The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Wild, beautiful and crazy Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcap81%Wild, beautiful and crazy I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcap19%Wild, beautiful and crazy I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Саманта Такър
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Том Милс
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Алекса Рен
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Selene
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Wild, beautiful and crazy I_vote_lcapWild, beautiful and crazy I_voting_barWild, beautiful and crazy I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Wild, beautiful and crazy

Go down 
+10
Ванеса Олтър
Арчър
Клеър Монгомъри
Катерина Нелсън
Саманта Такър
Силвия Томсън
Robin Gontier
Стела
Roger Gontier
Gossip Girl
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Брой мнения : 45

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:50 pm

Виж ти,виж ти!Клеър,Клеър..както винаги ти си първа в списъка ми.Този път ме изненадваш.Преди все пиянски истори,а сега бебе.Еее дами и господа...да оточня за портокола.Нашата Виша Жрица Клеър Монгомъри е бременна.И то не от кой да е,а от Нейт Нортфидл.Браво Нейт!Най-сетне и ти направи някое дете.Няма да са само Кристиан и Тран.Клеър,Клеър..за теб обаче какво още мога да кажа...как ще се грижиш за дете?Ти си руса!Веднъж вече го казах - русото си е русо.Имаш раздвоение на личноста което те прави луда,а за бебе си тръгнала да се грижиш.Горкото дете...ако оцелее повече от месец...евалата му кажи.Еее приятно сменяне на миризливи памперски влюбени гълъбчета!
И като стана дума за деца...Маги,Маги..милата Маги Монгомъри която беше духче вече отново е в света на живите.Малкото момиченце накара Талия да я съживи,а после да и направи медальонче което да и изпълнява желаница.И сега малката Монгомъри си пожела да е голяма...Нека да позная ще станеш машина за секс като сестра си Клеър?!
Нека обаче оставим тези нещица назад.За тях толкова...другия път може повече.Сега да минем нататък към списъка...,а следващата ми жертва е...Кристиан Озера.Ти сладурче едва не уби Али.Ако бе беше Каспарчо тя щеше да се носи най-спокойно бездвижно по езерото с бледо изражение.И ти щеше да си виновен за това...,но пък видях,че съжалявам.Чудо!Май нашата курва Кристиан се е влюбила!Ооо колко сладко...като лимон!
Ферис,Ферис...ти ангелче не си чак такъв ангел.Кой да предположи,че си лошо моменце и,че имаш детенце.Еее определено не Силвия.Тя стоеше и те гледаше каточели си я ударил с мокър парцал през лицето...следващия път го направи!Ако постои още малко така / с отворена уста/ Бог знае какво ще влезне вътре.
И още нещичко...имаме си нов вампир в града...нов,нов,но това не попречи на Ванеса Олтър на му се лепне.Ванеса,Ванеса не ти ли стигнаха ласките на Арчър?Милия ти брат си даде от кръвта,а после лека полеа почна да те изчуава,а ти...остави го по брутален начин за да отидеш при някой който знае само "влез-излез" .Предпочете хлапака пед мъжът с опит.Както да кажа...куха си като лейка!
Половината от вас мили мои трябва да отидете в лудница.

Целувки и прегръдки
Клюкарката
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm

Ауууу, брато вчера се регна а вече те има в клюките.Само така Смях
А Клеееър има бебеееее Смях
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:22 pm

Ми браво на него,повечето хора биха убили само и само да им се спомене името в някоя клюкарска колонка
Върнете се в началото Go down
Robin Gontier
Students
Students
Robin Gontier


Брой мнения : 189

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:28 pm

много смях Да ама ми няма името... само "нов вампир в града"
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:28 pm

пак е нещо
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:41 pm

вярно ако само ти си новият вампир
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:38 pm

Ей, защо с мокър парцал през лицето?!?Нищо не направих, че да ме биете.Бях шокирана.Ти какво искаш да подскачам от радост ли?
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:40 pm

права си и аз щяха да се чуствам така ако бях разбрала
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:47 pm

Клеър, как можа?!това детенце ако не го удуша собственоръчно, то пък на!Писна ми от тея дечица бе, кво толкова им се радвате всички...определено скоро време ще ми запазиш едно РП да те видя какво ще го правиш тва лапе...
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:48 pm

Ми явно сега им е модата на бебета всеки трети иска да има
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:51 pm

Пак добре че поне аз се отървах от клюките 79862 Ааа и Клеърчо честито ти бебе хД
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:55 pm

ако не сега то в следващите
Да Клеър честито
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 6:28 pm

Стела написа:
Ми явно сега им е модата на бебета всеки трети иска да има

Саманта определено не е от тези "всеки трети" XD
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 6:33 pm

Аааа?Руса...аз съм изрусена wait /да се надяваме/

И той ще сменя памперсии!

И мерсии Кат ^^

Сам мило..спокойно...
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 2:42 pm

Да бе!Не я е срам! Не, не!
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 3:38 pm

споко и двамата ще сменяте
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 3:55 pm

Арчър написа:
Да бе!Не я е срам! Не, не!

Ми не ме е срам ми....предпочитам свежо и по....черно. От колкото БРАТ ми!!!! Неутрален Недоволен
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 3:57 pm

Ванеса Олтър написа:
Арчър написа:
Да бе!Не я е срам! Не, не!

Ми не ме е срам ми....предпочитам свежо и по....черно. От колкото БРАТ ми!!!! Неутрален Недоволен

Ха!Клюкарчето каза,че с куха лейка../или нещо такова/ да се съглася ли с нея?Сестро!
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 4:02 pm

Ти си ми брат.Казано е,че трябва да те мразя. Каквото искаш казвай,не че ще ми пука особенно. Недоволен
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 4:07 pm

Досадно,досадно дете!Аз съм опитния батко,а ти избираш влез-излез...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 4:08 pm

Явно не познаваш добре малката си сестричка happy
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 4:09 pm

много смях Никак даже!Все пак те познавам от няма и...осем часа.. оо честити ми 101 мнения bugi
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 4:10 pm

И все пак не знаеш почти нищо за нея. И това,че си пада по хора като нея а не по...брат си. О.о
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 5:31 pm

Той Кристан не е спирал да си ме обича ама айде... данох само Деймън не разбере. Клеър честито бебе и... Силвия честито доведено дете и... кво друго... нищо...
Върнете се в началото Go down
Robin Gontier
Students
Students
Robin Gontier


Брой мнения : 189

Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 1:46 pm

Клюкарче...някой казвал ли ти е,че имаш дяволски език? Подозиране

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Wild, beautiful and crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Wild, beautiful and crazy   Wild, beautiful and crazy I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Wild, beautiful and crazy
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Too beautiful to die. Too wild to live.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Начало :: Клюки,Конкурси,Предизвикателя, Дуели,Aveux :: Клюкарката-
Идете на: