The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Четвъртокурсници - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcap81%Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcap19%Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Четвъртокурсници - Page 4 I_vote_lcapЧетвъртокурсници - Page 4 I_voting_barЧетвъртокурсници - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Четвъртокурсници

Go down 
+33
Samanta Storm
Клари Озера
Алекса Уайлд
Alex Morgan
Вивиян Гранд
Ребека
Тейлър МакКуин
Алина Рен
Melody J. Black
Мелани Грийн
Melody Mathers Miller
Клариса Фрей.
Анелия Скот
Каталина Сомърхолдър
Santana Lopez
Тира Хиуксет
Скайли
Дженифър Грейс
Наташа Фицрой
Monica Spell
Холи Харт
Хилда Харт
Хейли Харт
Марк Линч
Техану Аргетлам
Азий Никълбак
Изабел Дориан
Клеър Монгомъри
Джорджина Кинкейд
Виктория Найтшейд
Алекса Рен
Ally Preston
Кристина Алварадо
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Вивиян Гранд
Students
Students
Вивиян Гранд


Брой мнения : 28

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Ное 18, 2011 9:00 pm

Снимка :
Четвъртокурсници - Page 4 4054723b
Име на героя : Вивиян (само че няма да е Ди Абло.. Смях ) Гранд
Прякор : Вив
Личността която използвате за лик : Ariana Grande
Години : 17
Дата на раждане : ..
Зодия : Козирог
Вид : Хибрид ( Върколак-Вещица)
Дарба : Чрез докосване може да види миналото на хората,вижда бъдещето.
Ментор : Сет.
Семейство : ...
Талисман : ..
Допълнително :
..
Външен вид:
Косата ми попринцип е кафява, светло кафява,но понякога правя експерименти и ето ме сега с червена коса.. ( Отива ми нали?.. ).Тя е права и с бретон ,но не е чак толкова къс и го прибирам с косата , понякога. Очите ми са кафяви.Не слагам лещи,изобщо даже.За 17-ет годишна мисля ,че съм достатъчно тежка.А за височината да не говорим..прекалено ниска.Хм.. доста често слагам токчета, за да не изглеждам чак толкова ниска.Обичам да нося повече червени дрешки,какво да кажа.. направо съм фен на червеното.. а и черното.И като за край.. най - много в мен харесвам..себе си. Хохоооо.
Характер :
Понякога прекалено самовлюбена,но е добра душа.Умее да прощава ,но зависи на кой,може да бъде и много отмъстителна. Зависи.Обича много да общува.Само на моменти е много избухлива,повечето пъти е тиха и спокойна. Винаги се старае да остави хубаво впечатление у хората.Не се старае особено винаги да е перфектна, е , добре де , в повечето случай трябва да е перфектна. Признава си ,че е малко разглезена,но нищо не може да направи. Вече си е свикнала.Пък и живота е хубав така,според нея.Най-лошото е ,че прекалено бързо свиква с хората до себе си и понякога просто пати от това. Също и е много ревнива, за каквото и да става дума. Усмихва се много често,но понякога не бива да се вярва на усмивката й , отвън може да изглежда по един начин, вътре може да е много различна.Не плаче много , само когато е ИСТИНСКИ разстроена.Смеличка е, личи си , пък и толкова неща е преживяла.Държи на мнението си каквото и да става.Ината е , на моменти много. Настоятелна и какво ли още не от този род.Приятели,има и са малко тези, който са част от сърцето й.
История:
Родена съм в Берлин,Германия , 1994 година. Болницата '' Сей ли Джиин '' , 5 часа и 37 минути сутринта. Майка ми се казва'ше' Анна-Мария ,но почина след раждането ми, поне така ми казаха.. Родена в Англия и живяла там до 15 годишна възраст , а след това се мести в Берлин , учи там и живее до края на живота си. Баща ми се казва Рейн.Изгубен вълк , на който ще се развикам с всичка сила , защото ме е оставил сам сама на 9 години. Тоест била съм без майка , останала съм и без баща.От малка знам , че съм сираче.Просто не знам какво може да се е случило с баща ми.Може и да е мъртъв. Та.. останала съм с баба и дядо в тяхната къща в Англия.Добре,че бяха те.Те много ме глезеха, за да не почувствам празнота.Затова и сега съм си такава. Попринцип мама е била вещица, по скоро всичко е дошло от семейството на баба ми. Дълга история.Баща ми е върколак. За жалост съм взела и от двамата по малко.Винаги съм си мечтала да съм вещица,но уви. Разбрах за мен и ,изобщо за семейството ми, на 9 годишна възраст , когато се появиха силите ми на вещица. Малко по късно започнах да се трансформирам във вълк.Толкова глупости съм правила с тези сили на вещица. Не познавам семейството на баща ми,но и нямам намерение да се запознавам с тях.Баба и дядо разбраха за това място и решиха да ме пратят тук.Все още ми звучи малко шантаво всичко с.. върколашките и вещерските работи,но мисля,че ще свикна.Надявам се.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 10:40 am

Одобрена ^^
Върнете се в началото Go down
Alex Morgan
Graduates
Graduates
Alex Morgan


Брой мнения : 24

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 9:16 am

Снимка* : Четвъртокурсници - Page 4 Darin-brooks
Име на героя* : Алекс Морган
Прякор : Точния
Личността която използвате за лик* : Darin Brooks
Години* : 23
Дата на раждане : 02.11.1988
Зодия : Скорпион
Вид* : Супер-герой
Дарба* : Супер бързина
Ментор* : Клеър Монгомъри
Семейство : Майка - починала
Баща - бивш треньор(починал)
Талисман : няма
Допълнително :
Външен вид*: Кестенява коса, красива брадичка и почти винаги стилно облечен. Той е гъзара на училището. Спечелил щатския шампионат за отбора и поддържа репутацията си на ниво. Слага си различни гердани и никога не можеш да определиш в какво настроение е по-облеклото. Носи каквото му падне и обича да се забавлява.
Характер* : Наперен пред всички съученици. Когато влезе в стаята се разбира, защото влиза с гръм и трясък. Учителите винаги му мърморят за нещо, но Идола на училището не се интересува от това. Почти всеки го уважава и го мисли, за готин. Но Алекс си има и скрита черта. Той знае, че е от беден квартал и един университет за богаташчета не може да го промени. Всеки уйкенд ходи на едно малко стадионче от старата му уличка и играе със старите си приятели, докато всички мислят че е в някой стриптиз клуб. Приятелите му разбират защо той не казва къде е... за да не го мислят за мекушаф...
История* : Роден в бедно семейство в улиците на Бронкс. По цял ден играе със свойте приятели. Никога не се е занимавал с училище, но пак е супер умен, защото може да запомня. Един ден майка му умира и той решава, че ще се откаже от всичко, но дори и при желанието му футбола го влече. Той продължава да играе и по цял ден тренира. Днес е в отлична форма и е приет в университета. В отбора BMS( Blue Mountain State) и играе като Куотърбек... Всички го уважават, защото е допринесъл най-много за отбора...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 9:20 am

За да си четвърти курс трябва а си на 17.След 19 години са завършили.
Върнете се в началото Go down
Алекса Уайлд
Students
Students
Алекса Уайлд


Брой мнения : 7

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 5:15 pm

Снимка* :Четвъртокурсници - Page 4 Suan2
Име на героя* :
Алекса Уайлд
Прякор :
Лекс,Лекса
Личността която използвате за лик* :
Annalynne Mccord
Години* :
17
Дата на раждане :
25.08.1994
Зодия :
Дева
Вид* :
Върколак
Дарба* :
Може да накара всеки да каже истината.
Ментор* :
Семейство :
Майка-Керълайн Уайлд
Баща-Томас Уайлд
Външен вид*:
Лекс има дълга , руса коса , която стига почти до кръста и. Къдрава е,но доста рядко може да я видите така защото Лекс не я харесва и я изправя постоянно.Очите и са ярко зелени и изразителни.Устните и са плътни и леко розовеещи.Има стройно тяло и дълги крака.Кожата и е бледа, но не прекалено и има доста изразени скули.Нослето и е не много голямо и леко чипо.Веждите и са добре очертани и с перфектна форма подходяща за формата на очите.
Характер* :
Алекса може да бъде както мила и добронамерена така и доста груба с хората, които не понася.Повечето хора я харесват, защото се е държала добре с тях, но ако реши да се заяде с някой въобще няма да ви се струва като доброто момиче.Тя е решителна и сериозна когато трябва, а когато е с приятели може да е душата на компанията.Забавна и остроумна всеки би искал да я познава е ,разбира се, когато е в добро настроение.Всъщност Лекс има доста лоши качества като това , че е голямо мрънкало и доста бързо се сърди и то за глупости.Много бързо мени настроенията си докато е усмихната и добронамерена бързо може да стане намръщена и да развали абсолютно всяко настроение.Когато държи на някой може да направи всичко за него стига да е наистина важен човек за нея.
История* :
Родена е на 25.08.1994... Лекс е изоставена от родителите си пред къщата на семейство Уайлд.Те се смиляват над нея и я осиновивят нищо неподозиращи за дарбата и и за това, че малкото бебе е върколак.Лекса израства в заможното семейство и получава всичко, което иска.Дори става малко разглезена заради това, че и бива угаждано за всяка нейна прищявка.Когато навършва 16 разбира нещо, което променя целия и живот, че може да се превръща в вълк.Това както я плаши така и и дава доста нови предимства.Лекс крие тази тайна от семейството си и малко след като навършва 17 в дома и се появява непозната жена, която я отвежда в училище където уверява Лекс, че ще е в безопастност.
Четвъртокурсници - Page 4 Img_1051_219488_r
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 6:11 pm

Одобрена ^^ добре дошла.
Върнете се в началото Go down
Клари Озера
Helpers
Helpers
Клари Озера


Брой мнения : 108

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 1:20 am

Снимка* :
Четвъртокурсници - Page 4 Jessica_stroup%20-%20hills_have_eyes_2
Име на героя* : Ашли Озера

Прякор :Аш,Али

Личността която използвате за лик* : jessica-stroup

Години* : 17

Дата на раждане : 25.03.

Зодия : Овен
Дарба : Като всички в сем,Огън
Вид* :Вампир
Четвъртокурсници - Page 4 Tumblr_lxrji2JLyR1qctk8qo1_500

Ментор* :Клеър Монгомъри

Семейство : Мъртви

Талисман : Колие под формата на балерина

Допълнително : Пуши и пие
Четвъртокурсници - Page 4 Tumblr_ly0ioyNJGM1r4m6bbo1_500
Външен вид*:Доста нисичка за годините си, но пък това й носи прякора "джобно гадже" който много й харесва и се гордее с него.Висока е около 167 сантиметра.Косата й е къса, много светло кестенява .Очите на момичето са сини и много изразителни.Попринцип винаги издават позитивна енергия и някой много рядко може да ги види насълзени. Задължително под тях има черен молив, а на миглите спирала.Просто не може да се гледа без тези две неща, въпреки че и без тях е ослепителна. Също така си слага и сенки, но само при официални случеи.
Устните на момичето са доста съблазнителни и напълно симетрични.Под тях се крият два реда идеално, да не казвам перфектно, наредени зъби. Усмивката й е много лъчезарна и слънчева.
Тялото й като цяло е много добре оформено с перфектните пропорции.
Четвъртокурсници - Page 4 Tumblr_lvxq6kJcKB1qhgfnjo1_500
Характер* : Тя е много добра и мила с околните.Много рядко се случва някой да я види ядосана или да плаче.Винаги е с усмивка на лице.Мрази да мрази.За нея умразата е само излишно чувство от което нищо добро не произлиза.За разлика от това, тя много обича да обича (Very Happy).Обича природата,музиката,тениса,приятелите си,истината. Всъщност доста често послъгва, но се успокоява с мисълта че това е "благородна лъжа"!Много държи на приятелите си, защото те за нея са едно от жизненоважните неща.
Знае какво иска и как да го получи.Голям инат е,което е нормално за зодията й
Четвъртокурсници - Page 4 Tumblr_lxxz0cYys71rnsq70o1_500
История* : Родена е в Лондон.Живее с
родителите си и е с трима братя близнаци,като най-много обича и се разбира с Кристиан дете.Родителите им са
вампири както и леля му.Тя ги учи на доста неща тъйкато родителите ми
нямат време.На 16 годишна възраст той отива да учи в ShadowHood
.Родителите им имат лоша
репотация на убийци която обхваща целия род Озера.И почти никой не им
вярва и доста хора ги избягват.Те обаче са свикнали на това.


Последната промяна е направена от Ашли Озера на Пет Яну 20, 2012 2:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 10:45 am

одобрена но не си писала дарба! не задължителна но все пак даси кажа.
Върнете се в началото Go down
Samanta Storm
Students
Students
Samanta Storm


Брой мнения : 8

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 7:12 pm

Снимка* :
Четвъртокурсници - Page 4 5-alison-brie

Име на героя* :
Саманта Сторм

Личността която използвате за лик* :
Alison Brie

Години* :
17/ 973

Зодия :
Овен

Вид* :
Вампир

Дарба* :
Манипулиране на съзнанието.

Ментор* :
Клеър Монгомъри

Талисман :
Колие, което я предпазва от останалите дарби.

Външен вид*:
Саманнта Стормс.Това лице никога не се забравя. Сам има дълга, тъмна коса, спискаща се до кръста й. Тъмни очи, които запленяват всеки. Невероятно стройно и добре очертано тяло, за което всяко момиче й завижда.Висока е 1.84.Телосложение-57кг.Разбира се Сам не е перфектна,защото няма перфектен вампир.Въпреки красивият си външен вид Сам е много стеснителна и винаги е била срамежлива.Макар и да не се облича много предизвикателно тя винаги успява да привлече погледа на този,който поиска.Обича да носи къси дънки и потници с гол гръб.

Характер* :
Положителните страни на Саманнта са по-малко от отрицателните й, но все пак ги има! Тактична е. Спокойна и не бързаща за никъде. Уравновесена доколкото това може да се каже за един вампир.Доста е умна и намира изход от всякакви ситуации. Обича семейството си и би направила всичко за него. Готова е да поеме куршум, предназначен за друг, но това не е толкова положително качество. Просто не й пука за живота. Добра е със съвременната техника и фотоапарата й е нещо като мания. Умее да готви. Всъщност го прави от скука и не яде това, което приготвя, но важното е, че я прави щастлива! Страшно добър борец е. Измисля доста добри тактики. Но иначе не е агресивна. Е.. няма как да минем и без лошите й качества. Не цени човешкия живот! През дълъг период от живота си използва хората за играчки. Не я интересува бъдещето. Живее "ден за ден". Няма чувства за самосъхранение. Може да бъде истинска дъщеря на дявола, ако поиска!

История* :
Саманнта е израснала като богаташка, но никога не е била обкръжена от внимание от родителите си. Няма много голямо самучувствие въпреки всичките пари, които притежава. Според нея всичко трябва да се прави по план- график. Пуши и пие, но това не и пречи да бъде добър вампир..Когато навършва 17 я пускат и я оставят да живее сама.. Тя вече не е същата..Почти всяка вечер в леглото й имаше различно момче докато не се влюбва в русокос красавец..Тя от самото начало знаела,че той е вампир.Приела го въпреки това,защото любовта и към него била много силна.Той решил да я превърне във вампир разбира се с нейно съгласие за да изживеят цялата вечност заедно..Двамата изживяват невероятна любов докато той не бива убит с кол в сърцето от бившата си приятелка..Сега 934 години по-късно Саманнта е решила да започне целия си живот от начало и да забрави за миналото. Като се записва в тук.



Последната промяна е направена от Samanta Storm на Пет Фев 10, 2012 11:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 10:07 pm

Ликът е зает.
Върнете се в началото Go down
Samanta Storm
Students
Students
Samanta Storm


Брой мнения : 8

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 11:47 pm

Така става ли?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 11:57 pm

Одобрена ^^
Върнете се в началото Go down
Дани Дейвидсън
Students
Students
Дани Дейвидсън


Брой мнения : 2

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 26, 2012 6:43 pm

Снимка* :
Име на героя* : Дани Дейвидсън
Прякор : Няма
Личността която използвате за лик* : Тейлър Кини
Години* : 17
Дата на раждане : 05.02.1995
Зодия : Водолей
Вид* : Вампир (Морой)
Дарба* : Чете мислите на хората; вижда мъртъвци; владее внушението.
Ментор* : Клеър Монгомъри
Семейство : Брат-близнак убит от вълците
Талисман : Медалион с кучешки зъб
Допълнително :
Външен вид*: Висок, с тъмна коса и сини очи, приятна усмивка, с леко набола брада, облича се стилно, но не обича много да носи ризи, предпочита тениски, а в студените дни пуловери без яка, носи маратонки-предимно черни, понякога кафяви или бели с черни орнаменти, силен.
Характер* : Нервен на моменти, понякога доста избухлив, но в повечето случаи добър и отзивчив, трудно се доверява на хората, но ако е допуснал някой до себе си с него е всеотдаен, услужлив; когато се ядоса не трябва да си близо до него, чупи и хвърля всичко изпречило му се на пътя
История* : Той е Морой от рождението си. Харесва вкуса на кръвта. Родителите му са починали, когато е бил на девет и е отгледан от леля си, заедно с брат му. На 13 бяга от къщи, заради разправия с брат си и в яростта си за малко не убива една бездомна жена, спасява я леля му. На следващия месец леля му разбира, че има тумор и след година и два месеца почива в болницата на родният му град. С брат му са преместени в дом, по-късно осиновени от патриотично семейство. Преди година, докато той е на училищна екскурзия, приемните му родители и брат му са убити от върколаци, търсещи отмъщение за убийство извършили родителите му преди 19 години. Избягва от града, за да търси убийците на брат си. Открива ги след три месеца търсене, но те са много и силни и за малко и той не открива смъртта си. Мести се в друг град и започва нов живот. Тренира, за да убие враговете си.


Последната промяна е направена от dani553 на Нед Фев 26, 2012 7:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 26, 2012 7:14 pm

Този лик е зает от Шейн Колинс и увеличи малко историята.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 26, 2012 8:00 pm

Одобрен Доволен Добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
Дани Дейвидсън
Students
Students
Дани Дейвидсън


Брой мнения : 2

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 26, 2012 8:04 pm

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Даяна Джоунс
Students
Students
Даяна Джоунс


Брой мнения : 60

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПон Мар 12, 2012 3:49 pm

Снимка* :Четвъртокурсници - Page 4 Mvrt3r

Име на героя* :Даяна Джоунс

Прякор :Деа

Личността която използвате за лик* :Александра Дадарио

Години* :17
Дата на раждане : 11.10

Зодия : Везни

Вид* :Демон

Дарба* : Може да разбере най-големите страхове независимо каква раса си. Кара всеки да сънува страховете си. Използва техните страхове срещу тях при защита.

Ментор* :Хелена МакГрегър

Семейство :издирва ги

Талисман :медальон - Четвъртокурсници - Page 4 4pw37a

Допълнително :демонично куче на име Джеси
шишенце, което се пълни с кръв от запасите й

Външен вид*:Има дълга права или накъдрена много тъмна кестенява коса. Очите й са ясно сини като небето в безоблачен и слънчев ден. Висока е около 1,70. Не обича да носи обувки с много висок ток. Облича се модно. Косата й понякога се накъдря от само себе си или е изправена.

Характер* :Изключително мила е за демон на страха, но ако се ядоса праща ужасни чудовища. Тя е общтителна, дружелюбна, избухлива, търпелива, приключенка. Обича да си пийва по пет коли на ден, за да утоли глада си. Мрази фуклите. Също яде много шоколад, за да залъже глада си. Всяка сутрин пие кафе с кофеин, за да се събуди.

История* : Деа е отгледана от баба си, която умряла при подхлъзване през зимата. Тя й разказвала за нейната раса. Поради някакво изключение бабата била човек. Когато баба й починала Даяна била на 15. Скитала се с нейното демонично куче Джеси докато не стигнала един град, в който се покрила. Започнала да живее там в една изоставена къща. Скоро започнала да се разкрива. Намерила си много приятели и започнала да живее и да работи за една богата стара дама. Плащала й на седмица по много пари. Като спечелила достатъчно пари тръгнала отново по света. Скоро стигнала до магическия свят и се заселила там.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПон Мар 12, 2012 5:20 pm

Одобрена.Добре дошла ^.^
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 03, 2012 9:07 am

Снимка* : В профила
Име на героя* : Александер Блек
Прякор : Алекс, Ал
Личността която използвате за лик* : Рикардо Кака
Години* : 17
Дата на раждане : 8.8.1994
Зодия : Лъв
Вид* : Демон
Дарба* : Може да чете мислите на всяко създание, има супер бързина и може да използва камофлаж при неприятни ситуации.
Ментор* : Силвия Томсън
Семейство : Няма семейство.
Талисман: Един гердан, който носи със себе си и една гривна, която му напомня за семейството. На гривната има едно кръстче с лика на Гопод.
Допълнително : Любимец: Лъв, мрази да пуши и тренира футбол.


Външен вид*: Александер носи риза и обикновенно слага шалче на врата. Носи нещо като джинси. Винаги е готов за нещо ново. Може да излезе и по боксерки ако се наложи. Очите му са кафяви и има мускули по тялото / ръцете и корема, плюс-минус някой места още ;д / ..

Характер* : Александер е момче, което е горе долу добре по характер и обича да се занимава с по-големички от него. Естествено има и изключения за по-малки. По характер все още е дете и много обича да играе футбол. Пада си малко перверзник, но това в някои случаи се пада в негов плюс. Пада си малко срамежлив. Мрази пушенето, защото смята, че само и само ще се натрови. Плюс това бил футболист и това ще му пречи да играе.

История* : Александер остава без семейство когато навърша 5 години. Той бива отгледан от приемно семейство, което напуска след навършването на 15-ят рожден ден. Заначло заминава да тренира футбол, след което се отказва заради тежка травма. Относно семейството му, което го е изоставило. Майка му е била много мила жена. За бащата на хлапака обаче не може да се каже същото. Той бил пияница и всяка вечер се завръщал пиян от кръчмите и обикновенно се връщал късно през нощите. Родителите му се оженили когато били млади. Около 24-25 годишна възраст. Баща му биел майката на момчето когато се прибирал пиян. Един ден майка му се разболяла, а баща му не искал и да я погледне. Единствено Ал се грижел за нея. Помагал й с каквото може докато не починала. Той плакал над нейното вече мъртво тяло. Когато дошло погребението на другия ден, бащата на момчето не се явил. Той се натъжил още повече. Плачел и плачел. Когато се прибрал след погребението, пияният мъж го нямало и Алекс си помислил, че той е мъртъв. Не е имало никакви известия от него. Може и да е изчезнал, но момчето го мисли за мъртъв така или иначе. Това било още от както майка му се разболяла. ОСтанали са му само гривна и гердан, които пазел. Един ден загрижение хора го намерили на улицата гладен, бос и раздърпан. Решили да му помогнат и го приели в тяхнот семеейство. В началото той не можел да свикне, но с времето се справил. Пазел майка си дълбоко в неговото сърце и дори е запазил нейна снимка. Започнал да тренира футбол когато бил в първи клас. Бил един от най-добрите. След като навършва 15 години той започва да пътува с футболният отбор, което го държало далеч от семейството му. Това обаче не му пречело. Развил се като много добър футболист и много от отборите искали да го вземат. След като навършва 16 години той започва да си търси приятелка, след което си намира и връзката им продължава малко след навършването на 17тата му година. Той отново е съкрушен, но отново си търси сериозна връзка. Това може и да го избави от мъките, които били се случвали преди много години.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 03, 2012 10:53 am

Одобрен Доволен
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeСря Авг 08, 2012 12:35 pm

Снимка : Четвъртокурсници - Page 4 Linnea_haugland_4_by_metallslave-d4cgcsv

Име на героя : Максим

Личността която използвате за
лик :
Linnea Haugland

Години : 17

Вид : Паднал ангел

Дарба : Син огън и замразяване

Ментор : Ферис Комън

Семейство : Няма

Допълнително : Домашен любимец и в същия момент най добрият приятел гарван.

Външен вид : Максим не е ито висока нито ниска нещо по средата, тя има нежно руса коса и сиви очи. За нейните години си изглежда доста добре.

Характер : Характера на Максим е доста изменчив. Понякога може да е много мила и учтива, а понякога съвсем обратното злобна и може съвсем случайно да убие нещо или някого. Тя няма много приятели или по скоро няма вобще от което може да се направи извод че е по скоро второто от характерът и от колкото първото. Живота не я харесва много и поради тази причина тя не харесва почти нищо.

История : Максим е била "изгонена" от небето заради двете си ужасни дарби огън който може да изгори абсолютно всичко и разрушаващото замразяване от което всичкото което е замразила може да стане на малки снежинки..
Но така смята тя тъй като няма в какво друго да вярва, всъщност тя вече не помни защо е " паднал ангел" тогава е била прекалено малка..От както се помни тя е раб..раб на жестокият живот. Без право на свой личен избор, като волна птица заключена в клетка.
Та на още малка възраст тя е била раб нито помни къде, защо и какво е станало тя и още доста хора. Те всички се намираха в една голяма сграда и служеха за какво ли не. Един ден тя вижда как момчета хвърлят камъни по едно малка черна безпомощна птичка, тя я "спасява" и я нахранва от своята си храна която определено не е много, ако вобще се сетят да им дадат храна. Птичката растеше и момичето също. След дълги и мъчителни години птичето свиква с момичето и те стават нещо като близки приятели. Един ден тази птичка показва на Максим как може да избяга от тази сграда и ето един ден Максим става напълно свободна. За доста малко време момичето открива че не е обикновенна и като порасва малко помага и на останалите да избягат и разрушава зградата. До сего хубаво и май от сега нататък всичко трябва да върви прекрасно момичето взе да учи и някак си да се изхранва. Като и всички момичета се влюбва в едно прекрасно момче но май не толкова прекрасно колкото изглежда всъщност. Те стават доста близки, но той испозваше наркотици и покрай него започва и тя всичко пак става все по зле и по зле. Ако щеше да е обикновенен човек как ли вобще щеше да се пребори с всичкото..? Тя отново губи всичко и като осъзнава това се мяха от този град, и да не споменах че всичкото това е станало в Русия. Тя отива в лондон и ето че сега е четвърти курс в едно от училищата за такива като нея. Но това пак не и помага тя неможе да забрави всичкото което е станало и само онова птиче което беше спасила е до нея и е най верният и приятел.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitimeСря Авг 08, 2012 1:33 pm

Одобрена Доволен
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Четвъртокурсници - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртокурсници   Четвъртокурсници - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Четвъртокурсници
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Архив :: Архив(Герои)-
Идете на: