The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Дървения мост Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Дървения мост I_vote_lcap81%Дървения мост I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Дървения мост I_vote_lcap19%Дървения мост I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Дървения мост I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Дървения мост I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Дървения мост I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Дървения мост I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Дървения мост I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Дървения мост I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Дървения мост I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Дървения мост I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Дървения мост I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Дървения мост I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Саманта Такър
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Том Милс
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Алекса Рен
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Selene
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Дървения мост I_vote_lcapДървения мост I_voting_barДървения мост I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Дървения мост

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Дървения мост Empty
ПисанеЗаглавие: Дървения мост   Дървения мост I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 1:12 pm

Дървения мост 29365749.ForpBaseSharonWoodsBridge2245


Последната промяна е направена от Клеър Монгомъри на Пет Сеп 09, 2011 1:21 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Катрин Блек
Students
Students
Катрин Блек


Брой мнения : 10

Дървения мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървения мост   Дървения мост I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 11:52 am

Разхождах из гората, когато се озовах пред един стар и мъхест мост. Дълго го съзерцавах докато накрая не реших да мина по него. Когато стъпих отгоре му той пукна. Явно никой не бе идвал тук от дълго време. Поогледах се, но единственото което виждах бяха клони и дървета. Направих още няколко крачки и стигнах до средата на моста. Наведох се и погледнах през парапета му. Под него минаваше малък, бистър поток в който видях отражението си. Затворих очи и си поех дълбоко въздух. Беше толкова тихо. Единственото което се чуваше бяха спокойните песни на птиците и лекия вятър, който караше листата на дърветата да издават приятен звук.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Дървения мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървения мост   Дървения мост I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 4:14 pm

Тръгнах в незнайна посока.Но все пак щях да разбера накъде ме водеха краката щом стигнех крайната точка-местенце,което да е спокойно и да мога да помисля за нещата около мен и някои случващи се постъпки. Ветреца в есенната вечер беше много приятна и успокояваща. Огледах се и забелязах,че бях стигнала до един огромен дървен мост. Не обичах мостове,ама хич.Мразех ги.Винаги имах чувството,че ще се срутят под краката ми и аз ще пропадна надолу и ще заприличам на размазан домат, но все пак въпреки страховете ми често се разхождах на изоставени места, по старинни мостове, бях си такава, винаги когато се страхувах се изправях пред страховете си.
Върнете се в началото Go down
Клауд Каликс
Students
Students
Клауд Каликс


Брой мнения : 18

Дървения мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървения мост   Дървения мост I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 4:27 pm

Винаги когато имах някакво свободно време,което не бе от порядъка на 30-40 минути,се разхождах или тичах далеч от училището,някъде из горите или самотните кътчета.Не обичах да съм на места с много хора,а и нямах желанието да комуникирам с повечето от училището.И този път в свободния си ден реших да отида на някое самотно местенце и да...дремна?!Тръгнах по една пътека,която водеше навътре в гората.Тя ставаше ту тясна,ту много широко,някъде дори се губеше из храстите,тревите и дърветата и се налагаше да гася в растителност до кръста.Знаех,че тук някъде има стари постройки и моста,но никога не съм ги виждал.Дочух,че от всичко само моста е останал здрав,всичко останало било вече сринато със земята.Не след дълго дърветата започнаха да се разредяват и дочувах шумоленето на поток или река.С бавна крачка и ръце в джобовете продължих напред.Няколко минути по-късно пред мен се откри прословутото мостче.Усетих чуждо присъствие,но в началото не видях никого,ала после видях на мостчето едно момиче.Не бях я виждал в двора или в часовете,не знаех даже дали е от дома.Стъпих на моста,който не бе особено стабилен и от време на време се поклащаше и скърцаше,сякаш всяка секунда щяхме да паднем във водата.Стигнах до непознатата и я погледнах.
-Здравей...-поздравих аз с монотонен глас.Нямаше да ми навреди малко комуникация...
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Дървения мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървения мост   Дървения мост I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 4:38 pm

Докато стоях на моста и замислено гледах към водата някой стъпи на дървения мост, той започна да се люлее като лодка в бурно море. Имах чувството, че всеки момент въжетата ще се скъсат и аз ще падна във водата. Момчето, което ми бе причинило този страх ме поздрави, не ми харесваше тона му, но все пак нямаше да се карам с него заради такава глупост.
- Здравей... - отвърнах аз и се усмихнах. Въздъхнах с облекчение и отново погледнах към водата, гледката бе красива, въпреки че при мисълта, че моста може да се срути ми се искаше да избягам на хиляди километри от тук. Може би в Италия, винаги съм обичала онези мързели следобеди в което просто излизаш на кафе и не ти се налага да правиш нищо.
Върнете се в началото Go down
Клауд Каликс
Students
Students
Клауд Каликс


Брой мнения : 18

Дървения мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървения мост   Дървения мост I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 4:45 pm

- Здравей... -отвърна тя и ми се усмихна.Отвърнах и аз с усмивка.Не започна толкова зле.Подпрях се на едното въже и въздъхнах.
-Тук е хубаво...-това прозвуча по-скоро като заключение или извод,но по принцип моите изказвания звучат странно,не се учудих и този път.
-От дома ли си?Не съм те виждал там...-попитах аз и я погледнах.Беше доста симпатична,интересно ми беше,как до сега не бях я забелязал.Времето беше доста приятно.Не беше от онези ужасно горещи дни,нито от дните,в които е меко казано опасно да си на такова място,понеже вятъра може да изкорени някое дърво и да се окажеш в лечебницата. Моста скърцаше при всяко едно мое помръдване или по силно докосване до въжетата му.Май наистина ако се претовари или духне един малко по-силен вятър...може да се понамокрим.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Дървения мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървения мост   Дървения мост I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 4:56 pm

- Не си ме виждал, защото съм нова. - отговорих аз. През краткото време прекарано тук не се бях запознала с много хора и се радвах на всеки с когото се запознавах, за мен бе странно да съм на толкова спокойно място. Обикновено прекарвах повечето от времето си в барове и дискотеки или в леглото с някой почти непознат, дори не бях ходила в училището, не знам как още не са ме изключили .
- Между другото аз съм Мелиса... - казах аз и отново му се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дървения мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървения мост   Дървения мост I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дървения мост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стария мост

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: