The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
  Дискотека Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
  Дискотека I_vote_lcap81%  Дискотека I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
  Дискотека I_vote_lcap19%  Дискотека I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
  Дискотека I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
  Дискотека I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
  Дискотека I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
  Дискотека I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
  Дискотека I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
  Дискотека I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
  Дискотека I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
  Дискотека I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
  Дискотека I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
  Дискотека I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Саманта Такър
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Тран Дюбос
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Том Милс
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Харпър Дейл
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Алекса Рен
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Selene
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Силвия Томсън
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
  Дискотека I_vote_lcap  Дискотека I_voting_bar  Дискотека I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Дискотека

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 2:09 pm

  Дискотека 6mTfJBLZ1Q20080210165309
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 3:00 pm

Най-накрая с Том стигнахме до дискотеката. Влязохме вътре и всичко беше ослепително.
Светлините, обстановката, музиката - най-добрата дискотека виждала през живота си.
Хванах ръката на Том и започнах да го дърпам към бара, а той вървеше след мен.
Седнахме на бара и повиках бармана.
- За мен уиски с лед. - поръчах му и погледнах към Том.
Започвах да усещам онова леко парене в гърлото си, породено от вампирската ми жажда. Надявах се питието ми да дойде по-бързо , за да намалее.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 3:17 pm

-Текила.-рече Том.
Не му се пиеше особено,но все пак реши да изпие едно питие. Усещаше музиката вътре в тялото си,сякаш е проникнала и свири там.Бармана донесе питиетата и Том го глътна на екс.
-Защо ми носиш празна чаша? Налей,не се излагай!
Барманът наля второто питие и Том погледна към Теса.
-Наздраве....защото днес е моя щастлив ден!
Засмя се и чукна чашата си в неговата. На светлините,двамата изглеждаха сякаш са някакви новобогаташи,но Вегас още не знаеше на какво са способни.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 3:25 pm

- Наздраве, за щастливите дни и затова , че все още сме живи! - засмях се при думите си и последвах примера му като изпих питието си на екс и си поръчах ново.
Станах от стола, на който бях седнала и хванах Том за ръката като започнах да го дърпам , за да стане да танцуваме. Но не. Той дори не помръдна и направи категоричен поглед , с който каза че този път няма да стане на моята. Тогава пуснах ръката му и се отдалечих на няколко крачки от него.
Започнах да танцувам по моя си начин, като очаквах скоро да започнат да ме зяпат, но щях да го преживея.
Започнах да извивам ръцете си към Том , а те всякаш му казваше "ела насам, не се срамувай".
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 3:31 pm

Не.Нямаше да стане да танцува. Тя се изправи и отиде на дансинга. Веднага бе заменена от друга. Момиче,на около 19 седна срещу Том и го погледна. Беше руса,с дълга коса и изключително къса пола. Облиза горната си устна.
Том хвърли око на Теса. Ръцете и сякаш го викаха,но щом видяха момичето,сякаш паднаха безпомощно.
-Разкарай се!-викна Том и стана от бара.Отиде при Теса и въпреки,че не можеше да танцува,започна да се движи по ритъма на мелодията...е,май не беше чак толкова трудно. Може би алкохола му бе вдъхнал смелост. Разкопча едно от горните копчета на ризата и се приближи до нея. Щеше да е дълга и определено весела нощ...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 3:37 pm

- Май не съм само аз тази, която привлича погледите, а? - пошегувах се и сложих ръцете си около врата му докато мелодията беше по-бавна.
Темпото отново се засили и откачих ръцете си от врата му и се завъртях около него.
В ума ми влезе една щуротия, която мислих да направя и никой нямаше да ме спре.
Само се надявах да не ядосам Том, макар ,че не виждах нищо лошо в замисъла си.
Приближих се отново към него и попитах:
- Може ли да направя една щуротия? - погледнах го, а на лицето ми се изписа дяволска усмивка.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 3:41 pm

Том се засмя.
-Огледай се. Едва не ни убиха,дойдохме във Вегас,спечелихме 14000 долара. Защо да не може?
Интересно му беше какво щеше да направи. Очакваше всичко,да бие хората,да се залива с алкохол...нещо обаче му подсказваше,че няма да е това...Погледна я с очакване. Любопитството му надделяваше и вече дори да искаше,не можеше да я спре.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 3:48 pm

- Стой и гледай. - засмях се и тръгнах към бара.
Стигнах до него и изпих уискито си, след което оставих чашата на бара.
Пуснаха една от любимите ми песни и това още повече ме интусиазира.
Подшушнах му да махне чашите от бара , като след минута беше чисто, а аз се качих там и започнах да танцувам.
Забелязах Том, а той гледаше с огромна изненада.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 6:39 pm

Том я гледаше...нямаше какво да каже. Беше зяпнал повече дори и от магазина.Отне му няколко минути,за да осмисли какво ставаше и се приближи към бара. Разбута двама трима зяпачи и седна на един от високите столове. Изправи се и мушна пачка в деколтето на Теса:
-Ще танцуваш ли?
Извади още една пачка и я мушна в своята риза..
-Или да идвам да ти помагам?
Започна да се смее. Да,единственото,което щеше да направи е да се изложи....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 7:07 pm

Наведох се към Том , като всички ме запаха и му подшушнах на ухо:
- Хайде, качвай се, ще бъде забавно. - и го хванах за ръката.
Дръпнах го, за да се качи и след малко беше до мен.
Започнах да танцувам около него и да развявам и без това късата си рокля.
Плъзнах ръце по гърдите му и се насочих към копчетата на ризата му.
- Нека задоволим тълпата .. - казах като разкопчах и последното му копче и започнах да събличам ризата му.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 7:26 pm

Не се срамуваше. Тялото му не бе чак толкова зле изглеждащо,ако не броим множеството белези. След като падна ризата се чуха няколко женски вика,но не му направиха впечатление. Беше се концентрирал над Теса.
-Ами какво ще каже мъжката част от тълпата?-попита Том и се засмя.
Ризата му падна,а с нея се разпиляха пари по бара. Странно,никой не ги взе. Всички зяпаха двамата танцуващи на бара. Определено бяха нощната атракция.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 7:38 pm

- Какво ще каже относно кое? - попитах го докато продължавах да танцувам .
Обичах да съм център на внимание, да има тълпа около мен.
Беше станало доста късно, но преливах от енергия.
Дали беше заради изпития алкохол до сега или заради друго, не знаех със сигурност, но се възползвах.
Отидох до другия край на бара и се плъзнах по плота като спрях до Том.
Това беше една от най-забавните ми вечери, надявах се да е таква и за него.
Взех от бара бутилка с уиски и започнах да пия направо от шишето, а тълпата беше полудяла.
Всички бяха на крака.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 7:45 pm

Наблюдаваше Теса и се чудеше откъде това момиче има толкова енергия.Явно обичаше да е центъра на вниманието. Том също обичаше...това му напомняше донякъде за ринга и за хората,които са го наобиколили за да видят поредното убииство...Но сега беше по красиво...
-Може би се покълчихме достатъчно!-рече Том с широка усмивка . Не направи опит да си вземе ризата,тя вече липсваше. Парите обаче,той беше грижливо прибрал,когато "уж" се подхлъзна на бара. След като видя,че Теса затанцува отново обаче,се зачуди дали бяха приключили.
-Донеси една бутилка водка!-викна Том на бармана.
След като получи бутилката , той я отвори и започна да полива Теса с нея. Тълпата издаде одобрителни звуци,чуха се подсвирквания,особено от мъжката част.Том "без да иска" срита някакъв зъбатко в зъбите докато минаваше покрай него и той се трополи на земята. Последва гърлен смях от цялата публика. Звездите тази нощ бяха те.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 7:59 pm

Том започна да ме полива с бутилката водка и почти целите ми дрехи бяха мокри, което ми напомни за по-радно днес в стаята ми.
Реших, че вече танцувах и пих достатъчно като от алкохола бях леко замаяна, но не и напълно пияна.
Жаждата ми отново се засили и аз слязох от бара, а от тълпата се чу недоволство. Намерих Том и набързо му казах на ухо:
- Идвам след минутка, не се притеснявай. - тръгнах към тоалетната и се слях с тълпата.
По пътя издърпах едно момче с мен. Той щеше да е моята жертва тази вечер.
Влязохме вътре и още преди да е осъзнал какво става, аз впих зъбите си в гърлото му.
Беше доста шумно и никой не чу нито звук. Оставих тялото там и се върнах при Том.
- Тук съм. Какво ще кажеш да се прибираме в хотела? - предложих му като усещах замайване от алкохола.
Скоро не бях пила и сега ми се отрази.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:02 pm

Докато вървях попаднах на една дискотека. Погледнах към бързо изчерпалата се втора бутилка уиски и предположих, че вътре може да има още. Бутнах рязко вратите и влязох вътре. Имаше доста хора, но изобщо не ми пукаше. Започнах да си проправям път през танцуващите. Имах чувството, че всичката тази сбирщина се опитва да ме спре да достигна бара, но жадния за утеха вампир като ме бе готов на всичко, за да се добере до поредната успокояваща бутилка.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:11 pm

Горкото момче - помисли си Том. Усещаше какво му се е случило.
-Дано не направиш същото и с мен горе!-рече Том и се засмя.
Слезе от бара,остави две стотачки и хвана Теса за ръката.
-Да побързаме,иначе тълпата ще ни смачка.
Започна да я дърпа през тълпата,изведнъж обаче тя се откъсна. Беше попаднала в ръцете на двама младоци,явно искаха да се възползват. Може би от алкохола,Том не се стърпя. Обърна се и замахна. Юмрука му срещна лицето на единя,който се стовари на пода. Бърз удар с крак в слабините и другия лежеше до него.
-Други? Хайде,Теса...да вървим.
Усмихна се. Все още беше в настроение.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:17 pm

С Том тръгнахме към изхода , като по пътя двама младоци пострадаха.
Стана ми смешно , когато видях физиономиите им след това.
- Хайде. Ноо първо може ли да вземем още една бутилка за по пътя? - попитах го смеейки се.
Бях сигурна, че Том ще откаже, но какво пък, нищо не пречеше да пробвам. Може и да грешах.
Тази вечер беше една от най-лудите ми през целия ми живот.
Не исках да свършва.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:20 pm

- Какво ще желаете? - попита ме бармана.
- Виж какво държа в ръце и сам познай! - отвърнах му троснато аз и му показах празната бутилка. Явно 30-те секунди без алкохол ми бяха достатъчно, за да започна да се ядосвам. Защо все на мен трябваше да ми се случват най-гадните и нелепи съвпадения? Защо имам толкова шибан късмет?
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:25 pm

-Да,даже не само една!-рече Том ухилено.
Върнаха се двамата. На бара видя позната физиономия - братовчед си.
-Тран? Какво правиш тук?
Теса вече бе взела бутилките.Том я погледна,след което драсна една бележка,на която пишеше:

"Утре сутринта ще се видим тук" - Том

-Хайде,Теса!
Том беше все още весел. Видя капчица пот на шията на Теса,посегна с ръка и я изтри,след което се ухили.
-Няма да си намерим стая,ако не побързаме.!
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:31 pm

- За нас ще има, днес ни е късметлийския ден. - каза му ухилена до ушите с бутилките в ръка.
Подадох му едната бутилка и го хванах за ръка. Насочихме се към изхода.
Едно момиче се опита да го заговори по пътя, а аз се направих на злобна и й казах:
- Той е с мен, кучко! - а тя направи някаква физиономия.
Засмях се и продължихме напред. След малко бяхме пред дискотеката.
Отново ми се зави свят и щях да падна, но Том ме хвана.
Тогава неволно го целунах по устните ...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:34 pm

Прочетох бележката на Том и я смачках. Набутах я в гърлото на опразнената трета бутилка и я търкулнах напред.

- Плавай в морето! - казах аз, гледайки замечтано. - Чакай малко! - започнах да разсъждавам на глас. - Какво прави братовчед ми тук! - обърнах се и тръгнах към изхода, за да го настигна.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:41 pm

Тя залитна,но Том беше по-бърз. Хвана я ,когато усети устните и върху неговите.Времето спря,всичко около тях изчезна. И Том отвърна на целувката. Застинал в тази поза,леко приведен,държащ я в ръцете си. Леко я придърпа към себе си,като не отлепваше устни от нейните. След като отвори очи и я погледна,той видя в лицето и нещо различно...видя своята любима.
Не проговори. Реши,че целувката е казала всичко. Просто я прегърна и бавно продължиха напред. Усети я,че потрепна.
-Тук съм!-рече той и я погледнна.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:49 pm

- Да вървим .. към хотела. - казах накъсвайки думите.
Все още не осъзнавах какво се случи. Отворих бутилката и отпих голяма глъка от алкохола.
Бях объркана и не знаех какво да кажа.
- Аз , аз ... - казах тихо и не продължих. Не намирах думи.
Шон се появи в съзнанието ми, което още повече ме обърка.
Ами ако разбереше , какво щеше да се случи?
Това беше единственото, за което си мислех в момента.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 8:53 pm

Най-сетне го настигнах. Тази тълпа започваше да ме нервира. Явно прекъсвах нещо, но на пияния ми мозък не му дремеше.

- Хей, братовчеде! Какво правиш тук? - запитах го аз и се залюлях настрани, защото някакъв тъпанар ме блъсна. "Като ти го залепя в лицето ще видиш ти!" помислих си и стиснах юмрук.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 9:01 pm

Том чу,че Тран идва,но първо се наведе към Теса и я погледна в очите:
-Няма да разбере! Нищо няма да разбере.
После се обърна към Тран и го огледа:
-Какво става,братовчеде. Защо си пиян?
Докато говореше,леко намекна на братовчед си,че не е подходящия момент,но явно беше нещо важно.
-Ние по принцип продължаваме натам....
Пак погледна към Теса. Притеснението не спадаше от очите и.
-Спокойно! Никой няма да разбере!
Надяваше се да му повярва...точно както му бе повярвала толкова пъти същия ден...
-Хей,днес е щастливия ни ден!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
»  Дискотека
» Дискотека "Ice"
» Дискотека "Dream"
» Дискотека "Дарк"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лас Вегас-
Идете на: