The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Градината Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Градината I_vote_lcap81%Градината I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Градината I_vote_lcap19%Градината I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Градината I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Градината I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Градината I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Градината I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Градината I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Градината I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Градината I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Градината I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Градината I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Градината I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Саманта Такър
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Том Милс
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Алекса Рен
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Selene
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Градината I_vote_lcapГрадината I_voting_barГрадината I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Градината

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Градината   Градината I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:19 pm

Градината Garden-4

Градината Images?q=tbn:ANd9GcTXGK5rUVRs8vYgMYFeRstQFoIgxZrXyyf-tzxeXqtq0_KcnHWS

Градината Images?q=tbn:ANd9GcSRNwgZSsVzXtFm2JgtZgqpG6hlZa1w2YXhT7Ok7z38ty9thdcLHQ

Градината 291685-bigthumbnail


Градината Garden-gazebo

Градината Garden_roses


Градината Gazebo-for-garden-image


Последната промяна е направена от Клеър Монгомъри на Пет Мар 23, 2012 7:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 6:21 pm

Направих знак на бодигарда който ни следваше или по-точно следваше мен ако нещо се случи. Той спря зад една врата и не мърдаше от там. Беше се стъмнило, леко светеха лампите, да тук на тази светлина и със звезди беше наистина хубаво. Сигурен бях че и през деня с много цветя не е по зле. Това място през различно време си имаше различна красота.
Клеър беше тръгнала на пред и си разпери ръцете. Да и аз правя така щом искам да се почуствам така о точно това става. Доста странни са тези чуства за да ги разбереш..
Усмихнах се. Колко беше хубава тази дама в синья рокля. С бавни и тихи стъпки се доближих и застанах зад нея. Луната осветяваше лицето и и така тя изглеждаше още по-прекрасно. Бавно вдигнах ръка и леко и нежно я погалих по бузата, сякаш беше стара и ценна статуя която при неправилно докосване ще се счупи а аз в никакъв случай не исках да допусна това. Лицето и бе толкова меко и нежно и това ме накара отново да се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 7:15 pm

След още едно завъртане се озовах очи в очи с него.Тези очи...гледах до,а ръката му се спусна по лицето ми.Затворих очи и се насладих на мига.Когато пак отворих очи се загледах в неговите.Незнайно защо в главата ми изникна написаното на онзи лист хартия който намерихме в плик в една кутия в библиотеката в училището...На лицето ми се появи усмивка.
- I've seen her face before,
I've seen those eyes from long ago,
They're reaching inside my soul
I wish she could see my heart beating for her. - изтананиках тихичко.Това беше текст на песен...песен която доста харесвах.Обаче там пееше мъж към жена.Превода беше
"Виждал съм лицето й преди,гледам тези очи от много време,те достигат до душата ми.
Иска ми се да види как сърцето ми бие за нея."

Беше хубава песен...наистина хубава!Хванах Дмитрий за ръката и го поведох напред.Вървях с гръб на някъде тъйкато докато вървях гледах Дмитрий.Обърнах се когато минавахме на нещо подобно на портичка в която се бяха преплели рози и там спрях като пак погледнах принца.
- What if I were to let you know,
Would it be too much?
But I can't wait to find if I'm invisible.
(I'm)Asking for just ... - изтананиках отново.Пъстрите ми очи бяха впити в неговите.Ръката ми беше в неговата.Толкова ми харесваше да съм с него тук...не исках да свършва този миг. - One night in paradise
Hoping that something' begun.
Is it a million to one
For one night I pay the price
I would give anything, till then I'll wait ...
... For your love ...
Наоколо се носеше лека музика...и не случайно беше точно по тази песен.Тук явно бяха се погрижили за всичко.Нямам си и на идея обаче от къде идваше музиката и как точно тази която ми трябваше.Това което изпях тихо се превеждаше като
" Какво ако искам да ти кажа,прекалено много ли ще е?
Но не мога да чакам, да видя дали ме забелязваш
Искам само..
Една нощ в рая,
Надявам се, че нещо е започнало
1 на милион ли е?
за една нощ ще платя цената
бих дал всичко, до тогава ще чакам..
... твоята любов..."

Приближих се към Дмитрий като тялото ми докосна неговото.Надигнах глава и го погледнах в очите...устните ми почти докосваха неговите.Всичко - почти - в мен - включително Клара - крещеше да не правя това,но не можех да контролирам другата част която го искаше...Устните ми срещнаха тези на Дмитрий.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 7:49 pm

Клеър ме поведе на някъде, пленен от тази магична омосфера и от красотата на прекрасното създание пред мен, просто я следвах.. Спряхме се на някакво доста хубаво място с рози близко до едно фонтанче. Почуствах тялото на Клеър да се допира леко до моето .. устните и, толкова меки и нежни, затворих си очите наслаждавайки се на тази целувка.
- Имаш великолепен глас и ти също си великолепна.. - прошепнах. Погалих я с ръка по бузата след което пръстите ми се плъзнаха към устните и както и погледът ми. Направих и знак да не казва нищо, просто да мълчи. Втората ми ръка се оказа на кръста и и я придърпа плотно към мен. Зарових си ръката в косите и и започнах да я целувам...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 8:05 pm

Устните му бяха толкова меки...толкова ми харесваше да са върху моите,а явно и на него му харесваше.Целувката се задълбочаваше и ставаше все по-настоятелна.И от моя и от негова страна.Обвих ръце около вратът му и се притиснах още по-близо до него.Отделих устни от неговите и си поех дъх.
Невероятен.
Помислих си,а в себе си усетих как Клара се ядосва и как и се иска да разкъса принца на малки парченца.Когато той се беше появил в училището моето друго "аз" беше излезнало на бял свят с мисия да разбере какъв е Дмитрий.Нищо не постигна...поне по мои спомени.Бях се загледала в очите на Дмитрий и най-различни сцени от наши срещи излизаха в главата ми.Приятни сцени...нашите срещи и времето с него винаги е било приятно.Тръснах глава и го погледнах с лека усмивка на лице.
- Ще се връщаме ли при другите? - вече го бях пуснала и се намирах на няколко крачки от него.Някак си не исках да се прибираме,а да останем тук...и той пак да ме целуне и аз да му отвърна...копнеех за неговото докосване...за неговите устни...за него.
Побъркала си се!Ти си болна!
Заяви ми "любезно" Клара,а аз извъртях очи вътрешно.Тя беше толкова мила към мен колкото е гладна котка към мишка.Направо бяхме първи другарчета...
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 8:55 pm

- Тук не ти ли харесва? - зададох въпрос наслаждавайки се на очите и и присъствието и.
Спомних си за записката която намерихме в библиотеката в училището. Чуствах се странно, сякаш тази записка ми беше определила пътя .. Не, неможе един лист хартия да ми каже кого да харесвам или пък да обичам. Без него можех сега да си си испитвам тези чусва към Клеър. Можеби някой от семейството ми е виждал бъдъщето? Нищо странно с такава разнообразна рода. Но, защо му беше да пише това? Нямаше ли всичко да си дойде с времето си?
Усетих се че бях потънал в мисли, но не тук и сега бе времето за това. Сега колкото се може повече исках да остана с Клеър. Само като се замислех че скоро време ще трябва да се връщам във Франция..Приближих се към Клеър и я придърпах нежно към мен. Не, не трябваше да мисля сега за това. Прегърнах Клеър и не исках да я пускам да си простоим така ден, два.. Исках винаги да е с мен.
- Малко глупав въпрос ще задам, но понякога и принцовете трябва да се снижават до такива въпроси. - усмихнах се и леко се отдръпнах от нея без да я пускам. - И ти ли го чустваш? - попитах и я погалих по бузата все още усмихвайки се.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 1:20 pm

Сгуших се в принца и затворих очи.Не исках да ме пуска.Исках да стоим така колкото се може по-дълго...завинаги.Усмихнах се като в главата ми излезнаха думите "Завинаги.Това е много време."Е аз разполагах с това време...докато някой не ми теглеше кола естествено и не ме убиеше,но не мисля,че исках това да е скоро...Избутах тези мисли някъде навътре в съзнанието си тъй като не му беше нито времето нито мястото да мисля за това...Не можех ли просто да стоя сгушен в него без да мисля за каквото и да е?Явно нямаше такива екстри.Думите на Дмитрий прекъснаха размишленията ми.Той се отдръпна леко колкото да може да ме погледне,но без да ме пуска.Захапах долната си устна.Имах няколко възможни начина за отговор - истина и лъжа.Но защо трябваше да го лъжа?
- Да.Чувствам го... - кимнах и го погледнах в очите.Той се усмихваше леко и това малко ме накара да се изчервя - а аз определено не се изчервявах лесно...поне не не скоро - и задъвках устната си по-силно.Да си призная ме беше страх от тези чувства...беше ме страх да не съм отново наранена след Натаниел.Другото ми "аз" не ми помагаше особено пък с тези чувства които имаше...Клара не беше фенка на Дмитрий и определено и харесваше когато страдах.Не обичаше да съм щастлива...тя беше кучка!
Лек ветрец подуха и разпиля косата ми,а аз само се усмихнах.Студовете вече ги нямаше и сега щяхме да имаме хубаво време и прохладен ветрец.Мисля,че нямаше да е зле да се организира някое парти на плажа като стане още по-топло,но за това можех да мисля и друг път.Сега трябваше да мисля за това което се случваше тук...в градината на имението между мен и Дмитрий затова избутам мислите за плажното парти с чекмедже с надпис "По-късно!"и погледнах принца.Чудех се какво ще стане сега...с нас...с всичко.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 5:13 pm

Погалих я по местото на лицето и където се беше появила лека руменинка.
- Знаеш ли че така ставаш още по-сладка? - усмихнах се. Поклоних и се сякаш без да я пускам, сякаш отново я канех на танц.
Едвам-едвам но се чуваше тиха и бавна музика и ние под нея започнахме да танцуваме. Интересно дали се беше напълнило там от както си тръгнахме? Или пък интересно как се справяше бодигарда с раздаването на цветя? Ще трябва да гопитам за преживяването му като свърши този бал, макар че аз съвсем не исках да свършва. Нека върви, дълго, дълго време..
Музиката идваше към края и започна да утихва и скоро не се чуваше съвсем. Ние също спряхме и просто се гледахме, можех да стоя и так просто часове да я гледам. Не издържах отхвърлих нежно косата и назад и си наведох главата за да целуна Клеър. Как не исках да свършва тази целувка и как исках да проседим тук цяла нощ и всичко можеби щеше да е така ако..
- Excusez-moi, monsieu Florian. - Чух гласа на бодигарда който го бях оставил да стои зад вратата.
- Да? - погледнах към него малко недоволно за това че ни прекъсна прекрасната вечер.
- Франсуа има нещо важно, което не може да се остави за по-късно. - каза той намеквайки че тази вечер ще трябва да се прекъсне и ще трябва да пусна Клеър. Колкото и да не искам..
Обърнах се към дамата във синьата рокля със малко виновен поглед.
- Извинявай, налага се да напусна. - поклоних и се докосвайки ръката и с устни. - Но обещавам че ще се върна, моля те изчакай ме в имението. - казах и без голямо желание все пак я пуснах. Тръгнах на там от където бяхме дошли.
- Изчакай ме.. - повторих спирайки се и поглеждайки я пак. Чуствах се виновно тъй като я оставях..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Градината
» Градината
» Градината с водопада

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Имението-
Идете на: