The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Учители    Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Учители    I_vote_lcap81%Учители    I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Учители    I_vote_lcap19%Учители    I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Учители    I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Учители    I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Учители    I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Учители    I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Учители    I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Учители    I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Учители    I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Учители    I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Учители    I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Учители    I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Саманта Такър
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Том Милс
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Алекса Рен
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Selene
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Учители    I_vote_lcapУчители    I_voting_barУчители    I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Учители

Go down 
+4
Charlie Kenton
Хелена МакГрегър
Клеър Монгомъри
Seth
8 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Учители    Учители    I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 11:13 am

Снимка* :
Име на героя* :
Прякор :
Личността която използвате за лик* :
Години* :
Дата на раждане :
Зодия :
Вид* :
Дарба* :
Искате ли да сте ментор?* :
Учител по:
Семейство :
Талисман :
Допълнително :
Външен вид*:
Характер* :
История* :


* - задължително.
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 9:35 am


Учители    Tumblr_lo3mdxodqp1qia00xo1_500

Име на героя
Сет Акрола Бево

Прякор
За учениците – господин Бево
Иначе - Бев, Бево или просто Сет

Личността която използвате за лик
Дженсън Екълс

Години
25 / *не е известно*

Дата на раждане
Неизвестна

Зодия
Неизвестна

Вид
Паднал ангел (Учител по музика)

Дарба
Мога да убия някой без дори да го докосна, без значение къде е.

Ментор
---

Допълнително
От 1980 насам се придвижвам с един Форд "Датсън" 280Z модел от 1978. Може да се каже, че съм жертва на класическия рок (и изобщо стилът рок) и любимите ми групи са AC/DC, Def Leppard, Rolling Stones, Queen, Deep Purple и други.

Външен вид
Откакто се помня не съм се променил изобщо. Същата къса сламено руса коса, която по принцип рядко има честта да я докосне гребен. Същите пъстри очи, които сменят оттенъка си от син на зелен и обратно, в зависимост от настроение, обкръжаваща ме среда и прочие. Същата мускулеста фигура. Същата кожа с лек загар и плътни устни. Дори начинът, по който се обличам, си остана същия - апатичен, небрежен.

Характер
Оу, далеч не съм толкова очарователен, колкото изказва погледът ви, че си мислите!... Признавам си - по-ужасен съм и от клоуните по цирковете и вие сами ще се уверите в това.
Най-интересното нещо за мен, след хилядолетия обикаляне на земята и намиране на все по-нови и по-интересни неща... си остава характерът ми. Може да ви звучи малко самовлюбено, но това е положението.
Огън и лед. Черно и бяло. Егоизъм и алтруизъм. Ад и Рай. Това представлявам аз. Обзалагам се, че никога не би познал как ще реагирам в дадена ситуация, което ме прави непредвидим. Повечето хора, с които се сблъсквах през годините, ме определяха като саркастичен самовлюбен кучи син с остро изразена нарцистична психоза (ядно изказване след звучен шамар, който дължах на една педагожка, мечтаеща за блестяща кариера като психолог /всички права запазени!/)... Е, какво да се прави, експертите знаят най-добре. Аз самият отделно от тяхното професионално мнение се самоопределям като ексцентрик, не особено изтънчен и възпитан, предпочитащ повече да се опита да открадне мотор от напоман рокаджия, отколкото да пие бургундско и да яде хайвер в скъп парижки ресторант, както правеха повечето от моя вид. В отношение съм... как казват хората?... земен. Да, земен.
Прекалено даже.


История
Оу, тя далеч не е толкова интересна, колкото претендира да бъде. Сигурно си мислите, че можете да научите нещо от дългото ми житие, но всъщност единственото, което ще научите, е, че изобщо не е имало смисъл да се интересувате.
В най-общи линии най-важната част от живота ми можете да прочетете в Библията и по-точно – падението на ангелите. Само че не на тези, които са били предвождани от Луцифер, а на наблюдателите (хората обикновено не правят голяма разлика между двата вида паднали ангели).
По времето на Ной бяхме изпратени да съблюдаваме хората скришом и да следим техния напредък. Обаче ние... „хлътнахме”, както казвате вие хората. „Хлътнахме” по човешките жени, които бяха нечовешки красиви. И за тази ни любов ни отлъчиха от Рая. Портите му се затвориха за нас навеки и след като осъзнахме, че никога повече няма да се върнем там, откъдето сме дошли, ние се пръснахме по света, смесихме се с човеците. Изгубихме връзка един с друг, а някога бяхме братя. Всъщност, все още сме братя, но с тази разлика, че сега сме непознати братя. Може би ако срещна някой от нас, дори няма да го позная.
Някои от моите братя (повечето) имаха деца. Прекрасни синове и дъщери – полу-хора, полу-ангели –, но аз предпочетох да не се обвързвам по този начин. Да, бях влюбен в една жена на име Айя, но тя почина. Издъхна в ръцете ми от болест, която сега наричаме туберкулоза. Но най-лошото беше, че не успях да я спася. От тогава насетне крия чувството за вина и болката от изгубеното под презрителната ми усмивка и саркастичните вмятания. Никой така и не разбра какво всъщност беше вътре в душата ми.
Обиколих света. Поне десетина пъти, и трябва да кажа, че бях впечатлен. Живях в Египет известно време, след това се устремих към Централна Африка. Но там бързо ми доскуча и се заселих в Рим. Бях придворен на император Нерон, служейки му под името Касий. Но след смъртта му бях заставен да напусна Рим и по-късно се включих в еврейския бунт срещу римската власт и управление в Кипър. Участвал съм в Кръстоносните походи, бях гонен от Испанската инквизиция и каквито глупости още се сетите.
Понастоящем реших да се установя на едно място и да започна да се занимавам с нещо, с което никога не съм се занимавал – преподаване.

Приятно ми е, аз съм господин Бево, новият ви учител по музика.

Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 9:39 am

Одобрен! Доволен
Върнете се в началото Go down
Хелена МакГрегър
Teachers
Teachers
Хелена МакГрегър


Брой мнения : 9

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 11:08 am

Снимка* : Учители    Teresa-Palmer

Име на героя* : Хелена МакГрегър

Личността която използвате за лик* : Тереза Палмър

Години* : 23

Вид* :вампир

Дарба: Материализира разни неща с ума си.

Външен вид*: Хелена е изключително красива млада дама.Има невероятни синьо-зелени очи.Те са изразителни и понякога може да говори с очите си не са и нужни думи,хората я разбират понякога и без да говори.Тялото и е перфектно изваяна и винаги е в отлична форма.Косата и е руса и нежно пада на леки къдрици под раменете си.Има също така невероятна усмивка..

Характер* : Хелена е изключително спокойно същество,винаги се разбира с всеки без дори да се налага да повиши тон.Много рядко се ядосва,но когато се ядоса става страшна.Нали сте чували за поговорката"Тиките води са най-опасни" е тя е точно такава.Винаги е мистериозна и не говори много за миналто,но пък е весел човек,който много обича учениците си,и понеже не е от лошите училетли е и много милса и учениците също харесват нея..

История* : Хелена е има много тежко детство.Винаги е била подритната,защото е била изключително красива и всички момичета отбягвали да говорят с нея.Живота и става много по-хубав от както я белязват.Това за нея е като сън,който се сбъдва,най-сетне се маха от това училище и отива в специалното училище за вампири,Там тя преминава трансвормацията успешно и става страхотен вампир с невероятна дарба.Много от съученицте и умират,защото тялото им отказва да приеме трансвормацията,тя живее с малка надежда и всеки ден се бои,че това може да се случи.Но ето че всичко преминава и тя става дори учител,даже скоро и ментор.
Учители    Moz-screenshot-4
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 11:27 am

Ликът на Тереза Палмър е зает от Хедър Чейн.Смени го и ще те одобря Доволен
Върнете се в началото Go down
Хелена МакГрегър
Teachers
Teachers
Хелена МакГрегър


Брой мнения : 9

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 11:32 am

Тогава Мишел Трахтенберг...Не я видях..трябва да е свободна хДДДДД
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 11:38 am

Свободна е.Одобрена Доволен
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Чарли Кентън - Живата стомана   Учители    I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 10:07 am

Снимка* : Учители    VanityFairSteel
Име на героя* : Чарли Кентън
Прякор : Живата стомана
Личността която използвате за лик* : Hugh Jackman
Години* : 41
Дата на раждане : 2 ноември 1969
Зодия : Скорпион
Вид* : Мутант
Дарба* : контрол над времевото пространство
Ментор* : Клеър Монгомъри
Семейство : няма
Талисман : метален догтаг от войната
Допълнително :
Външен вид*: грубият вид на мъж, който поддържа тялото си независимо от възрастта. Леко брадясал, къса прическа и потна тениска. Винаги се облича нормално с дънките и тениската, а понякога слага коженото яке, за да прикрие мускулите си. Може да не е перфектния образ, но на него му харесва това, което е. Единственото нещо, което му е ценно са две военни плочки с имената му.
Характер* : Забавен тип, който винаги подхвърля лафове на място, но ако стане въпрос за нещо, което е свързано с кариерата му винаги показва, че не се отказва. Занимава се с бокс и никой не може да сломи духа му. Не е агресивен, но е прям и понякога взема решения от който си има и последствия.
История* : Роден в нормално семейство без да подозира нищо Чарли просто се опитва да е като нормалните хора, но с течение на времето разбира странните неща, който може да прави със пространството или по-точно дарбата с която може да контролира всяка секунда. За него стотната може да бъде цял век или века да премине за една стотна. Родителите му разбират за това и решават на 11 годишна възраст да го пратят в сиропиталище, но това се оказва не какво да е място, а училище със странни същества. След като го вкарват в института първото нещо, което той прави е да избяга. Годините бавно минават и за това той използва дарбата си, за да се порастне. Годините бързо минават за него и той научава как да контролира силите, който притежава. Вече 20 годишен мутант решава да се занимава с нещо. Това, което го влече е бокс. 10 години от живота му преминават само в тренировки и на ринга. След като се бие с различни шампиони от различни категории идва и времето, в което да се пенсионира. Става треньор за 6 години. Участвал е във войната във Виетнам, губи 5 години от живота си на бойното поле и там използва умението си като боксьор да научи другарите си на бокс. На 41 годишна възраст смята, че му е омръзнало от хората и се връща в училището, от което е избягал като малък. Иска да преложи услугите си като учител. През деня ще е нормален учител по физическо възпитание, а през другото време ще помага на съществата да контролират дарбата си, защото сам е усвоил своята и знае как да го направи... Днес той пристига тук и с крачки към странното училище се надява да бъде одобрен от директорката и да започне работа още от днес.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 10:32 am

Одобрен ^^
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 7:16 pm

СнимкаЦелувка Учители    4115638n
Име на героя* : Жанет Ставлин
Прякор : Жани. Жужи
Личността която използвате за лик* : Джесика Симпсън
Години* : 25
Дата на раждане : 8.08.1986
Зодия : Лъв
Вид* : Демон
Дарба* : Видения,Телепатия,Лекуване,Нараняване с поглед ,Целувката на смъртта и Блинкинг
Семейство : няма
Талисман : колие с орлово око.
Външен вид*: Жани е с дълга руса коса с големи черни като маслина очи , като всички други тя е бледа в лице висока е около 1,76 см ,слаба , има чаровна усмивка,има елегантностт и грация.Предизвикателна и донякъде студена блондинка.
Характер* : Горда, раздразнителна, ентусиазирана. Обикновено дружелюбна, но понякога и липсва такт и дипломатичност – може да бъде толкова пряма, че да обиди някого, когато най-малко го желае. Понякога е лековерна, приема всичко за “чиста монета” и по тази причина е лесно ранима. Следва огрчения и минава дълго време, докато се прости и забрави. Склонна е да живее а мига и държи много на самостоятелността.. Подходящ за нея шоу-бизнеса,политиката или приложните изкуства и творческите занимания.
История*:Стигнах дома си. Прозорците светеха. Зарадвах се. Дотичах до вратата. Пооправих измачканата си рокля и косата си. Опитах се да изтрия кръвта поне от лицето си. Но светлината на лампата само ми показа колко бледа е кожата ми, макар че сега имаше розов цвят заради... кръвта. Както и да е.Почуках на вратата. Чух смеха на на малката ми сестра. Тя отвори вратата. Усмивката й изчезна. Уплаши се. Едва дишаше. Не спря да вика: „Мамо! Татко!” Очите й се изпълниха със сълзи. Не след дълго родителите ми се появиха. Майка ми за малко не припадна. Опитах се да вляза. Не можех да мина през прага. Сякаш имаше невидима стена. Опитах се отново. Молих ги да ме пуснат, а те... Майка ми започна да вика: „Демон! Демон!” Тя ме нарича демон. Това ли бях аз? Чудовище? Побягнах. Тичах без да знам къде точно отивам. Бях уплашена до смърт. Чакай... Аз вече бях... мъртва. Бях мъртва и сама. Нямаше къде да отида. Нямаше кого да помоля за помощ. Минах покрай една витрина. Исках да видя на какво приличам. Но там нямаше нищо. О, Господи!Забелязах, че небето става розово. Слънцето изгряваше. Зарадвах се за миг, защото то ми причини болка. Очите ме боляха, а кожата ми гореше. Побягнах към сянката. Разбих една врата. Беше мазе. Скрих се в най-тъмния ъгъл. Свих се на кълбо и се успокоих. Заспах толкова дълбоко, че сякаш се превърнах в статуя. Мракът ми се отразяваше много добре. Раните ми изчезнаха, а студът нежно успокояваше кожата ми. Но душата ми или това, което остана от нея не можа да намери покой. Вече знаех какво съм. Не съм глупачка. Аз бях... не... аз съм вампир. Звучи налудничево. Знам, че е така. Но друго обяснение нямах. О, Господи! Какво направих, че да го заслужа? Кой ми го причини? Кой обрече душата ми? Не помня. Не мога да си спомня лицето му, нито гласа му. Едно знаех със сигурност: щях да го позная независимо от всичко.
Нищо не ме пробуди. Нито гласовете навън, нито шумът на колите. Нищо. Единственото, което ме безпокоеше бе, че някой може да ме намери. От това, което знаех за вампирите, щеше да е проблем, ако ме хванат през деня.
Аз щях да се справя. Трябва да го направя. А болката, която изпитах, когато ме нарекоха „демон” ме тровеше. Изпълних се с ярост към тези безполезни смъртни, който някога обичах и наричах мои родители. Те ме мразеха, но и аз ги ненавиждах. Щях да им отмъстя за това. Само едно нещо ми направи впечатление. Сестра ми Корнелия ме гледаше с болка. Не ме мразеше. Сигурно и тя не знаеше какво изпитва към мен сега. Нея не бих наранила. Поне за сега.

Усмивка


Последната промяна е направена от p6d6m6 на Вто Дек 06, 2011 7:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 7:19 pm

Намали дарбите,а името "Джесика" е заето.На колко годините?Само на 25 или има и още тъйкато си сложила"/" .Също така увеличи и външния вид.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 7:46 pm

Одобрена
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 8:29 pm

Снимка* : http://pprettylittleliars.blogg.se/images/2011/tumblr_lkqs96lfz41qe39rvo1_400_146628047.jpg

Име на героя* : Уилям Крос

Прякор : Уил,Крос,Г-н Крос

Учител по Актьорско майсторство

Личността която използвате за лик* : Иън Хардинг

Години* : 25

Вид* : Вампир

Дарба* : Илюзия,Материализиране на предмети

Ментор* : -

Семейство : по-малка сестра

Допълнително : обича -цигарите
-алкохола
- наистина добър актьор,може да те заблуди тотално
- обича да пише и рисува понякога

Външен вид*: Красив,висок и умен-това е Уил.Красива и самонадеяна усмивка,дълбоки хипнозиращи очи и много приятен и секси глас.Да,изглежда сякаш може да е супер злодей,но той просто си е себе си.
Висок около 1.80,слаб с мускулесто тяло и няколко татуировки по него.Едната,от които се простира по мускулите на ръката на Уил.Чаровник,който хваща женското око.Очите му са кафяви,а косата черна.

Характер* : Уил е кълбо от емоции и чувства,но е мил и груб едновременно.Всички противоположности са в неговия характер.С момичетата може да е за дълго или да ги забива за по една нощ,което се случва по-скоро.Може да обича и да се влюбва и тогава е само с нея и това е.Пука му за приятелите,семейството и човека с който е.Би се жертвал за тях и направил всичко.Но може и да те зареже без никакво обяснение или дори дома,просто това и не очаквайте да се върне пак.
Много забавен и весел с него компанията не е скучна,а точно обратното-динамична.Странен характер и човек,но определено трябва да се познава.


История* : Уил е роден в Лондон,където живее със семейството си-майка,баща,по-малка сестра.Но за жалост един ден докато той и сестра ми са на училище,в тяхната къща избухва пожар.Всички разказват,че този пожар бил един от най-странните и необяснимите.Вестниците пишат "неизвестната смърт на Анастастасия и Хенри Крос в пожар",но никой не се заема да обясни на още малкия Уилям какво наистина се е случили или не е.Той просто знае,че родителите му са си заминали и повече няма да се върнат.
Уил и сестра му са изпратени при приемно семейство,което не му пука за тях и ги оставят да правят каквото поискат.Единствено сестрата на "майка" му е добра и мила към тях.Тя ги отглежда като свои и те не са лишени от любов.Тя била ангел в тяхните очи.
Уилям пораства и започва да тършува какво се е случило с родителите му и какъв е бил този пожар,но всичко на което попада са стари изрезки,на които не пише нищо състествено.Един ден изчезва и повече не се връща-някой го превръща в нещо неочаквано за него,вампир.
Уил се занимава с актьорство и е много добър в това,както и в писането.Решава да запише учител по актьорско майсторство в училището за магически същества .И така продължава историята му.

Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 8:32 pm

Одобрен^^
Върнете се в началото Go down
Савама Уил Мегън
Teachers
Teachers
Савама Уил Мегън


Брой мнения : 10

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 4:21 pm

Снимка* :
Учители    Tumblr_lyq2ux59OP1qazma4o1_250 Учители    Tumblr_lyq2ux59OP1qazma4o2_250
Име на героя* :
Савама Уил Мегън
Прякор :
Ученицете, задължително трябва да я наричат госпожица Мегън.
Личността която използвате за лик* :
Leighton meester
Години* :
Физически-24,реални-300
Дата на раждане :
10.11.1712
Зодия :
Скорпион
Вид* :
Вампир
Дарба* :
С мисъл може да убие всяко едно същество ,пресъздавайки най-голямите му страхове.Доста опасна и рискована дарба не само за мъченика,но за самата нея.Понякога не може да се съвземе с месеци.
Ментор* :
Клеър Монгомъри
Семейство :
Единствено дете е.Баща й-Джордж,а майка и-Елизабет.
Талисман :
Гривна,която е подарък от майка й.
Допълнително :
Обожава да изтезава жертвите си и да отнема бавно живеца от безжиснените им вече тала.Наслаждава се на всяка една минута от това.Убива само изнасилвачи,крадци,убиици.
Пуши цигари и преди е била алкохоличка.
Външен вид*:
С нейните кафяви като лешник очи може да прелъсти всеки мъж,който поиска.Стройнна и грациозна като лебет.Чаровна усмивка ,плътни и дебели устни с лек червен цвят,както и бели зъби.Кафява,дълга и леко начупена коса.Хладнокръвно изражение на лицето.Мека и нежна кожа.
Характер* :
През годините характера и се променя доста.Това може би един от най-големите проблеми на госпожицата,но както и да е.Отрицателните й черти са:жестока в убийствата,груба,понякога се държи доста зле с хората.Затворена в себе си,няма приятели.Мрази да разказва за себе си.Мрази лъжите,тайните и всичко свързано с гадния характер на смотаните хора.Добри черти:много добре се преструва,че и пука за някой;отмъстителна и злопаметна;може да се държи милно,но когато тя поиска.
История* :
Всичко започва,когато семейството и умира в пожар преди 300 години.Тогава тя изгубва себе си на прага на самоубийството е ,когато я намират и превръщат във вампир .Тя търси и до сега убийците на семейството си понеже знае,че са известни древни вампира и се опитва да им отмъсти .Става учителка в града ,в който те живея,за да се добере до тях.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 4:31 pm

Одобрена. ^.^
Върнете се в началото Go down
Рика Казуки
Teachers
Teachers
Рика Казуки


Брой мнения : 106

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 7:29 pm

Учители    1307262581_nam-gyu-ri_214
Име:
Рика Казуки
Прякор:
Рика, Казу
Лик:
Nam Gyu Ri
Години:
19/517
Дата на раждане:
Някога през Април
Вид:
Демон
Дарба:
Да кажем, че може да ви изненада с много повече неща от чаровна усмивка. И доста по-често. Тя е роден убиец или нека сме по-малко брутални – войн. Нереално бърза, силна и тиха, не очаквайте да я видите или усетите, ако ви връхлети. Късно е! И това е само онова, което просто тече във вените й. Това, с което се гордее обаче е материализирането на енергията си в електрически заряди или с други думи мълнии и от тях безпроблемно в различни оръжия. Просто в това е специализирала. Както казах: Роден убиец.
Искате ли да сте ментор?:
Да, защо не?
Учител по:
Бойни изкуства
Характер :
Привидно всеки може да нарече Рика потайна, тиха или дори асоциална. Привидно... И разбира се никога не закъсняват слуховете и противните мъмрения зад гърба й, а хората толкова обичат безумните догадки по нечий адрес и колкото повече стават звучат все по абсурдно и невероятно. И разбира се, повече никак не я харесват и често чува всякакви неща за себе си от „ Разхайтена, безсрамница, грубиянка, извратенячка” и се стигне до любимите й „ Кучка, която трябва я бутнат в някоя психиатрия или да я вържат и да я набият с пръчки по голия задник, за да й дойде ума. Смешно! Тя лично винаги щеше да намери, къде-къде по-цветущи определения, ако целеше да нарани някой или да го засегне. И между другото винаги успяваше.
Истината зад първоначалното впечатление стоеше в това, че Казу просто не намира тема за разговори или не дай си боже допирни точки сред компаниите от глупаци, които я заобикалят и постоянно играят по тънките й нервички. Сякаш банда натруфени с пайети и пера бразилки танцуваха Кан-кан в мислите й точно в мига, когато някой от тях подхване от репертоара си, безумно богатия си репертоар, глупави вицове или смешки или точно какво гледали миналата вечер по някоя долнопробна кабеларка. Одврат! И сякаш нарочно усещайки отвращението й към почти всичко от това те просто продължаваха сами да си тикат ръцете в огъня.
Като цяло обаче тя може съвсем спокойно да се похвали със солидна доза търпение, тренирана достатъчно често през тези години. Проблема идва в мига, когато това търпение се превърне в илюзия и плавно премине към така обичното й физическо и психическо насилие, в частност саморазправа с разни дебили. Така, че няма как да я наречем избухлива личност, но определено влиза в графата „нямат задръжки с това да се отървават от дразнители”, а тя просто не познава думата задръжки. В същината си обаче Рика стои няколко нива в еволюционната стълбичка над въпросните дебили или с други думи тя е непоправим и висококачествен дразнител. И когато се наложи удря с техните камъни по техните кухи глави. Устата й рядко се затваря, независимо от използваните средства в тази насока, и непрестанно бълва язвителни коментари или тъпо и упорито пили по нервичките на хората. Можем просто да кажем, че тя е личност с невъобразим талант да си навлича всевъзможни проблеми и неприятности и твърде голям идиот, за да избяга от тях.
Не, че е глупава,ни най-малко, но чувството за самосъхранение, което уж трябва да бъде вродено във всеки, но в нейния случай – бъг във фабричните настройки, такова просто липсва. Преценя ситуацията брилянтно и добре осъзнава, кога едно нещо е изгубена кауза...до момента, когато тръпката от точно това не я прави безумно инатлива.
Уважава себе си повече, от колкото е присъщо на повечето хора. Силна личност с ясно изразени желания и тук идва лошата част от иначе „поносимия” й характер. Тя няма задръжки. Нито за методите, които използва, за да постигне нещо, нито за това, което пожелае да постигне. Все пак има ум в главата си противно на слуховете.
Като цяло обаче е на приливи и отливи. Може да бъде ледена и бездушна и в следващия миг да избухне неудържимо. Не, нервите й не са слаби. Може би търпението й се изчерпва предостатъчно бързо. И в тази идея може да я наричат всякаква: двулична, подла, коварна, не че понякога не е такава. Тя просто е това, което е.
Учители    1307262620_nam-gyu-ri_213
Външен вид:
Ако трябва вида й да бъде оприличен с нещо то най-подходящото би било порцеланова кукла и в повечето случаи тя изглежда точно, като такава. Ръста й не е никак забележителен и може да бъде третирана като леко дребничка, а слабата й фигура само засилва този ефект. Структурата й е такава, че колкото и упорито тренирано да е тялото й просто не си личи достатъчно или в случая-изобщо. И в този ред на мисли трябва да отбележим почти млечно бялата й кожа, която неизменно изглежда нереално фина и нежна.Създава чувството, че ще се счупи, ако падне или бъде ударена, или просто ако нещо я докосне. Огромна заблуда! Лицето й носи типично азиатски леки и плавни черти с чипо носле, малки плътни устни и напълно черни, сякаш изрисувани в извита линия, очи. Обгърнато от черна, разстилаща се до кръста й коса, то винаги изглежда някак студено и тъжно. Винаги, когато не се усмихва. Единственото топло и слънчево в нея е усмивката й.
Като цяло Рика е експериментатор във всяко едно отношение. Носейки се предимно в черно и бяло тя не пропуска възможност да промени нещо. Дали ще да е цвета, формата или дължината на косата си или пък някоя дрънкулка сред дрехите й това няма значение. Нормално е да я забележите с кокове, плитки, опашчици във всевъзможни цветове и кичури. Нейният отдушник на променливото й настроение. Да не забравим многото й татуировки и знаци по рождение. Просто не питайте, ако иска ще ви каже. И в комплект пиърсинг на пъпа и на учите.
Семейство:
Двама по-големи братя...адски дълга история.
История:
Това е забранена тема. Не болна, болезнена или нещо от тоя сапунен род, а просто непозволена. Слабите места се крият в историята на хората, а тя не може да си позволи някой да надникне в нейните.
Родена е преди доста години и не таи хубави чувства от семейството си. Семейство? Глупости! Отглеждат я братята й, защото родителите й са големи егоистични копелета и за нейно щастие вече са гушнали букета, хвърлили топа, ритнали камбанката или гледат тревичката от към корените. Не я съдете! Първо, не й пука, второ тя не бяха особено добри родители, дори в представата на демоните.
Останалата част е тъмна индия. През повечето време просто се е опитвала да оцелява и да си пробива път в различни среди. Има си име сред множества различни хора и е работила разнородни неща. Опит-колкото ти сърце иска.
Как попада като учител на разни пишлемета, след кариера на наемен убиеш и дилър на информация? С малко помощ от страна на много хора. Не, че някой я е вкарал в правия път, но поне сега не си цапа толкова ръцете и има някаква ежедневна цел в живота. Докато не и щъкне друго...
Допълнително:
•Обожава музиката и конкретно азиатската. Никога не си помисляйте да я закачате докато си стои някъде със слушалки в учи, дрънка на китарата си или си припява. Ама както казвам никога, знайте си –НИКОГА!
•Мрази много ярка изкуствена светлина. Има чувствителност към такива неща и става малко раздразнителна от непрестанното сълзене на очите й.
•Яде малко и рядко, но никога не отказва кофеинови напитки, въпреки непрестанното мъмрене за възрастта й дрън-дрън. Другият подкуп, с който можете да си спечелите някоя услуга са вишните и черешите. Дайте й малко и ако искате може да запалите огън й да танцувате танц за дъжд и плодородие и тя пак няма да ви забележи или отрази.
Ще ме извиняваш за размера, но се поувлякох. Засрамен
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:46 am

Одобрена ^^ Благодаря че се върна!
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeНед Юни 03, 2012 12:46 pm

Снимка* :Учители    40165059
Учители    67886538g
Име на героя* :Константин Кастанеда
Прякор :Учениците го наричат професоре или професор Кастанеда
Личността която използвате за лик* :Shahrukh Khan
Години*:1469 (28 човешки и 1441 върколашки)
Вид*:върколак
Дарба*:Хипноза,Управлява вятъра
Искате ли да сте ментор?*:да
Учител по:история и Философия
Талисман :Индиански амулет, пазещ го от чуждо влияние
Допълнително :Свири на саксофон и цигулка
- Поддържа форма с баскетбол, вдигане на тежести(не е фитнес маниак), бягане, плуване и малко джудо
- Пуши, но само лула. Алкохол не употребява.
Външен вид*:Константин има кафяви очи и къса тъмно кестенява коса. Може да се каже, че е нисък за върколак, висок е само 173см. За сметка на това е мускулест, макар и не чак като културист. Когато е на работа се облича в костюм, като понякога не слага вратовръзка. В къщи се носи по-свободно, но винаги е елегантен. Любимият му цвят е черно и редовно присъства в дрехите му.
Характер*:Константин винаги, ама винаги е спокоен, любезен и възпитан. Е добре де, почити винаги, нали е върколак. Все пак ще опита първо да уреди конфликта по мирен начин и ако не стане..Сами сте си виновни. Готов е винаги да помогне, било то със съвет или на дело. Той пък не би се поколебал да поиска помощ ако се наложи. Обича спокойствието и въпреки, че няма нищо против приятна компания п - добре не го търсете там където има големи и шумни събирания, освен ако не става дума за концерт на саксофон или цигулка или баскетболен мач.
История*:Константин е роден в земите на днешно Перу и произхожда от народа на инките. Като малък се различава от връстниците си и не е така буен като тях. За сметка на това проявява интерес към науките. Нещо, което родителите му одобряват. И така минават 28 години. Константин е земеделец, а също и понякога помага на жреца. Един ден обаче се спречква сериозно с друг мъж от селото им. Причината е, че и двамата харесват едно и също момиче. Обзет от гняв Константин взима един нож и го забива в сърцето на съперника си. Така е принуден да напусне селото. Преди това обаче родителите му му разкриват семейната тайна, че някои от предците му са се превръщали във вълци и вероятно той също е наследил това проклятие. Само няколко дни по-късно се оказва, че е. В резултат на което група ловци са разкъсани. Той напуска родното си място и тръгва да обикаля по света. Сега е в Лондон и работи като учител в училището Шадоу Худ
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitimeНед Юни 03, 2012 1:01 pm

Одобрен ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Учители    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учители    Учители    I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Учители
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Залата за учители
» Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Архив :: Архив(Герои)-
Идете на: