The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Хотелът ^_^  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Хотелът ^_^  I_vote_lcap81%Хотелът ^_^  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Хотелът ^_^  I_vote_lcap19%Хотелът ^_^  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Хотелът ^_^  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Том Милс
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Selene
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Хотелът ^_^  I_vote_lcapХотелът ^_^  I_voting_barХотелът ^_^  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Хотелът ^_^

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 9:51 pm

Хотелът ^_^  413163459_5ca8bc82c8

С Том вървяхме по уличките към хотела. По време на пътя не обелих и дума, както и той.
Минахме покрай доста красиви места, а самият хотел изглеждаше приказен отвън.
Влязохме в хотела. Вътре беше също толкова красиво, както и отвън.
- В различни стаи ли ще сме или в една? - попитах го малко объркано.
Може би се нуждаех да остана малко време сама след случката на излизане от дискотеката.
А от друга исках компания , която да ме разсейва от мислите ми.


Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 9:55 pm

Том я погледна.
-Ще те оставя сама само,ако ти помолиш за това. В противен случай съм с теб.
Хотелът бе невероятен.Въпреки това,не направи голямо впечатление на Том. Сетивата му бяха затъпени за обкръжаващата го обстановка. Цялата му концентрация беше върху ситуацията,в която се намираше. Какво щеше да каже тя?
Стигнаха до рецепцията,възрастен господин се появи.
-Добър вечер,какво ще желаете?
Том се обърна към Теса. Трябваше да реши.
-Е?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 10:01 pm

Том ме остави сама да преценя. Щеше да се съгласи с моето решение , каквото и да беше то.
Стигнахме до рецепцията, където възрастен мъж се появи.
Не можех да реша, но накрая казах първото, което ми дойде на ум.
- Добър вечер. - поздравих мъжа срещу мен и се усмихнах.
- Една стая , моля. - допълних се и той започна да разглежда някаква книга, в която търсеше свободна стая.
Предложи ни една на 3-тия етаж , номер 333 и се съгласихме.
Подаде ни ключовете и тръгнахме към стаята.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 10:08 pm

Развесели се от решението и. Той мина,отвори и вратата на асансьора и тя влезе вътре. Той беше огромен,може би за 30 човека. Отзад беше стъкло,тъй че се откриваше невероятна гледка навън.
-Погледни.-рече Том като посочи през стъклото.
Беше красиво както всичко тази вечер. Искаше да я прегърне,но не знаеше как ще реагира. Реши да изчака. Ако тя го искаше,той щеше да забележи.Асансьора наближаваше техния етаж.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 10:15 pm

Гледката откриваща се от асансьора беше невероятна. Приближих се по-близо , за да видя по-добре. Бях точно до Том.
Изведнъж усетих лека студенина във въздуха и потърках дланите си около ръцете си, за да се стопля.
Но не можеше да е от студа, та моята кожа беше ледено студена.
Може би леко потръпнах.
След няколко секунди щяхме да сме на нашия етаж, а вратата на асансьора щеше да се отвори ..
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 10:22 pm

Асансьора спря. Теса търкаше ръцете си - не можеше да и е студено,та тя беше ледена. Все пак се реши и я прегърна. Усети,че потръпва. Дали нещо не беше наред? Не усещаше никаква опасност,поне засега. Вратата на асансьора започна да се отваря. Том видя някаква фигура да се появява пред вратата. Реакцията му бе мигновена,въпреки алкохола,който бе употребил. Беше бутнал Теса зад себе си и бе заел позиция,готов да скочи върху човека.Наостри слух. Когато вратата се отвори достатъчно,Том скочи.
-О,Боже....какво по...
Беше рецепциониста. По дяволите,сърцето на Том биеше бързо,докато стоеше върху падналия служител. Отпусна хватката си и се дръпна назад.
-Аз,такова....
-Няма проблем!-рече служителят леко задъхан. Бързо се изправи и се махна.
Том се обърна към Теса.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 10:29 pm

Том ме прегърна. Беше толкова нежен и внимателен.
Забеляза някаква фигура пред вратата на асансьора щом се отвори. Бутна ме зад себе си. Когато вратата се отвори достатъчно , Том скочи върху човека. Оказа се не кой да е , а самият рецепционист. Том му се извини, а той изчезна моментално.
- Това е хотел , Том. Не можеш да скачаш на всеки, който забележиш пред вратата на асансьора. - скастрих го бързо и тръгнах към стаята.
Извадих ключовете от чантата си и отключих вратата. Влязохме вътре. Стаята беше невероятно красива.
Но с един малък проблем. Имаше само едно легло ...
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 10:37 pm

Том усети как го скастриха и се изчерви. Щом влязоха във стаята,той също забеляза проблема. Само едно легло.
-Няма проблем,аз мога да спя и на фотьоела!
В никакъв случай нямаше да и позволи да се прави на интересна. Леглото беше за нея. Погледът му го показа. Опита се да си придаде строгост,но очите му издаваха насмешка. Беше му весело. Стаята бе много просторна,изглеждаше по-скоро като апартамент. Имаше и хол,доста голяма баня и малко коридорче. Том все още се разхождаше само по дънки,тъй като ризата му остана в бара. Отвори бутилката,която носеше и си наля в малка,кристално чиста чаша. Отпи малка глътка и погледна Теса. Тя все още се притесняваше леко.
-Може би трябва да вземеш душ,така ще се освежиш. Ще се погрижа да ти приготвя леглото.
Погледна я изпитателно. Този път не усещаше нищо. Не можеше да разбере дали е съгласна с него или не.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 10:47 pm

Том беше прав, наистина се нуждаех от душ. А и имах други дрехи. Нямаше да е проблем.
- Окей. Ще отида след малко. - усмихнах му се.
Точно сега не исках да се инатя или нещо подобно. Исках единствено да взема душ и да заспях.
Отпих още малко от шишето и го оставих на масичката.
- Отивам дя се къпя. - казах му като излязох от стаята и тръгнах към банята.
Влязох вътре и пуснах душа. Почувствах капчиците вода върху тялото си и сякаш малък товар падна от раменете ми. Застоях се доста в банята, не ми се излизаше. Минаха около 40 минути откакто бях вътре и реших, че е крайно време да изляза. Взех една от кърпите, закачени на вратата и загърнах тялото си.
Върнах се обратно в стаята, а Том беше там.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 10:55 pm

След като отиде в банята,Том се разходи из стаята. Обмисли нещата,случили се тази вечер. Още не можеше да повярва...дали беше направил добро или просто бе създал още неприятности на Теса. Свали дънките,които носеше и взе новото палто. В него бе загърната нова риза и някакви къси панталони. Обу панталоните и метна ризата без да я закопчава. Както обикновено - тя беше тъмна,почти черна. Прикриваше два големи белега на от дясната страна на корема,но погледнато под правилен ъгъл - всико се виждаше отново. Зае се да оправи леглото. Разтля завивките и изпъна чаршафите. Беше готово за лягане. Застана до леглото и зачака Теса да излезе. Бяха минали около 40 минути. Искаше и той да вземе душ. Не бе мислил какво ще прави след това. Вратата на банята се отвори и тя излезе овита само в една хавлия. "Леле Боже" помисли си Том. Остана да я гледа. Още не можеше да се насити на красотата и.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 11:04 pm

Когато влязох във стаята , Том просто седеше и ме гледаше.
Не обели нито дума, просто беше втренчил погледа си в мен както и аз в него.
Седяхме около минута така, без да казваме нищо, просто се гледахме.
- Ъм .. - измънках тихо под носа си ..
- Ще излезеш ли да се преоблека за лягане? - попитах го с леко несигурен глас.
Този негов поглед ме караше да се чувствам някак .. неловко.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 11:10 pm

-Ъм,ъъ,да!
Том бързо закрачи към вратата на стаята. Взе мръсните дънки и тръгна към банята. Хвърли ги в коша и бутна вратата. Тя хлопна. Бързо свали дрехите си и се мушна под душа. Леле,какво облекчение. Последните следи от алкохола в неговия организъм изчезнаха. Погледна за хавлия. По дяволите,нямаше такава. А вратата беше леко открехната. Бързо премисли няколко варианта. Да се шмугне бързо до другата стая,да се увие с пердето на душа...дори да вземе мокрите мръсни дрехи от коша. Вместо това обаче,реши друго. Напълни ваната,която се намираше до душа и легна вътре. Надяваше се Теса да заспи,след което щеше да излезе. Топлата вода го унасяше. Не,нямаше да заспи...само още 10 минути...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 11:20 pm

Том излезе от стаята, като вратата хлопна след него.
Седнах на леглото, седейки все още по хавлия и просто се втренчих в една точка.
Седях така известно време и станах, за да се преоблека.
Не знаех с колко време разполагам преди Том да излезе от банята, а това можеше да стане и всеки момент. Облякох една от новите си дрешки като се сетих , че не видях друга кърпа във банята.
Тръгнах към вратата на банята и оставих хавлията отпред. Върнах се бързо в стаята си и легнах в леглото.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 11:26 pm

Унасяше го....усещаше как тялото му се отпуска. Едната ръка потъна,след това и другата. Само главата още стоеше над водата. Пяната във ваната се разнасяше,но Том не реагираше. Беше задрямал. Умората,която не бе усетил днес сега се бе стоварила върху него. Раните го заболяха,едната дори леко прокърва и оцвети част от останалата пяна в червено. Усещаше,сякаш някой го души,сякаш е затиснал дробовете му и не може да си поеме дъх. Осъзнаваше,че главата му е под водата,но не можеше да се събуди. Тялото му отказваше. Дробовете му започнахха да горят,докато изведнъж всичко олекна. Нямаше нищо,пълна тишина. Дори не усещаше тялото си. Сякаш летеше,беше лек като перце. Видя главата си,опряна на дъното на ваната. Последните няколко мехурчета кислород излизаха от неговите дробове.......
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 11:42 pm

Изострих слуха си, за да чуя кога Том ще излезе от банята, но мина доста време , а него още го нямаше. Помислих си, че си е легнал без дори да каже "Лека нощ" и станах от леглото. Бях готова да го смъмря, дори да вдигна скандал и да се скараме. Излязох от стаята си и тогава забелязах .. хавлията още седеше пред вратата, а него го нямаше в другите стаи.
- Какво по .. - тръгнах да казвам и натиснах леко дръжката на вратата за банята. Беше заключена. От вътре не се чуваше нито звук. Реших да вляза , каквото и да можеше да сваря там. Взех хавлията в едната си ръка.
Ритнах вратата с крак и тя се отвори. Никъде не видях Том. Ваната беше пълна и няколко мехурчета се показаха отгоре. Той беше вътре. Приближих се до ваната и изкарах главата му на повърхността, като пяната скриваше останалата част от тялото му.
- Том. Том! Събуди се! - започнах да викам , като едва усещах пулса му.
Нямаше време за гъбене .. направих му дишане уста в уста. След няколко секунди той се съвзе като започна да кашли и вода излизаше от устата му.
- Донесох ти кърпата. Вече можеш да излезеш от тук. - казах му с твърд глас и излязох от банята.
- Занесах дрехите ти в другата стая, за да се преоблечеш , когато излезеш. - добавих му от коридора.
Върнах се в стаята си и отново легнах в леглото. Пуснах си телевизора и започнах да гледам някакъв филм, който ми се стори интересен.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 8:33 am

Том се изправи. Трябваха му няколко минути,за да се свести и да изхвърли насъбралата се в дробовете му вода,след което с няколко залитания стигна до хавлията. Наметна се и излезе от банята. Теса го изгледа,но продължи да гледа филма си. Малкият хол щеше да е неговата спалня. Облече се и видя нещо странно. Писмо,оставено върху фотьоела. На него пишеше:

"До Томас Бръкли. Да се отвори веднага!"

Том взе писмото и го отвори. И само в момента,в който пръстите му докоснаха хартията,той усети това гадно чувство. Зачете,и с всяка дума ставаше все по блед и по блед. След като го прочете,бавно остави писмото на фотьоела и изпита огромен гняв. Извърна се и изрита една табуретка,която се удари в стената и стана на парчета. После взе бутилка с алкохол и отпи огромна глътка. Седна. Взе писмото и този път зачете на глас...

"Призоваваме ви на арената,където трябва да участвате във финалния мач. Той ще бъде хендикъп. 8те класирани ще се изправят срещу вас. Сумата,която е като награда на мача възлиза на 8 цифри..."

Не дочете. Това писмо означаваше само едно за него. Бяха подписали смъртната му присъда....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 8:42 am

Чух странен шум от хола, където беше Том. Станах от леглото и облякох един тънък халат , от коприна.
Тръгнах към хола и влязох вътре.
- Какво стана, какъв е този шум? - попитах неразбирателно.
Погледнах Том, а в очите му имаше гняв. В ръката си държеше едно писмо.
Може би то беше причината за гнева му. Приближих се и подадох ръката си.
Очаквах Том да ми го даде или просто, когато не каза нито дума след въпроса ми, а само ме погледна.
Бях в едно от лошите си настроения и бързо се палех.
Щях да разбера какво става , дори и да не ми кажеше.
Ако се наложеше , дори щях да се сбия с него , за да науча какво става.

Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 8:46 am

Беше бесен. Не,по скоро бесен и отчаян. Защо искаше да се меси отново? Това тук не беше детска игра. Той искаше да и каже,но дори и да знаеше,тя нямаше какво да направи. Ако не се яви на битката го очакваше факлата* . Ръката по потрепера,той надигна бутилката и отпи отново. Дори не забеляза тънкият,почти прозиращ халат на Теса. Отново погледна писмото. Трябваше да го унищожи.......


*факлата - церемония,в която убиват дезертьорите по много мъчителен начин.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 8:51 am

Том не ми каза нито дума. Отново. Само надигна бутилката и отпи отново.
Започнах да се разхождам нервно из стаята.
- Е, чакам ? - казах му с нервен тон.
Бях започнала да губя търпение.
Аз също бях замесена в това и имах право да знам.
Не ме интересуваше колко опасно щеше да бъде.
Щях да измисля решение. Винаги намирах такова.
Посегнах към ръката на Том, за да взема писмото ....
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 1:46 pm

Том не се дръпна. Остави я да го вземе. Вместо да се противи,започна и събра боклука от разбитата табуретка. За момент искаше да натроши всичкоо,да унищожи това място,но после кротко изхвърли боклука и погледна Теса. Явно бе прочела писмото.
-Виждаш ли,колко съм богат?
Думите на Том бяха пълни с насмешка.За какво са му парите? За какво му е всичко?
-Чуй ме,Теса!
Том се обърна и сложи ръце на раменете и.
-Не прави глупости,моля те. Не искам да ти се случи нещо лошо. Остани тук,във Вегас. Аз ще свърша каквото имам като задача и....
Искаше да каже "И ще се върна,за да съм вечно при теб".но вътрешно не успя. Шанса,да се върне беше минималенн.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 1:56 pm

Когато прочетох писмото останах вцепенена. Не можех нито да помръдна , нито да кажа нещо. А стомахът ми се сви на топка. Том означаваше много за мен, беше мой приятел и можех да разчитам за всичко на него. Не исках да го изгубя и се страхувах. Съдбата не можеше да е толкова лоша с мен - да ми отнеме всичко, което обичам и ценя. Първо братята ми, след това майка ми, баща ми , а сега и Том. Нямаше да го позволя.
- Не искам да ходиш там. Твърде опасно е. - казах със загрижен поглед.
- Ще измислим нещо, ще ти помогна. - продължих да говоря, мъчейки се да го убедя.
- Не мисли, че съм толкова беззащитна, колкото изглеждам. - добавих накрая и хванах едната му ръка.
Щях да му помогна, независимо от всичко и всички. Дори да беше против самия той. Бях готова дори да се въвлека в опасност, не ме интересуваше.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 5:58 pm

-Не!
Том бе категоричен. Този път нямаше да се пречупи. Още една грижа там нямаше да му помогне особено. Шеше да се тревожи за нея през цялото време. Сякаш за да затвърди думите си,Том взе писмото. Беше прочел срока за явяване - утре по обяд. Но колкото по-скоро свършеше всичко,толкова по-добре.
-Знаеш ли какво е там? Не си присъствала никога на такъв бой. Това е битка до смърт. Битка,която забавлява тълпа милионери. Повярвай ми,когато отидеш там ставаш друг. Водиш се само от инстинкта,а той е способен на много. Не искам да ме виждаш така. Не знаеш какво чудовище съм. Остани тук. Аз...
За момент замълча,после я погледна право в очите и каза:
-Аз обещавам,че ще се върна. Дори това да е последното,което ще направя,обещавам да се върна. Няма да позволя всичко да приключи така.
В думите му имаше някаква нотка на сигурност,която той успя да си придаде. Вътрешно знаеше,че шанса всичко това да се случи не е голям. Но какво пък,винаги имаше шанс.
-Не искам да те заключвам тук,нито да те държа на сила. Но те моля,остани на безопасно място....а и там няма да те допуснат.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 6:07 pm

- Хубаво. - казах му само и тръгнах към другата стая.
Използвах бързината си, за да изляза по-бързо от стаята и с яд затръшнах вратата след себе си.
Том успя да ме изкара извън нерви, бях бясна.
Върнах се в стаята си и легнах в леглото. Сетих се за пророчеството и за нещата, които пишеше на онзи метал. Ако наистина бяха вярни, Том нямаше право да ме държи на страна. Обзе ме гняв.
Хванах лампата , която седеше на шкафчето до леглото и я затръшнах в стената с голяма сила.
Счупи се на хиляди малки парченца.
- По дяволите! - извиках и ударих с ръце по леглото.
Бях по-силна, отколкото си мислеше той. Можех да се грижа отлично за себе си.
И щях да му го докажа! Не знаех как, но щях ...
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 6:13 pm

Почувства се гадно...досега беше мислил,че всичко е за добро,но пък не можеше да я остави просто така. По дяволите,всичко е толкова заплетено. Остави писмото на фотьоела и отиде до вратата на стаята. Почука,но не изчака отговор. Отвори. Тя беше на леглото,бясна....усещаше,че щеше да го удари с нещо.
-Готова ли си да умреш?
Личеше си,че въпроса я е ударил като чук. Двамата се гледаха,накрая Том каза:
-За да дойдеш с мен,трябва да си готова на всичко. Да убиваш,да измъчваш...трябва дори да се примириш със смъртта. Готова ли си за тази стъпка? Знай,че ако тръгнеш с мен,живота ти ще се промени коренно.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 6:22 pm

- Разкарай се от тук. Остави ме САМААА ! - изкрещях му след всичко, което каза.
Не бях светицата, за която ме мисли.
Както всички , така и аз си имах лоша страна, дори по-лоша.
И за негов късмет, все още не беше я опознал.
Бях готова да умра. Бях готова на всичко, по-решителна от всякога.
Нима не го осъзнаваше?
- Казах да ме оставиш сама. - повторих му и го погледнах безразлично, чакайки да излезе от стаята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотелът ^_^  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът ^_^    Хотелът ^_^  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотелът ^_^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лас Вегас-
Идете на: