The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Анабел Монгомъри  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcap81%Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcap19%Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Анабел Монгомъри  I_vote_lcapСтаята на Анабел Монгомъри  I_voting_barСтаята на Анабел Монгомъри  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Анабел Монгомъри

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 1:58 pm

Ето я и моята стаичка , сега да ви я покажа Смях
Кухнята :
Стаята на Анабел Монгомъри  3743643F
Трапезарията :
Стаята на Анабел Монгомъри  3743645u
Спалнята :
Стаята на Анабел Монгомъри  3743647j
Хола :
Стаята на Анабел Монгомъри  3743646x
Банята :
Стаята на Анабел Монгомъри  3743644Z

След този ден , който разбира се още не е свършил , реших да си взема един душ и малко да си почина. Тази вечер ще се позабавлявам и то много 123456789. . Решила съм днес вечерта да отида на бара и може да сполуча и да си намеря някой , апък ако не . Ще се забавлявам както аз си знам . Влязох да се къпя и после си легнах за малко почивка .


Последната промяна е направена от Анабел Монгомъри на Съб Авг 27, 2011 5:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 2:03 pm

След доста дългата ми разходка из коридорите на трети курс,започнах да минавам и по другите коридори,докато не стигнах до тези на шести курс и не бях срещала никой.-Леле,да не е дошла ваканцията!-засмях се и най-накрая спрях пред една стая.Незнайно защо при това се спрях!Предната нощ бях сънувала шатав сън,който ми бе изкарал ангелите и стисках палци този сън да не се сбъдне.Реших да почукам на вратата и се молих все някой да ми отвори!
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 4:02 pm

Докато си спах сладко сладко някой почука на вратата . Недоволен Станах влачеща се като костенурка , още малко и щях да легна на земята и отново да заспа , но стигнах бравата навреме , отворих и..видях Каталина :
- Какво правиш тук по това време ? - след като го казах се обърнах към часовника и какво да видя , беше само 7 вечерта , да много е късно - Съжелявам , но на моя милост малко й се спи . Ох, колко съм зле : влез , не стой на врата.
Когато Каталина влезе я попитах :
- Искаш ли нещо за пиене ? А и извинявай , че къщата ми е малко разхвърлена , не не , тя не е малко разхвърлена , а много , та съжелявам , ама не обичам да чистя .
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 4:09 pm

Олеле,не трябваше да почуквам.Когато момичето ми отвори изглеждаше,че току-що е става от сън и след като малко ми се поскара,а аз през това време бях свела поглед,след като я погледнах очите ми се ококориха.Това бе момичето от съня ми.Тя ме покани и аз влязох.Настаних се на дивана и след като се поогледах видях,че е малко разхвърляно,през това време тя ми се обясни,че не обича да чисти.-Няма проблем!И аз не си падам по чистенето!-засмях се.-Всъщност една чаша вода и бих искала да поговорим!
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 4:16 pm

Боже това момиче наистина е странно * . Когато ме погедна очите й се ококориха сеедно .. :
- Да нямам нещо на косата , очите да са ми странни , какво имам , защо ме гледаш така ? - мисля , че зададох много въпроси. След като седна , поиска чаша вода и да поговорим - за какво ли ? питах се този въпрос от хола до кухнята и обратно .:
- Заповядай , е , за какво ще говорим ? - попитах - А ако ще говорим , трябва да закарам Арон в другата стая , момент . - бях ацки любопитна . - Е , започвай !


* Не го приемай на сериозно ! Усмивка
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 4:29 pm

Така тя заведе кучето си в другата стая ме погледна с любопитен поглед.Закашлях се и я погледнах виновно.След това,което щях да и разкажа щеше да ме помисли за луда.-Така,сънувах те!Не ме питай защо!Просто те сънувах!Не очаквах да те срещна тук!Кълна се в богинята,че не знаех,че си в академията,просто се спрях пред вратата ти!Не ме питай защо просто...И не бе сама в този сън!Не видях лицето ти,но когато сега те видях си те спомних!- отпих от чашата с вода и изчаках реакцията и.Сигурно щеше да ме изхвърли.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 4:35 pm

Това , което ми разказа тя , определено доказва , че е странна . Сигурно си е помислила , че ще я изгоня , но не никъде няма да ходи докато не ми разкаже съня си ... с мен.
- Добре , как може да не знаеш нищо . . може би е съвпадение или пък съдбата се опитва да ни каже нещо . АА ии с кой бях , , ? - погледнах я с ококорени очи - А ? - Аз също отпих от чашата и с вода ( бях взела и на мен )
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 4:42 pm

Момичето ме погледна ококорено и после се опита да ме убеди да си спомня.- Не знам!Всичко бе в пламъци,ти бе оградена от един кръг и неспираше да викаш,че не те е страх и би направила всичко само,за да измъкнеш другите от тук!-погледнах момичето объркано!

ПП7Сори,че е кратко!
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 5:13 pm

- plache не не и това , моля те ! Това не е само сън .. Наистина се случи , но преди около 150 години , аа опа , аз забравих аз съм вампир , не се притеснявай вече не пия от хора !
Могъщия вампир Клаус се опита да ме убие. Но той започна мъчително , една нощ , когато бях със Джеръми ( старото ми гадже , което загина заради Клаус ) си седяхме , но аз трябваше да отида до тоалетна . След като се върнах , нямаше следа от Джеръми , а само една бележка на , която беше написано : '' Ще убия всички , който обичаш '' и тогава се сетих за Клаус , който ни мразеше с Клеър , защото майка ми получи това , което той искаше и ни го даде , а той отиде й я уби без да подозира , че медальонът е при нас . Това ни огорчи много , не излизахме от дома си поне 5 години , за да се предпазим от Клаус.
Но онази вечер Клеър беше вкъщи и много ме беше страх да не й се случи нещо , отидох до нейната стая , но и нея я нямаше и имаше още едно бележка : '' Казах ли ти ? '' . Тъй като знех свърталището на Клаус отидох там . Разбира се той беше се подготвил , и попаднах в капана му и това , което си сънувала беше той ( капана ) , ти си ми позната и знам от къде : беше прислуга на Клаус , вършеше му мръсната работа около къщата , повлияваше на ума ти и ти правеше всичко , което ти каже . Сигурно се питаш защо не пониш нали , е ти не помниш , защото това се е случило във стария ти живот . Та връщам се към капана , то се състоеше от пламъци в формата на кръг , а от стената изхвърчаха дървени колове , нали знаеш , че ако дървен кол се набуде в сърцето ми издъхвам ? А Клеър и Джеръми седяха отстрани безпомощно , защо ли , защото Клаус им беше дал някаква отвара , която ги приспива , повлиава и на вампирите . Но тъй като ние си имахме най-добър приятел вещер , той помогна - чрез магия ни откри и дойде тайно , но Клаус го осети , приятеля ни обаче не се предаде и направи магия , която накара Клаус да се побърка , тогава ти се стресна спря всичко ( смисъл коловете , пламъците , ВСИЧКО ) , но Клаус беше издъхнал , ти толкова го обичаше ( не знам защо ) , но и ти се самоуби . Оставихме ви там , а после не знам какво се е случило. двамата с Кейм ( ващера ) взехме Клеър , но Джеръми не можахме , защото отварата му беше подействала много и беше починал . Това е честа , която аз си спомням - разказах й , когато сълзата от лявата страна се стече по бузата ми , а след това и от днясната страна .

ПП : На мен не ми е проблем , ама дано Клеър да не те свари Смях
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 5:19 pm

Останах потресена от историята и!Но,аз не бях сънувала предишни случки,а винаги сънувах случки в бъдещето.Не,просто винаги или сънищата ми или виденията ми,бяха достатъчно шантави,но бях сигурна,че в този сън не присъстваше Клеър.-Не не!Клеър я нямаше!Бяхте само млади вампири или хора или и аз не знам.Всичко бе много объркано!Ти пищеше като луда,е няма да ги оставиш.Бяхте точно 5 човека!Не знам колко момичета или момчета,но съм сигурна в бройката!Всеки от вас стоеше в по един огнен кръг,сякаш всичко бе жертвоприношение!В следващия момент се събудих!-погледнах я уплашено!

ПП: Аз вече съм говорила с Клеър!Историята ми е малко шантава и макар да съм човек съм в училището!
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 5:36 pm

- Това никога не се е случвало ! - казах аз потресена и абсолютно сигурна в това , което казах.- не знам , може би .. ще се случи ? Но кои ще са тези 5 човека ? оО - отпих от водата и застанах смутено - Отивам да се измия , за да се освестя ! . Отидох до банята и се загледах в огледалото : Кой може да ме заплашва? Имам ли врагове? Ами тези 5 човека ? Измих се и се върнах в стаята . :
- Нищо ли не помниш повече ? - погледах я разтревожено
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 5:40 pm

Тя ме погледна объркано и след това отиде да се измие.След като се върна ме попита отново дали не помня нещо!-Не,съжалявам!Може би следващия път ще е видение!-видях объркания поглед на момичето.- О,да,човек съм,но имам видения откакто се помня!-засмях се горчиво.-Чакай,ти спомена,че съм била при този Клаус!Всъщност кой е този Клаус и какво съм правила при него?!Или по-точно онази която е приличала на мен!-нямаше начин да имам нещо общо с този Клаус!Бях родена точно преди 16 години и бях напълно нормална.Е,с леки изключения!
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 5:47 pm

Тя каза , че нищо не помни и ми стана много гадно. Попита ме за Клаус и откъде да знам защо е била при него :
- Това ти казвам , че тя е била другата ти , всмисъл ти си имала нещо като баба .. и може би заради виденията .. може да си вещица . Не знам човек да има видения ! От бъдещето и то . . Може би и другата ТИ е била вещица , можже пък и ччрез виденията да ти казва нещо . Не знам !
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 5:52 pm

Малко се пообърках от обясненията на момичето.Аха,всъщност предишната ми АЗ е било възможно да е била вещица и да е била от лошите.Леле направо се скопосах отвсякъде.Изправих се и погледнах момичето.-Извинявай,че дойдох така внезапно и те събудих.Трябва да вървя!-усмихнах се мило и се запътих към вратата,като през това време какви ли не мисли не минаваха през главата ми.Възможно ли е да съм вещица или не!Не,нямаше как да съм вещицаПросто бе невъзможно!
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 6:23 pm

- Ох няма нищо , в момента изобще не ми е до това , не ми пука , че си ме събудила . - бях ужастно зле . - Не знам , дали си вещица , но ми се струва нормално , заради виденията ! - казах й и я изпратих - Щом искаш тръгвай , няма да те задържам насила - изпратих я и я целунах по бузата - Чао , приятна вечер !

След като си тръгна , седнах на дивана . : Не мога да изляза да си направя КЕФА след тази случка . Реших да не правя нищо , а да помисля над нещата !
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 7:27 pm

Реших , че няма за какво повече да мисля , всичко ще се разясни като му дойде времето . Почувствах Кат ( Светкавицата ) като повече от момиче , което познавам . Нещо много по-силно от просто познати , но не мога да опиша това чувство , явно и за него времето ще дойде , искаше ми се да има вмомента някой , на който да поплача и да му разкажа . Беше късно , никой нямаше по коридорите , сигурно и Клеър спи , няма смисъл да ходя и да я събуждам , от опит знам , че е гадно ! Ами искам момче , на което да вярвам , най-добра приятелка , не съм от малко време тук , но никой не ме иска . Джеръми винаги ще остане в сърцето ми , няма да има друг като него , никога ! Но поне да имаше някой , който малко да го замести , но не - никой нямаше , толкова ли съм зле , защо Клеър има всичко , а аз НИЩО , ЗАЩООО ? Ето няма и кой да отговори на тези въпроси , никой си нямам освен една сестра , никой . Cry имах ужастно главоболие , може би е от плакането,ще си лягам , дано нощта ми да е приятна , за което хващам бас ,че няма да е така ! Отидох в стаята си и се проснах на неоправеното легло , минаха 5 минути и вече май бях заспала ( :


Последната промяна е направена от Анабел Монгомъри на Нед Авг 28, 2011 7:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeНед Авг 28, 2011 7:04 am

Събудих се много бодра , като за момиче , което предната вечер разбра , че е засрашена със още 5 човека или бяха 4 не знам . Между другото сънувах някакъв сън , но не го помня , така че сигурно изобщо не е бил важен .Реших да си изживея живота , докатто още не е свършил. Смях Ще си направя за закуса припечени филийки и фреш от портокал, обожавам ги ! Изобщо не ми се оправяше леглото , но май ще трябва , защото не съм го оправяла от месеци! ХА ! Оправих го и отидох в кухнята за да си направя закуската , но този път кухнята изглеждаше някак странна , не знам , не беше като друг път. Ох , голяма съм бъзла винаги се случвата така , особено след някоя '' страшна '' случка , апфф ! Направих си закуската и отидох в хола , вместо в трапезарията и седнах на диванчето , включих си телевизоа на Cartoonnetwork обажавм тези детски , е и дисни не е за изпускане. Да гледай какво съм бебе и чакам някой да ме иска за приятелка , да да сигурно ! Но аз не се оставих на тази мисъл и продължих да гледам детското. ХА ! хД Беше хубава закуска , но все някога този рай трябваше да свърши и така и стана , той свъши ! Станах от дивана и отидох да си взема един душ , отново ! После щях да оправя вкъщи , моля чегувам ли се ? Май не , сериозно трябва да оправя малко . Да чак сега го разбрах , нещо против ? Смях Ох , ох , днес май ще ми е ден.Влязох в банята , изкъпах се , оправих се , после подредих и реших да отида на няко на гости или пък да видя дали има будни като мен по кафетата , какво то е 10;00 часа , надявам се да има някой , защото ще откача !! Накрая се реших първо да отида до кафенето и после ако няма никой до Кат (С . ) или Клеър , поне някоя от тях двете трябва да е будна. Иии тръгнах 123456789.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 6:41 pm

Няколко дена не бях се прибирала.Беше хубаво да си легна на леглото,знам си,че съм си вкъщи.Беше вече 21:30 и ршших да поседна малко на лаптопа,е нямаше да е малко де,щях да седя поне до 01.Седях и влязох във фейсбук,правя го винаги,когато седна на лаптопа,погледнах новините.Анаи беше на линия,пописахме си даже да бях до преди малко с нея.Стана ми тъпо и реших да се изкъпя,като няма какво да правя!Изкъпах се и се оправих,после си легнах за да си почина,но не заспах.Седях и си мислих за много неща.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 7:24 am

Минаха часове и аз още си мислех....сигурно е станало към 02 и толкова ми се приспа , че заспах без да се завия , просто както си мислех заспах.На сутринта станах малко късно към 10;00 .. ее не че е късно де , ама предните дни с Ани бееше много различно , ставах в 8;30 - 9;00. Лежах си на леглото и в краката ми беше книгата '' Здрач '' трябваше да съм я прочела по-рано , ама аз каквато съмм....Четох поне 30 час и после станах да се оправя , влязох в банята , измих си лицето и зъбите.Чудех се какво да закусвам,нямах почти нищо вкъщи , май ще отида до закусвалнята . Олякох си един анцунг и излязох до закусвалнята...Прр .. беше хладно ..
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 9:29 pm

Днес цял ден хоцках насам-натам , видях някой нови и така . Вечерта се прибрах,бях си купила пуканки,защото щяха да дават едно филмче и реших , че ще го гледам , защото и без това нямах какво да правя.Направих си пуканките и точно включих телевизора ,когато се чу чукане на вратата.Отидох да видя кой е , отворих да видя и..беше никой .. сигурно някой се е объркал .. Седнах и изгледах филма , реших да си лягам и .. си легнах ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Анабел Монгомъри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабел Монгомъри    Стаята на Анабел Монгомъри  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Анабел Монгомъри
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» (+18)Стаята на Клеър Монгомъри
» Къщата на Анабел
» Когато Анабел дойде в Шадоухуд , преди 1 година...
» На "Горещия Стол" е Елинор Кейн
» Кабинета на Клеър Монгомъри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на шести курс-
Идете на: