The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Имението на Клеър - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcap81%Имението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcap19%Имението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Имението на Клеър - Page 2 I_vote_lcapИмението на Клеър - Page 2 I_voting_barИмението на Клеър - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Имението на Клеър

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 5:23 pm

Въздъхнах.
- Ами...аз от още по-дълго.... - признах си.Нямаше нужда да питаме Нейт.Той не познаваше Анабел.До колкото знаех.Но нищо чудо да е спал и с нея.Не знам той с коя не е спал..май с Анахи.
Усмихнах се мило отново.Тея усмивки накрая наистина щяха да ми докарат нещо...ами и аз не знам какво.Принципно не се усмихнвах толкова.Изправих се и си направих малка разходка до едната част на стаята и взех другото дистанцеоно и няколко диска.
- Избери си някой филм от тези ако искаш... - подаодх ги на Анахи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 5:50 pm

Натаниел тръгна до кухнята и слава богу смениха темата.Като се върна носеше-сок,кола,кръв и уиски.Да,за него твърд алкохол,а за другите леки напитчици все пка беше още рано,но не и за Нортфилд.
Той видя,че Клеър ще пуска филм и се настани от едната й страна,че тя да легне на него.Иха,изглеждаха като някоя стара двойка,която държи супер много на себе си.
-Кой филм?Ужас?Трилър?-попита Натаниел и надигна чашата си.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 6:02 pm

- Ами...аз от още по-дълго.... -призна Клеър.
След това ми подаде диск и дистанционното и ми предложи да си избера някой филма. Аз ги огледах.В този момент се върна Нейт с напитките.Взех колата и отпих малко от нея.Нейт се настани до Клеър.
-Кой филм?Ужас?Трилър?-попита Натаниел.
- Предпочитам ужас - казах аз . - Но вие изберете кой ще гледаме - казах и им подадох диска.


П.п - сори ... тъпо е ама ... хД
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeВто Окт 11, 2011 11:48 am

Облегнах се на Нейт докато те говореха за филма.Май и двамата предпочитаха ужаси.Анахи подаде дисковете и аз ги взех.Почнах да разглеждам.Да видим - казах си.
- Предизвестена смърт?

***
Една видео касета, изпълнена с кошмарни образи, и един телефон, който предизвестява на онзи, който я е гледал, че след седем дни ще умре. Журналистката Рейчъл Келър /Наоми Уотс/ гледа скептично на тази история, докато не умират четирима тийнейджъри, точно една седмица след като са гледали касетата. Това принуждава журналистката да издири въпросното видео и да разнищи мистерията около предизвестената смърт.
***

Прочетох на глас за какво става дума в филма.Беше ми познато..,а да!Бях го гледала.Е да го гледам отново нямаше да ми навреди,а и втората част също беше яка.Чудех се ако има трета каква ще е?
Взех още един диск,а именно "Предизвестена смърт 2".Почнах отново да чета:

***
Наоми Уотс се завръща в ролята на репортера-следовател Рейчъл Келър в "Предизвестена смърт 2", смразяващ трилър, много по-страховит и изпълнен с напрежение от първата част. За да избягат от призраците от миналото, Рейчъл и сина й започват нов живот в малко градче в Орегон. Но когато при разследването на местно престъпление се натъква на мистериозен видеозапис, тя разбира, че отмъстителната Самара отново е наблизо, по-решена от всякога да продължи безмилостния си терор. В отчаяна борба на живот и смърт, Рейчъл трябва да се изправи още веднъж срещу Самара, за да спаси себе си и сина си.
***

Усмихнах се и оставих тези дискове на масичката.И него бях гледала,но доста ми харесваха.Така де...добре беше направено,а и доста се бяха потрудили над Самара.Все пак кожата и всичко...ъх!Почнах да гледам още няколко,но никой от тях не ми хвана окото.
- Ами..Писъкк четири?Чувала съм,че е хубав.Още не съм го гледала,а вие?

***
Двамата са вече и родители на 10-годишната Тейтъм (носеща името на сестрата на Дюи, която бе убита в “Писък 1”). Междувременно, Гейл Уедърс (Кортни Кокс) си има свое собствено предаване, а съпругът и Дюи (Дейвид Аркет) се е завърнал на старата си работа - в полицейското управление. Сидни Прескът (Нийв Кембъл) се е превърнала в изключително успешна писателка след публикуването на книгата си “Out of the Darkness”, която разказва за нейния живот.
Сюжетът на “Писък 4” се развива 10 години след случилото се в третата част.
***

Прочето на глас резюмето на филма.
Малко ме пообърка това...след десет години и бля,бля.Но щеше да е хубаво...сигорно.Знам ли...толкова филми и половината не съм ги гледала.Е трябваше да се захвана да ги гледам с някой.Можеше да си направим един филмов маратон или там както ги наричаха.
Оставих и този диск на масата и почнах да търся за друг.
- Дориан Грей?Гледала съм го...и е хубав.Препоръчвма ви го.А и ако искате може да го гледаме.... - засмях се и се заех да чета и това резюме на глас.Сигорно щеше да им писне от мен.

***
Дориан Грей (Dorian Gray) е младеж, надарен с изключителна физическа красота, от която всички се възхищават. След като неговият приятел, художникът Базил Холуърд (Basil Hallward), му нарисува портрет, Дориан се възгордява от красотата си. Той си пожелава да остане завинаги млад, а портретът да старее вместо него. Желанието му се сбъдва и лицето на омагьосания портрет не само старее, но и разкрива всички пороци и грехове, на които героят става жертва.
***

Оставих и този диск и после всичките като въздъхнах.Те да избират аз бях до тук...нямах си ни най-малка идея какво да гледаме,а ми се гледаше всичко.Сигорно от толкова чете и филми бях изплашила Анахи.Нейт поне ми беше свикнал.Да се надяваме...

П.п: много смях
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeВто Окт 11, 2011 5:43 pm

Клеър започна да чете резюметата на всички филми,въпреки че Нейт повечето ги знаеше,а и беше ли хубаво да се гледат ужаси докато си бременна?!Ама все пак те бяха вампири и всеки ден се случваха къде по-ужасяващи нещо,така че това правило не важеше.
-Няма значение и без това на тези филми може ли да се каже ужас..-каза Нейт и започна да си играе с един кичур от косата на Клеър.Да,те буквално вече заприличваха на женена двойка,ако се оженеха всичко щеше да е като по турските филми-ранен брак,деца и вече всичко в живота ти е уредено.Цт,ако Нейт трябваше да се държи като турчин още и с една да не е спал,а неговия списък му беше толкова дълъг!
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСря Окт 12, 2011 2:20 pm

Клеър започна да чете резюметата на всички филми , повечето ги бях гледала.Замислих се кой да избера, но чух, че Нейт се обади:
-Няма значение и без това на тези филми може ли да се каже ужас..-каза той и се заигра с кичур от косата на Клеър.
- Ами ... повечето съм ги гледала, но мисля да избера Предизвестена смърт.И него съм го гледала ... беше добър - казах. - Но ако вие имате други предпочитания за мен не е проблем.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 14, 2011 4:35 pm

Въздъхнах.Никак ама никак не ми помагаха!Нейт си играеше с кичу от косата ми,а аз се усмихнах.Бог знаеше как изглеждаме отстрани...Надигнах се и взех чашата с сок.Отпих от него и после отново се сгуших в Нейт.Думите на Анахи неспираха да отекват в главата ми.Аз и Нейт..хах!Така де...харесвах го,но пък чак да го обичам...
Отново ми се повдигшаше.Станах от дивана и бързо отидох в банята където изповръщах един тон кръв.Корема ме болеше от толкова повръщане.Оная сервитьорка не ми беше стигнала.Продължавах и продължавах да повръщам кръв докато едва дишах.Нямах вече кръв в тялото си...нямах погълната кръв.Трябваше да пия колкото се може по-скоро.
Надигнах се и отидох до мивката.Измих се и погледнах в огледалото.Клара ми се мръщеше отсреща.
- Нейт... - повиках го.Трябваше ми някой от който да пия...обичах да пия от источник и го предпочитах.Кръвта беше по....жива отколкото затворена в онея бутилки,пликчета и какво ли още не.Подпрях се на мивката с една ръка,а другата сложих на корема си.Трябваше ми кръв...

П.п:Мазалооо много смях
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 11:48 am

Те пуснаха филма и Самара /най тей беше хД/ се появи в кладенеца.Филма беше хубав и горе/долу страшен.Малко филми можеха да се нарекат наистина ужаси и да си заслужават гледането и този беше един от тях и втората част също.
Извведнъж Клеър стана и се затича към банята.Пак ли й стана лошо?!След около 5 минути тя една чуто повика Натаниел и той тръгна натам.
-Добре ли си?-не,не беше и това си личеше от външния й вид-беше предбледняла,едва държаща се на крака и цялата в кръв.Но в същото време и явно имаше нужда от кръв.-Пий от мен!Веднага!
Каза Нейт и отиде до нея като я взе на ръце и тя се отпусна на него и доближи устни до врата му.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 1:13 pm

Нейт дойде при мен доста бързо за коеот бях благодарна.Имах чувство,че ще умра ако не поема бързо кръв.Все пак и бебето искаше...то щеше да е вампир и...ох Никс!
- Добре ли си?Пий от мен!Веднага! - изрече Нейт и ме вдигна на ръце.Обвих ръце около вратът му като също така прибижих устни.Захапах го бързо и не много мило,но бях хипер жадна.Почнах да пия...поемах кръвта му...тя се разля по тялото ми.Нейт имаше божествена кръв...Продължавах да пия сякаш това е единственото нещо което ще ме държи жива...,а то всъшност си беше така.Нейт изви вратът си за да ми е още по-лесно.Продължавах...скоро щях да изпия прекалено много,но не мислех,че ще мога да спра...тази кръв...толкова е вкусна..Спри,спри! - закрещя всичко в мен.Откъснах устни от вратът му и бързо стъпих на собствените си крака.
- Нейт?Добре ли си?О Господи..пих твърде много нали? - обвих лицето му с ръце и го целунах по устните.Затова понякога не ми харесваше да пия от него...кръвта му беше вкусна.Той беше секси и ако го нараня...нямаше да си го простя,а надали и бебето ни щеше да ми прости,че съм убила баща му.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 1:52 pm

Тя заби зъби във варта му жадно и започна да източва кръвта на Натаниел,на когото му беше приятно,разбира се.Добре,че се беше нахранил с онея двете и сега имаше доста кръв за даване,а и Клеър не беше хич добре.БРеменосста не й се отразяваше добре,дали не трябваше да отидат на доктор.И кво ще му кажат "Здрасти,тя ще ражда вампирче и то се нуждае от кръв много често.Какво да правим?" точно и г-н пингвин никак,ама никак нямаше да получи инфарт или сърдечен удар.Не,не щеше да стои да ги гледа като полезни изкопаеми или пък да тича като обезумял и накрая да свърши като тяхна закуска.
- Нейт?Добре ли си?О Господи..пих твърде много нали?-блондито стъпи на крака и обви ръце около лицето му.Да,малко му беше замаяно,но иначе беше супер.
-Дам,добре съм!Ти,сладурано?-попита Нейт и я целуна бързо,след което я хвана и тръгнаха обратно към стаята.-Не искаш ли да посетим спалнята...?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 2:07 pm

Надявах се да е добре както той твърдеше...все пак просто..нямаше да си го простя ако нещо му стане.
Нейт ме хвана и тръгнахме към стаята.
- Не искаш ли да посетим спалнята...? - засмях се.За Бога...имахме гости,а той си миси за нещо такова...,а да не говорим,че аз бях в четвъртия месец.
- Нейт!Мм добре съм,но имаме гости..,а и съм бременна в четвъртия месец миличък... - усмихнах му се.Добре де един бърз рунд можеше..ама все пак...Анахи щеше да се чуди - или щеше да знае - какво правим горе.
Все още не бяхме стигнали хола и спряхме.Бутнах го леко към стената и го целунах палаво.Ръката ми се спусна по тялото му и стигна до издутината на пантаолните му...Отдръпнах се и се засмях леко.
- Не..не сега... - усмихнах се чаровно като се загледах в него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 3:42 pm

Те тръгнаха към хола и преди да влезнат Клеър го спря и го целуна страстно и прокара ръка надолу до издутината му,а след това я дръпна.Ах,че е лоша!
- Не..не сега...-усмихна се тя и се загледа в него.
-Само един рунд..кратък,колкото е възможно-каза Нейт.Целуна я и я обърна тя да е към стената.Започна да я целува по врата,по деколтето й.Беше обвил ръце около нея и те шареха по страхотния й задник.Тя дишаше тежко и отвръщаше на целвките му.Ховабо,че коремът й беше доста малък сравнение с една човешка майка.
Натанил прокара ръка между бедрата й и започна леки движения с ръка като я галеше и леко натискаше.
Усещаше,че на нея й е приятно,че как иначе.След няколко секунди се отдели.
-По-късно..-каза той и се обърна да влиза в стаята.-Идваш ли?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 3:53 pm

Това което правише Нейт ми харесваше.Стон се откъса от устата ми..О по дяволите...
- По-късно.. - каза той и се отдръпна оставяйки ме без дъх.Преди да влезне в стаята се обърна към мен - Идваш ли?
Въздъхнах.Бях изгубила ума и дума и ми отне време докато си възвърна дар слово.Изръмжах и тръгнах след него.
- Ще си платиш Нортфилд! - казах му и влезнах в хола като се настаних на дивана отново.Това което той направи преди малко...исках го СЕГА!На секундата,но...не можех.Ъх!!Слава на Бого не бях като другите бременни - хората - тогава нямаше да мога да правя нищо от това и сигорно щя да откача...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 5:39 pm

-Ще си платиш Нортфилд!-изръмжа Клеър,а Нейт само се засмя.Блондинката вече беше добре и си личеше,а Натаниел само се дразнеше леко с нея.Доста му стана смешно и като влезнаха в стаята се смееше като малко дете.
-Анахи аз ще ти кажа чао,защото мисля да се качааа малко горе..на спалнята..-каза той и се усмихна мило,но всъщност гледаше към Клеър и й намигна палаво.-Ще се видим пак!
Натаниел тръгна нагоре по стълбите,а по пътя оставаше дрехите си и накрая се пльосна на леглото само по слипове.Да видим колко бързо щеше да дойде Клеър и да започне забавата.Нейт доста беше събрал.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 5:50 pm

Нейт се върна в хола като се смееше като малко дете.
- Анахи аз ще ти кажа чао,защото мисля да се качааа малко горе..на спалнята.Ще се видим пак! - каза той и ми намигна.Ох мамка му...щях да го убия!Въздъхнах.Щеше да е гадно и аз да я оставя тук...това щеше да си е чисто изгонване...
- И аз след малко ще се качвам... - посочих с палец към стълбите,а на лицето ми се появи една такава усмивка....сигорно вече се издадох какво ще правим с Нейт.Не,че ме беше срам...Обичах да се чукам с него.Харесваше ми да се чукам с него и щях да се чукам с него.Чукам,чукам,чукам!
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 7:02 pm

Пуснахме филма Предизвестена смърт.Интересен беше, малко страшничък.Изведнъж както гледахме филма Клеър стана и се отправи към банята.Сигурно отново и е станало лошо ... След няколко минути тя повика Нейт и той също се отправи към банята.Аз останах сама и продължих да гледам филма.Какво ли правеха? Вече минаха около 30 мин, а тях още ги нямаше.Реших да стана и да си ходя или поне да ги потърся.Тъкмо станах и се отправих към изхода, когато Нейт отвори вратата:
-Анахи аз ще ти кажа чао,защото мисля да се качааа малко горе..на спалнята..-каза той и се усмихна. - -Ще се видим пак!
- И аз след малко ще се качвам... - рече Клеър и посочи с палец към стълбите.
- Няма проблем аз тъкмо си отивах ... вече стана късно, а и не искам да ви преча. - казах и се отправих към вратата. - Довиждане! Може някой път пак да намина ... -допълних.След това излязох в градината и се запътих към пътната врата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:12 pm

Нейт се беше погрижил за всичко горе и чу,че Анахи си тръгна,след което се провикна от спалнята.
-Чакааам те!- взе една сметана,когато е казваше нагоре и беше готов за "връщането" на Клеър.Те можеха да започнат още долу,когато тя напипа издутината му,или когато Нейт я беше накарал да пъшка с целувка,докосвания и натискания,но всичко онова бяха игрички,а следваше награда им-див и груб секс.Доколко беше възможно заради бебето,но те не му пречеха така,а и нейният корем беше изненадващо нормален,нормален като за бременна.И тази бременност нямаше нищо общо с на Бела от Здрач,на която малката й сладура й беше изпочупила ребрата и тя едва живееше.Не,тук беше различно.
Клеър се качи,а Натаниел стана и отиде да я вземе от земята.Двигна я на ръце и я сложи на леглото като легна върху нея и започна да я целува.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 16, 2011 7:45 am

Кимнах и изпатих Анахи до вратата.Не исках обаче да изглежда така сякаш я гоним...ох!
- Довиждане! Може някой път пак да намина ... - каза тя.Усмихнах се.Непременно трябваше да намине.Тя беше интересен и приятел човек...Нейт се провикна от втория етаж.
Затворих вратата и почнах да се качвам по стълбите.Дрехите му бяха разпръснати навсякъде.Почнах да ги сабирам и като стигнах стаята въздъхнах.Пуснах ги на земята и повдигнха вежда.Нейт се усмихна и дойде при мен.Хвана ме на ръце и ме занесе до леглото.Легна върхо мен и почна да ме целува....Езикът ми навлизаше в устата му и палаво докосваше неговият.Ръцете ми се спускаха по тялото му,но щеше да е по-удобно като беше под мен,но...сега аз отдоло.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 16, 2011 1:21 pm

Те се натискаха на леглото и езиците им палаво се докосваха един с друг.Нейт започна да изхлузва блузката й и тя излетя като бавно се приземи на пода и остана там самотна.Скоро нямаше да е толкова самотна.
Натаниел я обърна и тя легна върху него,той нямаше какво да маха толкова,но тя имаше.
-Прекалено много дрехи..-изрпостена отй и двамата се заеха с отстраняването им.
Нортфилд взе сметаната и сложи върху Клеър и започна да я облизда от гърдите й и тялото й като се заиграваше и с уста на някой места.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 16, 2011 2:28 pm

Нейт май си беше наомил някои неща...беше взел сметана и ме "нацапа" с нея,а после почна да я облизва от тялото ми.Заигра се на някои места и няколко стона се откъснаха от устата ми.
- Нейт....
Простенах името му.Беше ми приятно това което правише...Беше страхотен.Дръпнах го към мен и докоснах устните му с свойте.Обвих ръце около вратът му,а той проникна в мен.Писък примесен с стон се откъсна от устата ми.Той засилваше с всеки тласък на тялото си.Забих ноктите си в кожата му.
- Нейт....
Простенах отново.

П.п:Любов ;хх нищо не ми хрумна...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:20 pm

Нейт и Клеър го правеха доста дълго,а от стаята само се чуваха пъшкания и охкания,можете да си представите за какво става въпрос.
Накрая легнаха на леглото и издишаха тежко.
-Чукаш се страхотно!-изстена Натаниел и я целуна отново след това стана от леглото и се обви в един от чаршафите.-Под душа съм,ако..
Той намигна палаво и влезе в банята.Пусна огрещата струя на душа и тя го заля от глава до пети караща го да потрепери леко.Той стоеше под водата и се надяваше,че може би Клеър ще дойде да направят една обща баня,а може би не.
Мислеше за всичко стнанало до сега и за това,че ще става баща...още не можеше да повярва на това колкото и време да беше минало.Просто беше странно,а и това нещо растеше в корема на блондинката и скоро щеше да се появи на бял сват.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:31 pm

Найт отиде в банята,а аз останах да гледам тавана.Чух,че той пусна водата и реших,че може да си вземем някой общ душ.Нямаше да ни е за първи път.Отправих се към банята и се усмихнах палаво.Отидох до него и го целунах.
- Казах ли,че и ти се чукаш страхотно? - измърхах сладко с мигли.Водата се стичаше върхо нас,а аз взех ръката на Нейт и я сложих на корема си. - То е там..нашето бебе...
Усмихнах се някак си невярващо.Четири месеца...бяха минали четири месеца и на моменти не можех да проумея,че наистина съм бременна от него...,че наистина ще имам дете.Та аз за себе си не мога да се грижа,а камоли за дете.Преди се бях грижила за сестрите си,но това беше различно,а и за Маги беше сигорно седмица,две.След това Ерик ме превърна и трябваше да се омета бързо...и да отида на място забравено от Бога.
- Нейт...никога не съм те питала как си бил превърнат... - зачудих се как е бил превърнат той.Доста хора не обичаха да говорят за това.Не,че и аз обичах...Ерик беше...ами беше Ерик.Целуна ме и офейка.Идиота му с идиотите.Офейка...и чак преди четири месеца ми се ядява с предтекст,че ме следи.Следи!И отново никакъв го няма....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Клеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Клеър   Имението на Клеър - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Клеър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Имението на Galina
» Пред имението
» Боулинг в имението
» Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж
» Имението Куимби, Дойл, Мартинез и Джейсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: