The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Зоомагазин Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Зоомагазин I_vote_lcap81%Зоомагазин I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Зоомагазин I_vote_lcap19%Зоомагазин I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Зоомагазин I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Зоомагазин I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Зоомагазин I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Зоомагазин I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Зоомагазин I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Зоомагазин I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Зоомагазин I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Зоомагазин I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Саманта Такър
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Том Милс
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Алекса Рен
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Selene
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Зоомагазин I_vote_lcapЗоомагазин I_voting_barЗоомагазин I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Зоомагазин

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:26 am

Зоомагазин Img34_1

Зоомагазин 127551322911610

Зоомагазин IMG_8132_resize
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 4:29 pm

Държах Маги за ръка,когато влязохме в магазина,миризмата на кучешка храна и животинските звуци се завъртяха около мен като чели бях в лудница...Стиснах зъби,като се замисля май варианта да ме разхождат на кайшка не беше много лош...Погледнах русокоската до мен,в очите и се виждаше онзи детски блясък,като на малките деца по филмите точно нощта преди Коледа загледани с копнеж в елхата,а бях сигурен,че когато намери животинчето,което иска ще стана точно като на сутринта на Коледа,когато под елхата епълно с подаръци и курабийките и млякото ги няма.Усмихнах се и я прегърнах.Обърнах се към милата,леко пълничка жена зад щанда,която ни поздрави:
-Добър ден...търсим малки,сладки кученца...Акоо ви се намират!?-усмихнах се и се огледах...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 5:38 pm

Зоомагазина в който влезнахме беше доста големичък.Имах чувство,че ще се изгубя тук...Имаше най-различи неща:храни,легълца,играчки,каишки и естествено животинки.Жената с която беше говорил Харпър ни поведе на някъде,а аз се оглеждах наоколо.Не бях виждала толкова много неща за животни на едно място.Стигнахме в другата час на магазина където имаше най-различни животни.От риби до кучета.Огледах се очудено.
- Ето тук имаме най-различни кученца. - казах тя.Приближихме се до клетките.Някои мъници спяха,а други почнаха да скачат и да искат да излизат.Засмях се.Бяха толкова сладки.Погледнах Харпър и след това кученцата. - Ако си харесате някое или просто искате да го видите кажете.
Каза ни жената,а аз кимнах.Не знаех кое кученце искам...,а и исках мнението на Харпър.
- Кое ще вземем? - попитах го и отново леко се облегнах на него стискайки ръката му.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 5:49 pm

Усмихнах се на МАги и огледах животинките.Винаги съм искал ако имам куче да е санбернар ,но тя надали щеше да иска....е голямо и всъщност сега е малко и пухкаво....После как щеше да се побере с мен в един дом,просто не знаех,но....Погледнах Маги и се усмихнах:
-На мен лично ми хареса Санбернара,но избери си ти!-усмихнах се и я целунах.Дръпнах се от нея и почнах да разглеждам котките,който найстина не бях голям фен.Очите им ме следяха,някой ми съскаха...е типично бях все пак наполовина куче,явно че и те не м ехаресват.Обърнах се към Маги и се загледах в нея,наистина беше красива...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 6:13 pm

Самбернар ли?Те са сладки,но като пораснат са огромни и...пускат доста лиги.Просто не си представях да разхождам самбернар.То тогава щеше да е въпроса - Кой кого разхожда?
Той отиде да разгледа котките - нямаше да взимаме котка защото си имахме една...живееща у Стела - исках кученце.
- Ами...мило какво мислиш за кокерите?Лабрадорите?Голден рет риварите?Ако държиш на самбернар ще вземем,но те стават доста големички...Вместо аз да го разхождам той ще разхожда мен... - попитах го като се обърнах към него.Продавачката се усмихваше мило и достани се радваше...тя беше сравнително възрастна жена,а те много се радваха на младите...или поне по филмите.

П.п:Аууу боза ;х
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 6:26 pm

Погледнах всичките,който тя изброй...Поклатих глава....Не ми допадаха:
-Дог от Бордо!Това е мойто куче!-погледнах малкото кученце с зелени очи и леко розовеещ корем.-Искам го!-казах,найстина го исках.Да щеше да стане голям и непоносим,но...Щеше да е мойто куче,погледнах Маги:
-Виж го!!!Има зелени очи и е сладък.Хайде да го вземем!-засмях се и пак се загледах във вече събудилият се Дог....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 10:59 am

Погледнах кучето,а после Харпър с поглед "Ти сериозно ли?"
- Ама то...не...то ще стане голямо и.... - местех поглед от него на кучето и обратно.Кучето беше сладко,но аз исках някое по-мънчко.И много ми се искаше кокершпаньол. - Хайде да вземем кокер....,но ако държиш за този дог...
Въздъхнах и извъртях очи.Просто не знам...усещах,че това НЕ е кучето за мен докато той усещаше,че е точно за него.Каква ирония просто.
Чудех се дали да питам жената коя порода е по-добре и да ни даде някакъв съвет,но не исках да я мъча и нея с това.
- Кокерите са сладки.... - погледнах го мило. - Или просто да вземем две кучета. - засмях се на думите си.Да бе...ние направо зоопарк да вземем да направим.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 11:37 am

Подсмихнах се и се обърнах към Маги....после и кучетата...
-Ще вземем и двете сега...Също и всичко необходимо за отглеждането им.Храна,легла,витамини , играчки и другите неща.-жената беше смаяна.Маги...също.Целунах я и казах
-Искам да си щастлива,но наистина искам това куче...ще вземем и двете....Като къщата стане прекалено малка ще купим нова....По-голяма!-засмях се отново и се загледах в жената,която със сигурност беше изкарала Коледната си премия...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:45 pm

Ококорих очи.Той сериозно ли говорише?И двете кучета и всичко към тях..уау!
- Ти сериозно ли? - ппитах глупаво.Продавачката ни гледаше изненадано сякаш не и се е случвало подобно нещо.Но това наистина си беше....много. - Харпър.Много е...смисал...две кучета и висчко към тях...Толкова много неща...
Пари.
Продавачката ни гледаше и накрая се усмихна.Аз захапах долната си устна.
- Е ако ще е това казвайте кои кученца.Какъв пол искате и после да видим останалите неща които ще взимате. - каза жената,а аз продължих да гледам Харпър объркано.Някак си това ми се струваше....странно.Смисал...хубаво беше,но всичко.
Тръснах глава за да пропъдя всички тези объркани мисли.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 2:55 pm

Усмихнах се на Маги и жената....
-Догът искам да е мъжки....ще го кръстя Хуч като от филма,а кокера тя да избере.-обърнах се към Маги и казах:
-Не се безпокой за нищо!Имам пари....-целунах я отново и се загледах в кучето.Просто беше уникат....Кокерът също беше сладък,но пред него винаги съм предпочитал бийгъл,но всеки има различен вкус...Загледах се в малките породи и забелязах мини шпиц! Погледнах Маги и го посочих:
-Ами това не ти ли харесва?
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:06 pm

Погледнах кученцето.Мини шпиц винаги е била една от любимите ми породи,но обичах и кокерите.
- Сладко е,но ние зоопарк ли ще правим?Ако ме караш да избирам между тези две сладурчета...не мога.И двете са много сладки. - казах му и се приближих до клектата.Жената тъкмо извади кучето което искаше Харпър.В всяка клетка имаше по две...явно мъжко и женско.
Приближих се към шпица и се усмихнах,а после погледнах и кокера.
- Кое? - това беше доста труден въпрос.Ако някой питаше мен щях да кажа,че искам да вземем всички кучета в магазина,но това нямаше как да стане.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:13 pm

Усмихнах се и погледнах кучетата:
-ХАресай някое....Ако искаш взимаме и трите,но едното ще живее при Стела....Предполагам,че шпица е по-добре понеже е по-малко и пухкаво и когато ти е тъжно ще можеш да го прегръщаш,а и е по-лесно за разгождане и ще му купуваш от онези глезотиики и ще си играеш с него,а кокерите доста се напикават,ако мога така да се изразя и къщата ще самерише,а и имат здравословни проблеми....И ще трябва често да им чистим ушите....-отново се засмях и хванах Дога,който почна да ми ближе ушите...Типично за него...Маги все още се мъчеше да избере...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:22 pm

И двете...добре,но при Стела имах котка,а и Стела имаше куче ако не се лъжа и нищо чудно да ме изрита от тях в скоро време или да иска да плащам троен наем - за мен,котката и кучето.
- Добре...и двете.Кокера мъжко,а шпица женски. - не бях много сигурна дали искам точно такъв пол да са,но не исках повече да разигравам Харпър с мойте прищевки,а и уж дойдохме за едно куче,а те станаха три. - А и мило не забравяй,че при Стела имам котка и Стела май имаше куче...знам,че има един много годин домашен любимец...и кокерите не са точно така както ги...описа,но да шпица ще е при нея.
Жената извади кученцата,а аз ги взех.Малко ми беше трудно да държа две кучета особено щом мърдаха,а сега тепърва трябваше да избираме каишки,легълца и всичко останало.Ох!
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:32 pm

Погледнах кучетата и казах:
-Добре ще живеят в нас!Ти идваш с тях!Ще купим по-голяма къща....Съглласна?-нямаше да чакам отговор.Отидох към жената и избрах нещата за моето куче,останалите щеше тя да ги избира:
-Само за храната ни предложете нещо и...това е.Ваксините и другите неща при ветеринара.-нещата бързо бяха избрани.Сметката превишаваше 3000,но какво пък....Все пак само догът беше 750...Стиснах зъби и се замислих...за Коледа какво щях да й взема,ами на сестра ми...Може би някакъв медальон...С кой ще отида да ги купя,аз си взех вече подарък за себе си..кучето,но др-те неща за околните...Когато платих се запътих към изхода.Отворих вратата за Маги и животните и натоварих багажа в колата,когато тя и останалитемалки същества се нагласиха н азадната седалка се почна боричкане,гупкане близане и....Много неща,който ме очакваха в близките няколко години.Подсмихнах се и запалих колата....


П.п.Пиши в домът ми!
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 7:35 pm

С Луси излезнахме от стаята.Когато тя попита на къде ще тръгнем повдигнах рамене.Въобще не познавах това място и можех само да се изгубя.Карах го на избираеми посоки.Само двора на училището с цялата оная гора ми се струваше огромен,но бързо видях паркинга и изхода след което тръгнахме по една улица към друга и...така стигнахме до някъде или никъде.
- Сега на къде? - попитах аз и се огледах.Нямаше много хора,но то си беше и студено.Не валеше сняг,но беше студено за да излиза човек...е ние не бяхме хора,а вещица и вампир,но това беше друг въпрос.Видях нещо което привлече вниманието ми и на лицето ми се появи една двадесет и четири каратова усмивка.Оставаше да изпискам и да почна да подскачам и да пляскам с ръце и щях да съм точно като някое пет годишно. - Хайде на там.
Хванах Луси и влезнахме в един зоомагазин.Нали и без това си бяхме говорили за животни...така и така бяхме тук.Можехме поне да поразгледаме ако не купим нещо.Имаше най-различни животни - кучета,котки,хамстери,зайчета,рибки,папагали,че дори и тарантули и игуани.
Усмихнах се.Към нас се приближи жена на средна възраст.Ако само тя беше в целия тоя магазин...то не и завиждах.Тя се усмихна и попита дали търсим нещо конкретно,а аз само поклатих глава.
- Ами не...само гледаме...за сега.

Пп:То стана мазало ;хх
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 5:32 pm

Магазинът беше фрашкан с всякакви животни в клетки и аквариуми, като се започне от зайчета и рибки до кучета, котки и папагали. Имаше ужасно сладки животинчета. Едно таралежче ми привлече вниманието. Беше на някъде два месеца и се беше свило на топка, вероятно спеше. Костенурките също ми проковаха вниманието. Рибите ми бяха скучни не само, защото бяха единствените животни, които съм отглеждала, ами и защото в този зоомагазни, колкото и голям да беше, нямаше от онези шарени риби, от онези, които веднага се набиват на очи.
Ванеса си играеше с едно кученце, което беше ужасно сладко и с удоволствие бих приютила в стаята си. Аз се спрях при котките. Бяха страшно хубави. Повечето бяха огромни и космати, но по-натам имаше и малки котенца или дребни породи, но все толкова космати. Обичах такива котки, но беше ужасно досадно, когато козината им се лепи по дрехите ти и по мебелите и изобщо навсякъде. Не беше добра идея като цяло да си взимаме толкова космато животно.
- Само аз ли имам чувството, че ще имаме голям проблем в избора? - попитах Ванеса, която сияеше от щастие, когато гледаше малките пухкави топки, които въртят опашки.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 8:36 am

Навсякъде имаше най-различни прекрасни животинки.Радвах се на едно кученце,а после н едно котенце и на едно малко зайче.Исках всичките тях,а Луси каза,че ще имаме голям проблем в избирането.Съгласих се защото това си беше самата истина,а после се засмях и се обърнах към нея.
- А искаш ли да си вземем куче,коте и зайче?Знам,че са много,но...ако питаш мен бих пренесла целия магазин в стаята ни с всички тези сладурковци. - усмихнах се плахо и се изчервих.Едно кученце излая до мен и аз се обърнах към него. - Здравей сладур.
Всъшност лай беше меко казано...аз можех да говоря с животните и доста от тези тук искаха да намерят дом.Имаше доста спящи и мързеливи дето им се спеше през по-голямата част на деня и денонощието.
- Мързели! - засмях се.
Не сме!
Изписка едно чихоахоа,а жената в магзина само се засмя.Е оставаше Луси да реши дали иска да си направим зоопарк.Но ако ще правим задължително ни трябва и жираф!Не знам къде ще го държим,но ще ни трябва.И пони и коне и...всичко!

Пп:Съжалявам за тъпото постче ;хх
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 8:58 am

Изглежда новата ми съквартирантка беше полудяла на тема животни. Изведнъж се сетих за манията си по конете.Беше доста отдавна, когато не се отделях от тези животни, но си спомням, че те бяха единствените ми приятели в този период.
- Честно казано, аз предпочитам единствено котка. - казах на Ванеса и тя като че ли вече не беше толкова весела. - Но, ако искаш повече куче, ще си вземем куче. А относно зайците и останалите изброени, не мисля, че ще можем да поберем всичко това в стаята си. А и позволено ли е?
Отново се загледах в малките котенца, които мяукаха и се галеха в стъклото. Видях как Ванеса шепнеше нещо на кученцето. Интуицията ми отново ми подсказа, че не просто му се радва. Тя говореше с него.
- Разговаряш с животните? - дръпнах я за ръката и и' го прошепнах. - Това е толкова готино! Дали ще може да ни помогне в избора?
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 9:15 am

Кимнах и се усмихнах.
- Да и за двете.Какви ще са въпросите за анкетата "Най-добър домашен любимец?" - засмях се.Луси май искаше коте,а аз исках куче.Но май наистина нямаше да може да вземем и двете.
Защоооо?
Въздъхнах и огледах отново животинките като прехапах долната си устна и погледнах Луси.
- Знаеш ли,че в училището се разкождат много котки и те си избират стопани?Може с малко късмет да ти се лепне някоя. - казах.Малко ми беше кофти,че ще вземем куче вместо коте.Просто...котките не бяха животното за мен,а кучетата.Израснала съм с куче...с моят малък Рио.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 9:19 am

Аз бях чувала, че котките си избират стопани само вампири. И то определен вид. Едва ли щях да имам някакъв късмет.
- Добре.. - примирих се. Просто не можех да и' откажа. Мислех си, че аз искам много да имам животинче, но се убедих, че не е така. Не и колкото нея. - Добре, нека да си изберем куче. Попитай ги нещо. - последното го казах тихо, защото не исках продавачката в магазина да ни помисли за луди.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 9:26 am

Усмихнах се и прегърнах Луси.Тя беше страхотна.Радвах се,че ми беше съквартирантка.Огледах кучетата и се задчудих какво да ги питам?
- Някое което не яде обувки? - попитах Луси.Все пак...да намериш обща тема с някой който далеч не е на два крака и то не човек,вампир,вещица или нещо...не е лесно.Няколко от кученцта си легнаха,а в края видях едно малко кафяво кокерче.Отидох до него и клеткнах.
- Хей сладур. - напомняше ми на Рио въпреки,че Рио беше черен. - Ти си послушно нали?И не ядеш обувки...
Засмях се.Кучето позна да се радва и всъшност наистина потвърди,че е послушно пък и като го гледах така как седи...и с тази муцунка и тези очи...как няма да е мило.
- Това? - попитах Луси. - Не е голямо та да заеме половината стая,не е малко,че да го изгубиме...е все още е малко...
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 9:31 am

Обичах кокерчета. А и като малки бяха ужасно сладки. Освен това не растяха големи и както Ванеса каза, нямаше да ни заема много място.
- Перфектно е. - казах и чукнах по стъклото. Кученцето седна и направи мили очички, като продължаваше да размахва опашка. - О, не мога да му устоя, да го вземем! - казах въодушевено. Сякаш беше използвало някакъв вид магия, за да ме убеди напълно, че го искам. Неса също беше ужасно щастлива. Тя отиде при жената, която отговаряше за тях и и' каза, че искаме да го вземем. Тя се усмихна, изкара кученцето от клетката и ни го подаде. Отстъпих го на Неса, защото тя го беше избрала и заслужаваше да му се порадва първа.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 9:55 am

Луси май беше доста радостна като погледна кученцето.Казах на жената,че искаме да го вземем и тя ми го подаде.Съквартирантката ми ми се усмихваше и ни гледаше.Подържах малко сладура,а после го дадох нея нея.То почна да я ближе.
- Харесва те. - отбелязах.Жената се усмихна и тръгна на някъде,а след малко пак се върна,а аз продължих да оглеждам животинките,а с някои от тях си разговарях.
Погалих кокерчето и почнах да гледам легалцата и каишките и всичко.
- Момиченце е. - каза продавачката и аз погледнах Луси.Нейната част на стаята беше розова,а не моята...сигурно щеше да разбере,че не съм от феновете на розовото и ще съм в малка дилема каква каишка да му вземем..синя или розова...или някаква друга.
- Ти избираш каишката Луси...или поне цвета. - засмях се.Харесах едно легалце и го показах на блондинкат,а жената само ни гледаше.Нашето мъниче се нуждаеше от всичко най-хубаво.Щеше да си живее като принцеса с нас...щяхме да си я глезиме...е естествено щяхме и да я дресираме защото иначе...иначе тежко ни на обувките.Поне щеше да е по-лесно с помощта на дарбата ми да говоря с животните.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 5:08 pm

След като избрахме всичко необходими, като започнем от каишката (която аз избрах в зелен цвят) и приключим с гребенче, с което да решим дългата и' козинка. Докато вървяхме към общежитията обсъждахме доста името и така и не се спряхме на нещо съществено.
- Попитай я. - изведнъж ми хрумна. - Нека тя сама си избере името. Ние просто ще и' предложим няколко имена. - очичките на кученцето блеснаха и то ме близна по ръката. - Искаш ли ти да я поносиш малко, не е особено лека?
Не искахме да я пускаме на земята, защото беше страшно кално, а щеше да изцапа всичко, когато влезе в стаята. Нищо че трябваше да я обезпаразитим и да я изкъпем.

пп:пиши направо в стаята
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зоомагазин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: