The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Модна къща "Уест Дрес" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcap81%Модна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcap19%Модна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Том Милс
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Selene
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Модна къща "Уест Дрес" I_vote_lcapМодна къща "Уест Дрес" I_voting_barМодна къща "Уест Дрес" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Модна къща "Уест Дрес"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:29 pm

Модна къща "Уест Дрес" Victorian-Dress-Shop-2-0273

Модна къща "Уест Дрес" Victorian-Dress-Shop-1-0274
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:33 pm

С Бони влязохме в магазина на модна къща West Dress, чиято визитка ни даде сватбения агент. Щом видях всички дрехи ми се зави свят. Предстоеше голямо обикаляне и дълъг престой в пробната.

- Ти си първа - прошепнах на Бони, докато вървяхме към булчинските рокли. Знаех, че рано или късно щеше да дойде и моя ред, но не исках да започваме с мен, а и аз бях лесен. Риза, панталони, обувки, сако и вратовръзка. Всички младоженци са еднакви и за това всички гледат булките, а аз искам моята да е най-красивата.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 2:39 pm

Изръмжах и погледнах всичките булченски рокли.Направо ми се зави свят.
-Здравейте.Да ви помогна с нещо?-каза една жена.Беше облечена с червена рокля с черен колак прилепнала по тялото и коса вдигната на кок.Усмива грееше на лицето и и разкриваше белите и зъби.
-Хъм ами...за мен някаква рокля,а за него някакъв костюм.-измрънках.Жената ме погледна сякаш казваше "Не си ли щаслива?" ,а на мен ми идеше да я сритам от зад.
-Майкъл!Ела!Иамш работа!-провикна се тя.Това пък не го очаквах.Дребен мъж на около 40 се присъедини към нас.Той се усмихна също.
-Поемаш младоженеца,а аз булката.-приближи се тя към мен и хвана ръцете ми като ги разпери настрани.Извъртях очи с досада.Мъжът който тя нарече Майкъл и Тран се отдалечиха към отделението за мъже.
-Аз съм Катрин.-представи се жената.Какво ми пукаше за имео и всъщност.Е добре...щях да опитам да съм мила.
-Бони.-казах името си кат осе опитах да зчува като толкова радостна,че няма на къде.Е аз бях радостна,но бях и притеснена.Двете влезнахме при часта с булченските рокли.Тя взе няколко и ние се оправихме към пробните.
-Пробвай тази!-жената ми подаде една рокля която не ми допадан особено.Бяла с цветчета."Ако ги нямаше тези проклети цветя!"-поредното мрънкане се надигна в мен и за мое щастие остата в устата ми.Облякох роклята и излезнах от пробни.Катрин ми направи знак да се завъртя.Така и направих.Тя изцъка с език и ми подаде друга рокля.Съблякох миналата и облякох тази.Излезнах от пробната.Отново се завъртях,а Катрин пак изцъка с език."Ако още веднъж изжцъкаш с език ще ти го натикам там където слънце не изгряза"-казах си на ум.Поредната рокля попадна в ръцете ми.Този път използвах магия за обличането.Излезнах.Отново цъкане с език.Още една рокля ми беше дадена.Изпуфтях и я облякох.Завъртях се и без Катрин да ми казва.Тя разпаха пръст като "не".
-Пробвай тази.-подаде ми поредната бяла рокля.Обялкох я.Пореднот оцъкане с език.Поредната рокял в ръцете ми."Толкова ли е трудно?"-казах си и за стотен път излезнах от пробната.В тази рокля изглеждах смешно.Преди Катрин да е казал нещо влезнах в пробната за да съблека това чудо.Тя ми подаде още една рокля.Колко още щях да пробвам.Писна ми!Влезна хв пробната и я облякох.Излязох.Тя ме огледа.Приближи се към мен.Поклати глава.Подаде още една рокля.Чудех се ако не и хареса нещо и изпобвам целия магазин ккво става.Излезнах от пробната.Роклята не ми допадаше особено,но..пак биваше.Тя плясна с ръце.
-Това е.-каза ми,а аз повдигнха вежда.Мислех,че се шегува,но изражението и показваше,че не се.Изръмжах.
-Хайде сега за обувки.-отидохме при обувките.Тя взе един чифт обувки и ми ги подаде.Бяхя и казала номера си и тя беше разровиал доста кути.Обух го и се изправих.Цъкане.Седнах отново на столчето и сабух тези обувки.Още три чифта обувки получиха неодобрение.Подаде ми още едни обувки.Извъртях очи.Обух ги и тя се усмихна.
-Това е!-чудех се като роклята е до земята кой ще гледа обувките.
-Защо тогава не почнахме от тях?-измърморих.Тя избра доста бързо воал.Беше дълъг.Доста дълъг.Май това беше най-лесното от всичко..от както сме тук.
-Чантичка искаш ли?-попита Катрин,а аз поклатих глава.Тя ме огледа.Бях облечена в роклята с обувките и воала.Не ми се искаше да знам на какво приличам.Тя кимна и посочи пробната.Отидох и с магия си върнах мойте дрехи,а тези и ги подадох.Тя ги взе и изчезна на някъде.Седнах на едно столче докато я чаках.Чудех се Тран какво ли прави с Майкъл.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 3:17 pm

С Майкъл бяхме бързи. Прегледахме костюмите на закачалките и от първия път избрахме точния. Щом си го сложих ми пасваше идеално и за това облякох старите дрехи. Понечих да отида да проверя как върви при Бони, но Майкъл ме спря.

- Недей! Не е на добре да виждаш булката с роклята преди сватбата. - каза ми той и беше прав.

- Да, вярно. - отвърнах му. Не исках да съсипвам първата си сватба, а надявам се, и последна.

- Аз ще отида да проверя - каза той и изчезна.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 3:22 pm

Докато чаках Катрин,Майкъл дойде при мен.
-Здравей.Аз съм Майкъл.-представи се той,но аз вече бях чула.
-Ммм да.Знам.Аз съм Бони.-представих се.Не му протегнах ръка за ръкостискане.Просто не беше в моя стил.Той се усмихна.
-Някой иска да те види.Ела с мен.-тръгнах след него.Ввидхя Тран.Надигнах се и ог прегърнах.
-Измъчих се!-подшушнах му.Беше доста и зморително да меря толкова рокли и обувки.Майкъл се отдлаечи и аз и Тран останахме сами е поне за сега.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 3:29 pm

- И аз се измъчих. Знаеш ли колко е изморително да седиш и да чакаш, докато бъдещата ти съпруга се облича два часа? - засмях се и я гушнах силно. - Надявам се, че си избрала най-хубавата рокля. Искам утре да бъдеш най-красивата булка на света. А сега нека вървим. Догади ми се от толкова дрехи.

С Бони отидохме на касата. Платих всичко и тръгнах да взимам пликовете, но Майкъл ме спря.

- Не, не! Оставете. Всичко е уредено с "Венецианеца". Утре, два часа преди сватбата ще доставим дрехите плюс една резервна бройка и за двама ви, в случай, че нещо се обърка. Вървете и се наслаждавайте на последната си вечер като гаджета, защото щом станете семейство нещата много ще се променят. - усмихна ми се. Явно това беше някаква шега, но думите ми пробудиха размисли в мен. С Бони излязохме.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 12:02 pm

След разговора ни с Джон той ни праит отново при Катрин.Майкъл и Тран отидоха на някъде,а ние отидохме в някаква стая която същност се оказа фризьорски салон.Е или поне на мен ми приличаше на такава.
-Ммм миличка този бритон няма да е пред лицеот ти.-каза тя,а аз се намусих.Стилът ми беше емо..и този бритон си беше пред лицето ми от както се помня.Сега какво?Зареди нея няма да го има ли?
-Ще го придърпам някъде назад..не знам ще видим.-тя почна да оглежда косата ми.Почна да прави нещо с нея...,а аз стоях мирно.
-Готово!-каза ми тя.Аз погледнах в огледалото.Прическата беше хубава,но не беше кой знае колко в моя стил и ..аз нямах думата.А и тя е хвърлила доста труд за нея.
-Ъм..благодаря.-изрекох.Тв се усмихна и извади някакви гримове и ми нареди да си затворя очите.Отнов осе оставих в ръцете и.Усещах,че нанася слой грим върхо клепачите ми,а после и червило.Нареди ми да си отворя очите и нанесе слой спирала.Погледнах се в огледалото.Гримът беше светъл и не беше мног ов моя стил,но ми отиваше..според нея,а на мен ми харесваше малко.
-Благодаря.-казах още веднъж,а тя се усмихна.Колата от хотела ни чакаше пред магазина и поне нямаше да се разхождам така из града.Отидохме при Тран и Майкъл.
-Ето я..-каза Катрин,а аз едва се сдържах да не захапя долната си устна.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:00 pm

Неусетно долната ми челюст увисна, но бързо се осъзнах и затворих устата си. Беше прекрасна, а как ли ще изглежда с роклята? Не можех да си го представя и за това дори не се и опитах.

- Изглеждаш невероятно! - казах й аз и отново започнах да мисля за късмета си. Такова невероятно момиче с мен. Чудо!
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:05 pm

Усмихнах се и кимнах.
-Благодаря.-тази дума сигорно щях да я каж над сто пъти днес.Сега сигорно щяхме да се върнем при Джон.
-Сега ще се върнете в хотела.Джон сигорно пак ще иска да говори с вас.Не знаем какво точно става преди церемонята.-каза Катрин,а аз кимнах.С Тран излязохме от магазина и се качихме в колата.
-Обичам те.-казах му като улових ръката му.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:10 pm

- Аз също. - отвърнах й. Искаше ми се да я целуна, но се страхувах да не разваля току-що направената й прическа и за това се въздържах. Оставаха около два часа до началото на церемонията и изглежда всичко вървеше по-план. Дано нещо не се обърка в последния момент. Таксито навлезе в силен трафик, но въпреки това бавно и уверено се движеше към хотел Венецианеца.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Модна къща "Уест Дрес" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модна къща "Уест Дрес"   Модна къща "Уест Дрес" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Модна къща "Уест Дрес"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фамилната къща
» Сладоледената къща
» Порутената къща
» Мебелна къща "Явор"
» Правила за пускане на къща.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лас Вегас-
Идете на: