The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стая за гости (3) Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стая за гости (3) I_vote_lcap81%Стая за гости (3) I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стая за гости (3) I_vote_lcap19%Стая за гости (3) I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стая за гости (3) I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стая за гости (3) I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стая за гости (3) I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стая за гости (3) I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стая за гости (3) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стая за гости (3) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Том Милс
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Selene
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стая за гости (3) I_vote_lcapСтая за гости (3) I_voting_barСтая за гости (3) I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стая за гости (3)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 2:55 pm

Стая за гости (3) Bedroomdesignhuelstamanit2554x367_thumb

Стая за гости (3) Sant_12
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:03 pm

С Харпър влезнахме обратно в имението.По пътя от двора до вратата се бях сгушила в него зареди студът.Когато влезнахме се оттърсихме от снега който тукощо беше почнал да вали.Усмихнах му се и му смигнах след което се качих по стълбите към втория етаж,а той ме последва.Влезнахме в една от стаите и аз седнах на леглото като се подпрях на ръцете си и го гледах.
- Хей какво има? - попитах го.Дъжеше се странно и почвах да се притеснявам за него.Изправих се и отидох до него.Изглеждаше ми отвеят.Сякаш беше в съсвем различна галактика,а само тялото му си седеше тук за украса. - Харпър!
Повиках го и леко разклатих тялото му.Боже какво му ставаше?Държеше се странно.Тези дни особено...Особено сега.
- Какво има?Знаеш,че можеш да ми кажеш всичко.

Пп:Чудех се къде да пиша,а от всички стаи тази май е най-хубава..1 е заета и..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:14 pm

Седнах на леглото.Вдигнах очи към нея и поклатих глава:
-Обичам те!Моля те седни искам да ти кажа нещо!-тя седна и ме погледна в очакване...
-Скъпа преди дни...преди нещата между нас да се получат...да се обвържем и да осъзная любовта си,аз спах с друга жена...Тя...е забременяла от мен и....Детето ще се роди скоро....Реших да го убия..Не искам да развалям отношенията си с теб, а също и не знам това съсдание какво ще е....Ще е хибрид като мен...-спрях да говоря.Отново мисълта,че ще убия детето си единственото,което може би някога ще имам.Изправих се и очите ми плувнаха в сълзи..Не беше типично за мен,Блъснах стената и мазилката падна...Обърнах се към Маги и казах:
-Не ме мрази...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:23 pm

Дете?Дете?Какво?
Ококорих очи насреща му.Очите му в които се вгледах ме изненадаха.Бяха пълни със сълзи...И все пак да убиеш собственото си дете.
Отидох до него и го прегърнах.
- Спокойно.Не те мразя..аз..ти не може да го убиеш.То е твое дете.Ако майка му не го иска може ние да го...отгледаме. - и аз не знаех какво говоря.Аз и дете.Хаха!Та това ще е бебе да гледа бебе.Три годишно да гледа две годишно.Да си призная не ми харесваше това,че е спал с друга и,че има дете от нея,но...какво можех да кажа?А и това да убие собственото си дете...просот знаех какво е да си дете и да не можех да изживеш живота си...знаех!
Притиснах го към себе си и седнха на леглото като го държах в прегръдките си.
- Не можех да го убиеш...просто не можеш.Няма да е честно спрямо него и неговия живот...то може така или иначе да остане на този свят като ъъ дух...просто не трябва да го правиш. - говорех объркано,но мислите ми бяха объркани,а и имах чувство,че ще заплача,а дори не знам защо.

пп: сапунка..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:35 pm

ПОгледнах я и поклатих глава:
-Маги...уникална си,но...Когато се роди детето ще е жадно за кръв,а ти си човек...Не искам да те нарани....Не бих могъл в такава ситуация да реагирам и детето отново ще загуби животът си.Не искам да те нарани,а и не искам да се разделим!-млъкнах...отново я погледнах и казах:
-Знаеш ли...никога не съм мислил,че някога ще имам дете,а сега ще се наложи да го убия! Животът е гаден!Нека не мислим за това...Просто исках да ти кажа,знам че не ти е приятноч е съм преспал с друга,но....това е минало...Недеи да мислиш за това...-млъкнах отново...идеята и да го отгледаме....Също беше добра,но как щеше да реагира като разбере,че детето е от леля и...Не то щеше да умре...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:47 pm

Захапах долната си устна и почнах да я дъвча.
- Но...то ще има нужда от кръв сам го каза.Аз мога да му я дам...няма да ми е проблем. - почнах или по-скро продължих да споря с него.Ако ще това да е детето на Годзила то трябваше да живее. - Коя е тя?Тази от която е детето.
Реших и това да попитам.Искаше ми се да знам.Не знам защо,но исках това дете да не бъде убито особено от баща си.
Думите му проехтяха в главата ми.
Знаеш ли...никога не съм мислил,че някога ще имам дете,а сега ще се наложи да го убия!
Въздъхнах.Живота - както каза той - е наистина гаден.Аз и дете...тези думи не знам дали някога щяха да се свържат,но сестра ми например и тя преди време казвшае така.Поне когато съм я виждала докато бях духче,но сега тя си има едно сладко малко детенце.Децата бяха сладки,но докато спяха.
- Някога грижил ли си се за дете?Каквото и да е било...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:53 pm

Замислих се за бебе Жу...Кимнах и казах:
-Да..и тя също искаше да ме разххожда в парка на каишка!-засмях се...
-Ефи...Ефи е майката на детето..тя не го иска!Аз го искам,но Маги....Няма да ти позволя да му даваш храна!Да му даваш кръвта си!-поклатих глава и изведнъж се озовах върху нея:
-Искам да те превърна и после....нека опитаме за наше собствено дете!Моля те!-прошепнах и изведнъж се оказах в другият край на стаята.Толкова силно исках да съм нейният създател,да имаме отпечатък и дете....Да аз я обичах"Ами ти колко ме обичаш?"попитах с телепатия,знаех че почти чете мислите ми...Отпечатъка и беше в полза точно в този момент...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 8:02 pm

Какво?Наше собствено какво?Дете?И да ме превърне,но....
Обичам те много,но...
Едва можех да мисля трезво.Всичко ми беше толкова объркано.Да ме превърне,да имам дете,а и името Ефи ми беше толкова познато.
Ефи,Ефи...о господи!
- Ефи ми е леля! - избухнах аз и се изправих бързо като го погледнах така сякаш с очи изтрелвах мълни. - Спал си с леля ми?
Сега вече бях ядосана.Спал е с леля ми....И със сестрите ми ли си спал? - попитах го ядосано.В момента това за нашето дете и превръщането ми бяха изкочили от главата това,че е спал с леля ми ме ядоса....просто леля ми.Леля ми!

пп:пфф...а относно превръщането мен уж щеше да ме прегвръща Роджер ;хх
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 8:13 pm

Стиснах зъби:
-Тогава нямахме връзка Маги!А със сестрите ти беше преди години-отбелязах и я погледнах:
-Знаеш ли....Смятам да си тръгна...Не виждам особена полза от присъствието си....-тръгнах към вратата.Не се обърнах да погледна.Не исках.ИЗлязох от стаята и затворих вратата.Останах там и се подпрях на вратата.Сърцето ми се разкъсваше,умирах.сълзите потекоха от очите ми,горещи и необичайни за мен.
-Защо?-казах гласно и паднах на пода.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 11:15 am

Въздъхнах.Наистина не трябваше да му викам за това...,но и леля ми и сестрите ми.
Успокой се.Всичко е било преди време.
Изправих се и излезнах от стаята където го видях.Беше се свлякъл на пода и плачеше.Сърцето ме заболя да го гледма така.Клекнах до него и го придърпах към себе си като леко почнах да го клатя напред назад като малко дете,а това си беше сравнително трудно зареди тялото му.
- Шшш...спокойно. - почнах да му шепна и го погалих по косата. - Аз съм до теб.Съжалявам за преди малко.Съжалявам,че избухнах.Обичам те Харпър.
Говорех тихо сякаш говоря на малко дете.Притиснах го още повече към себе си.Не исках да го гледам така тъжен.Болеше ме.... - За детето...каквото и да решиш ще те подкрепя.Ако държиш да ме превърнеш добре...за наше детето обаче ще помислим допълнително.
Исках да го накарам да се усмихне.Не исках да го гледам така тъжен.Да плаче...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 4:31 pm

Прегърнах Маги и за по малко от секунда я вдигнах.Влязох в стаята и почнах да я целувам.Целувките ми бяха нежни и сдържани,постепенно ставаха по настоичиви и страстни.Седнах на леглото в стаята,а ръцете ми нежно я галеха от двете страни на тялото,палците ми едвам едвам докосваха гърдите й.Откъснах устни от нея и я погледнах,очите ми все още бяха влажни от сълзите,а бях сто процента сигурен и че са кървясали.Погалих лицето на Маги с опакото на ръката си и се ухилих:
-Нека немислим за това?!Искаш ли да се позабавляваме?
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 5:59 pm

Усмихнах се и легнах на леглото като го дръпнах към себе си и той се озова върно мен.Исках да се забавляваме,а и щом това щеше да го накара да се почувства по-добре.
- Иска ли питане? - подсмихнах се.Думите за превръщането ми не ми излизаха от главата,но пробвах да ги забутам някъде навътре в съзнанието си.Исках Харпър да ме превърне,но как щях да го кажа на Роджер?С него бяхме приятели...,а това за наше дете...аз бях на осемнадесет...,а принципно трябваше да съм на пет.За себе си не можех да се грижа,а камоли за дете...,но може би ние двамата щяхме да можем да се грижим заедно за дете...знам ли.
- Ти наистина ли искаш да си имаме наше дете? - попитах го като го погледнах в очите.Детето си беше голяма отговорност и изисквше доста грижи.Дали можехме да му дадем всичко от което имаше нужда?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 6:12 pm

Сърцето ми отново се сви и бързо легнах до нея,хващайки се с двете ръце за главата и въздъхнах:
-Виж....Не знам....ти не би могла да имаш дете от мен това ще те убие....Не искам дете!Не съм готов....-стиснах зъби и станах.Приближих се до прозореца и се загледах в снегът,който падаше на парцали....Ударих силно рамката и присвих очи....Мразех живота си...Как силно го мразех...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 6:19 pm

Въздъхнах.Май не трябваше да повдигам тази тема.
- Харпър.Успокой се.Когато искаш...аз...също не съм говота,но.... - дори не знаех какво да кажа.Аз и дете - бебе да се грижи за бебе.Изправих се и отидох до него като се облегнах на стената и скръстих ръце пред гърдите си. - Хей...все още ли искаш да ме превърнеш?Като се замисля...това е хубаво.Смисал...вие не стареете,а ако си остана човек ще..ъ..остарея.
Надявах се да не направя още нещо както не трябва като повдигна и тази тема.Усмихнах му се чаровно. - А и нали искаше да се забавляваме?Не мисли за нищо друго...мисли само за мен.
Смигнах му.Не исках да си тормози главата със всичко.С леля ми,сестрите ми,детето му или каквото и да е било.Искахда се усмихне.Да е мъжът който беше до преди няколко дни.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 6:32 pm

Погледнах я и кимнах:
-Маги....Способен съм да те накарам да забравиш за тези неща,но не мисля че трябва!-засмях се и се обърнах към нея:
-Ако искаш си лягай преди да съм се присъединил и аз....Надали ще искаш точно тази нощ да съм твоя компания!-целунах я по челото и си махнах ризата,събух си обувките и останах само по дънки,бос...Седнах на земята до леглото и погледнах часовника.Беше един и половина след полунощ...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 7:02 pm

Въздъхнах.Отидх до леглото и се шмугнах под завивките без да споря с него.Не ми беше до спорове.Прехвърлях всичко случило се в мислите си.Той беше спал с леля ми и тя беше забременяла от него.Щеше да убие детето си когато то се появи н бял свят...о и беше спал и със сестрите ми,а сега не беше никак на кеф.
Обичам те.Знай,че съм до теб.
Затворих очи и се обърнах на една страна.Не можех обаче да заспя.Мислите ми бяха толкова объркани,че не ме оставяха намира.
Почнах да се въртя в леглото.Накрая легнах по гръб и отворих очи като погледнах към тавана.Единствената светлина която се процеждаше в стаята беше от луната която се виждаше през прозореца.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 7:28 pm

Един Господ зне колко време стоях неподвижно,взирайки се в прозореца.Бях свил единият си крак,адругит го бях подгънал и подппрял ръката си на него...Маги не спеше...Чух посланието й,но не и отговорих,не че не исках,но не можех...След около три часа погледнах часовника.Изправих се и легнах до Маги.Прегърнах я и я целунах нежно по косата:
-Обичам те..-прошепнах тихо и затворих очи...В съзнанието ми изплуваха картини...Ужасни картини...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:28 pm

Размърдах се и като се обърнах на другата страна усетих,че и той е легнал.Отворих очи за миг и видях,че е затворих очи и най-вероятно спеше.Диваше спокойно поне по мои изчисления.Затворих очи пак и се сгуших в него.До колкото знаех това парти щеше да е дълго...няколко дни.Щяхме да празнуваме и Коледа и Нова Година.
Пропъдих всякакви мисли от съзнанието си и се насилих отново да заспя.

***
Сабудих се и погледнах часовника.Десет сутринта.От прозореца се процеждаха слънчевите лъци.Изнизах се от леглото и отидох до банята.Оправих се след което излезнах и седнах на ъгъла на леглото и пуснах телевизора,но бях намалила звука за да не сабудя Харпър.Един Бог знае кога е легнал снщи.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:02 pm

Извъртях се по гръб и отворих очи.Маги беше будна.Виждахсамо белият таван.Протегнах се и се изправих...О по дяволите сутрешна ерекция.Изправихс е,беше десет и половина.Само около 6 часа сън...неее не ми допадаше.Изправих се и погледнах Маги разроших и косата и се ухилих:
-Как си?-попитах заставайки така,че да не забележи ерекцията ми..
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 4:34 pm

Усмихнах му се и усилих още малко звунът на телевизора.
- Добре,а ти? - зачудих се дали да не севърнем при другите.Все пак какво щяхме да правим тук?Въпреки,че можехме да правим много неща,но пък в имението имаше доста стаи които можехме да минем и да поогледаме.Бях чула,че има и боулинг и билярд и басейн. - Ще се върнем ли при другите?Или ще скитаме из имението?
Легнах отново и погледнах тавана след което обърнах глава към Харпър и му се усмихнах чаровно и мило.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 5:02 pm

Прегърнах я и я погледнах:
-Както решиш,ако искаш..отиди при другите аз...имам нужда да остана тук още малко.Съжалявам!-целунах я и после се изправих.Влязох в банята и си измих лицето.Не след дълго се съблякох и влязох да се изкъпя.Имах чувството че съм мръсен.Много мръсен.Топлата вода започна да ми действа почти успокояващо.Не...имах нужда от болка.Много болка....Опрях гръб към стената и се свлякох на земята.Мразех това състояние...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая за гости (3) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за гости (3)   Стая за гости (3) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стая за гости (3)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая за гости (1)
» Стая за гости (2)
» Стая за гости (4)
» Стая за гости (5)
» Стая за гости 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Имението-
Идете на: