The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Шестокурсници - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcap81%Шестокурсници - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcap19%Шестокурсници - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Шестокурсници - Page 3 I_vote_lcapШестокурсници - Page 3 I_voting_barШестокурсници - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Шестокурсници

Go down 
+24
Christian.
Niccolle.
Бела Линдс
Виктория Моон
Julianne Hough
Faye Chamberlain
Alison
Kate Stevenson
Charles Bass
Клауд Каликс
Treisi Devan
Елизабет Роналд.
Алекзандър Лайтууд
Раян
Isabelle Stromberg
Robin Gontier
Roger Gontier
Стела
Tim
Алекса Рен
Ваникоро Верн
Джейни Уйтфилд
Клеър Монгомъри
Anahi
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Бела Линдс
Students
Students
Бела Линдс


Брой мнения : 22

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 14, 2012 6:01 pm

Сега става ли?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 15, 2012 5:35 pm

Одобрена ^^ добре дошла!
Върнете се в началото Go down
Niccolle.
Students
Students
Niccolle.


Брой мнения : 6

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 10, 2012 10:59 am

Снимка* : Шестокурсници - Page 3 4868667S
Doutzen kroes
Име на героя* : Никол Бекърфул
Прякор : Ники
Личността която използвате за лик* :
Години* : 19
Дата на раждане : 21.04
Зодия : Телец
Вид* : вампир
Дарба* : Нараняване с поглед ; Създаване на илюзия
Ментор* : Клеър Монгомъри
Семейство : баща-Стивън
Външен вид*: Никол .. тя е красива строина дама . Има прекрасна усмивка която покорява мъжките сърца . Очите и са като океан сини и дълбоки . Кожата на Ники е бледа с лек естествен слънчев загар. Водопади. Дългите, златисти коси на Никол наистина приличат на водопади, спускащи се свободно по раменете ѝ. Никога не са вързани или изобщо прикрепени по някакъв начин. Тялото ѝ е високо, слабо, изящно.
Характер* : Изненадващо за всеки тя е доста спокойно момиче,въпреки това може съвсем спокойна да отнеме живота на нищо неподозиращ човек,ако е раздразнена. Едва ли би го показала,би си проличало по действията й. Свикнала е да бъде сама..Лесно може да те порази с леденото си държание, което я следва неотлъчно почти навсякъде. Груба, заядлива и много непредвидима. Това са трите думи които я описват почти съвършено. Държанието често печели много врагове искащи смъртта й, но тя никога не губи ! Не се залъгвай по крехкият й вид, тя е опасна, хладнокръвна и никога не можеш да познаеш какво се върти в главата й. Както все друг богинята има и добри страни. Умее да е мила ако се налага. Приказлива е, особено когато е в добро настроение. Да я видиш такава е рядко явление. Усмивката й се показва толкова рядко и то съвсем за кратко. Малко хора могат да я накарат да се усмихне
История* :Никол е родена в Лондон. Живее си прекрасен живот в уютния голям дом на баща си . Единствено дете е и живее само с баща си . Майка й я е изоставила още като малка , когато Ники научава това от баща си отива да търси сметка на майка си . Но тя не знае , че майка й е вампир и може да я убие . Ники отива в имението на майка си , но преди да се срещне с нея някой изведнъж я хваща и я води в гората , там и дава да пие от кръвта му и после я убива . И така Никол става вампир . А този които я е превърна всъщност е бил мъжа с които живее майка й . Прекрасния Ангъс които очевидно бе по млад от нея доста по млад. но пък си живееше с майка й.Никол не може да разбере какво се случва не може да го побере в малката си главица . Първите дни има чувството , че ще изсмуче кръвта на целия град . Баща й разбира за нея и реакцията му е учудващо изненадваща . Никол не иска да живее с тази тежест .Баща и се мести в Русия . А Никол продължава живота си сама.
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 22, 2012 11:56 am

Снимка : Шестокурсници - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRiVOCn_OVz9n-10vDrGtFVMPXSpUOZKsXjnKqyktQQaKcoiaC-
Име на героя* : Кристиан Хейл
Прякор : Крис
Личността която използвате за лик* : Мат Лантър
Години* : 18
Дата на раждане : 12.07
Зодия : рак
Вид* : вампир
Дарба* : много силно внушение,проникване в сънищата,електричество
Ментор* : Клеър Монгомъри
Семейство : Баща- Джаксън, майка- Никол
Допълнително : пуши като комин,обожава алкохола,може да рисува и свири на китара,но го пази само за себе си
Външен вид*:Кристиан е много чаровен.Той притежава много магнетично излъчване.Големи кафяви очи,които са почти неразгадаеми.На лицето му се съвсем леки бръчици,когато се намуси или е гневен.Косата му е леко рошава, бронзова на цвят.Може да изглежда нехайно разпердошинена,но всеки кичур е точно където трябва и е грижливо подреден така от Крис.Усмивката му е запленяваща и кара повечето момичета да притаят дъх.Той е слабо казано самовлюбен и вярва,че всяка може да е негова.Това се дължи и на страхотното му тяло-мускулесто и добре развито.Той е висок.
Характер* : Кристиан е много труден за описване.В повечето време той е загадъчен,арогантен може да се каже и не му пука за никой.Когато си науми нещо го постига,колкото и хора да смачка.Обича да спори,да вдига скандали и даже да се бие,когато не стане неговото или не признаят,че той е прав.
Но също така е и добър приятел,може да обича истински,но това се случва рядко.Обича да се забавлява и да сваля мацки.Определено това е най-любимото му нещо.

История* : Родителите му са прекалено заинтересовани от бизнеса си,за да обръщат внимание на едно малко хлапе,което си прави каквото поиска.А Крис наистина прави каквото си поиска.Прави всякакви пакости,докато е малък.А след като става на 15 започва да се забърква във всякакви щури,откачени и необмислени неща.Ходи с всякакви момичета,за изгода,удоволствие-най-вече заради това,или просто от скука.
Няма братя или сестри,което го прави още по-глезен,ако има накъде повече.Има много връзки из града и може да уреди доста неща.Голям купонджия почти винаги е засичан по партитата на елита или просто из някоя шумна тълпа,която се забавлява в клубовете.
Въпреки незаинтересоваността на родителите му,те изискват от Крис да се представя на всички техни събития.Но той е човек,който просто не спазва никакви правила и за него те не важат.В повечето случаи се появява напил се и с цигара в уста и момиче под ръка.С това си печели репутация на "лошо момче" и засрамва скъпите си родители.Но скоро го превръщат във вампир и родителите му решават да се отърват "мило" от него като го пращат в училище за всякакви същества.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 22, 2012 12:04 pm

одобрен
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 22, 2012 2:32 pm

Никол - одобрена.
Кристиан - смени си лика този е зает. /Пиши ми!/
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Students
Students
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 29

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 24, 2012 7:21 pm

Снимка* : Шестокурсници - Page 3 Lucy-Hale-lucy-hale-13647305-500-375
Име на героя* : Саша Лексус
Прякор : Саша, Саш, Саши или Лексус
Личността която използвате за лик* : Lucy Hale
Години* : 17
Дата на раждане : 07.07
Зодия : Рак
Вид* : Самодива
Дарба* : Изкушаване/Гадателство/Разговаряне с мъртвите/Магии
Ментор* : Клеър Монгомъри
Семейство : Хах, мъртво!
Талисман : Ъм... Живо същество-Червена Панда на име Лизи.. Иначе гривна със всякакви дрънкулки от майка й.
Допълнително : Пуши, ипе, обича купоните, пее чудесно, свири на китара. Има добър стил и рисува добре.

Външен вид*: Невероятно чаровна! Има миловиден поглед, бяла кожа, красиво изписане вежди и устни. Нослето й е малко и чипо. Притежава детско излъчване. Среден ръст, с добре изразени форми и нежни пръстти. Има една от най-красивите и големи усмивки на света.

Характер* : Голямо дете е! Обича да се лигави, кифлосфа и смее. Отделно от това е инта и философ. Отвори ли си голямата уста-няма затваряне. Много е отворена и понякога доста самовлюбена. Много нахакана. Не дава на никой да я поробва-с една дума борбена! Обича шегите и купоните и разходките,пазаруването с приятелки.
Понякога изпада в странно, мрачно настроение, в което тя е хладнокръван, мълчалива и отмъстителна, заядлива.
Трудно избухав, но стане ли това-по-добре да сте далеч от нея.
Иначе е луда глава.

История* : Още от малка ходи по пансиони, защото техните отдаван са мъртви. С нея е и сестричката й Лизи, но тя умира от мъка по родителите си и прекомерното товарене в пансиона. Това озлобява Саша и тя бяга/на 7/ от пансиона. За първи път използва самодивските си способности за да присвоява чужди неща, иначе обича да изкарав всичко с пот на челото.
на 11 попада при циганката Касандар, която я запознава с дълбините на гадателството. Живее 2 години при циганите. След това тея завеждат в Шадолхууд където отива в гимназията за деца като нея. От Касандра за сбогом получаав и червената панда, която кръщава Лизи.
Сега е вече шести курс. Добра ученичка е, но много пакостлива. Обича да се сваля.
/Много е тъпо, знам, обаче нямам муза! много се извинявам!/

Шестокурсници - Page 3 Lucy_hale3Шестокурсници - Page 3 797e4d66944aa5f5ef4e69e83d074a8f_b
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 25, 2012 4:49 pm

Ликът е зает.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Students
Students
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 29

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 25, 2012 4:59 pm

Извинете, но човекът отдавна не е влизал, а и забелязах, че например за лика на Нина Добрев има поне трима човека и за други е така! Защо за тях може, а за мен не?!?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 25, 2012 5:13 pm

Момичето което използва този лик в момента няма възможност да влиза.
За Нина те и трите бяха съгласни да я ползват,но на практика Нина в момента е свободна защото те не са редовни,а не са ми казали защо отсъстват.

Добре ще те одобря и се надявам другото момиче да няма против,че ще има още един човек с нейния лик.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Students
Students
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 29

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 25, 2012 5:18 pm

Много благодаря! Аз все пак ще пиша ЛС на момичето и ще я питам Усмивка
Върнете се в началото Go down
Алек Рен
Students
Students
Алек Рен


Брой мнения : 36

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 7:48 pm

Шестокурсници - Page 3 4_168350104
Кевин Зегерс


Име на героя* : Александър Рен

Прякор : Алек, мрази да го наричат Алекс, въпреки че брат му го нарича Алекси

Години* : 19

Вид* : Черен вещер

Дарба* : Пирокинза

Ментор* : Талия Кейс

Семейство : Баща-Рийд, Майка-Санса, Сестри-Али и Али, Братя-Макси и Джейс, Братовчедка Ериса

Външен вид*: Със своите 1,90 ръст стегнато и сексапилно тяла и чаровна усмивка както и и брат си Алек ужасно сексапилен. Със своите наситено сини очи с които не прилича на сестрите си, но е все пак той е взел очите на майка си, а те на баща си. Обикновенното облекло е дънки тениска и мартонки. Въпреки че понякога взима дрехи и от брат си.

Характер* : С брат си ужасно си приличат на характер, нищо че не са кръвни братя. Но все пак са израстнали заедно. Голям женкар и през доста момичета е минал и през още доста ще мине. Обича семейството си и би направил всичко за тях. На момените е доста гаден.

История* : Голяма скица е на моменити. От доста домове не нощта са изгонили и за това, въпреки че е записан в тукашният не са мярка много там. На доста пъти се сбивал в училище и доста добър ва боя, както брат си и сестрите си. На времето доста шеги и погаждал на сестрите си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 7:49 pm

Одобрен добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
Мила Хейстингс
Students
Students
Мила Хейстингс


Брой мнения : 22

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 1:38 pm

Шестокурсници - Page 3 Tumblr_m8t8yoCV4J1ql3u9so1_500_large
Rita Ora

Името ми е Мила Хамилтън Хейстингс. Родена съм на осемнадесети ноември в Донкастър. Когато съм била на две години, баща ми е получил нова работа в Лондон, което по онова време, както и сега, било голяма възможност, затова без да му мисли много татко заминава за големия град, а ние с мама оставаме в Донкастър. Те не се разведоха, макар че усещах отношенията им да са доста по-различни от преди. Разбира се, едно дете не би разбрало нищо и аз си бях адски щастлива. На седемнадесети ноември, ден преди десетия ми рожден ден, получихме прочувствено писмо от Лондон, в което татко описваше колко много съжалява, но намерил любовта в очите на друга жена, на име Александра. Мама не показа никакви чувства, но същата вечер я чух как плаче силно в стаята си. Не направих нищо, не знаех какво да сторя. Той не се появи никога повече, не пишеше и не се обаждаше и аз лека-полека разбрах, че ще живея без баща оттук нататък. След време мама си стъпи на краката, намери си работа и скоро вече стана доста преуспяваща личност. Разбира се, все още не известна никому, освен клиентите й в Донкастър. Мен ме записа в академията по изкуства, където се занимавах с пеене и свирене на пиано.. Смея да твърдя, че поне малко ме бива.
Когато станах на шестнадесет го видях. Чакаше ме до къщата ми, когато се прибирах след нощтното кино с приятелите ми. Знаех какво значи това и не се изплаших, за разлика от мама, която след като ме видя с белега от ухапване едва не получи удар. Казах й, че мястото, на което трябва да се преместя, е близо до Лондон, тоест, тя може да дойде с мен и там да се установи. Тя отказа, знаеше, че може да го види някъде. Обеща да ме посещава поне един път месечно. Знаех, че няма да е добре за семейната ни връзка, но все пак се съгласих. На осми октомври вече чаках на гарата, заедно с майка ми и най-добрата си приятелка, които щяха да ме изпратят до Шадоухуд, училището за магически същества, както аз определях себе си.

Шестокурсници - Page 3 RitaOraComplex2_large
*Не от името на Мила
Това момиче има черти на американка, а няма нищо общо с тях. Баща й е австралиец, а майка й - англичанка. Но някак си Мила има някои части от себе си, които човек би опреличил с тези на чернокожите от САЩ. Може майка ти да е изневерила на баща ти, шегуваха се познати, но на блондинката това не й се струваше толкова смешно. И да, тя имаше златно руса коса, която падаше на приятно оформени къдрици до малко под раменете й. Очите й всеки би очаквал да са сини, но тя се радва на мекият им кафяв цвят. Има чипо носле, леко разширено в края. Устните й са плътни и меки, вечно боядисани с розово-червен гланц. Височината й е около метър и седемдесет, което я устройва перфектно "Така мога да нося обувки с висок ток", казва тя. Фигурата й е слаба и добре устроена, защото тренира и се храни здравословно. Предпочита салата и фреш, пред чипс и кола.
Характерът й е сравнително приятен за околните. Със своето чувство за хумор и мило държание тя печели повечето хора на своя страна. Е, разбира се, след като е вече вампир, тя се опитва да се държи по-високомерно на моменти, но не й се отдава. Тя е от хората, които се натъжават при вида на плачещи хора и ранени животинки. Самата тя има малко коте, което е приютила, защото е било със счупено краче. В момента двете се разбират много добре. От около пет години Мила се ядосва лесно за глупави неща и това наистина я дразни, но всеки има и лоши черти. Стреми се да е приятелски настроена към всички, но когато някой е много враждебен към нея, тя не може да се държи добре и отвръща на удара. Не обича да лъже, но понякога се налага да прибегне до така наречената благородна лъжа. Ученолюбива е, макар че всички я мислят за глупава, защото е блондинка. А точно обратното - тя е сравнително умна, не е най-добрата в това отношение, но определено не може да се нарече глупава.

Шестокурсници - Page 3 Tumblr_m8ropbUR241r7nj4go1_500_large
Накратко:
Име на героя: Мила Хамилтън Хейстингс
Прякор: Мила, Хейстингс, Барби, Ем
Години: 19
Вид: Вампир
Дарба: Причиняване на болка при допир
Ментор: Клеър Монгомъри
Допълнително:
Пее и свири на пиано в свободното си време.
Има бяла котка, която се казва Ейнджъл.
Не тренира нещо съществено, но ако намери басейн с удоволствие би поплувала, ако не за друго - то за фигурата си.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 1:55 pm

Одобрена Доволен
Върнете се в началото Go down
Adam Conant
Students
Students
Adam Conant


Брой мнения : 47

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeСря Окт 31, 2012 11:42 am

Снимка:
Шестокурсници - Page 3 Adam_conant_infobox

Име на героя: Адам Конант

Личността която използвате за лик: Thomas Dekker

Години: 19

Дата на раждане: 09.08.1993г.

Зодия: лъв

Вид: магьосник

Дарба: Вижда в бъдещето

Ментор : Наташа Фицрой

Семейство: Не ги познава отвлечен е от семейството си като много малък.

Талисман: Сребърен медальон със изобразена скорпионска опашка

Spoiler:

Допълнително: Страда от глософобия (страх от говорене пред публика)

Външен вид: Адам е красиво момче. От малък го определят като сладък, а колкото повече расте, толкова повече почитателки събира. Не е от онези мускулести яки мъжаги, които привличат погледа ти, просто защото няма на къде да погледнеш без да видиш част от тях. По скоро е от онези симпатични момчета, които като видиш по коридорите на училище се усмихваш.
Не много висок, даже се нарежда до ниските със скромните си сто и осемдесет сантиментра, покрай другите момчета изглежда дребен и слаб, но тялото му е добре оформено, макар и без огромни мускули. С изразените си скули и зелени очи представлява сладко изкушение за много привлекателни дами. Да не споменаваме устните му, които сякаш викат всяка да ги докосне със своите.

Характер: Адам е срамежлив и доста тих, не обича неприятностите и се опитва да ги избягва, като страни от популярните. Той е аутсайдер или поне така го определят. От толкова години в училището не се е сприятелил с никой. Затворен е в себе си и не допуска хората да го опознаят. Предпочита да е сам в стаята си и да свири на китара или да пише стихове, което му се отдава. Той е човек на изкуството и музиката. Заради това, че наблюдава хората може да разгадае характера на всеки само като го види. Има страх от това да говори пред много хора. Може би затова и стои в сянка, без да позволява на никого да го опознае наистина.

История: Адам... Това е името с което сам се е кръстил. Всъщност той не помни почти нищо от живота си или да бъдем точни помни само последните седем години. Не знае нищо за семейството и роднините си, само това, че вероятно са магьосници като него.
Спомените му започват в една много тъмна стая. Не се знае какво са му направили хората и как точно е попаднал там. Има рана на главата от която извира много кръв, а това как се казва му е неизвестно. Вероятно получил амнезия от удара. Разбира че е магьосник, когато тези които са го затворили в стаята се връщат и започват да го бият. Тогава единственото нещо в главата му са някакви думи, които той изрича и нападателят му избухва в пламъци. Едва се измъква от мястото в което се намира и започва да се скита по улиците. Залитайки от прекалената загуба на кръв той пада на земята и минаващ покрай него човек звъни на бърза помощ. Когато се свестява в болницата го питат за името му. Първото което му идва на ум е - Адам. Така и го кръщават.
След известно време го изписват от болницата и той остава на улицата без семейство и какъвто и да е живот. Макар да не помни нищо, някакъв вътрешен глас го подтиква да върви към училището Shadow Hood. Когато отива врати са затворени и е много късно вечерта, затова решава да се промъкне вътре. Изневиделица изкачат ученици и го нападат, а от уплаха в главата му изникват други думи на някакъв древен език, когато ги изрича всички които са го нападнали падат в несвяст.
Директора бързо разбира за това и кара да заведат Адам при него. Обяснява му че той е магьосник, който си служи не само с бяла но и с черна магия и за да успее да го научи да ги различава трябва да го запише в училището. Това е златната възможност за момчето без дом и семейство. Не че след шест години има каквито и да е приятели...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitimeСря Окт 31, 2012 2:57 pm

Одобрен ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шестокурсници - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шестокурсници   Шестокурсници - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шестокурсници
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Архив :: Архив(Герои)-
Идете на: