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Александър и Мария

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 11:40 am

Стаята
Стаята на Александър Морчанд и Мария Морчанд.
От прозорците се процежда малко светлина огряваща малка част от помещението.Другата част тъне в мрак.
Сега от стаята не е останало нищо красиво.Нищо от това което е било навремето.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 3:56 pm

Той предложи да отидем някъде другаде.Мислех да отрека,но щом го погледнах думичката "Не" просот увисна във въздуха.Само кимнах и тръгнах с него на някъде...Чувствах се затворена в собственот оси съзнание и сякаш някой ме контролира,но в същото време си бях аз...,а Клара...нея я нямаше.Не я усещах...не знаех какво става....
Двамата се качихме по стълбите и стигнахме някакв стая.Влезнахме вътре.Беше мрачно и прашно...Прокашлях се.Пляснах с ръце и от тях се появи пламъче колкото да ни освети пътя,но не мисля,че на Александър му беше нужно.Не рисувах да правя по-голям пламък за да не подпаля старата къща....Погледнах мъжът и захапах за пореден път долната си устна.Отнов оогледах стаята...едно легло на което нямаше завивки...стол който сигорно ще се счупи ако го докосна...Имаше няколко шкафа,а доста други неща бяха покрити с наилон и чараши...
- Чия е тази стая? - поинтересувах се и погледнах Александър.

П.п:Не знаех къде другаде да пиша...;х
Върнете се в началото Go down
Александър Морчанд
Ghost
Ghost
Александър Морчанд


Брой мнения : 15

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 10:57 am

Алек с я подхвана под ръка и поведе из коридорите на старата къща по стълбите на втория етаж и влязоха в една хубава в която всичко бе покрито с чаршафи
-Това бе моята и тази на Мариястая докато още бяхме живи-отвърна в отговор той и погледна Клеър в очите
-Тук е по спокойно вече не мислиш ли-попита я той докато оглеждаше прашасалата стая и съжаляваше за нейния вид едно време тя бе една от най-хубавте стаи в къщата.А сега бе нищо повече от повехнала и прашна стая като всички останали в тази леко порутена къща.Той въздъхна леко с нотка на тъга.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 1:39 pm

Когато ме погледна в очите забравих за всичко...за Нейт който беше доло...за сестра ми която тукощо умря...за бебето...за всичко.Сякаш съзнанието ми се изпразни...не остана нищо,а само тази стая и Александър.Той определено правише нещо...въздействаше ми някак....
Тръснах глава и седнах на леглото.Цяло чудо,че не се счупи...
- Аз ъм... - почнах,но не знаех какво да кажа.А и той беше предложил да дойдем тук...да поговорим.За какво щяхме да говорим обаче? - За какво искаше да говорим?
Върнете се в началото Go down
Александър Морчанд
Ghost
Ghost
Александър Морчанд


Брой мнения : 15

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 3:42 pm

Той стоеше до камината и оглеждаше някогашната си стая и бе погълнат от спомените които бе имал тук, че не чу какво му говори Клеър.След минута се сети че не е сам и се обърна към момичет
-Извинявай каза ли нещо бях се замисли-каза той и япогледна
Като повтори въпроса той я погледна многозначително
-Как да се изразя по кратко и ясно-започна той като я гледаше в очите
-Ами ще го кажа пък.Искам да ме пратиш в отвъдното според мен само ти можеш да го направиш и никой друг-каза той и япогледна като очакваше реацията и.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 4:20 pm

КВО?
- Моля?Да те пратя в отвъдното ли? - погледнах го неразбиращо с широко отворени очи.Как по дяволите да го пратя в отвъдното?Да го хвана и да го метна през прозореца като се моля да премине през някоя стена която да се окаже прага за отвъдното и нашия свят?Или да го ударя с нещо по-главата и той да отиде там?
- Защо аз?Дори не знам какво трябва да правя? - изрекох объркано като някое дете и го погледнха в очите...те бяха толкова хипнотизиращи....Тръснха глава.... - Не ме хипнотизирай!
Не занех дали го прави,но за всеки случей го казах.
Върнете се в началото Go down
Александър Морчанд
Ghost
Ghost
Александър Морчанд


Брой мнения : 15

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:27 pm

Морчанд я погледналкео учуден,но не каза нищо по въпроса
-Точно така искам да премина отвъд и само ти можеш да мипомогнеш за това,-отвърна той и се огледа наоколо
Толкова много години бе прекарал в тази къща бродейки че чак му е дотегналоо вече.Преди време бе говорил с една вещеца която му бе казала че има начин да премине в светлина за вечен покой.
-Само ти имаш силата и възможноста да ми помогнеш-отвърна той и япогледна
-Казаха ми че се намира в една книга в твоето училише-продължи той
-Някакъв специален ритуал койте ще ме откъсне от тези окови и ще ме прати отвъд-каза накрая той и пак я погледна
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 4:04 pm

Тръгнах на някъде, исках да се махна от тук но просто не можех да се ориентирам. Бях изгубила представа за времето, бях гладна, по дрехите ми имаше кръв, спеше ми се страшно много.. Какво повече?!
- Едва ли може да стане по-зле - казах си. Минах покрай една стая на чиято вратата беше леко отворена. Вътре видях Клеър с някакъв дух. Тръгнах да подминавам стаята но после се сетих че трябва да кажа на Клеър за случилото се. Влязох решително в стаята.
- Клеър.. Трябва да поговорим, свързано е с.. Външния ми вид - казах изморено. Сигурно изглеждах като някое зомби.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 4:31 pm

Кайл се сети , че може да отиде до така нареченото "парти" , но леко закъсняваше . Усмихна се и си каза на себе си
-Точно в моя стил .
Без костюм и без много официални дрехи се качи в колата си. Включи двигателя и чу мощният рев на колата си .Усмихна се и излетя бързо от гаража си . Вече пътуваше към страховитата къща . Пусна си радиото и по него се чу някаква зарибяваща песен .
Не след дълго Кайл вече бе пред къщата . Слезе от колата си и я заключи . Влезе в къщата и се зачуди дали наистина бе на правилното място ,защото не бе много готин купон .
Влезна по навътре и се озова в една от стайте . Видя едно момиче облечено като полицай. Усмихна се "може би ще ме арестува" помисли си той и тръгна към нея .
-Здравей имаш ли нужда от помощ? - момичето му излгеждаше малко разочаровано както и той беше .
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 4:40 pm

Едно момче ме попита дали имам нужда от помощ. "Толкова ли безпомощна изглеждам?" помислих си, но въпреки това нямаше да откажа да ме закара да училището. Точно в момента не бях в състояние да карам своята кола. Забравих за Клеър и пристъпих извън стаята. Приближих се до него.
- Ахам. Искам да ме закараш до училището. Знаеш къде е предполагам.. - всички знаеха къде е великото училище за магически същества. Всички намиращи се в града.Не беше много препоръчително да тръгвам с непознати. За непознатите де, защото на мен нищо не можеха да ми направят.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 4:49 pm

-С удоволствие ще те закарам - каза Кайл като се обърна към момичето . Тя бе наистина красива , имаше уникално тяло , опиянителни устни и зашеметяваш поглед. Кайл можеше да си остане цяла вечност гледайки нейните красиви очи , но трябваше да я закара до училището преди това . Усмихна се и и каза
-Аз съм Кайл , а може ли да разбера твоето име?
Той и показа пътя на където беше изхода и тръгна след нея .
Скоро време вече бяха на изхода и Кайл и показа неговата кола , за да знае накъде тя да тръгне. Отключи я и отвори първо нейната врата , за да се качи първа . Усмихна се с мисълта "Преди малко дойдох а вече си тръгвам"
Заобиколи колата и се качи в нея . Запали я и тръгна към училището с бясна скорост. Кайл не харесваше да кара бавно , но ако тя го помолише щеше да го направи.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 12:24 pm

Гледах невярващо призрака.Не рзбиах за какви специални ритуали ми говорише и каква книга.Преди да кажа обаче нещо в стаята нахлу Катерина която не изглеждаше никак добре.Преди да кажа каквото и да е било още някой влезна в стаята.Не познавах мъжът,но знам,че не беше обикновен ученик от нашите...най-вероятно беше завършил,но сега не можех да разсъждавам много трезво.Погледнах Александър и се загледах в очите му.Тези негови хипнотични очи...През това време мъжът и Катерина се изнизаха.Тръснах глава за хиляден път.
- За какъв ритуал става дума?Каква книга?Повярвай ми аз нищо не мога да направя! - казах студено и скръстих ръце пред гърдите си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Александър и Мария Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Александър и Мария   Стаята на Александър и Мария I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Александър и Мария
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Болница "Св. Дева Мария"
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Къщата на сем.Морчанд-
Идете на: