The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Коридорите на вторият етаж Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcap81%Коридорите на вторият етаж I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcap19%Коридорите на вторият етаж I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Саманта Такър
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Том Милс
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Алекса Рен
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Selene
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Коридорите на вторият етаж I_vote_lcapКоридорите на вторият етаж I_voting_barКоридорите на вторият етаж I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Коридорите на вторият етаж

Go down 
+2
Катерина Нелсън
Джесика Пристън
6 posters
АвторСъобщение
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 6:09 pm

Дълги, прави коридори. Окрасени със скъпи картини и прародителски портрети. Големи прозорци, покрити с меки, кадифени завеси. Или на кратко коридорите, по времето, когато сем. Морчанд са обитавали къщата.
Сега от тези картини и портрети са останали само няколко. И те са в окаяно състояние, покрит с прах и паяжини. Красивите, някога меки, сега загрубели, зацапани завеси са осеяни с множество дупки. Тук таме по коридорите се намират останки, свидетелстващи за някогашния вид на тази къща.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:36 am

На партито стана пълна лудница. Появиха се някакви духове които дори не можех да предположа дали са истински или не. Тъй като мен не ме бяха забелязали все още реших да поразгледам къщата. Качих се на втория етаж и с бавна крачка започнах да се разхождам. По коридорите имаше разни картини но повечето от тях бяха изпопадали а останалите бяха толкова прашни че дори не можеше да се различи какво показват. Общо взето навсякъде беше прашно, по пердетата имаше дупки а килимите бяха изпокъсани. Дори не бях и предполагала че всичко днес тук ще е толкова забавно. Изведнъж от сенките чух някакъв шум. Но той не се повтори така че си казах че няма нужда от паника. Особено сега. А и какво толкова можеше да ми стори един дух?
Върнете се в началото Go down
Томи Морчанд
Ghost
Ghost
Томи Морчанд


Брой мнения : 5

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:28 pm

Беше ми омръзнало на това парти. Беше малко тъпо пък и хората не ми обръщаха кой знае колко голямо внимание. Направо побеснявах. В коридора видях един от хората които беше напартито и реших да го постресна малко. Първо бях направил един малък звук,но тя не ми обърна внимание. Отворих една врата и след това я затворих с голям трясък. Трябваше да направя нещо не чак толкова банално. Това всички духове по филмите го знаеха. Преобразих се пред нея и се усмихнах.
- Бу! - извиках и изчезнах

П.П - съжелявам,че чак сега пиша,но ме нямаше цял ден на компа.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:34 pm

Стреснах се малко, но после пак се оправих. Беше някое дете.. Но дете на парти с тийнейджъри? Огледах се наоколо и изведнъж усетих странна и много силна болка да пронизва всяка част от тялото ми. Какво ли ми имаше? Дали бях болна. Нещо започна да дразни гърлото ми и не можех да не се закашлям. Но тогава започнах да плуя кръв. Ушите ми забучаха, докоснах едното и видях че и от там започва да тече кръв. Не... Нима умирах? Това ли бе краят ми? На едно Хелоуин парти с духове? Когато онзи дух каза че няма да излезем живи дори и не предполагах че това ще стане с мен. Не, не исках да стана като тях! Не исках да съм дух, не исках да умирам! Не и просто така от нищото. Поне някой да ме убиеше но не и просто така!
Докъто мислех всички тези неща не забелязах кога няколко кървави сълзи започнаха да се стичат от очите ми. КЪРВАВИ! Тогава ми изтръпнаха краката, сякаш не ги чувствах. Паднах на земята.
- Не.. - прошепнах тъй като не можех да говоря по силно. Болката се усилваше и мъчението бе ужасно. Непоносимо! След около половин час вече не чувствах никоя част на тялото си, едвам си държах очите отворени. Болката беше голяма и чувствах че се изпотявам. Но въпреки това ми се спеше и ужасно много. Искаше ми се да затворя очи както никога до сега но знаех че не трябваше. Защото затворех ли очи, щях да се предам. Започнах да дишам тежко а кръвта се усилваше и течеше от всякъде. И накрая не издържах и затворих очи. След това както бях предвидила не можах да ги отворя, всичко потъна в непрогледен мрак...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:33 pm

[b]Излязох от стаята,като оставих Жу...Исках да отида да видя какво става долу и веднага щях да се върна.Стъпих в коридора и забелязах едно момиче.Беше припаднала на земята.Около нея имаше една обилна локва кръв.Тръгнах бързо натам и разбрах.Тя беше вампир.В момента трябваше да се превърне или както там го наричаха.Бързо приклекнах до нея и надигнах главата й.Това бе момичето с което делих цигарата си с трева в клата ми отвън.ПОгледнах я и прехапах китката си.Нямах правода давам кръвта си на вампир особено в такъв случай,но...Нямаше да я оставя да умре.Доближжих китката си до устните й и я погледнах.Тя веднага реагира и започна да пие...Не знаех дали ще спре,а ако не спреше сигурно скоро щях да съм новият дух приятел на Жу и Клариса...
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:47 pm

Сънувах, сънувах страшно много неща които не бях сънувала никога до сега. Сънувах духове, деца че дори и онзи мъж от паркинга. Отворих очи и видях че над мен наистина беше онзи мъж и аз пиех от кръвта му! Все още чувствах онази ужасна болка от преди няколко часа които ми се сториха няколко века. Но не толкова силно. Чувствах ОГРОМЕН глад, бях гладна както никога до сега. Продължих да пия от кръвта му докъто не усетих че отслабва. Трябваше да спра иначе щях да го убия но не можех. Гладът беше много по-силен от мен. Накрая положих всички възможни усилия и го избутах от себе си. Изтрих кръвта останала по лицето ми и се приближих към него. Беше пребледнял, това означаваше че ако бях пила още малко щях... Да го убия.
- Аз.. - не знаех какво да кажа.
- Съжалявам - прошепнах и се приближих към него. Помогнах му да стане. Да, определено не изглеждаше добре.
- Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 6:01 pm

Вампири.Тя пиеше от кръвта ми...Благодарение на това,че бях пил от онова момиче останах жив...Кръвта на вампири макар и новак ме подържаше жив,но слаб.Момичето Катерина ми помогна да се изправя.Погледнах я и казах:
-Няма за какво спокойно добре съм...Само ако може...Помогни ми да стигна до онази стая-посочих с ръка към стаята където бе Жу:-И като видиш малкото дете...Не й казвай нищо за това не я плаши.И..надявам се да си добре_усмихнах се.Искаше ми се да изляза,зад а намеря някой от който да се нахраня...Трябваше да намеря някой...но...Просто малко почивка и щях да се оправя
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 5:06 am

Тръгнахме към онази стая. Докъто вървях, разбрах че се бях схванала навсякъде. Чувствах се все едно вървя за първи път от 100 години.
- А..Ти..Как се казваш? Така де, трябва да знам името на спасителя си. Предполагам - започнах да дрънкам за пореден път в живота си пълни глупости. Не можех ли просто да си държа устата затворена? Стигнахме до стаята. Вътре наистина имаше малко дете което не изглеждаше на нормално дете. Най вероятно беше духче като онова което видях аз преди да умра. По дрехите си или по-точно костюма си имах кръв за това реших да не плаша детето и не влязох в стаята.
- Благодаря ти - казах на момчето.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 3:26 pm

-Харпър!-подвикнах зад нея и влязох в стаята.Загледах се в Жу и се усмихнах...Седнах на леглото и се отпуснах леко назад:
-Какъв купон?!?-засмях се тихо и потърках китката си,окоято почваше да зараства...Скоро трябваше да си тръгна...Трябваше да се нахраня..
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeНед Окт 28, 2012 5:55 pm

Али беше пристигнала за купона както винаги, но този път костюмът й не беше нещо специално една рокля и една маска. Не й трябваше много. Докато чакаше Деймън, обаче реши, че една цигара добре ще й дойде. Качи се по стълбите на горният етаж. Реши, че може да по-разгледа къщата докато пушеше. Миналата година не го направи. А и беше чула че са се случвала доста нещица, но тя пък беше заета и не обърна внимание.
Извади цигарите си и запали една, като дръпна дълбоко, преглътна и после изидиша гъст дим. Почна да се разхожда насам натам из коридорите и да си оглежда. Не я беше страх от тези Морчанд. Едва ли бяха чак пък толкова зли...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeНед Окт 28, 2012 6:40 pm

Един костюм и една маска и бях готов.Същински...Деймъм Салваторе с маска.С Алекса щяхме да се чакаме в къщата на Морчанд за Хелоуин партито.Май и миналата година там имаше някакво парти...ако не се лъжа.Но най-вероятно паметта ми изневерява...или не.Това нещо не знам колко е било трезво миналата година по това време.И нямаше да го напъвам с такива глупави работи като да мисли какво съм прави преди цяла една година по същото това време някъде си.
Влезнах в къщата като започнах да оглеждам стаите.В някои имаше хора,а в други не...,но нямаше Алекса.Затова тръгнах нагоре по стълбите и я видях.С рокля и маска и пушеща цигара.
- Виж ти,виж ти.Прекрасна както винаги.Добре,че си вампир,а не човек...сигурно рак щеше да си хванала вече от тези цигари. - казах и се приближих към нея като и смигнах.Беше наистина хубава,но ехоо говорехме за Алекса. - Как си?Разглеждаш..това забравено то Богинята място..само веднъж в годината има приличен вид.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeНед Окт 28, 2012 6:55 pm

Когато го видя на лицето на Али веднага грейна една огромна усмивка. Трябваше да си признае, че той внасяше светлината в животът й. Ако го нямаше него сигурно щеше да е някой социопат.
- Е чак пак забравено... може би... Да забравено - каза тя и се разсмя. Огледа го и видя, че той не беше с някакъв особенно интересен костюм. Обикновен костюм и маска. - Ела насам - каза тя и го подкани с жест. Тя дръпна от цигарата и когато той се приближи. Тя го дръпна за реверите и допря устни в неговите. Не го цилуна, само кагото той разтвори устни тя издиша гъстият дим. - С вкус на шоколад - каза тя. Знаеше, че и той пуши и за това не мислеше, че ще е проблем за него. Пък и бяха с вкус на шоколад. Али на право ги обожаваше тия цигари. Не бяха евтинки, но тя пък имаше пари в изобилие. Така че....
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeНед Окт 28, 2012 7:59 pm

Браво бе.Красавицата ме подмами.Издиша шоколадов дим в устата ми и се отдръпна.Засмях се.
- На такива като теб..падащи си по шоколадовите цигари им викат....как им викат?Макар,че...и нимфоманка мога да те нарека нали?
Усмихнах се предизвикателно и я дръпнах към себе си като впих устни в нейните.Дъхът и беше ...на шоколад.Мирисът и на Алекса...косата и миришеше на нейния шампоан.Всичко беше така познато и хубаво.Понякога се чудя..какъв ли дебил щях да съм сега,ако с Али не се бяхме запознали.Добре,че вампирите не могат да боледуват от венерически болести...иначе сигурно до сега да съм лепнал ХИВ развил се в СПИН и заразил всичко живо...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeНед Окт 28, 2012 8:09 pm

Алекса отвърна на целувките моментално. Беше инстинктивно. Прегарна го с една ръка, за да него изгори с цигарата и езикът й се заигра се неовият. Устните му бяха все така меки и сочни. И миришеше на одеколон, цитрус и сега вече на шоколад. Въпреки че маските малко пречеха, това не им пропречи да си целуват.
Когато Али се отдели за да си поеме дъх се усмихна го погали по лицето.
- Не мога да си представя какъв би бил животът ми без теб - каза и пложи глава на гърдите му. - Сигурно щях да бъда някой съциопат. И само щях да изпълнявам поръчките... - и тук се спря. Мамка му! Поръчките. Не му беше казвала за тях. Дори нямаше намерение да му казва въобще някога. Ама си и беше разбираемо. Как можеш да кажеш на гаджето си, че мама и тате са те възпитали като убиец и сега ти ходиш насам, натам и убиваш за тях. О, да не забравим, че си дилър на оръжия, понякога и наркотци. И имаш публичен дом. Супер ,нали?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПон Окт 29, 2012 3:44 pm

Повдигнах вежда.Поръчки ли?
- Какви поръчки ? - това до сега Али не ми го беше споменавала.Затова и думите за как и аз не си представям живота без нея и как сигурно щях да съм станал...разгонен безсърдечен кретен си останаха в мислите ми.За сега...преди да ги изрека трябваше да разбера за сделките които върти моята красавица.
- Ее?Алекса? - дали пък сестра и не знаеше...дали пък не трябваше да се видя с нея.Алекса май нямаше да каже нищо...уф!Тя беше инат.Но и аз бях инат. - изплюй камъчето.Какви сделки?Дилър ли си?
Ами на мен като ми кажат "сделки" това беше едно от първите неща които ми хрумваше.Наред с това да си наемен убиец и прочее.Адски яки професии.Стига да им беше в стихията.Да знаеш какво можеш да правиш и прочее...ще си добър в тях.Не са за всеки обаче и това е сигурно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПон Окт 29, 2012 4:17 pm

Оф Алекса що не умееш да си затваряш устата. Ама така е като е с Деймън, ама виж в какво се забърка.
- Какви поръчки? - опита да се напарви на ударена, но не се получи. Той продължи да настоява, което не беше хубаво. Тя отстъпи назад. - Нищо сериозно не е... само - боже като я гледаше така как да го излъже. Рано или късно ще разбере. Господи като се замисляше майка й и баща й са мафиоти, което не беше хубаво. Оф... това правеше ли я мафиотка? - За бога Деймън не ве карай да те въвличам не й в това моляте... Не е нужно да знаеш - каза тя умолително. Наистина не й се искаше да се забърква точно в това.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПон Окт 29, 2012 5:11 pm

Повдигнах вежди.Да...
- Ама разбира се.Както винаги."Дей моля те.Не и в това.Не ме гледай така"...За Бога Алекса!Не съм на пет!Каквото и да е..да напомня,че мога да си пазя хубавия секси задник и сам.
Облегнах се на стената до нея като се загледах в един стар портрет на собствениците на къщата.Горките духчета.Сигурно никак не им беше на кеф,че банда идиотчета си празнуват купона за Хелоуин тук.
- Хайде кажи.Няма да казвам на никого..и к'во като ме въвлечеш в това..няма да е нищо особено... - предполагам.Последното обаче си го казах на ум естествено.Но наистина исках да науча какви са тея сделки какво е това чудо.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeПон Окт 29, 2012 5:40 pm

Алекса въздъхна тежко. Извади още една цигара и запали, като дръпна дълбоко. Печелеше време. От къде да започне?
- Майка ми и баща ми... - започна тя. Като цяло от там започваше всичко. - Те са нещо като част от мафия в свърхестественият свят. Те ме... ни, мен , Алина и братята ми. Възпитаха ни като убийци. Още от малки почнаха да ни обучавата да убиваме свърхестествени същества. Вампири, върколаци, вещери, демони и др. Те казваха, че сме ловци вършим добро... - тук тя се засмя мрачно. Не гледаше към Дей. Гледаше някъде в пространството назад в годинте. - Добро друг път, превърнаха ни в убийци. Въпреки че Лин доста често се противи. Тя е доста силна в тово отнешение. Винаги съм и завиждала заради това - тук тя се обърна към него. - Това моля да не й го споменаваш. - После отново погледна към стената. Дръпна още един път... - Тогава Кейлъб ни превърна и нашите решиха, че вече сме первектните "ловци" - изписа кавички във въздуха. - Но Лин се противи за това само аз и братята ми ходим да изпълняваме... поръчки. - Дръпна още един път и издиша. - И въсщност наистина съм дилър - каза тя този път по-безразлично... Накрая се обърна към Деймън. - Още ли смяташ, че това е нищо особенно - каза тя и се засмя. - Гаджето ти е убиец, дилър и дъщеря на мафиоти.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 5:49 pm

Слушах разказа с голям интересен.Звучеше наистина интересно.Запалих си една от моите цигари докато тя пушеше от нейните.Е моите си бяха обикновени,а не с шоколад.Но нищо..нали пак бяха цигари.След края на историята и издишах димът и я погледнах.Огледах я от главата до петите и се усмихнах.
- Никой няма по-яко гадже от моето! - заявих ухилен като пет годишно на което са му дали бонбон. - Кой друг може да се похвали с това?Че прекрасното му гадже има сетра близначка,братя убийци на свръхестествени същества като нея и е дилър и мафиот и родителите и са мафиоти...и тя е секси мафиот...секси дилър...мм да.Никой друг не може.Ал...обичам те такава каквато си!
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 6:04 pm

Тя въздъхна и го прегърна през кръста.
- Няма по-разбрано гадже от теб заклевам се - каза тя сгушена в него. - Обичам те! - когато го каза се почуства толкова освободена и толкова приятно. Надигна се на пръсти и го целуна нежно разтаваряйки леко устините му и прокара език по зъбите му и на кучешките малко се поряза, но се усмихна. - Та като сме на тема откровение - каза тя миличко. - Казах ли ти, че имам секси протеже. - Каза тя и го погледна се нейните кафяви, големи и мили очички. - И не. Не съм ти изневерявала с него. Честна дума. Това стана преди отнова да тръгна с теб - каза тя и го погледна нервно. - Сърдиш ли ми се?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коридорите на вторият етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на вторият етаж   Коридорите на вторият етаж I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коридорите на вторият етаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята за гости на вторият етаж
» По коридорите
» По коридорите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Къщата на сем.Морчанд-
Идете на: