The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Арчър Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Арчър I_vote_lcap81%Стаята на Арчър I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Арчър I_vote_lcap19%Стаята на Арчър I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Арчър I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Арчър I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Арчър I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Арчър I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Арчър I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Арчър I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Арчър I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Арчър I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Арчър I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Арчър I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Арчър I_vote_lcapСтаята на Арчър I_voting_barСтаята на Арчър I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Арчър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 2:49 pm

Снимки по-късно.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 2:56 pm

След като излезнахме от бара се запътихме на...някъде.В крайна сметка стигнахме до стаята ми.Отключих я и влезнахме вътре.Метнах якето си на леглото и влезнах в банята.Свалих тениската си и я метнах в коша за пране.Пак се върнах в хола при сестра ми.
- Добре...какво ще правим? - повдигнха вежда,а на лицето ми имаше усмивка.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 3:02 pm

Метнах се на леглото до якето му и вдигнах глава към него.
- Имая ли алкохол. - казах и седнах. - Имаш много меко и голямо легло. Не е като моето малко. - зачших и се огледах наоколо. Стаята му не беше много по мой стил,но някак си ми харесваше. Чудех се от къде ще ми измъкне поръчани алкохол,но от където и да го измъкнеше пах щях да пия.
- Бих предпочела гробището. Мъртъвите са причтни хора. - засмчх се и го проследих с поглед.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 3:07 pm

Засмях се.
- Съжалявам,но ще се задоволиш с мен. - ухилих се.Изчезнах в кухнята и се върнах с бутилка водка.Подадох и я и с перверзна усмивка.Облегнах се на стената и я гледах.Кой би предположил,че някога ще се напивам със сестра си.
- Освен,че ще пушим и пием друго? - попитах.Дали ако се превърна във вълк ще ме гушне отново?Бог знае...,но тук нямаше кой знае колко място.А и предпочитах да съм човек...за сега.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 3:13 pm

Отворих ботилката и отпих голяма глътка от нея. Той ми зададе въпрос и аз шдигнах ръмене. Наистина ми беше много интересно какво можеше да се прави тук. И пак бих предпочела гробището.
- Какво ти се прави. Освен да се напиваме и да се напишим. - засмях се и бръкнах в джоба си за цигарите. Погледнах и осъзнах,че са ми на привъряване а това не беше добре. В стаята ми имаше още много котии а хич не ми се ходеше до там.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 3:24 pm

Повдигнах рамене.
- Не знам.Може да ми срешиш козината... - засмях се.Отделих се от стената и пристъпих напред.След още няколко крачки вече бях до леглото.Легнах до нея и се загледах в тавана.Наистина в тази стая няма какво да се прави.Почнах да си тананикам някаква песен и затоврих очи продължавайки да пея.Взех бутилката от нея и отпих голяма глътка,а после и я върнах.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:21 am

- Нямам нищо против да го направя. - засмях се когато бутилката попадна в ръцете ми аз отпих една голяма глътка и му е подадох.Тази бутилка стана като някоя лула на мира. Всички се изреждат да пият от неяи са спокойни. Обърнах се и го погледнах. Беше се втренчил в тавана. Какво толкова интересно имаше там? Легнах до него и се вгледах в тавана.
- Какво толкова гледаш? - попитах го и хвърлих едно око към него,за да му видя реакцията.


П.П - Сори,че не писах толкова много време,но интернета ми беше непостоянен и постоянно спираше. Нямаше просто кога да пиша.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 6:04 pm

Тя се приближи към мен и пита какво толкова гледам.
- Тавана... - изрекох.Щеше да е по-интересно да гледаме звездите или от онези залепени звездички и лунички които малките - и не чак толкова малките - лепят по стените и тавана и те светят.Така щях да и показвам някакви съзвездия...ако се бяха "заредили" на светло.Потънах отново в мисли забравяйки,че Ванеса е в стаята и зяпайки тавана.Обърнах се - по навик - на другата страна с затвориени очи.Усетих нещо да докосва усните ми.Отоврих очи.Беше Ванеса.Не знам дали аз я целунах или тя,но май и двамата бяхме изненадани.

П.п: много смях Знам,че и ти не си го представяше така...ама...;х по - неволно и невинно не знаех как..;х
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 6:11 pm

Обърнах се за миг към него а получих целувка. Отдръпнах се леко и го погледнах намръщено.
- Не очаквах да видя или усетя това когато се обръщах. - казах и го измерих с поглед. Какво го прихвана? Но все пак,пак се настаних до него и се втренчих в тавана. Едната ми ръка опипа тялото му докато не стигна до ръката му която държеше бутилката. Дръпнах я от ръцете му и седнах на леглото,за да отпия една голяма глътка.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 6:17 pm

Тя ме погледна и заяви,че не е очаквала това."И аз не го очаквах!" - помислих си.Въздъхнах и пак погледнха тавана.Тя взе бутилката.Надигна се и отпи глътна.Надигнха се на свой ред и взех бутилката.Отпих също голяма глътка.Човек ще каже,че се състезаме кой ще отпие повече и чий черен дроб ще се скапе пръв...,но по ирония на съдбата нито моя нито нейния щеше да има такава съдба.
- И аз не го очаквах да ти призная... - заявих накрая.Наистина не исках малката ми сестричка да е с грешно впечатление за мен.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 6:22 pm

- но вече започнах да имам. - казах и когато се усетих какво всъщнос бях казала си сложих ръката на устата. Грабнах бутилката от ръцете му и отпих наистина голяма глътка. Сякаш това щеше да ме избави от това което току-що направих. А той ми каза да не му чета мислите,но те сами идваха при мен.
- Съжелявам те сами дойдоха при мен. - усмихнах се леко и му дадох бутилката. Боже...не бих си представаила,че ще умра по този начин. В скука.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 6:35 pm

Тя отново ми прочете мислите.Изръмжах.Ванеса взе бутилката от ръцете ми и отпи голяма глътка,а после ми я подаде.Едва се сдържах да не хвърля бутилката по стената.Ако си мислех за някоя маска - гаджето ми - в момента...какво и това ли ще прочете.
- Спри да ми четеш мислите! - заявих дори и след като каза,че сами стигат до нея.За Бога може да беше още дете...още нова в "бизнеса" ,но за две години в такова училище трябваше да се е научила да си контролира дарбите.Някак.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 6:39 pm

Изръмжах му и аз на свой ред.
- Казах ти,че сами идват при мен. - ядосах се. Бях безщитна пред него,но какво друго можех да направя освен да покажа колко много съм ядосана. Идеше ми се да се нахвърля срещу него и да...не беше мала вераятноста да успея да го раскъсам.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 8:17 am

Ванеса ми изръмжа на свой ред.Това момиче понякога наистина ме дразнише.Извъртях се и я притиснах към матрака на леглото с оголени зъби.От гърлото ми излезна ръмжене.
- Малката...не можеш да се мериш с мен.. - прошепнах тихо в ухото и.Надигнах се леко и се усмихнах,а след това отново я целунах.Този път не беше без да искам,но не беше и от кой знае колко романтична страна.Просто една невинна целувка.А на нея миналата не и хареса такаче да я издразня отново...за мен ще е чест.А и нещо не ми се вярваше да сме кръвни брат и сестра,но това с момента не ме бъркаше.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 8:21 am

Това което последва след моето ръмжене не го очаквах. Но все пак си легнах и го погледнах как се ядосва. Боже...защо се палеше толкова.
- Знам...- казах тихо а той се надигна леко и ме целуна. Опитах се да го избутам от мен,но нищо не ставаше. Захапах му устната с кучешките си зъби и от нея потече малко кръв. Засмях се и я облизах, намръщих се.
- Не си вкусен колкото очаквах. - намръщено казах и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 8:36 am

Тя захапа устната ми докато се целунахме и заяви,че не съм толкова вкусен.Засмях се.Тя май се опитваше да ме ядоса,но този път нямаше да стане.Знаех,че кръвта и ми харесва - може би.Плъзнах ръка по тялото и и я спрях межу краката и.
- Знам,че ти харесва... - прошепнах в ухото.Тя леко настръхна.Другата ми ръка се плъзна нагоре по тялото и.Като за начало само я дразнех с тези докосвания.Плъзнах ръка под блузата и.Искаше ми се днес да си е забравила бельото и сутиена,но не.Нямах късмет.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 8:40 am

Засмях се леко с него. Незнам какво толкова смешното беше,но не ми харесваше особено тези негови ръце дето са под блузата ми.
- За кое,че ми харесва? - попитах хитро и се усмихнах. - Нямаш ли си гадже? - отново зададох въпрос. Знам,че има. Бях го научила от мислите му. Да, отново ги бях ппрочела.
- Сигурно не я обичаш щом правиш това. - повдигнах вежди и го погледнах в очите. Надигнах се леко а лицето му беше само на сантиметри от моето. Погледнах към връта му. Дали щеше да ми даде да пия от него?
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 9:02 am

Трябваше ли да повдигаме въпрос за Джес.Простенах от досада.Стиснах еднатаи гърда за "наказание" ,че е почнала този разговор.
- Да и не.Край на темата. - заявих.Бързо се пуснах по нея и свалих дънките и.За жалост беше с бикини.Ех...защо поне тях не беше забравила.Бързо се отървах от това парченце плат и пред мен се разкриха интимните и части.Разтворих краката и и прокарах език по едното и бедро,а после по другото и накрая по най-съкровените и части.Тя изстена.
- Ммм..сладка си... - заявих.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 9:07 am

Оставих го да ми свали дънките и бикините и да прави каквото иска. Но защото толково по дяволите се беше ядосал за гаджето му. Е да,вярно това ми беше целта - да го ядосам. Истенах и стиснах завивките. Боже...всичко това беше много грешно. Да спя с брат си?!?! Ужас! Облегнах глава назат а кучешките зуби ми се удължиха. Как ми се искаше да го захапя,но щях да се въздържа - до колкото мога.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 10:06 am

Продължих с това ми занимание,а тя стенеше от удоволствие.Знам,че беше грешно и ужасно да го правя със сестра си,но мамка му ние бяхме различни видове.Как ще сме брат и сестра,но все тая.Надигнах се нагоре и се отъврвах от блузата и.Ръцете ми се плъзнаха под нея и разкопчах сутиена и.Прокарах език около зърното на едната и гърда,а после го засмуках.Същата участ последва и другата.Тя стенеше от удоволствие.Махнах блузата си и после дънките.Отново се плъзнах по тялото и оставяйки мокра следа.Стигнах отново интимните и части.Почнах да вкарвам езика си в нея и после да го изкарвам,а това я караше да се извие в дъга.След още няколко минути се върнха към устните и.Вкарах един пръст в нея,а после още един.Тя извика,а аз се ухилих.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 10:12 am

От гърлото ми излезе звук приличащ на ръмжене. Може би точно това беше. Извих се в дъга, като не пусках завивките свити под ръцете ми.
Искаше ми се да го избутам от мен и да избягам,но нещо ме караше да си остана там където съм и просто да се наслаждавам на шоуто. Беше ми много странно чуството,което ме караше да му се нахвърля отгоре и да му изпия кръвта. Не,че и преди не го бях усещала това чуство,но точно сега беше малко по различно. Боже...само да се приближи до устните ми и щях да го захапя без да му мисля.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:10 pm

Зъбите и се бяха удължили.Сигорно искаше да ме захапе.Засмях се.
- Не,не..бъди добро момиче.Ще ти дам да пиеш от мен,но няма да ме източваш.И с малко кръв ще мога да те захапя и убия... - изцъках с език след думите.Ухапването от върколак беше смъртоносно за вампирите.По странна иорния на съдбада.Ухилих се и поднесох вратът си към нея.Щом усетя,че прекалява щях да я спра.А дано да не прекали защото Бог да и е на помощ.
- Внимавай! - предопредих я накланяйки се леко давайки и удобен начин да пие от мен.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:15 pm

Само това и чаках. Усмихнах се злобно и го бутнах на леглото така,че аз да съм отгоре. Отметнах косата си на зад и се приближих до връта му.
- Така ми е по удобно.- изсъсках. Леко го целунах по врата там където беше вената му и си забих зъбите. Пиех бавно като се наслаждавах на всяка една глътка. Знаех,че можеше да ме убие,но в момента не ме интересуваше това.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:38 pm

Тя се извъртя и се озова върхо мен.Извъртях очи.Целуна ме по вратът и заби зъбите си.Почна да пие жадно докато аз стоях мирно и неповдижно.Явно кръвта ми и се ослаждаше.Обвих ръце около кръста и притискайки я към себе си.Зачудих се какъв е тоя апетит дето го има.Пи от двама в гората,а сега от мен.Дори вампирите не можеха да пият постояно кръв.Рано или късно ще се пръснат...ако са пили много,а аз не исках малка ми сестричка да има същата съдба.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 12:32 pm

Погълнах последната глътка кръв и вдигнах глава от гърлото му. Облизах капчиците кръв останали на устните ми а след това облизах и раната на гърлото на Арчър. Тя бързо се заличи,но вс еоще се виждаха двете дупчици. Добре....вече се бях заситила и най вече доволна. Станах от него. И започнах да си търся дрехите. Намерих си всички дрехи и ги облякох на бързо. Арчър като,че ли беше малко изненадан от това което правя,но все пак това исках. Можеше и от началото да исках съъъвсеем малко да правя секс с него,но след като му опитах кръвта мисля,че се бях заситила достатъчно.
- Благодаря,че ме нахрани бате. - казах и се усмихнах хитро. Наместих си нещата в джоба ми и тръгнах към вратата.
- Не казвай какво се случи на гаджето ти. Имам странното чуство,че няма да и хареса това,че почти спа със сестра си. - усмихнах се и му пратих една въздушна целувака. - Сега ако ме извиниш имам нужда да се напия. - казах и затворих вратата след себе си. Тръгнах към изхода и извадих една цигара. Запалих я и продължих по пътя си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Арчър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Арчър   Стаята на Арчър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Арчър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Казуки
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: