The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стриптийз бар (+18) Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcap81%Стриптийз бар (+18) I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcap19%Стриптийз бар (+18) I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Том Милс
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Selene
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стриптийз бар (+18) I_vote_lcapСтриптийз бар (+18) I_voting_barСтриптийз бар (+18) I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стриптийз бар (+18)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:50 pm

Стриптийз бар (+18) 399

Стриптийз бар (+18) Strip_Club_Pic_-_2
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 4:08 pm

Запътих се на някъде безцелно и накрая стигнах един бар.Е не какъв да е бар,а Стриптииз бар.Бях дошла във Вегас без пукната пара само и само да се измъкна от Тео.Влезнах вътре и отидох до бара.Барманът ме изгледа.
-Водка и къде е шефа ти?-изрекох.Той ми даде една чаша и ми показа една стайчка.Запътих се на там и изпих водката на екс.Оставих чашата на една от масите и почуках на вратата.Чу се "Влез" и аз влезнах.Мъжът зад бюрото ме огледа от глава до пети и ме ухили.
-Какво прави момиче тако вас тук?Работа надявам се?-изрече той.Приближих се към него и се подпрях с ръце на бюрото.
-Да.Работа.-изрекох.Бях стигнала чак до тук.Да работя като стриптизьока.Подписах няколко документа и излезнах от кабинета му.Запътих се към друга стая.Преоблякох се с други дрехи които разкриваха всяка частица от тялото ми.Изръмжах.Излезнах на сцената и почнах да правя каквото правят и другите,а мъжете ме гледаха и се насъждаваха."Кретени"-помислих си и продължих да си върша работата.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 7:20 pm

Въобщене знаех къдеможе да е Венера. Нямах и ни най-малка предства. Искаш еде е далеч от мен така че едва ли беше някъде в Лондон. Сигурно беше някъде надалеч. Но ко далечен град би билподходящ за характера й... Вегас. Нямаше да навреди ако видя дали е там. Хванах първият самолет за натам. Пътуването беше тъпо, изморително и мъчително. Веднага щом слязох от самолет тръгнах да обикалям барове, дискотеки и казина за да я търся. Влезнах в един стриптиз бар като се чудех какво може да прави тук, но трябваше да проверя. Влезнах по-навътре. И се огледах иамше толкова много полу-голи тела че чак свят ми се зави. Видях Венера да се кълчи около един пилон в някакви пърцалки. С вампирска скорост я свалих оттам и притиснах в един тъмен ъгъл.
- Венера какво правиш за бога? - изъсках в ухото й. Не можех да понеса да гледам как някой мъж я гледа по този начин. Исках да ги избия всички тук за това че само мислеха за нея.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 7:27 am

Докато си вършен работата забелязах нещо.Не нещо,а ми някого."Мамка му!Какво прави тук?"-запитах се умствено.Тео ме свали от сцената с вампирска бързина и ме притисна в един тъмен ъгъл.
- Венера какво правиш за бога? - изсъска той в ухото ми,а аз потръпнах.Какво можех да му кажа,че правя?Ами работя..това е очевидно.Опитах се да избутам Тео от мен,но без успех.
-Госпожице всичко наред ли е?-попита ме един мъж от охраната.
-Д-да.Всичко е наред.-казах му.Той кимна и се отдалечи.Останах известно време загледана в Тео,а после отбих поглед и го забих в земята.Отново се опитах да се измъкна от хватката му.
-Тео пусни ме.Трябва да работя.И какво за бога правиш тук?
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 11:09 am

Един от охрана дойде, но Венера го отпрати.
- Ти луда ли си да те пусна. И какво правя тук дойдох да те пребера. Кети ще се побърка то тревога дори ми се развика. А и не мога да те остовя тук да правиш това.
И кимнах към танцувящите момичета. Не знаех как въобще са съгласни да правят това за пари. Беше гадно и унизително. Обърнах се към Венера.
- Моляте върни се при нас... при мен. Моляте!
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 11:13 am

Тео още ме притискаше към ъгала.Пита ме дали съм луда-Да.Каза,че Кати му се е разкрещяла.Това си е нещо ново.А и той можеше да ме остави,но не искаше.
-Тео...-изрекох тихичко.
- Моляте върни се при нас... при мен. Моляте!-изрече той.Още гледах пода.Защо да се връщам?Кати има Зандър,а Тео има Жаклийн,а другите новаци най-сетне ще могат да живеят без да им дишам във вратът.
-Не мога.Кати има Зандър,а ти имаш Жаклийн.Защо да се връщам?Защо въобще тръгна след мен?-запитах го с тъжна нотка в гласът си.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 11:19 am

Поклатих тъжно глава още си мислеше че имам нещо със Жаклийн.
- Няма нищо между мен и Жаклийн не я обичам. Дори не я харесвам.
Отпуснах хватаката си и напрвих крачка назад като я освободих. И оставих пространство да диша. Беше ми адски гадно заради това което причиних на Венера. Не я заслужавах. Тя трабваше да е с някойй който и подхожда.
- Обичам теб. И винаги ще обичам само теб. Искам да се върнеш, но ако искаш да останеш тук няма да те спирам.
Обърнах се и тръгнах към входа.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 11:25 am

Той отпусна хватката си и каза,че ме обича,а след това тръгна към изхода.
-Тео...-изрекох тихичко.Можех да го изгубя завинаги ако не тръгна след него сега,но дали го исках?Междо него и Жаклий може и да няма нищо,но аз не мога да подпалвам всяко момиче което му се натиска.Е добре де мога.Тръгнах след Тео и доста бързо стигнах до него.Улових го за ръката и го обърнах към себе си.Надигнах се на пръсти и обвих ръце около вратът му.Устните ми срещнаха неговите.
-Обичам те...и ще се върна,но...не знам дали ще стане толкова лесно...-показах с поглед кабинета на управителя на бара.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 11:32 am

Усмихнах се и се палаво. Огледах се охраната ни наблюдаваше. Защо пък ни наблюдаваше. Е верно бях я притиснал до стената но какво пък толкова. Притиснах Венера до себе си и прошепнах тихичко в ухото й.
- Вярваш ли ми?
Тя погледна и смъръщи вежди. Смигнах й и явзех на ръце охраната не реагиар. Добре. Изведнъж се озовахве извън бара. После се концентрирах. След няколко секунди вече се реехме из въздуха и гледахме Вегас от високо
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стриптийз бар (+18)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стриптийз бар (+18)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лас Вегас-
Идете на: