The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcap81%Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcap19%Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Саманта Такър
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Том Милс
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Алекса Рен
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Selene
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_lcapПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Брейди Евънс
Teachers
Teachers
Брейди Евънс


Брой мнения : 19

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Empty
ПисанеЗаглавие: Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!   Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:28 am

Име: Коси
Години: 16
Град: София
Зодия: Инат a.k.a. лъв!
Домашни любимци - да
Порода - сестра

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! 255582_227092203967668_100000006697871_1001823_7390811_n

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! 254167_227092787300943_100000006697871_1001833_1292985_n

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! 249580_225752527434969_100000006697871_990465_120783_n

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! 230654_223474214329467_100000006697871_973041_5111775_n

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! 76908_178329432177279_100000006697871_646659_6012847_n

Цвeтът на очите ми е: кафяв

Цветът на косата ми е: кафяв

Tипът на косата ми е: чуплива, но я изправям често, въпреки че я нося вързана на опашка

Любимата ми марка автомобил: BMW, Maserati

Любимата ми напитка е: Чай, кафе, кола,сокове...

Мечтая за: Савършенство

Любимото ми ястие: Лазаня, Спагети, Канелони, ризото със зеленчуци и др.

Ако ми дадът безплатен самолетен билет, бих искала да отида до: Лондон, Ню Йорк, Лос Анджелис, Тайланд, Израел, Германия и др.

Пушa ли цигари: Да

Какво искам за рожденния ми ден: Нов Notebook…

Дреме ли ми за глобалното затопляне: Да

Харесвам ли се: Понякога, не винаги...

Първото нещо което правя като си отворя очите сутрин е: Да пусна PC-то

Любимия ми спомен от детството е: Може би игрите с приятели на село или 3те последователни дни в София Ленд..,

Съжалявам ли за нещо: Може би, но сега не мога да се сетя...

Признавам ли за грешките си: Да

3 думи които най-точно ме описват са: Забавна, много лигава и .... нз какво друго

Причината за последната ми безсънна нощ бе: Един приятел, с който наскоро се запознах

Нещото което искам само за себе си е: Щастието...

Плача защото: Ме е яд

А се усмихвам защото: ми е весело

Белята която си спомням и днес: когато на 4 годинки откраднах ключовете от колата на татко...

5 неща които не знаете за мен:
1.Обичам да правя снимки, направо убожавам...
2.Изпадам в ужас ако ми е паднала батерията на телефона, и няма как да слушам любимите си песни в час
3.Много харесвам аксесоари (слънчеви очила, обеци, герданчета, гривни и др.)
4.Танцувам hip-hop и freedance (минала съм през балет, худ.гимнастика, народни танци и модерен балет )
5.Обичам италианска кухня...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!   Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:45 am

Въпрос №1: Какво си правила след като си взела ключовете на баща си?
Върнете се в началото Go down
Брейди Евънс
Teachers
Teachers
Брейди Евънс


Брой мнения : 19

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!   Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:50 am

Въпрос №1: Какво си правила след като си взела ключовете на баща си?

Отговор №1: Ами имах едно детско камионче, и ги скрих в багажника. Горкият човек... наложи му се да ходи 4 км на ден само до работата, в продължение на седмица... И накрая моята ангелска особа, се появи една сутрин до леглото му, с ключовете в ръка, едва показвайки се над рамката му, разклащайки ключовете.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!   Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:53 am

Въпрос №2: Какво прави през последната си безсънна нощ (питам с предварително получено разрешение)?
Върнете се в началото Go down
Брейди Евънс
Teachers
Teachers
Брейди Евънс


Брой мнения : 19

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!   Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:57 am

Въпрос №2: Какво прави през последната си безсънна нощ (питам с предварително получено разрешение)?

Отговор №2: Играхме монополи, играхме на шише, редихме пъзел, гледахме филм, четох книга, голям купон беше... Бяхме се събрали на едно РД на една приятелка, и беше лудница 8 момчета и 6 момичета...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!   Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Свободна зона :: Да се опознаем-
Идете на: