The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стриптийз бар (+18) Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcap81%Стриптийз бар (+18) I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcap19%Стриптийз бар (+18) I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Том Милс
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Selene
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стриптийз бар (+18)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 4:13 pm

Стриптийз бар (+18) Rileysclub
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 9:33 pm

Том и Крис влязоха в бара. Както се и очакваше - беше пълно. По сепаретата имаше големи групи мъже,който силно подвикваха на танцуващите пред тях момичета и хвърляха пари,за да могат да се насладят на свалянето на още една дреха. Имаше и сепарета,където липсваха танцуващите момичета. Те естествено бяха празни. Том дръпна Крис за ръката към едно такова в дъното.Веднага след като се настаниха обаче,младо чернокосо момиче,с много добре устроено тяло се качи на подиума и започна бавно да изпълнява движения по такта на музиката.
-Две големи!-викна Том на келнера. Всъщност то не беше келнер,а келнерка. На годините на танцьорката,с изключително къса пола и големи гърди. Когато се навеждаше,прашките и се виждаха.
След като пристигна поръчката,Том подаде 20 долара на сервитьоркара,но я хвана за главата и я наведе към себе си.
-Не искам никой да ни притеснява!-каза той и мушна една сто доларова банкнота в деколтето и.
-Разбира се!-отговори момичето и си тръгна.
-Ами....слушам.
Том очакваше плана.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 10:06 pm

С Том влязохме в бара. Първоначално малко се изненадах на избраното от него място. Беше точно според очакванията ми - пълно. На мен лично тази работа ми допадаше ако трябва да сме честни. Нямах нищо против да показвам тялото си, а още повече и ако печелих пари от това. Но на мен не ми беше нужно, имах си достатъчно пари. С Том седнахме на едно от сапаретата , което беше свободно , а малко след това дойде и танцьорка. Беше млада, крсива и с добро телесложение. Започна да танцува, а малко след нея се появи и сервитьорката, която взе поръчките ни. Не след дълго тя се върна с питиетата ни. Том я дръпна към себе си и й каза да не ни притеснява, а тя се съгласи и тръгна. Сега беше мой ред да говоря, но танцьорката ме притесняваше. Може би вече ставах параноичка,но не исках да поемам рискове. Кимнах й да се приближи към мен , а тя покорно ме послуша. Седна на масата като прашките й очертаваха дупето й и се наведе към мен. Сложих ръка на тила й ,a другата беше около кръста й. Придърпах я към себе си, а след това целунах леко врата й като за финал впих зъбите си в него и започнах да пия докато не я пресуших. След това отново се върнах към Том.
- Та .. планът ми е да отидем при Кармен , но преди да я убием ще ни свърши една услуга. - усмихнах се доволно аз и отпих от питието си.
- Тя знае магии , но на нас ще ни трябва само една. Ван Дам иска Теса мъртва нали? Ще му я дадем. - отвърнах аз, а по лицето на Том се появи недоволно изражение.
- Кармен знае как може да клонира тялото ти , както и на всеки , на когото пожелае. Само ще убием клонинга и тялото на Теса ще е осигурено, а тя жива. И след като вече имаме тялото ще се погрижим за Кармен. - обясних му аз и изчаках да видя както мнението му, така и реакцията на Том относно плана ми.


Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 10:15 pm

Том се засмя,след като видя че танцьорката "си замина" . Но това беше често тук. Много от младите момичета биваха убити,защото отказваха да правят "нещо по-така" на клиентите.
Том изслуша плана на Крис. Отпи голяма глътка от уискито си и попита на свой ред:
-А къде ще я намерим? Ако знаехме къде е,досега да сме я елиминирали.
Том си спомни инструкцийте на Ван Дам. "Елиминирай сестрата на Теса"
-Крис...заповедта беше да елиминирам теб. Каква е дарбата,която тя ти е дала? Знам,че не е тази за истината. Нещо много по-сериозно е. Какво?
Допи и последното си уиски,след което махна на сервитьорката за ново. Очертаваше се дълга вечер.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 10:33 pm

- Преди да дойда при теб днес , задвижих връзките си. По последни данни сега тя е в Лондон. - отговорих му на въпроса, който изглежда много го интересуваше.
Колко предвидлив беше Ван Дам. Още от първия момент разбрах, че ще последва нещо такова.
- Халюцинации. Това е дарбата ми. - погледнах доволно към Том.
- Мога да те накарам да виждаш или чуваш неща, които не съществуват, които искам само аз.
Реших да му покажа нагледно дарбата си , но сметнах , че ще е по-добре ако първо го питам.
- Ще имаш ли нещо против ако демонстрирам? - попитах аз , а той кимна в знак на съгласие.
След секунда пред Том седеше Теса, която го галеше и се усмихваше. Реших, че ще е по-добре ако спра до там. Теса изчезна от съзнанието му и останахме отново двамата. Отпих по-голяма глътка от питието си и усетих странния поглед на Том.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 10:43 pm

Теса? Не,това не можеше да е истина. Но в същото време усещаше плътта и да го докосва,да го гали...и после изчезна....
-То...това е гениално!
Том не можеше да повярва. Тя го правеше да изглежда толкова реално....въпреки,че неговия ум беше трениран да не се поддава на тези неща. Дарбата и наистина беше силна.
-Какво чакаме тогава? Колкото по-бързо я довършим,толкова по-добре. Но...предполагам има ннякаква охрана при нея. Знаеш ли нещо за това?
Нова танцьорка идваше насам. Качи се на пилона и започна да се движи.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 10:56 pm

Още една танцьорка дойде, за да замести старата. Качи се на пилона и затанцува. Тази повече ми хареса от предната. Беше с кестенява коса , зелени очи и слабо тяло. Реших да я оставя да си танцува , все пак не исках да ни изгонят от бара , защото използвам танцьорките за вечеря.
- Наистина дарбата ми е доста силна. Кармен беше започнала да се плаши от мен , защото понякога използвах халюцинациите срещу нея. Както и при последния път, когато я видях. Именно те ми помогнаха да избягам от нея. - обясних аз.
- Така е. Има охрана, но за мен тя не е проблем. С малко сила и халюцинации всичко ще е наред. - казах му и се засмях.
- Какво ще кажеш да се приберем и поспим малко, а на сутринта да заминем към Лондон? - предложих аз и отпих от питието си, чакайки отговора му.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 11:06 pm

-За мен - също.
Наистина,охраната нямаше да е проблем за никой. И двамата бяха достатъчно добри,че да изчистят пътя пред себе си.
-Не можем да отидем в моята къща,там задължително ще чакат хора на Кармен. Пък и е разбита...при последната битка къщата доста пострада. Скоро обаче ще я оправя...твърде важни неща има там,за да я оставя така.
Том си спомни стаята със съркофазите. Е,поне срутването беше преградило пътя натам. Малката му стая със спомени и пътя надолу бяха в безопасност.
Танцьорката слезе от пилона и седна в скута му. Започна да се движи бавно,имитирайки движения на любовен акт. Том се засмя. Просеше си бакшишче. Извади няколко банкноти и ги мушна в бикините и. Явно доволна,тя стана и го бутна назд,за да се облегне. След това,обърнала гръб на Крис,започна един танц,специално за него.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 11:25 pm

- Ще отидем в моята стая. Мисля, че е малка , но .. ще се съберем. - засмях се аз.
Танцьорката прекъсна разговора ни и седна в Том. Започна да се движи бавно върху него, представяйки си перверзни неща, а той се засмя и пусна нколко банкноти в бикините й , които бяха доста изрязани. Вече доволна , момичето стана и ми обърна гръб, почна да танцува специално за Том.
Какво пък, просеше си урока. Погледнах към момичето, карайки я да си представи Том като мъртвец. Тя започна да пищи и избяга на някъде, а халюцинациите спряха. Аз започнах да се смея , а Том ме погледна неразбиращ.
- Та , какво ще кажеш за стаята ми? - попитах отново , продължавайки да се подхилквам.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 11:46 pm

Том се сепна. Беше видял израза на ужас в лицето на момичето.
-Какво я накара да види? Тъкмо почна да става интересно......
Леко разочарован,Том се изправи.
-Хайде,Крис...време е за почивка.
Станаха и тръгнаха към изхода.
-Том? Томии,ти ли си това?-викна писклив гласец зад тях.
Том завъртя очи...сега пък кой беше. Обърна се.
-Том!-викна момичето и се хвърли на врата му. Веднага,щом видя дългата и черна коса да се спуска по гърба и, се сети коя е.
-Викииииииии!
Пусна я. Виктория беше негова близка приятелка с която не се бе виждал от няколко години. С радост забеляза,че тялото и е все тъй хубаво както преди. Но пък тя не беше и стара. Нейните 26 години не си личаха.
-Не знаех,че работиш тук.-каза Том и я погледна усмихнато.Нейното изражение обаче не беше толкова доволно,щом видя Крис. Явно още си спомняше миналото...
-Оу,Вики,това е Кристина Алварадо,моя позната!-каза Том като наблегна на последната дума. Внезапно,лицето на Вики засия.
-Крис,това е Виктория,моя много добра приятелка и...приятелка.-довърши отново Том,като се радваше,че Виктория не е чула последните две думички.
-Не бързай толкова,Томи. Ела!-каза тя,като го задърпа за ръката към най-близкото сепаре. Личеше,че тя е най-тачената таньорка тук,след като всички погледи бяха вперени в нея през цялото време.
-Тази вечер ще ти потанцувам малко...само за теб!-допълни тя,като хвърли бърз поглед на Крис.
Бутна Том да седне близо до пилона,а Крис настани в ъгълчето. Качи се и започна бавни движения,излъчващи грация и стил. Нейното тяло беше наистина красиво. Дълги,прави крака,плосък корем и големи гърди. Черната и коса,която според Том беше чара и,се вееше пусната при всяко завъртане и създаваше усещане за огромна близост. Том понечи да бръкне в джоба си за някоя банкнота,но Вики протегна крак и побутна ръката му.
-Никакви пари тази нощ,скъпи! Всичко за теб е безплатно!
Наведе се и прошепна нещо на ухото му,като почти не навря гърдите си в лицето му. Ръката и се плъзна по ризата,която бе облякъл и разкопча първите 3 копчета. Голям белег лъсна под тях. Вик облиза предизвикателно горната си устна и слезе от пилона. Седна на коляното на Том и започна бавно да движи кръста си....
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 11:58 pm

Тъкмо , когато щяхме да излизаме от бара се чу писклив глас да вика името на Том. Беше негова стара приятелка, но по думите му разбрах , че по-скоро е бивше гадже. По погледа и жестовете й усетих, че не ме харесва особено. Тя го дръпна към едно от сапаретата , а аз се настаних на ъгълчето. Виждах всичко, което става между тях. Видяното ме подразни, понеже сестра ми го обичаше , а сега бившото му гадже завираше гърдите си в лицето му. Какво пък , реших да направя една услуга и на двамата. Накарах Том да си представи, че Теса танцуваше , а опиянен от гледката , той не усети нищо. Продължаваше да гледа и да се възхищава на танца, който бе станал още по-горещ ....
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:11 am

Движенията ставаха все по-горещи. Том усещаше как започва да се поти. Не,не от горещината. Усещането за това тяло близо до себе си някак го влудяваше. Погледна напред - видя лицето на Теса. Не,не можеше да е истина. Потърка очи.Не,беше се объркал. Дългата черна коса на Виктория го гъделичкаше по гърдите до вече изцяло разкопчаната риза,а Том лежеше по гръб върху сепарето. Вики беше седнала точно върху достойнството му и леко се поклащаше. Ръцете и играеха по гърдите му и Том можеше да се закълне,че е видял как хвърля злобен поглед на Крис.
-Отпусни се,мили.
Можеше да се закълне,че това беше гласът на Теса. И отново я виждаше,на мястото на Вики,наведена и целуваща врата му. Напрега ума си за да се върне към реалността. Палавия език на танцьорката бързо се придвижваше от врата надолу,покрай гърдите му. Сутиенът и се закачи за колана на Том и се откачи,освобождавайки гърдите и. От към нея се чу мъркане,сякаш бе котка.
"Оу,Боже!" - помисли си Том....
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:19 am

Реших да оставя Том на мира и махнах виденията му. Исках да разбера до къде щеше да стигне.
Повиках сервитьорката , за да поръчам нещо, а пиене докато чаках да видя развитието между Том и Вики.
- Уиски с лед. - казах на сервитьорката и след минута питието беше пред мен.
Отпих глътка от уискито и погледнах към тях. Вики също ме гледаше докато танцуваше на Том.
Хвърли ми злобен поглед, а аз от своя страна й отвърнах с безразличие.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 7:18 am

Ръката на танцьорката се пресегна към колана на панталона му.
-Вики,не...
-Шшшшт!-каза тихо тя,като сложи пръст върху устните му.
Бавно разкопча колана му,след което се изправи. Завъртя се плавно,а връхчетата на косата и докоснаха лицето на Том. Определено трябваше да признае,че тя има стил.Въпреки,че се бяха разделили преди повече от 3 години,Том не бе забравил какви моменти имаха заедно.
Вики се бе върнала на пилона. Движенията и около него бяха много възбуждащи. Така плавни,сякаш той беше част от нея. При едно от завъртанията,тя хвана колана на Том и го изниза от панталона му. Приличаше на нейн личен бич...
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 9:35 am

Все още седях в ъгъла на сапарето и ги наблюдавах. Признавам, че Вики наистина умее да танцува.
Беше ми станало скучно , а и питието ми свърши. Вече бях загубила бройката им докато Вики танцуваше на Том. Реших да се позабавлявам с тях и станах от сапарето. Качих се горе, където беше седнал Том и Вики танцуваше , бях срещу нея , а Том с гръб към мен. Взех колана на му от ръцете й и го размятах настрани , а след това го увих около гърдите на Том. Започнах да слизам бавно надолу като колана следваше движенията ми, а кръста ми не спираше да прави всякакви извивки в такт с музиката.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 9:52 am

Вики се сепна. Не обичаше да и се мешат,особено сега. Но пък видя Том,който изглежда беше доволен че две красиви момичета танцуваха за него,и реши че може би би се съюзила с тази ... и тя не знаеше как да я нарича. Придърпа я в скута на Том и я накара да седнат една срещу друга. Потри тялото си в нейното,като леко и намигна. Не забравяше движенията с кръста,които според Том бяха наистина добри.
Осветлението в бара спадна почти до нулево,което пък придааше на обстановката сладникав вкус.
Том само наблюдаваше и се любуваше на гледките. Тази вечер му харесваше много.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 10:11 am

Осветлението в бара намаля драстично , но това не ни пречеше. Дори на мен повече ми харесваше така.
Бях седнала зад Том , а Вики беше пред него. Реших също да отида там. Извих тялото си назад , като лицето ми беше точно пред това на Том , а след това повдигнах краката си нагоре и ги задържах нялко секунди във въздуха, подпирайки се на ръцете си, като за финал спуснах бавно краката си един след друг надолу и се озовах пред Том , с гръб към него. Извърнах главата си назад, за да го гледам и отново раздвижих тялото си. Последваха бавни движения надолу , извивайки кръста и дупето си наляво и надясно , гледайки го и незабравяйки ръцете си , които се плъзгаха по извивките на тялото ми.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 10:23 am

Вики започна да съжалява,че е решила да помогне на натрапницата. Не и харесваше да гледа как тя докосва Том. Изправи се,хвана другата за ръката и я издърпа на пилона. Искаше просто да я отдалечи от него. Музиката се смени с по-бавна и Вики се превърна в още по-предизвикателна. Правеше плавни движения на пилона,на няколко пъти се навеждаше и дупето и почти докосваше Том. Веднъж дори отърка тялото си в неговото. Личеше,че е професионалист. След малко пристигна сервитьорката с бутилка алкохол. Вик я взе и изля част от нея върху тялото си,като разтриваше с ръце гърдите си. Приближи се до Том и сипа малко в устата му...
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 10:41 am

Приближих се до Том като все още бях с гръб към него, но погледът ми не го изпускаше. Извивах ръцете си нагоре , а цялото ми тяло от кръста надолу и нагоре правеше въртеливи движения. Приклекнах леко с крака и хванах ръцете си нагоре. Тялото и ръцете ми започнаха да се извиват така , сякаш въртях невидим обрач. После пуснах ръцете си , а те минаха по корема и бедрата ми. Обърнах се към Том , който почти забравил за Вики беше вперил поглед в мен. Клекнах пред него, като краката ми бяха свити , но после бавно ги разтворих , разкрачвайки се , а ръцете ми се спускаха по бедрата. Вики се отмести леко на страни и отвори пътя ми към него. Стъпих с колене и извивайки тялото си стигнах до Том. Взех бутилката и отпих от нея. Устните ми се напоиха с алкохол и ги впих в неговите.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 11:24 am

Том усети вкуса на алкохола в устата си. Сякаш изгаряше гърлото му...а целувката го подлудяваше. Искаше да стане,да се изправи,но двете жени го бяха притиснали и той не можеше да мърда. Видя погледа на Вики,когато Крис го целуна. Поглед,пълен със завист. Тя не обичаше да дели мъжете. Опита се уж да мине покрай Крис,като я избута леко и се настани върху Том. Целуваше врата му,а зъбите и го драскаха. Капчица кръв се стече и Вики я облиза,сякаш беше сладолед. Слезе надолу,като правеше пътечка с езика си по гърдите му,после по корема. Посегна към панталона,но...
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 11:48 am

Изражението на Вики изглеждаше сякаш всеки момент ще скочи върху мен и ще ме убие. Или по-точно само ще опита. Погледът й бе пълен със завист , а може би и с ревност. Тя тръгна като уж искаше да мине край мен, но ме избута и седна върху Том. Започна да го целува , като от врата се спускаше надолу с езика си. Стигна до гърдите, после и до корема му. Посегна към панталона му , но аз се изправих и стъпах с крак върху ръката й. Беше силно, но недостатъчно , за да я счупя.
- Там е забранено , Вик! - казах й аз самодоволно и й намигнах.
Наведох се и взех бутилката, като не отместих крака си, който беше върху ръката на момичето. Отпих голяма глътка и отново я оставих върху масата. Наведох се и целунах Том отново , като гърдите ми бяха точно под лицето му. Слязох с целувки към врата му. Облизах с език малка част и впих зъбите си в него. Засмуках кръвта му, която бе невероятно сладка , но бързо се дръпнах и облизах окървавените си устни, а после и врата му.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:02 pm

Вики дръпна ръката си рязко изпод крака на Крис и се изправи. В очите и играеха пламъчета. Посегна да я удари,но реакциите на Том бяха светкавични. Изправи се рязко,като бутна Крис от себе си и тя седна на отсрещното сепаре и хвана ръката на Вики във въздуха.
-Какво правиш? -викна Том и я погледна.
Вики му хвърли един поглед,след това се обърна и си тръгна. Том знаеше че няма да му се сърди дълго. Щеше да намине след операцията да я види. Обърнна се към Крис - на лицето и имаше самодоволна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:17 pm

Вики си тръгна , а Том погледна към мен. На лицето ми имаше самодоволна усмивка.
- Хайде да тръгваме. Шоуто свърши. - наминах му и оставих парите за питиетата върху масата.
Станах от сапарето и тръгнах към изхода като дръпнах Том за ръката.
Той тръгна след мен.
Малко преди изхода Вики погледна към мен и Том , а аз й намигнах и я погледнах високомерно. Върнах погледа си напред и след няколко секунди бяхме навън. Тръгнахме към стаята ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стриптийз бар (+18)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стриптийз бар (+18)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: