The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Детската стая Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Детската стая I_vote_lcap81%Детската стая I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Детската стая I_vote_lcap19%Детската стая I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Детската стая I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Детската стая I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Детската стая I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Детската стая I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Детската стая I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Детската стая I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Детската стая I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Детската стая I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Детската стая I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Детската стая I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Саманта Такър
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Том Милс
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Алекса Рен
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Selene
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Детската стая I_vote_lcapДетската стая I_voting_barДетската стая I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Детската стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 6:26 pm

Стаята беше сравнително голяма. В средата й бяха разположени две големи легла. ДО тях бе разположен гардероба, а от другата им страна тоалетката. Стените бяха с характерни за едноврмешните моди - светли с големи цветя върху тях.
Върнете се в началото Go down
Жулиета Морчанд
Ghost
Ghost
Жулиета Морчанд


Брой мнения : 26

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:31 pm

Стоях в детската с Томи който обаче изчезна по едно време.С Томи се бяхме скаали.Той както винаги се държеше гадно.Гледах тъжно и прескочих пукнатината намираща се на пода.Качих се на леглото и се свих като заплаках.От долния етаж се чуваха най-различни звуци.Писаци,музика,викове...плашех се.А тук горе бях сама...сама в стаята.В коридора имаше хора...усещах ги.Кръвта им се стичаше по вените....исках и аз да имам кръв и вени,но нямах....бях призрак...призрак защото сърцето ми беше спряло ей така в един слънчев ден.Тогава мислех,че ще остана сама...,но тогава видях бебе Ди,баба Мими,дядо Алекс и останалите.Радвах се,че няма да съм сама...месец-два по-късно дойде и мама...мислех,че никога повече няма да я видя,а сега...сега не знам къде беше тя....сигорно беше доло..
- Мамо... - изхлипах и заплаках.Може да бях дух,но можех да плача....Можех да чувствам поне това...тъгата.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:38 pm

Зайзкачвах се по-стълбите.Долу бе пренаселено,а тук поне нямаше много хора от една от стайте се чу детски плач....Не вярвах духовете да наранят малко дете.С бързи крачки влзяох и видях едно малко момиченце,същинско ангелче да плаче.ТЯ прошепна"Мамо" и направо ми размекна сърцето,което вече 300 години бе мъртво.НЕ знаех какво да направя,за това леко се приближих и казах:
-Хей...всичко ще е наред недей да плачеш...
Върнете се в началото Go down
Жулиета Морчанд
Ghost
Ghost
Жулиета Морчанд


Брой мнения : 26

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:00 pm

Вдигнах главичка и видях накакъв мъж.Беше от тях....Дръпнах се настрани за да съм по-далеч от него.Хлъцнах и изтрих сълзичеките си като се дръпнах още назад.С мисъл запратих старата нощна лампа по него.
- Не ме приближавай! - изхлипах с тъжен детски глас който беше доста тих.Дръпнах се още малко назад и скоро щях да падна от леглото.Мразех хората,но исках да съм като тях...отнов ода съм човек.Бях живяла само пет години...пет години.Изхлипа отново,а сълзичките ми пак потекоха. - Не ме доближавай...
Изрекох отново.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:05 pm

Малката запрати една лампа по мен и почна да се дърпа.Избегнах прекия контакт с предмета и се наведох леко.ПОгледнах я и казах:
-Аз не съм като тях...Не се плаши отмен...Аз не съм човек...Виж-като казах това вдигнах ръка и докопах едно парче от малко огледало.Опитах се да срежа кожата на ръката си,но не стана нищо..просто нямаше шшанс да я нараня..е освен ако някой вампир не ме захапе.Обърнах се към нея.Стана ми жал,бе толкова малка...сигорноо едва на 5 а вече бе починала,напомни ми на самият мен.И аз не успях да живея дълго.Войник,а после наемен убиец на вампири и хибриди...ПОгледнах я и бавно се приближих,
-Виж не се страхувай от мен не искам да те нараня....И обещавам да не го направя!-вдигнах бавно ръце в жест,че не нося оръжие или нещо и сеусмихнах плахо на детето
Върнете се в началото Go down
Жулиета Морчанд
Ghost
Ghost
Жулиета Морчанд


Брой мнения : 26

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:36 pm

Мъжът се опита да се пореже с едно огледало,а аз веднага се дръпнах и изкимтях.Не трябва да поглеждам в огледала.След като ми доказа,че не е човек не бях толкова уплашена,но какво беше той?
- К-к-какво си ти? - попитах заеквайки и се приближих към него.Докоснах го с пръстче и после се отдръпнах сякаш ще ме изяде.Наклоних глава на една страна.Не ме изяде.... - Ти не хапеш...,но какво си?
Докоснах го отново...След това се усмихнах.Не беше толкова страшен,но все още малко леко уплашена.
- Какво става там доло? - попитах го тъжно.Звуците от долния етаж ме плашеха...бяха силни.А писъците..ужасно.Къде ли беше бебе Ди?Не я бях виждала по-радно днес и се опасявах,че може да е доло....,а доло определено не беше приятно място.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:46 pm

Усмихнах се когато тя плахо ме докосна...СЯкаш си мислеше,че ще я ухапя ,но като видя,че не съм срашен се поуспокой.
- Какво става там доло? -попита тя...усмихнах се и поклатих глава:
-Нали е Хелойн част от празника е...не се притеснявай.Збаелязах,че тя си мисли за нещо и предположих че е за сестричката й,малкото момиченце което беше със Саша.ПОгледнах я и попитах:
-Може ли да седна?-Леко се приближих и седнах в ъгъла на леглото.Усмихнах се и продължих бавно:
-Приятелката ти е долу не се тревожи...с едно добро момиче ,а теб все още ли те интересува какво съм?-попитах я за да спечеля вниманието й.Големите й очи се впиха в мен с любопитство и се ухилих.
-Не се плаши,няма да те изям!Обещавам.Само гледай-зъбите ми почнаха да се удължават и очите мид ас е променят.Тя ме погледна стреснато,след което бърз си възвърнах нормалният вид.
-Аз съм хибрид слънчице...и не ям малки,сладки духчета като теб-усмихнах се и леко докоснах малкото й носле,както правеха хората по филмите
Върнете се в началото Go down
Жулиета Морчанд
Ghost
Ghost
Жулиета Морчанд


Брой мнения : 26

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:45 am

Уплаших се когато зъбите му се оголемиха и отнов осе свих.После той ги прибра и каза,че е хибрид.Погледах учудено.
- Какво е хибрид? - попитах тъйкато не знаех.Думата обаче беше странна..какво ли означаваше?Аз не знех доста неща,но това си беше отделен въпрос.Той докосна нослето ми,а аз се усмихнах.Той беше мил,но все още ме беше малко страх,а и онези хора...това не беше тяхната къща за да идват тук.Това беше нашата къща!На дядо Алекс,баба Мими и другите...Не можеха така да нахлуват.
- Какво наистина става доло? - изрекох тихичко.Не вярвах да е просто нещо за Хелоуин.Чувах звуците...просот не можеше да е така.А и докато бях още жива бях празнувала Хелоуин и знаех какво е...не беше така...не беше.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:53 am

Свих вежди замислено когато тя ми зададе въпроса...
-Еми...виж хибрид е.Кръстоска...така де смесица между два вида от различни таксони...МОже да са различни породи кучета или котки...дори м-у различни видове растения,а аз.Аз съм хибрид между вампир и върколак...Но не съм лош...предполагам-не знаех какъв съм 200 години бях убиец....а сега се опитвах да се сприятеля с малко дете...Поклатих глава и започнах да и отговарям на вторият въпрос
-А за нещата,който стават долу...Твоето,твоето семейство не е доволно от факта,че сме тук.Безпокойм ви..а просто повечето от присъстващите не осъзнават,че няма смисъл да вдигат толкова шум.А инайстина някой неща са част от тържеството...-усмихнах се й я погледнах.Личеше и че нем и вярва,но...как да спечеля доверието й...
Върнете се в началото Go down
Жулиета Морчанд
Ghost
Ghost
Жулиета Морчанд


Брой мнения : 26

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:02 am

Вампир и върколак?Но те съществуваха само в приказките...е и призраците съществуваха само там,но аз съм тук.От плът..от въздух.Огледах мъжът от глава до пети.Дори името му не знаех,но и той не знаеше мойто.
- Можеш ли да се превърнеш във вълк? - усмихнах се мило и плахо.Колко ли щеше да е голям като..върколак?Какъв цвят ли щеше д е козината му?Щеше ли да прилича поне малко на куче...на вълк?
Погледнах го в очакване,а на лицето ми имаше мила кучешка муцунка.Кой би отказал на таква?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:07 am

Засмях се и се изправих:
-Обичаш ли пухкави неща?Само гледай-Затворих очи и усетих как тялото ми почна да се трансформира.Сякаш костите ми се чупеха и зарастваха в други посоки.Паднах на колене с надеждата на лицето ми да не е изписана болка,за да не я уплаша.От доста време не бях приемал тази форма..предпочитах да съм просто един спокоен хибрид,но как да и откажа.След няколко секунди бях преминал трансформацията.Тя ме гледаше в прекрасните си очи и седнах до нея като наклоних глава.Замахах с опашкка и пометох прашният под,като прахта се залепи за бялата ми опашка.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Жулиета Морчанд
Ghost
Ghost
Жулиета Морчанд


Брой мнения : 26

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:13 am

Пред мен се появи вълк който имаше окрасна от бяло,сиво та чак до кафяво.Беше красив и пухкав!Засмях се и заплясках с ръце...
- Даа! - гушнах вълкът сякаш е някое куче,а не опасен хищник.Беше много пухкав..направо ми идеше да се сгуша и да заспя...,но шумът идващ от доло не ми даваше покой.Почнах да го галя и да се държа с него като с домашен любимец. - Ти си добър...
Целнах го по муцунката - при носът - и се усмихнах.По опашката му имаше прах.Махнах я и после пак почнах да го галя.
- Как се казваш? - зададох този въпрос накря след доста мислене.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:23 am

Малката ми се радваше,което ми стопляше сърцето.Близнах е леко по бузата и се чу детският и смях.Те ме гушкаше и се радваше на пухкавата ми козина.Махна прахът от опашката ми след,което ме попита как се казвам.Как да и отговоря...Надали щеше да ме разбере ,ако почна да вия...Наклоних глава и се загледах в прашшният под...Дали можеше да чете?Бързо почнах да пиша в прахта с лапа...Е не се получи много хубаво,но успях да напиша "Харпър" погледнах я и изплезих език.Скочих на леглото до нея й се загледах в името напода в очакване на нейната реакция.Долу все още се чуваха страни шумове,но писъците бяха заглъхнали...сега сяккаш някой четеше конско...
Върнете се в началото Go down
Жулиета Морчанд
Ghost
Ghost
Жулиета Морчанд


Брой мнения : 26

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:37 am

Той надраска нещо на пода.Качих се на леглото и вълкът се качи след мен.Погледнах надписа като наклоних глава на една страна.
- Харп...Харпър... - прочетох го най-накрая.Бяха ме учили да чета донякъде,но ако ми дадът цяла книга от триста или сто страници най-много да я метна по някой...нямаше да я прочета.И по смъртно,а аз бях мъртва. - Казваш се Харпър?Аз съм Жулиета.
Усмихнах се мило.Той имаше странно,но хубаво име.Мойто не беше обаче доста хубаво,а и често ме наричаха Жужи,Жу и бебе Жу...,а и така се наричахме с бебе Ди въпреки,че тя беше по-малка и си беше бебе,а аз бях на пет.
Поглаих го отново и легнах като се сгуших в него.
- Ти не си като тях Харпър.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:41 am

Малката се казваше Жулиета...Точно като в пиесата на Шекспир...Преди години,когато бях още ученик играехме тази пиеса и бях или Роме или Парис...Тя се сгуши в мен,като легна на леглото й каза
- Ти не си като тях Харпър-близнах я по лицето й положих глава между лапите си.Чувах крясъците на една жена от долният етаж...Погледнах с крайчеца окото си малката и видях колко е слдака,сигурно и е било много тежко да почине толкова млада....
Върнете се в началото Go down
Жулиета Морчанд
Ghost
Ghost
Жулиета Морчанд


Брой мнения : 26

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:54 am

Сгуших се още повече.Беше доста приятно...той беше доста пухкав.Беше като голяма плюшена играчка.Усмихнах се и затоврих очи....Потънах в сън който обаче не тря дълго.Шумовете от долния етаж ме сабудиха.Надигнах се и разтърках очички.
- Харпи... - казах тихичко и премигнах няколко пъти.Слезнах от леглото и отново прескочих пукнатината.Отворих вратата и надникнах.Най-различни хора минаваха по-коридоа.Изписках и затоврих вратата като се дръпнах назад.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:58 am

Жу заспа,а аз оглеждах стаята.Голямата пукнатина си бе стряскаща.Малко тип Майкъл Майърс.По коридорът се чуваха стъпки,от долу силни трясъци.Сънят й не трая дълго.Като се събуди потърка очите си и стана от леглото.Пройзнесе името ми и тръгна към вратата с изключителна ловкост прескочи дупката й отвори.Видя хората изписка и затвори.Скочих от леглото и се приближих до нея...Зачудих се дали някой ше влезе...Ако някой влезеше щеше да я уплаши и да стане,много зле.Приближих се и я бутнах с муцуна.
Върнете се в началото Go down
Жулиета Морчанд
Ghost
Ghost
Жулиета Морчанд


Брой мнения : 26

Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 11:20 am

Хапри ме подбутна с муцуна,а аз го погалих.
- Хайде да отидем някъде другаде? - предложих му.Въпроса беше,че ме е страх от тези хора които бяха отвън.Погледнах Харпър и после вратата.Шумът на този етаж спря,но отдоло идваха разговори.Пристъпих към врата и отново я отоврих.Нямаше никой.Излезнах от стаята и се огледах отново.Никой...тук нямаше никой.
- Искаш ли да отидем някъде другаде из къщата Харпи? - попитах го и тръгнах на някъде без да чакам отговора му.

П.п:Пиши някъде другаде...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Детската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детската стая   Детската стая I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Детската стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая №1
» Стая №2
» Стая за гости (3)
» Стая за гости (4)
» Стая за гости (5)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Къщата на сем.Морчанд-
Идете на: