The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стая №1 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стая №1 I_vote_lcap81%Стая №1 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стая №1 I_vote_lcap19%Стая №1 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стая №1 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стая №1 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стая №1 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стая №1 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стая №1 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стая №1 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стая №1 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стая №1 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стая №1 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стая №1 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Том Милс
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Selene
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стая №1 I_vote_lcapСтая №1 I_voting_barСтая №1 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стая №1

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 11:31 am

Стая №1 Haunted_bedroom_by_werewolfluv-d32nf2d
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 6:34 pm

След около миг,така поне смятах аз, нямах си и представа колко време бях мъртва се събудих,умираща от жажда.Искаше ми се да не трябваше да убивам хора , за да се храня,но това си бяхме ние вампирите,чудовища.Още не можех да си отворя очите,а чувах и ми се струваше прекалено шумно,може и да не е чак толкова шумно,но нали до последния си миг преди да умра бях ''глуха''.Болките в тялото бяха утихнали , но още ги имаше.Най -сетне отворих очи и изсумтях,болеше ме както винаги.Бях легнала в стая,явно в къщата на духовете.На стол до мен седеше..Тейлър,какво по дяволите правеше тук,аз умирах от жажда, а той беше точно пред мен.Всичко в мен ме караше да му скоча отгоре,но аз се опитвах да си набия в главата,че той не бива да умира,не бива да го убивам. :
- Какво по дяволите правиш тук ? - попитах го - Нали знаеш ,че в момента съм ацки гладна и мога да ти скоча отгоре и да..умреш-едвам казах тази дума.Какво ми ставаше, отново?!?!?! - Знаеш го нали ? - казах и се засмях. Изобщо как мога да се смея СЕГА.Гледах го в чакане на отговор, а всичко в мен напираше все повече и повече и повече да му скоча отгоре и да го убия, само защото бях мега жадна или чакай гладна.Половината от мен мислеше,че ако пия кръв болките ще спрат,а другата половина ,че не трябва да го убивам :
- Махай се,веднага.Не искам да си първия,който ще убия.Моля те. - всичко,което казах бяха по скоро викове, но последната дума сякаш омекна пред другите.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:18 pm

След малко Клеър му каза,че трябва да заведе Беа в някаква стая и там да станат нещата. Ясно беше,че няма как да даде на момичето да пие от него преди всички. Заведе Беа в някаква стая и я остави да легне. Докато тя се събуди,той имаше време да огледа стаята. Стаята не беше много приятна,все пак това беше стая от къщата на духовете или там както се наричаше. Тук е живяло някакво семейство Морчанд,а и нищо чудно все още да живее.
Тей седна до момичето и след малко тя се събуди. В началото беше неадекватна,но после започна бавно да идва на себе си.
- Спокойно. - Каза Тейлър. - Аз ще те захраня. - усмихва се,а след това се сеща,че все още беше с онзи тъп костюм на "Капитан Америка". Сваля шлема и поглежда към нея. Косата му е рошава,но това не му прави никакво впечатление,сега най - важно е Беа да се оправи. - Е,от къде искаш да пиеш? - попита я неохотно той.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:31 pm

- Спокойно. - Каза Тейлър. - Аз ще те захраня. - усмихна се. Свали шлема от костюма си и погледна към мен . - Е,от къде искаш да пиеш? - попита ме неохотно той.Моля, погледнах го с ококорени очи,той ще ме захранва. А не , няма да се разберем така.Няма да пия.А да май ще трябва иначе ще изперкам.:
- Вратлето.-казах му аз и се усмихнах.Нямах особено желание да пия от него,но все пак трябваше да го направя.Винаги се забърквах в такива истории.:
-Добре , защо точно ТИ ? - попитах го.-Защо,защооо.

П.П : нямам муза днесска : /
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:42 pm

Тя започна да приказва нещо,а той само й се усмихна,а след това свали костюма си по надолу,някъде до гърдите,а след това се приближи към нея и седна на леглото,опитвайки се да оправи костюма,но накрая нищо не стана,продължи да го дърпа и след малко Тейлър остава полу - гол. Да,това не го беше обмислил. Изчерви се и погледна към нея.
- Е,започвай! - каза,като нарочно пропусна въпроса й,а след това легна до нея на леглото и сложи главата си на една страна. Готов беше да усети устните й до кожата си. Дали щеше да бъде приятно?
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 3:09 pm

Той свали костюма си по надолу някъде до гърдите , после седна до мен на леглото и продължи да дърпа костюма, накрая нищо не стана и остана полу-гол.Когато го погледнах забелязах,че е зачервен :
- Няма нищо. - казах и се засмях.Той легна до мен и сложи главата си на една страна :
-Е,започвай-каза ми той.Хм..обмислях ,дали да го направя. Оф..умирах си за кръв кого заблуждавам,вярно не биваше точно от него,но..Реших ,че съм готова и веднага се наведох, целунах един път врата му и аз не знам защо,оголих зъби и ги впих във врата му. Беше вкусен,даже много вкусен. по едно време даже не можах да се контролирам, бях много гладна,многоо гладна. Не знам защо,но ми се искаше и той да изпитва болка като хората..изобщо защо си го помислих!?След малко спрях да пия,малко почивка.Избърсах се от кръвта по устата ми и го обърнах така че да ме погледне.Доближих устните си до неговите.:
-Съжалявам.-казах и се усмихнах.- Беше ми нужно.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 3:18 pm

Тя се наведе и започна да пие. Тей потръпна,но след това се отпусна и остави момичето да се нахрани. Беше му някак странно в началото,но след това започна да му става много приятно. Наистина си струваше да се съгласи да я захранва. Беа застана над него и седна върху корема му,а след това продължи да пие от момчето.
След малко тя свърши,а Тай се усмихна. Тя каза нещо,но той не я чу.
- Пий колкото е достатъчно. - каза,а след това погледна към вратата. Възможно ли беше някой човек да влезе и да ги види?
Тя го погледна изненадано.
- Хайде де,пий. - засмя се. - Сега съм ти паднал... - пошегува се.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:17 pm

- Пий колкото е достатъчно. - каза,а след това погледна към вратата.Проследих погледа му от любопитство,той ме погледна изненадано.
- Хайде де,пий. - засмя се. - Сега съм ти паднал... - пошегува се той.
- Пия- казах и се засмях, наведох се и започнах да пия отново.Чувството беше приятно,кръвта му вкусна,бях с него..какво по хубаво от това..вярно бях умряла пак ,но не ми пукаше особено.По едно време ми дойде на ум Клеър.Къде ли е сега?Дали знае за мен?Ами ако и се е случило нещо и Тей не казва?Надявам се Нейт да не я остави сам.Пак говоря глупости,той не би го направил.Веднага спрях да пия и попитах разтревожено Тейлър:
-Ами Клеър,тя къде е ? Да не и се е случило нещо?Знае ли какво се е случило с мен?
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 6:05 pm

Тей усети,че тя се притесни,затова започна да се тревожи,вероятно всякакви възможни мисли минаваха през главата й точно в този момент. За съжаляние,той не можеше да чува мислите на хората,а си мислеше,че ще може да чува мислите й,след като тя пие от него.
Беа спря да пие,а след това се изправи и го погледна разтревожено. Какво можеше да става? Да не би той да се бе държал прекалено грубо с нея,или пък кръвта му не е достатъчно приятна за него?
- Хей,добре ли си... - опита се да я попита той,но тя веднага отговори на въпроса му.
Попита го дали знае нещо за Клеър и дали тя е добре.
- Не се тревожи,знае всичко и е добре. - усмихна се чаровно. - Вероятно сега е някъде с гаджето си и се натискат,или пък търсят други хора,които са в твоето положение,един Бог знае...но е добре. - увери я.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 7:34 pm

- Не се тревожи,знае всичко и е добре. - усмихна се чаровно. - Вероятно сега е някъде с гаджето си и се натискат,или пък търсят други хора,които са в твоето положение,един Бог знае...но е добре. - увери ме Тей.
- Сега съм по спокойна, но едва ли се натиска с Нейт точно СЕГА.-казах и се засмях. - Ще пия още малко,може ли?-попитах и се усмихнах.Вече не бях чак толкова гладна,чувствах се по-добре,болките ги нямаше,бях си същата , но още веднъж умряла.Не знам защо,но още ме беше страх да не би някой дух да дойде.Аз не бях сигурна дали ще се справя с него.Може би щях да помогна на Тейлър с нещо.Но защо по дяволите сега мисля за това.Не трябваше да го правя и нямаше да го правя повече.Бях точно като бебетата.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 7:57 pm

- Пий колкото искаш. - каза той,а след това се намести,отстранявайки напълно горната част на костюма си,усмихвайки се. След като тя бъде добре захранена щяха да правят нещо интересно,като например да си говорят,или просто щяха да се върнат на партито,ако все още имаше такова. Тейлър я придърпа към себе си,поставяйки ръцете си на кръста й.
Тя впи устни на същото място,от където пиеше преди малко. Тейлър се отпусна на възглавницата си и се наслади на момента,нямаше по приятно нещо от това,наистина беше супер добро изживяване. Беше добро почти колкото секса. Някои вампири го определяха за по - добро от секса,но Тей не мислеше точно така.
- Какво ще правим после. - попита той. Започна да диша учестено,ставаше му много приятно. След малко не издържа и се понамести малко,а след това придърпа Беа,тя отпусна захапката си и го погледна объркано,а той впи устните си в нейните.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 3:17 pm

Тей започна да диша учестено,а аз продължавах да пия.По едно време той се понамести , придърпа ме и ме целуна.Хареса ми.За да не остана по назад аз също го целунах.
- Какво ще правим после. - попита ме той.
- Ами не знам,може би да останем тук..да си говорим - казах аз. - може да ти се струва скучно,но на мен не ми се ходи отново на партито,ако изобщо има още такова.Апък и там ще сме в опасност.-усмихнах се.Още се чувствах несигурна в това,което трябва да върша,ако видим дух.:
-Нали ти няма нищо?-попитах го.Надявах се да разбере за какво говоря , а именно за това,че пих от него.Сигурно вече бях досадна,но се притеснявах.Исках да се прибера.Трябваше ми баня,но..беше невъзможно..само нас не са погнали тези духове..поне така си мисля де...
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 7:10 pm

Беше му приятно,когато тя отвърна на целувката му. Може би идеята й да останат все пак не беше чак толкова лоша и в крайна сметка двамата щяха да останат в стаята до последно нареждане.
- Добре съм,ти добре ли си? - попита я,а след това си позволи да се надигне и отново да я целуне. Не му пукаше,че тя можеше да го отблъсне всеки момент и знаеше,че в момента тя е малко или много уязвима.
Тей се усмихна,а след това си открадна още една целувка,преди да я погледна право в очите,с лека половинчата усмивка. Намигна й,а после я придърпа към себе си.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 7:30 pm

- Чувствам се прекрасно и то благодарение на теб-усмихнах се.-Харесва ми да съм с теб!-казах му и го целунах. Не знам до кога щяхме да спрем да се целуваме..някой трябваше да пристъпи напред,но имаше време.Засмях се на мислите си. Целувах го и пак и пак,и пак. той ме придърпа към себе си и ме целуна.:
- Е , за какво ще си говорим ? - попитах го. - Аз мога да измисля доста работи,но.. дай първо ти.
Исках да разбера повече за него.За миналото.Щях да го разбера ,ако не му се говореше.На някой теми и аз съм така. Изчаках да предложи нещо.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 12:24 pm

Тя попита за какво ще си говорят,а Тейлър не отделяше устните си от нейните,докато накрая не се спря и я погледна.
- Ами мога да ти кажа,че ми харесва да съм с теб. - усмихна се,а после отново я целуна. Спря се за момент и я погледна,тя изглеждаше сериозна,затова той реши да бъде по - сериозен.
- Миналото ми не е от най - хубавите и не обичам да говоря много за семейстното си,като цяло предпочитам да живея в настоящето и все по - рядко да се сещам за миналото. - намигна й. - Ами ти...чух че си сестра на Клеър,вярно ли е? - попита я.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 8:18 pm

- Ами мога да ти кажа,че ми харесва да съм с теб. - усмихна се,а после отново ме целуна.
- И на мен. - казах след като отдели устните си от моите.А след това и аз го целунах.
След миг той стана по-сериозен и започна да ми говори,че не обича да говори за миналото и ,че предпочита да живее в настоящето и тем подобни.Аз нищо не казах,а просто отново го целунах.Той ме попита дали наистина съм сестра на Клеър:
- Да. - казах и се усмихнах- Какво си чул по мой адрес..всички говорят нещо за мен..винаги - казах и направих гримаса.-Ам..може би не ти се говори,но ти имаш ли брат или сестра ? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:30 pm

Придърпа я към себе си. Продължи да я целува,а след това се поспря малко,колкото да отговори на въпросите й.
- Преди да се срещнем знаех,че си много секси. Явно все пак това не е просто слух. - усмихна се,целувайки я. - Също така съм чувал,че си била много добра в секса,вярно ли е? - попита я намигайки й. - Иначе нямам брат или сестра,или поне не знам за такива.
Отпусна се на леглото и се загледа в тавана.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:39 pm

- Явно - казах и се засмях. - Щом им е харесало значи да - казах , засмях се и го целунах.-пожелавам ти да не ти се появяват изневиделица роднини , за които не знаеш - засмях се. - Знаеш ли много ми е весело с теб - казах и го прегърнах - Чувствам се прекрасно,а след всичкото това ,което се случи просто за някой ще е невъзможно. Ти си просто уникален.. направо мога да скоча от радост..просто.. не знам какво ми правиш - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:42 pm

Усмихна се.
- И на мен ми е приятно с теб и не искам да свършва този момент. - прегърна я и се усмихна доволно. Беше му приятно да е в нейната компания. Дори беше забравил,че е полу - гол. Сега единствено искаше да бъде в нейната компания и толкова. - Пие ли ти се още? - попита я леко притеснено. А след това прокара пръсти по местата,от които тя бе пила преди малко.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:18 pm

- Не мисля!Ако има нещо ще ти кажа- усмихнах се - Хайде обличай се ,ако можеш - засмях се - И да тръгваме.. мисля,че вече сме в безопасност - усмихнах и го целунах. - Да ти помогна с обличането ? - попитах ,но не изчаках да ми отговори и му помогнах.До колкото можахме го облякохме* и тръгнахме. :
- Аз не те питам , а ти казвам ,че ще дойдеш в моята стая да ми помогнеш с изнасянето..местя се в тунелите.. -казах и го целунах отново.


* звучи смешно :д
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:23 pm

След като Тейлър вече беше облечен,двамата с Беа тръгнаха надолу към коридора,към нейната стая,а тя каза,че ще се премести да живее в коридорите,той я погледна леко изненадано,а след това двамата отидоха в училището,а от там влязоха в нейната стая. След като тя се оправи той се приближи към нея и я допря до стената,целувайки я.
- Това да се пренесеш в тунелите означава ли,че повече няма да те видя... - каза,като я целуна,като чели за последен път.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:38 pm

- Не,разбира се! Няма да го допусна - казах и го целунах - Сега трябва да сме по-бързи..така че..да се залавяме за работа.- По едно време се сетих за Арон.Божее..той може да е умрял.Ужас. :
- Арон , Арон.. - виках докато не се чу лая му. - Ела тук момчето ми. - казах. - Сигурно си гладен ,но.. дълга история. -казах и отидох да кухнята да взема купичката му и да му сложа храна. Сложих му я.Той беше доста гладен,виждах го и искаше 2-ра купичка.Сложих му я и той отново я изяде.Мисля ,че му беше достатъчно и повече не му сложих. :
- Ъм..Тей забравих да ти го представя.Това е кученцето ми, явно си забелязал - казах и се засмях - Казва се Арон. Арон това е Тейлър накратко Тей. Извинявам се,но понякога се държа като лудите.Не ми обръщай особено внимание - засмях се и го целунах.


п.П : Пиши тук .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №1   Стая №1 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стая №1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая №2
» Класна стая
» Игралната стая.
» Стая за гости (1)
» Стая за гости 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Къщата на сем.Морчанд-
Идете на: