The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стая за гости (4) Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стая за гости (4) I_vote_lcap81%Стая за гости (4) I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стая за гости (4) I_vote_lcap19%Стая за гости (4) I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стая за гости (4) I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стая за гости (4) I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стая за гости (4) I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стая за гости (4) I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стая за гости (4) I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стая за гости (4) I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стая за гости (4) I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стая за гости (4) I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стая за гости (4) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стая за гости (4) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Том Милс
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Selene
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стая за гости (4) I_vote_lcapСтая за гости (4) I_voting_barСтая за гости (4) I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стая за гости (4)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 2:58 pm

Спалня

Баня
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 4:46 pm

С Алекса едва едва стигнахме до стаята.По пътя се блъскахме по стените за да се притиснем един в друг,да разменим няколко страстни целувки и ако някой пита нас можехме да почнем и в коридора това което щяхме да направим тук в стаята...,но просто нямаше да е хубаво за другите...макар,че аз бях доста хубав и това което щяха да видят дамите нямаше да е лошо.Пък и не всеки ден им се отдаваше това - да видят прелестите на Деймън Салваторе.
Хванха Али и я метнах - леко - на леглото,а после се приближих и легнах върху нея.Устните ми срещнаха нейните,а езикът ми се заигра с нейния.Ръцете ми се плъзгаха по тялото и,а нейните шареха по гърбът ми.
Ммм Алекса...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeСря Апр 04, 2012 6:34 pm

Разибара се можехме да съвршим и това в коридора, но нямаше да показвам неща коит обяха само за моите очи.
Бързо се озовах върху Деймън и прокарах ръце по тялото му. Съблякох съкато му и ризата му. Целунах го по шията и го захапах леко. Зъбите ми веднага се удължиха и запулсираха. Продължих да го целувам и надолу по тялото. Откопчах коланът му и събух панталоните му. Станах от леглото и събух ботушите си. Разкопчах панталоните си и ги събух бавно разкривайки му ярко червеното ми бельо. Седнах в скута му и впих устине ве неговите. Дей тръгна да развърза корсетът ми, но веднага взех ръцет му и ги слижих зад мен.
- А-а-а-а - казах и се усмихнах перверзно. - Със зъби.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeСря Апр 04, 2012 7:13 pm

Плъзнах поглед по тялото и.Когато седне върху мен и посегнах на откопчая ръцете и тя ги хвана и заяви,че ще трябва да използвам зъбите си за това.Подсмихнах се самодоволно и хванах едната връзка със зъби и я дръпнах.После другата и лека полека разкопчах корсета и.
- Знаеш ли...радвам се,че връзките не са придружени от кубче Рубик защото тогава най-вероятно щеше да си останеш така. - повдигнах рамене - до колкото беше възможно легнал - и после се завъртях така,че Алекса да е под мен.Притиснах се до нея,а устните ми се впиха в нейните.Езикът ми се заигра с нейния,но не за дълго.Почнах да я целувам по вратът,между гърдите като после се заиграх със зърното на едната,а после с зърното на другата и правех кръгчета с езика си около тях. Продължих да я целувам надолу и надолу.Махнах бикините на Ал и разтворих леко краката и.Прокарах език по интимните и части,а тя изстена.Този звук ми хареса...исках да я влудя...Харесваше ми да стене.Да огласява стаята....Сетих се дори за един надпис "Ще те чукам страстно и опасно.Ще те чукам бавно за да ти е гадно.Ще те чукам с чувство защото секса е изкуство." Подсмихнах се и продължих с това си занимание.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeСря Апр 04, 2012 8:55 pm

Господи знаеше как да ме докара до лудост. Обсипваше ме с милувки и ласки и всеки път в които щях да свърша той спираше. После пак продължаваше и така докато не зарових пръсти в чершафите и не ги разкъсах. Зрових пръсти в косата му и го дръпнах към мен. Облизах устните му и го обрънах за да е под мен. Целунах го по врата после облизах зърната му. ПРокарах език по коремът му докато не стигнах до слабините му. Поех достойнството му в устни и почнах да го третирам като близалка.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeЧет Апр 05, 2012 4:40 pm

Oh yeah baby!
Беше единствената ми мисъл.Тя ме третираше като близалка - члена ми - и това ми харесваше.Стоновете които почнаха да излизат от устата ми го доказаха.Хванах я за косата и я натиснах леко като го вкарах целия в устата и.После я пуснах и я оствих да прави това което знае.
- Алекса.... - изстенах името и.И преди го бях казвал и сега ще го кажа: - Не е истина какви неща можеш да правиш с устата си момиче!
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeЧет Апр 05, 2012 7:03 pm

Усмихнах се перверзно и за последен път прокарах език по члена му. Пропълзих нагоре към него като го целувах по корема, гърдите и шията. Възседнах го и изтенах. Почнах да се движа ритмично. Подпрях се гърдите му и косата се спусна около лицето ми. Продължих по-бързо, а стенанията ни се увеличиха. Усещах как оргазмът се надига и имах чувството че ще изригна , но в последният момент Деймън ни завъртя и аз се оказах от долу. Изнетах силно или може би извиках не знам точно. Бях задъхана и едва дишах, но той не ми остави много време и почна да се движи в мен. Чувах учестеното биене на сърцата ни и зъбите ми веднага се удължиха.
- Ухапи ме... - простенах едва едва.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 8:43 am

Щом искаш...
Помислих си и се ухилих като десет годишен току-що стиснал задника на някоя кака без да си отнесе шамара.Засилвах с всеки тласък на тялото си,а устните ми се озоваха върху нейните,но не за дълго.После ги спуснах надолу.Умишлено не я захапах,а продължих надолу като се заиграх с гърдите и.Засмуквах зърната и,правех кръгове около тях с езика си,а Алекса стенеше от удоволствие.Надигнах се леко и със светкавична скорост впих зъби в плътта на вратът и.Тя извика и обви ръце около вратът ми като заби ноктите си в кожата ми.Почнах да пия жадно продължавайки да се движа бързо в нея.Това ми харесваше...,но ми се искаше и тя да пие от мен.Което всъщност щеше да доведе до отпечатък и ако тя имаше такъв с Озера...е него щеше да го боли!
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 6:38 pm

ДА...
Обичах го когато правеше така. Измъкваше от онзи проклет свят на блока и гняв и ме пращаше тук където всичко е съвършенно и просто. Когато стигнах връхът извиках. А най-хубавото беше че го бяхме направили заедно. Той постопапенно спря, но продължи да пие още малко време. Нямаше проблем можеше да вземе колкото иска... дори това да ме убиеш. Бях задъхана и изморена. Много изморена.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeНед Апр 08, 2012 11:47 am

С Али свършихме заедно и това ми хареса,но не го правехме за първи път...и това,че бяхме свършили не означаваше,че трябва да спра да пия от нея.Знаех обаче,че ще трябва да спра скоро...за жалост.Отдръпнах се и облизах мястото където я бях ухапал.Усмихнах се невинно и легнах до нея като я придърпах към себе си.
- Ти искаш ли кръв? - попитах я.Дишах учестено,а тя също.Усещах как сърцето ми блъска в гърдите,а чувах и ускорените удари на нейното...Алекса,Алекса.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeНед Апр 08, 2012 5:02 pm

Той ме придърпа към себе си и ме попита дали искам кръв? О, Никс разбира се че исках. И веднага бих забила зъби в него, но... дали щях д аспра на време. Не, не можех да рискувам. За жалост веднага зъбите ми се удължиха. Мамка му!
- Не ще се оправя - усмихнах се и станах. Трябваше да се успокоя и да си прибера зъбките (буквално). А като бях близо до него ми беше трудно.
- Ей сега идвам - казах и влезнах в банята. Обърнах се и се огледъх в огледалото. Зъбите ми бяха огромни и ме боляха. Мамка му наскоро пих! Затворих и почнах да дишам дълбоко... 1,2,3,4...
Отворих очи и пак си бях нормална...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeНед Апр 08, 2012 6:16 pm

Какво по....
Тя се омете от стаята толкова бързо,че дори не успях да задам и въпрос.Какво се беше случило току-що?Знаех,че иска да пие от мен,но защо не го направи?Ох Никс!
Изправих се и обух боксерките си,а после и панталоните си.Навлякох ризата и сакото и накрая обувките.Не беше истина,че всичките ми дрехи бяха до преди малко из цялата стая.Седнах на леглото и зачаках Ал.
- Ал...искаш ли да си ходим вече? - провикнах се за да ме чуе.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeНед Апр 08, 2012 6:29 pm

Ал? Ал... ама той сериозно ли. Отворих вратат на банята и се намръших.
- Ал? Ама ти сериозно ли така ще ми викаш? - поклатих галав и се усмихнах. Влизнах в стаята и почнах да се обличам . Първо червените гащички. После дойде ред на корсета. Стегнах го и завързах връзките. ВЗех пантолоните и почнах да и тях да обувма. Честоно казано ми беше малко трудничко.
- Можеш да помогнеш - обърнах се към Дей. - Но на теб сигурно ти интересно само да събличаш нали ? - ухилих се и му намигнах. Закопчах панталоните и обух и ботушите.
- Готова съм, да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeПон Апр 09, 2012 7:34 am

Да помогна ли?
Ококорих очи насреща и.Нямах си и на идея как можех да и помогна...,но беше права,че ме бива в събличането.През ръцете ми бяха минали толкова много жени и то все голи...
- Къде ще отидем? - попитах и се изправих.Мислех да наминем през бала преди да си тръгнем и да свием някоя друга бутилка алкохол,а може би дори две.Алкохол,кръв и Алекса бяха едни от най-любимите ми думи.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitimeПон Апр 09, 2012 4:41 pm

Тъкмо щях да кажа някои бар или дискотека, когато телефона ми огласи цялата стая че имам съобщение. Взех го и погледнах съобщението. "Ела в бра "Хел"" от Алина. Намърщих се и го погеднах пак. Защо пък Алина ще ме вика в бар Хел. Не си говорихме и се мразехме вече повече от година. Ако се съберяхме на едно място сигурно щяхме да вдигнем града във въздуха. Защо ме викаше?! Е имаше един начин да разберем.
- Мисле че ще ходим в бар Хел - казах и въздахнах и прибрах телефона. Хванах дей за ръка и тръгнахме към бара.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая за гости (4) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (4)   Стая за гости (4) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стая за гости (4)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая за гости (1)
» Стая за гости (2)
» Стая за гости (3)
» Стая за гости (5)
» Стая за гости 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Имението-
Идете на: