The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Версайският дворец Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Версайският дворец I_vote_lcap81%Версайският дворец I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Версайският дворец I_vote_lcap19%Версайският дворец I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Версайският дворец I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Версайският дворец I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Версайският дворец I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Версайският дворец I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Версайският дворец I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Версайският дворец I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Версайският дворец I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Версайският дворец I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Версайският дворец I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Версайският дворец I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Саманта Такър
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Том Милс
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Алекса Рен
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Selene
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Версайският дворец I_vote_lcapВерсайският дворец I_voting_barВерсайският дворец I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Версайският дворец

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Версайският дворец Empty
ПисанеЗаглавие: Версайският дворец   Версайският дворец I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 8:06 am

Версайският дворец 18849_chateauversailles
Върнете се в началото Go down
Alicia.
Students
Students
Alicia.


Брой мнения : 47

Версайският дворец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Версайският дворец   Версайският дворец I_icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 9:21 am

Не бях много по обикалянето,но от няколко месеца бях тук в Париж. И наистина много ми харесваше. Чудех се дали въобще някой ме търси и дали не бе опасно да съм извън училището след като баща ми не бе много доволен от мен в последните няколко века. Бе ми писнало да виждам прекалено щастливи хлапаци по улицата,които си мислят че завинаги ще бъдат заедно,а след като се махнат от Франция,всичко на бързо ще им мине. Седнах пред един от фонтаните на Версайският дворец и заоглеждах за някой познати лица,като че ли щях да намеря. Последната ми среша с Нейтън бе много странна. И май щеше да бъде последна. Някаква ярост се надигаше в гърдите ми.когато мислех за него. може би е било просто сукубско увлечение. Така потънала в мисли някой изненадващо ме поздрави. Повдигнах поглед и видях Робин. Веднага се изчервих леко.
- Каква изненада.. - казах след това прегръщайки го леко. - Какво прави моето ангелче тук? - попитах шеговито. Радвах се да го видя.. от както си бях тръгнала от училището или по-точно избягала не бях виждала никой от познатите ми от онзи град.
- Изглеждаш ми малко тъжен. - казах малко лед това. По принцип не бях останала с впечатлението че е от тъжните типове.
Върнете се в началото Go down
Robin Gontier
Students
Students
Robin Gontier


Брой мнения : 189

Версайският дворец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Версайският дворец   Версайският дворец I_icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 2:31 pm

Понеже умирах в скута от Лондон реших да отида в Париж.Хванах първия самолет без дори да си вземам какъвто и да е багаж и това беше...Мисля,че в Париж щях да се запозная с повече хора за два дена от колкото в онова проклето училище за два месеца.Вървях си по улиците и се оглеждах.Някои хора ме гледаха странно,но не се и учудвах.Как ли исках да гледат някое емо,готик?Сигурно щяха да ме гледат още по-странно ако бях с изваден криле и отворена уста за да се виждат вампирските ми зъби...Е моята уста беше затворена,но на тениската ми имаше усмихнат вампир на който му се виждаха зъбите и пишеше "Vampire". Обичах такива шантави тениски с надписи и картинки колкото и странно да звучеше...,но така или иначе си бях откачалка.
Версайския дворец.
Огледах внушителната сграда пред мен и подсвирнах.Беше доста хубаво местенце...и голямо.Докато вървях видях познато лице при един от фонтаните.Леко се усмихнах и се приближих към едно от най-сексапилните същества на планетата.
- Здравей. - поздравих я,а тя ме погледна след което се изправи и ме прегърна.Ухилих се като пет годишно което туко що е получило близалка.Алисия отбеляза,че съм тъжен.Повдигнах вежда и поклатих глава. - Не...нищо няма.Просто почвам да се отчайвам,а като стане дума,че ще живея вечно не ми се мисли...сигурно накрая ще си тегля сам кола.Ти как си?Какво правиш тук малката?
Ухилих се.Толкова обичах да я дразня...,но пък и тя беше доста прозорлива.Наистина не ми беше на кеф.Отчайвах се от тоя живот,от ония Лондон,от онова училище...от всичко!

Пп:Ау забил съм ;х
Върнете се в началото Go down
Alicia.
Students
Students
Alicia.


Брой мнения : 47

Версайският дворец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Версайският дворец   Версайският дворец I_icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 2:52 pm

Опръсках го вода и се подсмихнах.
- Без подобни апокалиптични мисли! Защото ще те набия. А ако си теглиш кола,ще те върна само и само за да те убия. - засмях се ,а след това му смигнах. Наистина не си заслужаваше. Той бе прекрасен,а това че някой не го разбираха бе техен проблем.
- Аз? Аз съм тотална зарязана от всички. Ти си първият приятел който виждам от година насам. Да не говорим за Нейтън.. - извъртях очи и отново се вгледах в него. Личеше си че нещо не е наред.
- Хайде оплачи ми се.. не взимам високи такси. - казах отново шеговито. Седнах по-близо до него,защото фонтаните вдигаха прекалено много шум.. а и просто защото исках да съм малко по-близо.
Върнете се в началото Go down
Robin Gontier
Students
Students
Robin Gontier


Брой мнения : 189

Версайският дворец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Версайският дворец   Версайският дворец I_icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 3:42 pm

Изцъках с език и се усмихнах на Алисия.Тя се приближи към мен което ме накара още по-вече да се усмихна,а тя пак настоя да се оплача.
- Няма нищо за казване.Просто в Лондон си умирах от скука...няма никой като мен.Запознах се с едно момиче...Ванеса.Е тя беше готин.Беше готичка...и правихме секс в гората,но нищо повече...после прелетях до училището,а нея я беше страх и като я оставих в стаята и ни беше последната среща. - измрънках набързо.Ванеса наистина беше готина и мислех,че между нас може да има нещо,но явно съм сгрешил. - Ами ти?Защо си "тотално зарязана от всички" ?Кой би зарязал точно теб?
Показах кавички при тотално зарязана от всички и леко и се усмихнах.Някак си мислех,че който зареже дъщерята на Луцифер ще му е Ад живота...,но знам ли.
Върнете се в началото Go down
Alicia.
Students
Students
Alicia.


Брой мнения : 47

Версайският дворец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Версайският дворец   Версайският дворец I_icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 12:57 pm

Повдигнах рамене и се подсмихнах.
- Никога в същност не съм одобрявала приятелките ти. - казах на свой ред след това. Винаги им намирах нещо неподходящо. - на теб ти трябва шуро,добро,страшно красиво момиче ,което наистина да те обича. - отместих поглед напред. Знаех,че е банално да мечтая за подобни неща,но не можеше да съм единственото момиче,което все още смята,че любовта съществува. Пресегнах се и хванах ръката му.
- Вечността ти може би няма да толкова самотна. казах леко предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Robin Gontier
Students
Students
Robin Gontier


Брой мнения : 189

Версайският дворец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Версайският дворец   Версайският дворец I_icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 2:50 pm

Засмях се и поклатих глава.
- Лондонската сукуба,дъщерята на Луцифер ми говори за любов.Сигурно съм късметлия. - изрекох и направих влюбен и замечтах поглед гледайки напред,а после се засмях и поклатих глава. - Виж...ти ще успееш да намериш това нещо наречено любов,но не и аз.Поне не в близките три века.
Повдигнах рамене.
- Да се поразходим?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Версайският дворец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Версайският дворец   Версайският дворец I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Версайският дворец
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Франция-
Идете на: