The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcap81%Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcap19%Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_lcapСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_voting_barСтаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 2:19 pm

Спалнята ( има от страни още едно легло ама то не се вижда) :
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Bedroom-style
Банята:
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. 138
Всекидневна:
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Product_405_image_1007_large-600x419
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 2:27 pm

-Мога!-казах недоволно.Можех да споря с нея, колкото си исках.Какво от това че пия от нея.Спечелих баса имам право!И ако исках щях да спорря с нея...
-Добре...хайде на сам...-смирих се и мълчаливо тръгнах към училището.

Бяхме стигнали двора.Незнаех дали мжеше да идват хора тук.При това тя, в моята стая щеше да е странно.Трябваше да се промъкнем незабелязано.А това нямаше да е много сложно, на мен никой не ми обръща внимание.Вече...За четири години всичко мина.И сега сякаш не ме забелязват, просто ме подминават.Направих и знак да мълчи и се влезнахме в училището...
Когато стигнахме стаята, отключих влезнах и и направих и на ея път за да влезне.
Върнете се в началото Go down
Алис Дароу
Humans
Humans
Алис Дароу


Брой мнения : 34

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 2:35 pm

Изгледа го с огромна доза ирония щом той реши че може да и се противопоставя. Поклати глава и тръгна след него като усещаше как и се вие свят. Ръката и остана на неговата като се надяваше д не падне. След малко стигнаха до прочутото училище, което бе за съществата които не бяха хора. Може би нейното място не бе тук, но така или иначе го послуша и продължи да върви почти безшумно. Стигнаха до стаята и чак тогава пусна ръката му. Влезе след кто и направи път и опря гърба си в вече затворената врата. Огледа стаята и се усмихна. Бе забелязала че има две легла, което значеше че има съквартирант.
- Какво ще обясниш на съквартиранта си, ако се появи?- попита и го загледа въпросително.- иначе уютно местенце!- усмихна се и сложи ръка на гърдите му. Хвана тениската му и го предърпа към себе си. Изви глава настрани като му даде прекрасен достъп до врата и, пак от същата страна.
- Само че този път се овладей и спри на време!- усмихна се и зачака болката.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 2:49 pm

-Нямам съквартирант.-успокоих я.От четири години вече нямах съквартирант, едва ли и щях да имам.Бяха ме настанили във стая с две легла, защото тя тогава бе останала единственната.Все пак се появих в това училище толква неочаквано едва ли някой ми е позил стая точно за мен...Алис ме придърпа и ми даде прекрасен достъп до врата и.Наведох си главата и устните ми се приближиха към мястото където я бях захапал.Докоснах с език раничките които и бях оставил.И тъкмо мислех да пия но се спрях.Отдръпнах си главата.
-Неискам да те убивам...Ще си ми нужна още- намигнах и и се отдалечих.ако щях да пия щеше да умре от загуба на кръв а това нямаше да ехубаво.А и едва ли и се умираше...
Върнете се в началото Go down
Алис Дароу
Humans
Humans
Алис Дароу


Брой мнения : 34

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 2:56 pm

Всъщност ако имаше съквартирант сигурно щеше да е още по-интересно. Отново устните се долепиха до врата и но след малко нещо го спря. Али извърна глава към него и го погледна въпросително. Не искаше отговор, защото се досещаше. МОже би причната бе това че щеше да загуби много кръв, но физически се чувстваше добре. Седна на едното легло като гледаше съсредоточено към лицето му.
Издиша и отново стана приближавайки се до него.
- Хайде Роджър!- каза тихо и приканващо като гледаше къ очите му сякаш го хипнотизираше. Е рядко се случваше някой да сдържи повече от минути поглед впит в прекрасните и сини очи, но в момента не бе така.= Нищо няма да ми стане и после пак ще се нахраниш!- усмихна се и бавно съблече якето си оставяйки го на леглото без да отделя очи от неговите.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 3:26 pm

Алис започна направо да настоява да я ухапя.Данеби да и е харесало?Необичах много да пият от мен, чуствах се като играчка в нечии ръце.А най главно заради онази нощ преди четири години.Поради която и станах полувампир полу човек.И сега нямах семейство.Би трябвало да имам брат.Но къде е и какво е станало с него, нямах никаква представа.Е щом и беше харесало и искаше толкова да пия от нея.Нямаше да отказвам.Доближих се до нея и обвих кръстът и с ръце.
-Щом, настояваш.-рекох и я дръпнах по близо към мен.Но вместо да забия зъби в плътта и просто я погледнах в очите.Незнам защо, можеби така просто.За да я подразня. и във въздуха да цари едно гробно мълчание...След можеби една минута както стояхме така си наведох главата.И зъбите ми вече за втори път днес пронизаха кожата и.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeПет Дек 09, 2011 9:13 pm

Бързо стигнахме с Анахи до общежитията и бързо влезнахме в едно от тях.По-точно.Мъжкото общежитие на шести курс.Тук беше топло.
-Тук е по-добре.-усмихнах се леко.Изкачихме няколко етажа и стигнахме до стаята ми.Отключих и и направих път.-Заповядай.-усмихнах се и влезнах след нея.Тръгнах към гардероба и си взех други дрехи.Черна блуза и дънки.Отидох до Анахи и я целунах.
-Ако искаш вземи нещо от дрехите ми и си го облечи, че така както си мокра...-усмихнах и се и я погалих по бузата.Много бих искал да я видя с някоя моя дреха.Влезнах в банята за да се преоблека...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeПет Дек 09, 2011 9:33 pm

Стигнахме мъжките общежития на шести курс. Тук беше по-добре. Пристигнахме до стаята на Роджер той отключи и ме покани да вляза. Огледах наоколо.Роджер тръгна към гардероба и извади от там черни дънки и блуза.Той се приближи към мен и ме целуна.
-Ако искаш вземи нещо от дрехите ми и си го облечи, че така както си мокра...- каза той и влезе в банята да се преоблече.
Послушах го и се запътих към гардероба.Отворих го и започнах да разглеждам дрехите му.Накрая взех една блуза - черна, защото почти всички дрехи бяха черни и я облякох. Хмм беше ми малко голяма, но поне не съм мокра. Седнах на леглото и зачаках Роджер да излезе от банята.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 5:47 pm

Преоблякох се и излезнах.Видях че Анахи беше облякла едната от черните ми блузи усмихнах се.Колко беше сладка.
-Отива ти...-казах и и се доближих до нея.Наведох леко главата си и целунах Анахи.Обвих едната си ръка около кръста и и я притиснах към мен.Зарових пръстите си на другата си ръка в косата и.
-Какво мислиш да правим сега?-попитах отделяйки устните си от нейните.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 6:00 pm

Роджер излезе от банята.
-Отива ти... - каза той и се приближи към мен.
Целуна ме, обви ръка около кръста ми и ме притисна към него.Зарови пръстите в косата ми.
-Какво мислиш да правим сега? - попита той.
Хмм толкова неща ми идваха на ум, че не знаех кое от тях да кажа.
- Каквото решиш ... - казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 7:48 pm

-Каквото реша?-попитах макар и знаех че беше казала точно това.Зачудих се.Незнам, нямах си и най-малка представа.
-Хмм, оставам изборът на теб!-усмихнах се злобно и я целунах.Наистина незнаех какво може да и предложа.Не я познавах толкова добре че да и знам вкусовете и т.н...Просто незнаех.Каквото ще реши, щях с.да съм съгласен.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 8:10 pm

-Каквото реша? - попита Роджер.
- Даа ... - отвърнах.
-Хмм, оставам изборът на теб!- каза той и ме целуна.
- Ами например ... може да гледаме филм , може да ... - не довърших. - Абе много неща. - казах и се засмях. - Може и ако искаш да и излезем някъде ... макар, че на мен много не ми се иска, защото навънка си е студено. - добавих и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 5:26 pm

Замислих се.И какво да правим сега?Никаква представа нямах, ама абсолютно никаква...
-Хмм...Помисли какво ще правим...А, аз...След малко се връщам.-Най-накррая измислих какво смислено да направя.Усмихнах и се и излезнах от стаята и отидох до кухнята.Отворих хладилника.Уоу, какво ли нямаше там.И от къде всичко това?Наведох се и открих грозде в хладилника.Извадих го от хладното помещение ие пробвах.Беше вкусно...Сложих го на една чиния и го отнесох в стаята.
-За по лесно мислене.-намигнах и откъснах едно.Отидох до Анахи и го поднесох към устните и.
-Хайде, гроздето не хапе.-усмихнах се.


п.п. Сори че не писах Намръщен
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 6:47 pm

-Хмм...Помисли какво ще правим...А, аз...След малко се връщам.- каза Роджер и изчезна. След малко се върна с една чиния грозде.
-За по лесно мислене. - каза той, откъсна едно и го понесе към устните ми.
-Хайде, гроздето не хапе. - засмя се той. Аз го лапнах и също се засмях. Знаех, че не хапе, но просто не бях много гладна. Всъщност аз не ядях много често ... Откъснах едно зрънце грозде и го понесох към устните на Роджер.
- Хайде , ти яж ... аз не съм гладна. - усмихнах се. - Хмм имаш ли някакви дискове с филми ... ако искаш може да гледаме ?
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 4:40 pm

Засмях се и изядох гроздето което ми беше дала.Усмихнах и се.Притиснах я към телото си и погалих бузата и с ръка.
-Красиво принцесо...-прошепнах и след секунди тя беше във въздуха.Е, естенственно я държах...С ръце.Бързо я пренесох до дивана и я оставих бавно там...Пак се усмихнах и се наведох.
-Казвал ли съм ти че си много красива?-попитах гледайки я в очите.Целунах я нежно по устните.Надигнах се, пита за дискове с филми...ъ...такова май не.Или да.Трябваше да имам някъде..Но не бях по филмите, по-скоро музика...музика...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:10 pm

Роджер ме притисна към него и ме погали по бузата.
-Красиво принцесо...-прошепна той и след секунди вече ме носеше към дивана.
Бавно ме остави там, наведе се и се усмихна:
-Казвал ли съм ти че си много красива? - попита той и ме целуна нежно по устните.
-Хмм няколко пъти.-усмихнах се.
Той се надигна и започна да търси дискове.
- Ъмм ако не можеш да намериш или не ти се гледа няма проблем. - казах. - Ще измислим нещо друго...
Замълчах за минута и се замислих какво друго нещо може да правим.Сетих се, че ако няма филми - музика може да има. Пък и двамата слушахме една и съща музика ...
- Ако нямаш филми може би имаш някакви дискове с музика? - попитах и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:20 pm

При думите и очите ми буквално светнаха.Музика,музика...как не?
-Естествено че има...-намигнах и и посочих няколко запълнени шкафа с дискове на няколко и най-различни групи.Някои бяха просто музика.Други бяха от някой концерт.Или просто записаните видиоклипове.Имаше много и най-различни.На различен вкус.Но стилът бе един и същ.Метъл и рок.Друго и посмъртно в тази стая нямаше да намериш.
-Избери си някой който ти хареса.-усмихнах се.-Аз сега идвам.-добавих и изчезнах зад вратата в стаята си.Където имаше две легла.Едното моето а другото...понякога го ползвах за някоя друга сбищина на дрехи.Е, сега там нямаше нищо.Взех светло кафявата с тъмно кафяви точки китара и излезнах обратно в хола при Анахи.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 9:24 pm

-Естествено че има... - намигна ми Роджер и посочи няколко препълнени шкафа с дискове.
-Избери си някой който ти хареса.Аз сега идвам.-добави той, усмихна се и излезе от стаята.
Хмм къде ли отиде? Погледнах към дисковете. Толкова много бяха , че щях да ги разглеждам цяла вечер. Взех няколко и ги огледах. Повечето ги бях слушала. Най - накрая намерих един, който не бях слушала. Оставих го на масата и зачаках Роджер да се върне. След малко той дойде. Носеше една светло кафявата с тъмно кафяви точки китара. Усмихнах се:
- Можеш да свириш на китара? Искам да те чуя! - казах. После станах , отидох до него и разгледах китарата.Целунах го нежно , взех диска и му го показах.
- Този става ли ? Мисля, че не съм го слушала. - добавих.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 11:10 am

Засмях се.
-Не съм певец, да свириш на китара не е нищо толкова особенно.-намигнах и и се усмихнах.Седнах на дивана.-Но щом искаш, немога да откажа,нали?...-засмях се леко и я настроих.Анахи ми подаде диск.
-Този...да става.Каквото поискаш...-усмихнах се оставих китарата и станах.Обвих с ръка кръста на Анахи и я притиснах към мен.Докоснах лицето и с ръка, докоснах го нежно.Сякаш беше диамант и щом го докосна не както трябва ще се разпадне...Наведох се и долепих устните си до нейните.
-Първо ще слушаме музика от диска, или?-попитах...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 5:03 pm

-Не съм певец, да свириш на китара не е нищо толкова особено. - каза Роджер и седна на дивана. - Но щом искаш, немога да откажа,нали?-добави.
-Е, на мен ми изглежда особено. Все пак аз не мога да свиря на нищо ... - отвърнах.
Той се съгласи да слушаме този диск. Остави китарата и обви ръка около кръста ми.После нежно погали лицето ми.Усмихнах се. Винаги ме докосваше толкова нежно.
- Не съм от стъкло. - засмях се. - Няма да се счупя!
Той се наведе и долепи устните си до моите.
-Първо ще слушаме музика от диска, или? - попита Роджер.
- Да. - кимнах.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 5:34 pm

Поклатих отрицателно с глава.
-Не,не си стъкло...ти си най скъпоценният диамант на този свят!-усмихнах се вдигнах я и я отнесох на дивана оставих я отново там.Станах.Извадих диска и оставих кутийката до останалите.Отидох до уредбата и след минути вече всичк беше готово за слушане на музика.Включих го и от колонките се понесе силна и доста позната на мен мелодия.Седнах на дивана до Анахи.
-Съседите със мен подлудяват...-отбелязах, сега музиката не беше силна за да се чуваме с нея и да можем да си говорим.Но когато съм сам...Дори и мислите си не ги чувам.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 5:52 pm

-Не,не си стъкло...ти си най скъпоценният диамант на този свят!-каза Роджер.
Той ме вдигна и ме остави на дивана.Извади диска и го включи. Музиката не беше много висока за да може да се чуваме.
-Съседите със мен подлудяват...- каза той.
Засмях се.
-Хмм кажи нещо...Свириш ли на нещо друго освен на китара? - попитах
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:32 pm

Поклатих отрицателно с глава.
-Мне, нямам време за това.-Казах.Можеби и изглеждах като някой без работа но...не беше точно така.Имах си важна работа понякога.Да,да понякога...Но си беше важна.
-Искаш ли нещо за пиене?-усмихнах се и станах готов да и донеса каквото поиска.За тези четири години, от момента когато животът ми се преобърна за пръв път се чуствах толкова щастлив...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeНед Яну 01, 2012 8:39 pm

-Мне, нямам време за това.- каза Роджер и поклати отрицателно глава.
-Хмм ... аз имам много свободно време, но така и не съм се научила още. - казах и се засмях. - Трябва да пробвам някой път.
-Искаш ли нещо за пиене? - попита Роджер и още преди да съм отговорила стана готов да ми донесе каквото пожелая.
-Знаеш ли колко си сладък? - засмях се. - Сякаш си готов да изпълниш всяко мое желание. - Иначе за пиене ... мм незнам може една кола.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitimeПон Яну 02, 2012 8:18 pm

Усмихнах се и кимнах.Отидох до кухнята и и взех една кола като и я изсипах в чашка.Върнах се и я дадох чашата с кола.
-Заповядай.-Пак се усмихнах, след което се опрях на стената гледайки я.-Хм, аз наистина съм готов да изпълня всяко твое желание...каквото поискаш...-казах и я погледнах.Като се замисля, тази усмивка дори и не слизаше от лицето ми.Не съм се усмихвал толкова много от доста време...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.   Стаята на Роджер и Робин Гонтиер. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Роджер и Робин Гонтиер.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на шести курс-
Идете на: