The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Ресторант "Веда" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Ресторант "Веда" I_vote_lcap81%Ресторант "Веда" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Ресторант "Веда" I_vote_lcap19%Ресторант "Веда" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Том Милс
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Selene
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Ресторант "Веда" I_vote_lcapРесторант "Веда" I_voting_barРесторант "Веда" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Ресторант "Веда"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 2:42 pm

Ресторант "Веда" 3-max
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 1:09 pm

Влязоха в ресторанта. Беше огромно,добре осветено помещение с много маси. Имаше няколко заети,но повечето бяха празни. Том избра една маса малко по-навътре и двамата с Теса седнаха. Не след дълго дойде и келнера.
-Какво ще обичате,сър?
-Какъв е специалитета? - попита Том и го погледна.
-Пиле в сладко-кисел сос,сър.
Том се обърна към своята любима.
-Какво ще кажеш,скъпа? Или искаш нещо друго?
Бързо се обърна към келнера.
-Защо не донесохте менюто??
Явно леко смутен,той бързо затича към малката масичка с куп черни книжки.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 1:20 pm

Влязохме в ресторанта. Беше семпло, не много луксозно , но пък красиво и спокойно местенце. Беше наполовина пълен. Том избра една маса малко по-навътре и седнахме там, а след това и келнерът дойде. Специалитетът не ми се стори толкова зле. А и какво пък, всичко което не беше кръв ми се струваше гадно , но все пак ...
- За мен от специалитета. И чаша червено вино. - казах на сервитьора и му се усмихнах любезно.
Том реши да яде същото. Момчето тръгна с поръчките и отново останахме сами.
- Съжалявам за случилото се в къщата ти, преди да дойдат полицаите ... - погледнах го и леко свих устни.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 1:27 pm

-Вече дори го забравих,скъпа.-каза Том и се усмихна.
Келнерът донесе храната. Том също бе взел вино. Взе бутилката и наля в своята,след това и в тази на Теса.
-За нас!-каза Том и поднесе чашата.
Такова бъдеще имаше само в мечтите му. Още от малък бе мечтал за такива моменти,но тогава мислеше,че това са само мечти. Грешка! Всичко е реално,дори по хубаво - Том знаеше,че няма да свърши. Очакваха го още по-щастливи моменти с тази жена. Жената на неговия живот.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 1:36 pm

Вдигнахме тост за нас и за бъдещето, което ни очакваше. Бъдеще изпълнено с щастие, любов и красиви моменти.
Вечността беше пред нас , давайки ни възможност всеки ден да бъде като в Рая.
Докато отпивах от чашата си се сетих за онази покана, която получих. Беше за бал след два дни.
- Мили , имаш ли планове за след два дни? - попитах любопитно.
Щеше да бъде прекрасно той да бъде мой кавалер.
Надявах се да не е зает тогава и да успее да ме придружи.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 1:44 pm

-Не,никакви. Защо?
"Супер"-помисли си Том. Тук щеше да падне веселба. Трябваше да е нещо интересно.
-Нещо интересно ли ще има,мила?-попита Том и в гласа му се усещаше надежда.
Отпи глътка от виното. По принцип си падаше по по-твърд алкохол,но сега виното беше някак меко. Хвана ножа и вилицата си и си отряза парченце месо от пилето. Ммм,каква вкусотия...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 1:49 pm

- Ще има бал и си търся кавалер. - казах се аз и си отрязах малко парченце от полето. Не беше толкова лошо, колкото очаквах. Явно готвачът тук беше добър.
- А не виждам по-добър кавалер от теб. - допълних аз и се усмихнах.
Не бях много сигурна , че ще се съгласи , но все щях да го убедя. Както винаги ..
Вече бях избрала тоалета си , оставаше само Том да си вземе костюм в случай , че няма.
- Е, какво ще кажеш? - попитах и го погледнах миличко.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 1:54 pm

Том се засмя.
-Разбира се,любов моя. С удоволствие бих!
Не можеше да и откаже. Просто не можеше да устои на погледа и,на думите и...имаше чувството,че да откаже означава да я обиди,да я изгони...
-Но нямам тоалет...трябва да си търся нещо...може би ще помогнеш?
Том продължи да се смее и я погледна мило. Какво по-добро от това тя да му помогне за костюма. Така щеше да е сигурен,че няма да изглежда глупаво.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:03 pm

Да! Том се съгласи , без дори да направи малък опит за отказ. Това ми хареса , дори много.
- Ти си страхотен! - казах с малко по-висок тон от обикновено и го целунах по устните.
Ах , тези устни .. Не исках никога да се отлепят от моите. Бяха като огън, разпалваха всичко в мен. Усещането, когато ги докосвах, меки и гладки, карайки ме да настръхвам , когато се движеха по тялото ми.
- Утре ще поубиколом магазините, а и аз също трябва да си взема дрехи, тъй като моите останаха в стаята ми. - казах доволно и отново се усмихнах широко.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:09 pm

-Супер!-каза Том и също я целуна.
-Ще вземем каквото поискаш...време е малко да те поглезя с една шопинг терапия!-каза след това Том и се засмя.
Не обичаше да пазарува много,но щом беше с нея - щеше да го преживее. Напротив,дори можеше да му хареса. Отпи още една глътка вино и се погледна лицето на Теса. Сияеше от радост. Том също беше щастлив. Какво по-хубаво от това да изкарат още една вечер заедно?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:22 pm

Страхотно! Точно от това имах нужда. Нарязах още малко от пилето си , което беше почти свършило и усетих, че не мога да ям повече. Сякаш човешката храна караше жаждата ми да се усилва. Добре , че бях взела няколко банки кръв от стаята на Крис.
- Къде ще ходим след вечерята? - попитах аз , гледайки го в очите.
Не бях напълно сигурна, но исках да отидем в хотела. Просто да легнем на леглото , гледайки някой филм и гушкайки се. Сега поне беше сигурно, че полиция няма да дойде.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:31 pm

-Не знам,може би ти имаш идея? Резервирал съм стая в хотел...
Очите,които го гледаха отсреща бяха невероятни. Отново пропадаше в тях. Но какво пък,в стаята щеше да е приятно. Да вземат душ и след това да се отдадат на заслужена почивка. Беше му писнало от всичко около него...всичко освен нея. Тя нямаше да му писне никога.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:40 pm

- Супер, тъкмо за това си мислех. - засмях се леко.
Отпих отново от чашата си и тя остана празна.
- Да тръгваме? - попитах го като видях, че вече бе приключил с вечерята. Том кимна в знак, че е съгласен и сервитьора дойде. Платихме сметката и тръгнахме към хотела. Един душ и малко кръв щяха да ме направят като нова. Том спря очите върху моите. Погледна ме с онзи поглед, който караше коленете ми да омекват. Никога нямаше да преодолея този негов поглед, а и не исках. Караше ме да се чувствам все едно летя.
Тръгнахме към хотела , а когато стигнахме се качихме направо в стаята.






Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 8:06 pm

Нейтън тъкмо се беше върнал от двумесечна командировка.Първата му работа беше да звънне на Талия и да я покани на среща.Вярно,че беше женен,но жена му буквално му дишаше във вратът,а и много добре знаеше,че тя и без това има дъщеря от свой любовник не,че той нямаше.Общо взето излизаше,че тяхното семейно дърво трябваше да е "Семейно дърво и изневери".
Нейт резервира маса в ресторант "Веда".Беше изпратил кола да вземе Талия от тях и да я доведе тук.Беше облякъл един от множеството си костюми и естествено беше пристигнал по-рано.Искаше да се увери,че всичко ще е идеално за неговата красавица.
Масата която беше резервирам беше отделена и можеше да се каже усамотена.Доста хубава маса всъщност.Имаше и хубава гледка през прозореца.Лондон.В цялата си прелест по това време на вечерта.Осветлението беше включено и всичко сияеше.
Беше потопил букета рози в една ваза която беше поискал от персонала.Когато имаше пари всичко беше по-лесно,но той просто искаше най-доброто за нея.
- Хавиер всичко в колата наред ли е? - попита той по телефона когато звънна на бодигарда си.
- Да,господине.Но мисля,че подаръкът и трябва да и бъде даден колкото се може по-скоро.Аз съм бодигард,а не детегледачка...в случая кучегледачка.
- Потърпи още малко. - Нейт затвори и се настани удобно на стола си гледайки вратата.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeВто Фев 26, 2013 8:42 pm

Последните два месеца бяха тежки за мен. След като бях съживена и човек - за пръв път в живота си - всичко беше различно. Не ме заобикаляха призраци ,нито контролирах неща с ума си. Здравословното ме състояние се беше влошило. Повръщах всяка спутрин и постоянно имах пристъпи на гадене. Страхът ме беше обзел ,докато не разбрах причината. Шокът беше голям, тревогата също. Мисълта че имах нещо от него в себе си ме радваше, ала едва ли щеше да зарадва него. Дни наред се чудех какво да правя, седях и обмислях или пък просто пренебрегвах проблема, докато в малките часове на нощта той не се натрапваше и не ми даваше мира.Чувствата бяха смесени , самотата беше убийствена, но наложителна - отшелничеството ми даваше възможност да премисля многократно ситуацията.И ето - решението само дойде. Беше нужен само един телефонен звън. Искрено се зарадвах на поканата на Нейт , още повече да чуя гласа му след толкова много време. Очите ми се насълзиха от радост, но и от тъга. Положението беше сериозно. Колата ме взе в часа, в който той каза и тъй като познавах Нейт знаех че няма да ме заведе в Мак Доналдс или в КФС , така че бях облякла черна дълга рокля без презрамки. Дантели украсяваха горната част на тоалета, а под гърдите имаше тъмен колан, от който надолу роклята се вееше феерично и леко се влачеше по пода. Сребърно колие красеше шията ми, а косата беше преметната на една страна идеално изправена. Коремът ме се беше свил на топка и щях да се пръсна от напрежение. Почти не усетих пътя до ресторанта. Сякаш всичко беше в мъгла, а после пред мен имаше прекрасна маса с ваза с тъй обичаните от мен рози.
- Здравей Нейтън.
Преглътнах тежко и после срещнах погледът му и чаровната му усмивка. Колената ми омекнаха и някак механично се придвижих до стола , а Нейтън като истински кавалер го дръпна , за да може да се настаня. Един сервитьор дойде сякаш от нищото и наля в кристалните чаши алкохол.
- Мина време - промълвих сконфузено. Как щях да му го кажа? Обгърнах с ръка стъблото на чашата и се загледах в отблясъците идващи от светлината.Не знаех какво да кажа, но трябваше да го направя.
- Как си? - усмелих се да го погледна в очите. Тези тъй прекрасни очи. Караха ме да се разтапям всеки път щом се вгледам в тях. Напрежението отново се възвърна и почувствах ,че тежа повече от колкото съм. Сякаш малките висящи обеци достигаха пода заедно с колието, а крайниците ми са залепени на едно място и не могат да бъдат помръднати.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeСря Фев 27, 2013 12:13 pm

След малко вратите се отвориха,а от там влезе Талия.Неговата Талия.Беше облякла зашеметяваща черна рокля която и стоеше убийствено добро и дъхът на Нейтън спря за миг.После се изправи и дръпна леко стола за да се настани дамата му.На лицето и имаше притеснена усмивка и това го накара да се усмихне.
- Изглеждаш невероятно. - направи комплимент той. - Розите са за теб.
Той посочи с поглед цветята и леко ги мръдна във страни за да я вижда по-добре.Усети,че Кейс е притеснена и се пресегна като стисна окуражително ръката и.
- Спокойно Талия аз не хапя. - подсмихна се той и после и смигна. - Много.
Той я гледаше известно време и тъкмо когато се канеше да отговори на въпроса и се появи сервитьорката и попита дали са избрали нещо от менютата които бяха дадени още с появата на Нейтън тук.Той поклати глава и отпрати момичето.За сега според него питието им стигаше,а и той искаше да разбере как е тя след тези два месеца.- Аз съм добре.Доста радостен,че те виждам.А ти прекрасна? - той стисна леко ръката и като през това време се усмихна предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeСря Фев 27, 2013 5:33 pm

Изчервих се при комплимента, после пак и някак не можеш да не се усмихвам. Нейт беше от хората, които те караха да се усмихваш дори и в най-напрегнатия момент, но можех ли да хвърля с лека ръка това, което се беше случило?
- Радвам се,че нещата с теб са наред. Изглеждаш някак отпочинал - леко се усмихнах и се наслаждавах на допира на ръката му. Сърцето ми биеше лудо и смесени емоции ме заляха. От една страна пеперуди пърхаха в стомаха ми от любов , а от друга - ято гарвани ме разкъсваха от притеснение. Погледнах го в очите като усмивката се скри от лицето ми.
- Нейт - продумах с пресъхнало гърло.Поех дълбоко въздух, а после издишаш въздуха шумно. - Помниш ли как преди два месеца ме спаси и как после...нещата тръгнаха в друга посока...
Прехапах устни и се изчервих залята от спомена и едновременно от възникнал копнеж, но думите пареха на езика ми като отрова и трябваше да бъдат произнесени.
За доброто и на двамата.
- Нейт - погледнах го право в очите със сериозно изражение. - Бременна съм.
Преглътнах и затворих очи за миг очаквайки най-лошото. Проклех се ,че не изчаках до края на вечерта.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeНед Мар 03, 2013 3:42 pm

Талия беше твърде притеснена и точно когато Нейт щеше да попита какво не е наред тя му съобщи новината.Първоначално помисли,че не е чул добре и ,че нещо си е въобразил.После му отне няколко секунди да свикне с мисълта за това което тя му каза.Примигна объркано няколко пъти и после се усети какво всъщност става.Ухили се като идиот.Като хлапак който току що е ударил някоя мацка по задника,а тя не му е зашлевила шамар.
- Наистина? - изрече той. - Но това е страхотно!
Той винаги беше мечтал да има още едно дете и да се опита да поправи грешката с другите четири.Алисън обаче така и не беше пожелала да опитат пак.За нея децата и бяха твърде голяма грижа...затова и винаги бяха при бавачки.Затова и тяхната Клеър беше започнала да се отделя от тях още от ранна възраст и накрая замина.Последва я и Виктория,а малката им Маги почина...,но благодарение на жената която гледаше в момента дъщеричката му беше жива.Тогава го осени и един въпрос.Погледна Талия като стиска ръката и.
- Мое ли е? - силно се надяваше детето да е негово.Искаше да е негово.Искаше да прекара живота си с Талия и тяхното дете...техните деца.Беше се влюбил в тази жена още щом я зърна и тук нещата не бяха наредени като брака му с Алисън...истинската любов като тази от пръв поглед беше по-силна от онази която дойде с времето при него и Алисън.Той искаше да бъде с Талия.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeНед Мар 03, 2013 5:40 pm

Чаках реакцията - първо беше объркването, както и предположих. После очаквах най-лошото и си представях отритването си и жестоката му гримаса отново и отново, но това не последва. Той се зарадва и това направо ме накара да остана с провиснало чине.
Още повече след като видях надеждата му след като пита дали е негово. Отговорът беше повече от ясен , но нямаше да му се сърдя, защото наистина беше неочаквана новина. Стиснах ръката му в отговор и лека усмивка озари лицето ми.
- Да - прочихтих гърлото си. - Твое е. Вече съм във втория месец
Очите ми се насълзиха от радост, но ги преглътнах. Той щеше да приеме детето и нямаше да ме зареже на произвола на съдбата.
Обичах го. Това беше първият мъж, който обичах толкова силно в живота си. Всяка една клетка от мен копнееше за него, всеки миг заедно беше като животоспасяваща доза, а последните два месеца бяха истинско мъчение. Внезапна мисъл пробуди отново паниката.Вдигнах свободната си ръка и го помилвах леко по лицето.
- Не е ли тази вечер пълнолуние?
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeНед Мар 03, 2013 6:03 pm

Нейт много се зарадва като чу отговора на въпроса си.Щеше да има дете..отново.Беше имаш четири до сега и с четирите не беше близък.С това дете щеше да е различно.Нямаше да поставя бизнеса на първо място.Щеше да се посвети изцяло на мъничето и майка му.Той отпи от чашата си с усмивка на спокоен човек.Тогава Талия заговори за пълнолуние.Той се замисли,но съзнанието му беше заето с куп други мисли.
- Мисля,че е утре... - точно в момента не можеше да мисли трезво.Мислеше само за това,че с Талия ще си имат малко бебче. - Нека се насладим на вечерята понеже в колата има изненада за теб...и по-скоро бодигарда ми бърза да ти я дам отколкото аз.
Той се засмя и отвори менюто като преди това стисна укоражително ръката на Талия.Обичаше тази жена мамка му,обичаше я.Чиста и неподправена любов.Какво по-сладко от това?
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeВто Мар 05, 2013 5:25 pm

Камък падна от плещите ми за пореден път. Почувствах се лека като перце и ми се прииска да можех да летя и да викам, и да скачам и ...и ...и да излея радостта си от момента. Щеше ми се отново да бъда вещица и да опитам някаква магия за левитация или да стана небесен ангел, за да може да разперя крила и да летя към хоризонта. Мислите ми бяха разкъсани от думите за изненадата.
- Изненада? - повторих объркано. Знаех ,че Нейт много си пада по милите жестове, но да ми направи такава изненада, която служителите му биха искали веднага да получа.
- Ах ти - усмихнах се широко. - Тогава не мъчи горкия човечец. Любопитството почва да ме гложди.
Засмях се леко и благодарих на Бог, за тази тъй прекрасна вечер. Подобно на Нейт и аз исках да и се насладя, да загребвам с пълни шепи всеки едни момент, който завинаги да остане в ума ми. Забелязах ,че беше тръгнал да поръчва, за това го спрях тъкмо на време.
- За мен някаква салата. Нещо по-леко
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeСъб Мар 09, 2013 7:06 pm

Нейт се засмя и поклати глава.За какво плащаше на хората си?За да мрънкат и да се оплакват от едно куче?Ако ще е така...хубаво.Той поръча две салати понеже не беше особено гладен и зачака.
- Ще потърпите и двамата още малко.Много сте нетърпеливи. - направи гримаса той.Ако трябваше да си признае и на него му беше любопитно как ще реагира тя на този подарък.Някои не харесваха кучета и се мръщеха и ги изоставяха.Надяваше се Талия да не е от тези хора.Най-вероятно грижите за куче и дете щяха да са доста трудно,но те щяха да се справят.Той вярваше в това.
Пристигнаха салатите им които те започнаха да ядът и от време на врем си говореха.Най-различни теми и включително за бъдещото им дете.Талия няколко пъти се беше опитала да разбере малко повечко за изненадата си,но не и се получи.Накрая Нейтън реши да плати сметката и щом взеха цветята се отправиха към колата.
Върколака звънна на служителя си който беше с кученцето в колата и му заяви,че идват.Искаше просто всичко да е що годе идеално.Пое кученцето през леко отворената врата и се обърна към талия.
- Това е твоята изненада. - заяви той като леко и подаде едно малко бебе хъски.Типичната окраска с сини очички.

Пп:Малко контрол над яденето ама...
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeПон Мар 11, 2013 7:34 pm

Вечерта мина приятно - лека салата, ароматно вино, приятни разговори... При все това опитите ми да разкрия изненадата си се провалиха, дори и най-невинните, особено милите очички и ангелската усмивка - оставаше мъчителното чакане, но все пак бях щастлива и в момента нищо не можеше да развали момента на щастие.
Бях с любимия си мъж, чаках детето му, което щеше да израсне с прекрасни родители и се чувствах истинска жена тек в луксозния ресторант чакаща изненада и получила огромен букет любими цветя. След всички страдания най-накрая получавах нещо прекрасно и нямаше да го пропилея.
Най-накрая дойде дългоочакваният момент. С Нейтън излязохме от заведението и щях да се пръсна от нетърпение и.....барабани.....вратата на колата се отвори и той дължеше в себе си нещо. Щом го зърнах направо щях да се развикам от радост. Нейт ми подаде най-сладкото бебе хъски, което някога съм виждала. Поех го внимателно и го гушнах. Козината му беше мека като коприна , а малкото му носленце ме душеше. Кристално сините му очи се озъртаха във всички посоки , но щом ги фиксира върху моите направо щях да се разтопя.
- Това е най-очарователното създание на света - казах с широка усмивка и погледнах към Нейт. - Божичко обичам те.
Скъсих разстоянието помежду ни и го целунах страстно като внимавах с палето.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitimeПет Мар 15, 2013 2:25 pm

Талия пое мъничето в ръцете си и го притисна към гърдите си.Заяви,че това е най-сладкото нещо което е виждала.Бях съгласен,че кученцето е сладко,но не колкото нея.
- Е ти любов моя си още по-сладка. - изрекох на глас и се усмихнах.После леко се мръднах за да и направя път да се качи в колата. - В багажника е всичко което ще му е нужно.Така де...на нея.
Бях взел женско хъски.Доста се чудех мъжко ли да е,женско ли да е и какъв цвят да е и с какви очи да е...това сякаш най-много ми допадна от всичките мъници.
- Как ще я кръстиш? - попитах я докато шофьорът ни откарваше към апартамента ми в една сграда в града.Обърнах се към Талия и устните ми намериха нейните и така я дарих с една сладка и продължителна целувка. - Обичам те.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторант "Веда" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Веда"   Ресторант "Веда" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант "Веда"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Ресторант
» Ресторант "Sea"
» Ресторант "Интериор"
» Ресторант "Cari"
» Ресторант "WATERFALLS"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лондон-
Идете на: