The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Mагазинчето за пуканки и напитки. Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcap81%Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcap19%Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Саманта Такър
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Том Милс
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Алекса Рен
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Selene
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Mагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_lcapMагазинчето за пуканки и напитки. I_voting_barMагазинчето за пуканки и напитки. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Mагазинчето за пуканки и напитки.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Mагазинчето за пуканки и напитки. Empty
ПисанеЗаглавие: Mагазинчето за пуканки и напитки.   Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 8:12 pm

Тук всички любители на пуканки и безалкохолни напитки могат да си поръчат каквото им се иска. След това могат спокойно да се настанят в кинозалата и да се насладят на филма.

Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Mагазинчето за пуканки и напитки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mагазинчето за пуканки и напитки.   Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 5:42 pm

Меган ме взе от вкъщи и се запътихме към киното . помолих я да отидем до местата с пуканките , защото аз много ги обичам , а особено като гледам филм просто мога да изям 50 кутии с пуканки , е ако е дълъг филма и най-важното да е интересен.отидохме до едно павилионче , където продават пуканки и си взех .. :
- Меан ти ще си вземеш ли .. ? - попитах аз , когато ми дадоха пуканките ( бяха топли ) , радвах се сякаш не съм виждала пуканки никога !! Смях Смях .
- Ще отидем да си взема и някаква напитка - казах отново зарадвана. Смях Слънчево щастлив ..



П.П : Аз съм Радина , само че си смених името и лика .. : ))
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Mагазинчето за пуканки и напитки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mагазинчето за пуканки и напитки.   Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 1:35 pm

Когато видях какви хубави и вкусни пуканки си взе и на мен ми се доядоха.Затова реших да си взема и аз.След като си платих пуканките отидох до Ария.Също така си взех и една минерална вода.Бях толкова весела отдавна не бях ходила на кино и много се вълнувах за филма.
-Е Ария кой филм ще гледаме?


Админ:Моля те пиши постове над 5 реда.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Mагазинчето за пуканки и напитки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mагазинчето за пуканки и напитки.   Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 1:57 pm

Меган си купи пуканки и минерална вода ..
- ами незнам , чух че са пуснаи някакъв много забавен филм '' Ергени за седмица .. '' , ако искаш може да гледаме и някоя анимация , не знам , както ти искаш на мен всички филми са ми интересни , но трябва да е дълъг и интересен .. хД ..
- Дали има 3D филми .. ? - попитах учудено аз . - ако има да гледаме какво ще кажеш .. ?
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Mагазинчето за пуканки и напитки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mагазинчето за пуканки и напитки.   Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 3:24 pm

-Не знам дали има 3D филми.
и започнах да се чудя.Можеше и да си изберем и някой обикновен филм.
Но кой.Та те са толкова много.Можеше и да гледаме този където тя го предложи.Честно казано не съм го гледала.
-Ами ако искаш да отидем да гледаме филма който ти предложи струва ми се интересен.Съгласна ли си?
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Mагазинчето за пуканки и напитки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mагазинчето за пуканки и напитки.   Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 7:49 pm

- Добре , чувала съм , че е много забавен .. - тогава тръгнахме към залата ..
но първо казах на Меган :
- Да си вземем билети .. - съвсем бях забравила , и май и тя .. Смях
- Хайде да отидем а билети и да влезем в филма .. !! Смях Слънчево щастлив
Тръгнахме за билетите и отидохме в залата ...
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Mагазинчето за пуканки и напитки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mагазинчето за пуканки и напитки.   Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitimeВто Юли 09, 2013 6:58 pm

Време беше за малко купон и след като приключи с задълженията си у дома, а именно да помогне на майка си за вечерята, колкото и странно да звучи за някой това и да помогне на баща си да ремонтира част от дома им, Александер с въздишка на облекчение реши да се запъти към киното, където тази вечер щяха да дават именно един от любиммите му филми-Транформърс с секи мацката Мегън Фокс.
Беше страстен почитател на киното, но напоследък имаше толкова много работа, че напарво беше изключил за него.
Момчето предварително се беше информирал дали ще има билети за филма и затова не се учуди, когато видя дългата опашка пред касите и затова бързо отиде до магазинчето за пуканки и напитки и се запъти към щанда.
-Добър вечер, бихте ли ми дали една кока-кола и голям пакет пуканки? -обърна се младежът към едно младо и доста симпатично момиче, което с огромна пъргавина облслужваше клиентите.
-Разбира се- кратко му отвърна тя и се зае да му изпълнява поръчката.Беше доста сръчна с ръцете, хареса му това, че работи с желание и не след дълго се върна пир него и му подаде колата и плика с пуканки.
-Заповядай, дано да ти харесат, май за първи път си в града- доста наблюдателна се оказа, вероятно и акцентът му го издаде, макар и да владееше добре английски.
-Не бих казал, че съм нов, вярно е че съм чужденец, но вече свикнах с града и смятам тукашното население за доста приятно и симпатично- завърши той и след като плати, взе си довиждане и бързо се насочи към кино салона.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Mагазинчето за пуканки и напитки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mагазинчето за пуканки и напитки.   Mагазинчето за пуканки и напитки. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Mагазинчето за пуканки и напитки.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Храни и напитки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Кино-
Идете на: