The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Планини в края на града Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Планини в края на града I_vote_lcap81%Планини в края на града I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Планини в края на града I_vote_lcap19%Планини в края на града I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Планини в края на града I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Планини в края на града I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Планини в края на града I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Планини в края на града I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Планини в края на града I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Планини в края на града I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Планини в края на града I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Планини в края на града I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Саманта Такър
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Том Милс
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Алекса Рен
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Selene
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Планини в края на града I_vote_lcapПланини в края на града I_voting_barПланини в края на града I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Планини в края на града

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 10:44 am

Планини в края на града Altay-transsiberian

При планините ходеха предимно фей и сомодиви, но се мяркаха и други магични същества както и хора.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 1:18 pm

Отидох в планините, там беше спокойно и приятно. Седнах на тревата. Чух някакви стъпки. Обърнах се и видях зад мен едно русо момиче.
- Здравей - казах. Само да не беше луда като другата...
Върнете се в началото Go down
Бела Гомез
Students
Students
Бела Гомез


Брой мнения : 13

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 5:41 pm

Реших да се разходя наоколо и да разгледам.Все пак бях нова тук и ми беше интересно да разгледам.Отидох до планините в края на града.Както си се разхождах видях едно момче.Незнаех дали да го заговоря или не.Докато се гледахме той ми каза"Здравей",явно той щеше да направи първата крачка.
-Здравей-изглеждаше ми мило момче и се надявах да е така.
-Може ли да седна-не исках да ме помисли за някаква надувкя която я е страх да не си измърси дънките от малко трева.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 5:48 pm

- Да, да разбира се. - казах като я загледах. Не изглеждаше като другата за щастие. Бях впил поглед в нея и изобщо не обърнах внимание че тя забеляза че я гледам толкова. Като се усетих казах:
- Извинявай аз просто... Унесох се - казах и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Бела Гомез
Students
Students
Бела Гомез


Брой мнения : 13

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 6:05 pm

Седнах до него.Той така бе впил поглед в мен,че ми се стори че се изчервих.Дали не се опитваше да открие нещо в мен.Без да се осъзнавам започнах и аз да го зяпам.
-Как се казваш-този въпрос просто се отрони от устата ми докато продължавах да го зяпам.Нещо в главата ми крещеше да спра да го зяпам така че ще ме помисли за някоя откачалка.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 6:32 pm

- Джон ти? - питах я. Какво ми ставаше?!? Постоянно я гледах всякаш ме беше омагьосала.
- И също съм вампир - казах след няколко минути като се надявах да нея стресна.
Върнете се в началото Go down
Бела Гомез
Students
Students
Бела Гомез


Брой мнения : 13

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:10 pm

-Бела.Приятно ми е-нещо в него ме привлече много силно.Исках да спра да го гледам,но не можех сякаш имах нужда от това.
-Аз пък съм върколок-как ли звучеше отсрани,вампир и върколак си говорят и са приятели.Бях чувала доста истории в които вампири и върколаци се мразят,но мен това не ме интересува,на мен ми харесваше какъвто си е.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:15 pm

Върколак значи...
- Искаш ли да отидем някъде другаде... Или предпочиташ да останем тук? Ти избираш - казах и се усмихнах отново.
- Бела е много хубаво име - казах и се загледах в дърветата пред мен. Тук наистина беше хубаво и приятно.

Върнете се в началото Go down
Тейлър Адамс Кингстън
Students
Students
Тейлър Адамс Кингстън


Брой мнения : 34

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:15 pm

Когато ги видях... загубих ума и дума, бяха един за друг, толкова много си отиваха... (исках да съм на мястото на Бела, но...). Отидох до тяхи им казах:
-Здравейте, аз съм Тейлър!!!
...
Върнете се в началото Go down
Бела Гомез
Students
Students
Бела Гомез


Брой мнения : 13

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:21 pm

-Добре само кажи къде-щеше да е хубаво да отидем някъде другаде.
-Благодаря.Твойто също е хубаво-усмихнах му се.Беше ми много приятно да си говоря с него.
Както си говорех до нас дойде едно момиче,изглеждаше мила.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Адамс Кингстън
Students
Students
Тейлър Адамс Кингстън


Брой мнения : 34

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:34 pm

Помислих си, че искаят да избягат от мен....но момичето също ме поздрави...
Върнете се в началото Go down
Диметриа Смит Симпсън




Брой мнения : 1

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:07 pm

Здравейте!
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 4:26 am

Приближи се някакво момиче.
- Здрасти - казах.
- Ами ти къде искаш? - попитах Бела и започнах да я гледам отново. Преди ми изглеждаше смешно вампир и върколак да са... Приятели но ето че има и чудеса. Другото момиче май беше много любопитно защото не отлепяше очи от нас.
- Ако искаш ела и ти - казах на Тейлър
Върнете се в началото Go down
Тейлър Адамс Кингстън
Students
Students
Тейлър Адамс Кингстън


Брой мнения : 34

Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 1:13 pm

Личише си, че Джон го направи от любезност, благодарих му, но не исках да се пречкам по между им, за това им казах:
- Не, благодаля все пак... обърнах се и си тръгнах
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Планини в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планини в края на града   Планини в края на града I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Планини в края на града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерото в края на града
» В края на тунелите
» Вълшебното езеро в края на водопада
» Хотела в града
» Улиците на града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: