The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Гората до езерото - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcap81%Гората до езерото - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcap19%Гората до езерото - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Гората до езерото - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото - Page 2 I_voting_barГората до езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Гората до езерото

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Гората до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото   Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 16, 2012 7:43 pm

Беше толкове нежен и внимателен... Никои не се беше отнасял така с мен. Той ме положи на тревата докато нежно ме целуваше и проникна в мен. Изтенах и извих гръб от удоволствие. Той продължи да се движи в мен докато ме целуваше. Бавно почнех да измуквам душата
му. Не че исках беше просто инстинкт които не можех
да подтисна.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Гората до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото   Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 17, 2012 10:08 pm

Алдур се движеше в нея. В същото време продължаваше да я целува.Тя от своя страна отвръщаще на целувките му... Докато нежно смучеше зърното й, лявото ако много държите да бъдем точни усети нещо. Че опитва да му изсмуче душата.
- Опа - рече той. - Не ми пипай душата.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Гората до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото   Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 25, 2012 4:08 pm

Той пръдължаваше да бе обсипва с ласки докато се движеше с мен. Увих крака около кръста му притискайки го още по-близо до мен. Той каза да не му изсмуквам душата. Аз се усмихнах и го дръпнах към мен.
- Ако ще чукаш сукуба трябва да си платиш - това звучше доста курвенско, но на кой му пукаше целунах изсмуквайки още душата му. Не можех да взема цялата, само една малка част. Той беш прекалено силени само малко беше достатъчно за мен.

Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Гората до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото   Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 29, 2012 2:06 pm

- Ако ще чукаш сукуба трябва да си платиш - отвърна тя.
"Това прозвуча грубо" - помисли си Алдур. Но не каза нищо. Вместо това страстно я целуна... Продължаваше да се движи в нея, като ту забавяше, ту забързваше темпото. Усети,че скоро ще свърши и ускори..
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Гората до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото   Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 06, 2012 8:53 am

Той ме целуна и продължи зда се движи в мен. Ту забързваше ту забавяше и така направо ме подлудяваше. Накрая забърза и уситх че ще свръша. Орътазмът ме заля като вълна поцялото тяло. Извикахи забих накти въ гърбът му. Той също свърши и забави темпото докато накрая не спря. Останахме така известно време. А и на мен не ми пречеше и без това бях изморена.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Гората до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото   Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 18, 2012 12:51 pm

Вълната на оргазма заля Алдур и той изригна в презерватива и в младата сукуба. Още няколко бавни движения и спря. Остана малко време легнал до нея, след което се надигна и почна да се облича.
- Не знам за теб - рече той, вече облечен, - но беше страхотно. Може би пак да се срещнем.
Целуна я по устните и си тръгна по пътеката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото   Гората до езерото - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората до езерото
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Гората до езерото ( преди три месеца)
»  Езерото
» Езерото на изгубените души
» Езерото в края на града
» Красивата поляна с езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: